Гороскоп на 2019 рік для Близнюків: жінки та чоловіки

Кожна людина народився під яким-небудь знаком зодіаку, і більшість людей регулярно читають свій гороскоп. Але навіть ті, хто в подібні прогнози не вірить, все одно інший раз, та заглянуть в них, щоб дізнатися, що їх чекає. Гороскоп на 2019 рік для Близнюків не виняток. Представники цього сузір’я народилися в період з 21 травня по 21 червня під знаком Повітря і заступництвом Меркурія. Це незалежні, розумні і дотепні люди, з якими ніколи не нудно. Їм необхідна часта зміна обстановки в плані як духовне, так і матеріальне. Вони легко сходяться з людьми, можуть зав’язати і підтримати розмову на будь-яку тему.

Близнюки відрізняються непередбачуваною реакцією і вчинками, іноді можуть нервувати і дратуватися по дрібницях, і не завжди доводять розпочату справу до кінця. Найсприятливіші для них сфери діяльності – це література, творчість і мистецтво. З них виходять хороші письменники, художники, модельєри і артисти.

Що чекає Близнюків в 2019 році?

Гороскоп на 2019 рік для Близнюків: жінки та чоловікиДля цього знака рік Свині в цілому буде протікати успішно і плідно. Але це не означає, що все пройде гладко і без проблем. Близнюкам доведеться добре попрацювати, щоб досягти визначених цілей. Але перешкоди представникам цього знака тільки підуть на користь, адже без падінь не буває і злетів.

Ви наберетеся цінного досвіду і отримаєте прекрасну можливість змінити своє майбутнє на краще. Головне – не опускати руки і не боятися нових можливостей, так радять зірки. Бо як цього знаку властива деяка повільність і пасивність, і якщо не «струсити» себе – можна легко упустити хороший шанс. У 2019 році саме час розлучитися зі всіма сумнівами і діяти, інакше ви так і залишитеся «топтатися на місці. Але не забувайте давати організму відпочинок, інакше ви ризикуєте отримати перевтома.

Для чоловіків Близнюків

Гороскоп на 2019 рік для Близнюків: жінки та чоловікиЧоловіки цього знака розумні, привабливі і цікаві. Серед них чимало талановитих людей, але із-за невпевненості в собі вони «закопують» свої здібності. Їм простіше просто поділитися з кимось своїми ідеями, ніж самим їх здійснювати.

Читайте також:  Звідки взявся звичай святкувати Новий рік?

Чоловікам Близнюкам необхідна підтримка і турбота, навіть хороший «стусан». Тому що, якщо їх не переконати, що потрібно діяти, вони можуть просто нескінченно розповідати про свої плани, нічого не роблячи. І 2019 рік надасть сильній статі неосяжні можливості для реалізації своїх планів та ідей! Потрібно тільки «спіймати удачу за хвіст», не коливатися, і сміливо їх реалізовувати! Адже якщо сидіти на місці і нічого не робити – толку не буде. Рік Свині – це той самий рік, коли Близнюки отримують всі шанси на сприятливий результат своїх починань. Пробуйте, дійте, будьте впевненіше в собі – і все вийде.

Гороскоп на 2019 рік для жінок Близнюків

Гороскоп на 2019 рік для Близнюків: жінки та чоловікиДами Близнюки – натури непостійні, їм властиво «переключатися» з одного на інше. Їх інтереси часто змінюються: сьогодні вони захоплюються рукоділлям, а вже завтра, наприклад, східними танцями. Вони швидко засвоюють інформацію, але якщо захоплення минуло – також швидко стирають її з пам’яті як непотрібну. Жінки Близнюки – люди дуже талановиті, вони легко опановують мови і творчі професії. Інша справа, що їх «кидає» з боку в сторони, їм хочеться опанувати всім і відразу. А це, як відомо, неможливо. У 2019 році зірки зійдуться так, що дамам Близнюкам може дуже пощастити і в матеріальному, і в духовному плані. Але за однієї умови: якщо вони зосередяться на чомусь конкретному та зроблять свій вибір нехай не своєю професією, але хоча б дуже серйозним захопленням. Тільки в цьому випадку у представниць цього знака є всі реальні шанси досягти успіху в житті. Зважте все, оберіть щось одне – і дерзайте!

Любовний гороскоп

Гороскоп на 2019 рік для Близнюків: жінки та чоловікиПредставники цього знака – натури ревниві, тому в 2019 році будьте обережні зі своїми емоціями. Інакше, навіть не бажаючи цього, можна легко спровокувати конфлікт на порожньому місці. Однак сімейним чоловікам Близнюкам в рік Свині варто бути напоготові: на горизонті замаячить новий роман, який нічого доброго їм не принесе. Чи варто ризикувати своїми сімейними відносинами заради швидкого захоплення? Але якщо ви – людина холостою, то у вас є всі шанси зустріти свою любов. Не пропустіть його!

Читайте також:  Дізнайтеся 2019 рік якої тварини за гороскопом і його символ

З жінками Близнюками справи йдуть трохи складніше. З-за того, що вони не вміють контролювати свої почуття, їх романи одним за іншим терплять крах. І якщо ви не навчитеся контролювати свої вчинки, то рік Свині стане дзеркальним відображенням попередніх років. Зірки вам радять залишити амбіції при собі і прислухатися до свого партнера. Що стосується дам, які вже знайшли свою половинку – 2019 рік буде досить стабільним, але за однієї умови: свої емоції ви будете тримати при собі.

Грошовий гороскоп

Гороскоп на 2019 рік для Близнюків: жінки та чоловікиНа початку 2019 року фінансове становище у чоловіків Близнюків нестабільно, місцями навіть у жалюгідному стані. Але вже до середини року при якісному виконанні роботи намітяться суттєві зрушення в матеріальному плані. Тут все залежить від вашого бажання заробити: якщо ви докладете певних зусиль, то й результати будуть на рівні. Якщо ж особливого старання з вашого боку не буде, той не дивуйтеся, що ви залишилися зі стабільним доходом. Ваше фінансове становище залежить тільки від вас.

Жінкам-Близнюкам рік Свині також не обіцяє райдужних перспектив, але не варто переживати завчасно – ваша праця окупиться пізніше. І, можливо тоді, коли ви цього зовсім не будете чекати. Просто робіть свою справу, докладайте зусиль, плідно працювати, але не розраховуйте, що на вас відразу посыпится «ріг достатку» – іноді варто проявити терпіння і просто почекати. Можливо, оплата за вашу працю прийде зовсім несподівано – пам’ятайте «золоте» правило про те, що кожна праця завжди винагороджується.

Гороскоп кар’єри

Гороскоп на 2019 рік для Близнюків: жінки та чоловікиПерше, від чого слід утриматися чоловікам Близнюкам в рік Свині, це від рішень, прийнятих спонтанно. Ділові переговори, зустрічі з партнерами, навіть планерки у шефа – не поспішайте необдумано висловлюватися. Прибережіть свою думку для більш підходящого моменту, можливо – для приватного розмови з босом. Так у вас є шанс не «злити» свої думки конкурентів і отримати можливість просунутися по кар’єрних сходах. Не варто дарувати колегам те, що ви придумали. Ваші ідеї належать тільки вам.

Перша половина 2019 року в плані кар’єри для дам Близнюків буде стабільною, без будь-яких додаткових бонусів. Але вже в другій половині року Свині намітяться суттєві зрушення в плані підвищення – як нагорода за гідну працю. Якщо ви бізнес-леді, то вам варто стежити за динамікою розвитку подій. Якщо ж ви – простий службовець, то зірки радять вам не закриватися у своєму «коконі», а сміливо висувати свої пропозиції. Можливо, саме вони допоможуть вам просунутися в кар’єрному зростанні.

Читайте також:  Щоб було, що на звалищі згадати після Нового Року

Гороскоп здоров’я

Гороскоп на 2019 рік для Близнюків: жінки та чоловікиНасичені трудові будні в рік Свині залишать чоловікам Близнюкам мало часу для відпочинку. Будьте обережні з травним трактом – нерегулярні перекуси на роботі можуть згубно позначитися на вашому шлунку. Не варто нехтувати заслуженою відпусткою, забудьте про роботу на дому! На час запланованого відпочинку краще вимкніть телефон і змініть обстановку – поїдьте куди-небудь, наприклад, на морі або навіть в екзотичні країни. Це допоможе вам розслабитися, зарядитися енергією, набратися сил.

Жінкам-Близнюкам зірки також рекомендують в 2019 році вибратися на море. Якщо ж не вийде, то найкращий відпочинок для них – це медитація. Представниці цього знаку люблять самотність, їм комфортно наодинці самим з собою. У разі якщо ви не хочете кудись їхати, то просто приділіть час собі. Займіться йогою, влаштуйте домашній спа-салон з косметичними процедурами, навіть просто перегляд якого-небудь серіалу дозволить вам розслабитися і привести думки в порядок. Не нехтуйте відпочинком!

Визначні особистості, що народилися під знаком Близнюки

Гороскоп на 2019 рік для Близнюків: жінки та чоловіки

 • Артур Конан Дойл (22 травня) – англійський письменник.
 • Айседора Дункан (27 травня) – американська танцівниця.
 • Анжеліка Варум (26 травня) – російська естрадна співачка.
 • Кайлі Міноуг (28 травня) – австралійська співачка.
 • Карл Фаберже (30 травня) – російський ювелір.
 • Мерилін Монро (1 червня) – американська кіноактриса.
 • Маркіз де Сад (2 червня) – французький письменник.
 • Олександр Пушкін (6 червня) – російський поет і драматург.
 • Дар’я Донцова (7 червня) – російська письменниця.
 • Петро I (9 червня) – перший імператор Всеросійський.
 • Джуді Гарленд (10 червня) – американська кіноактриса.
 • Жак-Ів Кусто (11 червня) – французький океанолог.
 • Че Гевара (14 червня) – латиноамериканський революціонер.
 • Пол Маккартні (18 червня) – британський музикант.
 • Ніколь Кідман (20 червня) – австралійська актриса.

Дивіться відео з характеристикою близнюків:

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021