Гороскоп на 2019 рік для Близнюків по місяцях детально

Жовта Земляна Свиня благоволить рішучим, але добродушним, чуйним людям. Зірки обіцяють Близнюкам в 2019 році просування у всіх сферах життя при умові прояви дружелюбності по відношенню до оточуючих. Намічається успіх у справах, особистому житті. Лише здоров’я може зіпсувати загальний позитивний настрій. Символ року обов’язково подарує можливість добре відпочити, оздоровитися, тому вагомих причин для побоювань немає. Рік обіцяє багато цікавих, доленосних подій.

Загальний астрологічний прогноз по місяцях

Жовта Земляна Свиня комунікабельна, привітна. Тому такий дещо легковажний, але спритний знак зодіаку Близнюки їй по душі. Кожен місяць 2019 року готує свої сюрпризи:

 • Січень. Фортуна прихильна повітряному знаку. Близнюкам щастить у всіх сферах життя. Відмінний період для занять творчістю, посиденьок з рідними та друзями. Середина місяця підходить для навчання чомусь новому.
 • Лютий. Веселощі, приємні клопоти, привабливі перспективи – все це вривається в життя Близнюків. Кругообіг подій може навіть негативно позначитися на емоційному стані представників повітряної стихії. Якщо помічено перевтома, значить, настав час відпочити на самоті.
 • Березень. Рекомендується присвятити місяць зміцненню сімейних відносин. Важливо знайти час для батьків, дітей, другої половинки. Намічаються зміни в кар’єрі, не пропустіть сприятливу можливість. Подорож дає шанс познайомитися з впливовою людиною, який коли-небудь протягне руку допомоги.
 • Квітень. Вельми негативний прогноз. Плани руйнуються, емоції хльостають через край, а події розгортаються по своєму, невідомому Близнюкам сценарієм. Можливо фіаско на любовному фронті, неоднозначний вибір на роботі, а також проблеми зі здоров’ям. Не варто жартувати з шлунком, перепадами тиску.
 • Травень. Місяць кардинальних змін у діловій сфері. Можливий перехід на іншу посаду або нове місце роботи. Імовірний службовий роман. З фінансами немає проблем. Гроші пливуть з усіх боків – це заробітна плата, надходження зі сторони, подарунки.
 • Червень. Намічається важливе свято, тому кар’єра відійде на другий план. Початок літа одиноким людям подарує шанс зустрітися з другою половинкою, а сімейним Близнюкам можливість поліпшити відносини з чоловіком/дружиною.
 • Липень. Любовні стосунки змусять представників знаку відчувати себе, як на американських гірках. Очікуються сварки і примирення. Фінансове становище нестійке. Можуть виникнути розбіжності з начальством, колегами.
 • Серпень. Слово не горобець – про це варто пам’ятати як на роботі, так і вдома. Можливі конфлікти з керівництвом, гучні скандали з близькими. Важливо проявити стриманість, менше брехати. Можливі швидкоплинні романи.
 • Вересень. Відкинувши геть сумніви, чи вдасться багато чого досягти, організувати нові проекти. Сімейні люди можуть дізнатися про швидке поповнення в родині, а самотні познайомитися з іноземцем/іноземкою.
Читайте також:  «Одного разу в Росії»: новорічний випуск 2018

Гороскоп на 2019 рік для Близнюків по місяцях детально

 • Жовтень. Місяць нагадує зебру. Вдалі моменти будуть чергуватися з неприємностями. Намагайтеся не піддаватися похмурому настрою, не конфліктувати з оточуючими. Це негативно позначиться на репутації, так і на здоров’я.
 • Листопад. Багато приводів для радості. Можливо укладення вигідних контрактів, зміна місця проживання. Фінанси можуть залучити нечесних людей, важливо бути напоготові і довіряти своїй інтуїції.
 • Грудень. Доленосні події очікуються в любовній і діловій сфері. Відправившись в подорож, багато зустрінуть свою другу половинку. На роботі можливе просування по кар’єрних сходах, яке потягне за собою переїзд в іншу країну.

Гороскоп на 2019 рік для Близнюка жінки

Народжена під знаком Близнюки жінка з великою часткою ймовірності знайде особисте щастя. Замужній дамі вдасться зміцнити відносини з другою половинкою. А самотня дівчина зустріне свою долю. Сприятливі періоди для нових знайомств – зима і осінь. Літо може принести з собою любовний криза.

Фінансовий прогноз нестабільний і в чому залежить від дій Близнюків. Діловий застій вказує на необхідність зміни роду діяльності. Чим конкретно займатиметься стане ясно ближче до літа. Оточуючим плани можуть видатися нереальними, заручитися підтримкою буде важко. Але головне не опускати руки, йти до наміченої мети. Вже в серпні вдасться вирішити фінансові проблеми. Кінець року підходить для складання нових бізнес планів.

Гороскоп здоров’я попереджає про ймовірність загострення хронічних хвороб. При перших же симптомах варто звертатися до лікаря. Не можна пускати все на самоплив. Активна жінка повинна остерігатися травматизму, а малоактивна повинна почати вести здоровий спосіб життя, більше гуляти на свіжому повітрі.

Гороскоп для чоловіка знаку Близнюки

Зірки застерігають, чоловік Близнюк ризикує потрапити в любовні мережі. Самотні можуть зустріти свою долю і навіть зв’язати себе узами шлюбу. Сімейні представники знаку можуть піддатися спокусі і завести інтрижку на стороні. За даними любовного прогнозу деякі з Близнюків в 2019 році навіть зважиться на розлучення через нове кохання.

Читайте також:  Новорічний дизайн нігтів шелаком 2018 року Собаки

Як у кар’єрі, так і у власному бізнесі очікуються хвилювання. Важливо розумно витрачати гроші, не піддаватися скороминущим спокусам. Можливий переїзд на нове місце проживання у зв’язку з роботою. Відчуття стабільності з’явиться ближче до осені. В кінці року можна починати будувати плани щодо розширення бізнесу.

Дуже часто чоловік ігнорує проблеми зі здоров’ям. У 2019 році така недбалість буде покарана. Окрім хронічних захворювань можуть бути проблеми психологічного характеру. Нервові перенапруження особливо небезпечні влітку. Вчіться грамотно розподіляти сили, вчасно виходити з депресивних станів.

Східний гороскоп для знаку Близнюки

Свиня тварина хоч і доброзичливе, але примхлива. У 2019 році представникам Близнюків кожного східного знака вона припасла особливі випробування:

 • Щур. Чесність і прозорість у відносинах – кредо нинішнього року. Потрібно або залягти на дно, або вчитися працювати в команді. Домагатися особистої вигоди будь-якими шляхами не варто, Хрюшка не дозволить збагачуватися за чужий рахунок.
 • Бик. Все залежить від особистого вибору – лінуватися і марно гаяти час або проявляти ініціативу і розвиватися. Рік піднесе багато можливостей ділової, любовній сфері. Головне їх не випустити з-за неуважності.
 • Тигр. Фортуна на боці знака. Можна розраховувати на підвищення у посаді, надбавку до зарплати, нові любовні захоплення. Важливо ставити високі цілі, не лінуватися.

Гороскоп на 2019 рік для Близнюків по місяцях детально

 • Кролик. Важливо терміново змінювати стиль спілкування. Свиня не потерпить панібратського відносини і неодмінно змусить вибудовувати особисті і ділові стосунки в атмосфері рівноправності.
 • Дракон. Брехня, зарозумілість, бажання жити за чужий рахунок – все це сильно зіпсує репутацію в 2019 році. Важливо змінити тактику, вчитися перемагати в чесному бою. В іншому випадку Свиня дасть серйозний урок.
 • Змія. Варто забути про нечесній грі. Зірки не будуть перешкоджати активної діяльності, новим проектам, якщо все буде чесно і гідно. Рік не обіцяє яскравих злетів, але і обійдеться без болючих падінь.
 • Кінь. Життя буде йти своєю чергою. Бажано не перенапружуватися і не чекати великих подарунків долі. Не варто брати на себе додаткові обов’язки і допомагати всім навколо.
 • Коза. Відмінний рік для того, щоб заявити про себе всьому світу. Вийде знайти спільну мову з начальством, піднятися по кар’єрних сходах. Прекрасний час для самореалізації.
 • Мавпа. Рік сприятливих можливостей. Головне-не розпорошуватися і працювати над проектами поступально, інакше отримати винагороду за працю буде проблематично.
 • Півень. Все у ваших руках. Вдасться приборкати запальний норов – період подарує успіх і прибуток. Не вдасться, значить, успіху не вийде. Не потрібно йти по шляху одному, краще просуватися до мети разом з колективом.
 • Собака. Гарний у всіх відносинах рік. Успіх прийде від спільної діяльності з партнерами, колегами. Головне не дратуватися, з розумінням ставитися до різних несподіванок.
 • Свиня. Треба гнати геть лінощі, самовпевненість. Період подарує безліч шансів для перетворення у всіх сферах життя. Важливо проявляти активність, братися за будь-яку справу. Бурхлива діяльність окупить себе сповна.
Читайте також:  Цікаві та нові закуски на Новий рік 2018 Собаки

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021