Гороскоп на 2019 рік Діви: жінки та чоловіки

Гороскопи читають багато людей, і навіть ті, хто в них не вірить. Але людині властиво цікавість, і заглянути в майбутнє – мало хто відмовиться. Ця стаття розповість, що обіцяє гороскоп на 2019 рік для Дів. Представники цього сузір’я Зодіаку народилися у період з 24 серпня по 23 вересня під знаком Землі і заступництвом Меркурія. Люди, народжені під цим сузір’ям, соромливі, але досить егоїстичні, часто ставлять під загрозу свої відносини з близькими людьми. Вони володіють аналітичним розумом і прагнуть до постійного розширення своїх знань. Люблять точність і чітку лінію поведінки, з-за чого іноді сваряться з іншими по дрібницях. Обожнюють збирати навколо себе друзів. Найсприятливіші для них сфери діяльності: комерція, медицина і мистецтво. З них виходять хороші фармацевти, підприємці, лікарі, дизайнери.

Що чекає Діву в 2019 році?

Гороскоп на 2019 рік Діви: жінки та чоловікиЗ приходом року Свині до Дів прийде і натхненність. Причому, підйом сил буде настільки великий, що на виконання задуманого захочеться витрачати кожну вільну хвилину. І якщо бути розкутими і активними, то можна істотно розширити свої кордони. Головне – не піддаватися емоціям, інакше є ризик припуститися помилки. 2019 рік дуже успішний для представників цього знака – звичайно, за умови повної віддачі процесу, оскільки просто так нічого не дається. Єдине, що Дівам важливо враховувати, так це той факт, що повернення назад не буде (мається на увазі – для того щоб почати спочатку і щось переробити), тому краще спочатку по максимуму продумувати кожне рішення. Також зірки радять Дівам зменшити свій темперамент, постаратися стати м’якше і уступчивей, і особливо – стежити за своїми словами. Тому що фраза, яка вам здається невинною, може заподіяти біль близькій людині.

Для чоловіків Дів

Гороскоп на 2019 рік Діви: жінки та чоловікиПредставники сильної статі, що народилися під цим сузір’ям Зодіаку, міцно стоять на землі обома ногами завжди точно знають, чого хочуть від життя, тому навчання і робота для них – набагато важливіше розваг. Вони трохи знервовані і нерідко можуть засмучуватися через дрібниці, часто «в лоб» кажуть, що у них на розумі, і схильні до критики, не думаючи про почуття інших людей. Чоловіки Діви постійно прагнуть поглибити і розширити свої знання, завжди націлені на високі стандарти і не роблять винятків ні для кого. Вони дуже люблять порядок у всьому, ясно і чітко висловлюють свої думки. Гороскоп на 2019 рік для чоловіків Дів обіцяє здійснення всіх задуманих планів, але за однієї умови: якщо не звертати зі свого шляху і точно йти до наміченої мети. Це стосується як особистого життя, так і творчого процесу. Однак це зовсім не означає, що потрібно йти «по головах» і не рахуватися з думкою інших – такий егоїзм може зіграти злий жарт.

Читайте також:
Малюємо ялинку в кілька етапів

Для жінок Дів

Гороскоп на 2019 рік Діви: жінки та чоловікиДами Діви – натури товариські, життєлюбні і комунікабельні. Це справжні альтруїсти, тому вони не вміють боротися з труднощами, тому що просто не вірять в них. Самотність для жінок Дів нестерпно, що їм неодмінно потрібно бути в компанії подруг, з якими вони можуть ділитися абсолютно всім. Навіть у навчанні і роботі, вони часто вдаються до порад інших (на відміну від чоловіків цього знака). І як стверджують зірки, така різниця пояснюється просто: сузір’я Діви більше прихильна саме до дівчат. Гороскоп на 2019 рік для жінок Дів дуже сприятливий, вони зможуть максимально розкрити потенціал і реалізувати свої таланти. А оскільки представниці цього знака позбавлені честолюбства, то багато дасться їм легко. Єдина порада: не надто легковажно ставитися до життя, інакше вона також легковажно поставиться і до вас.

Любовний гороскоп

Гороскоп на 2019 рік Діви: жінки та чоловікиУ чоловіків Дів в рік Свині будуть всі шанси зустріти свою любов, з якою цілком можливо створення сім’ї. Але перш ніж ви зустрінете «не ту» даму, і знайомство з нею закінчиться нічим, зате це навчить вас не кидатися з головою в «вир пристрасті». Сімейні Діви в 2019 році отримають насолоду від спільного життя, і єдине, що буде затьмарювати ідилію – ревнощі. Повірте, для цього немає ніяких підстав, ваша половина вам вірна, і її дуже ранять подібні підозри. Не варто порушувати гармонію в родині.

Самотні жінки Діви також отримають для себе уроки. Не допускайте колишніх помилок, коли ви оцінювали партнера виключно за наявності сексуальності, намагайтеся звертати увагу і на інші якості. Тоді у вас буде шанс на серйозний роман у другій половині 2019 року. Заміжнім Дівам зірки рекомендують бути стриманішими і спокійніше, і не зриватися на своєму партнері, інакше це принесе вам чимало проблем. Подумайте про його почуття, а не тільки про себе, і ви самі побачите зміни на краще.

Читайте також:
Як стати мільйонером до Нового року?!

Грошовий гороскоп

Гороскоп на 2019 рік Діви: жінки та чоловікиМожливо, представники знаку Діви на початку року впадуть в апатію, яка буде заважати працювати з повною віддачею. Прогнати нудьгу необхідно вже до весни, тоді намітяться якісь зрушення у фінансовому плані. Не розраховуйте відразу на «золоті гори», для цього ще доведеться попрацювати. У рік Свині рекомендується розумно розпоряджатися доходами, обдумуючи кожні витрати. Особливо потрібно триматися подалі від ставок на біржі і вкладень в операції, в яких ви не впевнені.

Жінкам-Дівам не варто чекати від року Свині якихось істотних додатків в матеріальному плані, але вони все ж будуть. Утримайтеся від непотрібних покупок речей, без яких ви цілком можете обійтися, на кшталт «а кофтинки такого кольору у мене ще немає». Ви самі здивуєтеся поповненню фінансів у вашому гаманці. Для цього в 2019 році зірки радять залишати свої кредитки будинку, щоб у вас не було спокуси спонтанно придбати те, що вам, загалом-то, не потрібно. І ще: заведіть собі блокнот витрат, з ним вам буде простіше контролювати свої фінанси. Ви переконаєтеся, наскільки це зручно.

Гороскоп кар’єри

Гороскоп на 2019 рік Діви: жінки та чоловікиУ рік Свині чоловікам Дівам представиться можливість набрати свою команду помічників, завдяки чому вдасться зробити величезний крок у розвитку кар’єри. Але будьте готові до труднощів, подолати які ви зможете тільки в команді. І якщо ваш запал не зійде на «ні», то вже в першій половині 2019 року намітяться суттєві зрушення. Тільки врахуйте, що вам потрібно буде постаратися стримувати свої амбіції, інакше ви просто втратите авторитет у колективі, і досягти чогось самотужки буде складно.

У 2019 році дамам Дівам саме час згадати про свій внутрішній стрижень і сильний характер. І якщо ви плануєте просунутися по кар’єрних сходах, то забудьте, що таке розслаблений відпочинок і включайтеся в роботу. Можливо, Дівам доведеться чимало потрудитися, забувши навіть про вихідні, але таке самопожертва і завзяття окупиться з лишком. Начальство оцінить вашу роботу не тільки підвищенням по службі, а також додатковими дивідендами. А плідно відпочити ви зможете ближче до осені.

Читайте також:
Новинки російського автопрому 2018-2019 року

Гороскоп здоров’я

Гороскоп на 2019 рік Діви: жінки та чоловікиНайголовнішу небезпеку для чоловіків Дів в рік Свині представляє паління. Якщо ви не кинете цю згубну звичку або хоча б не скоротіть кількість цигарок, то це може вилитися в хрипкий кашель і серйозні проблеми з легенями. Крім того, із-за частого сидіння в закритому приміщенні є ймовірність регулярних застуд, тому чоловікам Дівам рекомендується приділити увагу спорту: пробіжки, плавання або просто ходьбі до роботи і назад. Не ігноруйте це і займіться своїм здоров’ям!

Що стосується жінок Дів, то якщо вони будуть мало рухатися і багато вживати шкідливої їжі, то це самим негативним чином позначиться на організмі. Не дивно, що від такого способу життя ниє поперек і непокоїть шлунок. Тому в 2019 році Свині намагайтеся більше ходити пішки, регулярно провітрювати приміщення, правильно харчуватися і приймати контрастний душ – це зміцнить організм. Також для здоров’я буде корисно пропити курс полівітамінів – в аптеках вам порадять відповідний препарат.

Визначні особистості, що народилися під знаком Діва

Гороскоп на 2019 рік Діви: жінки та чоловіки

 • Пауло Коельо (24 серпня) – бразильський письменник.
 • Фаїна Раневська (27 серпня) – радянська актриса.
 • Майкл Джексон (29 серпня) – американський співак.
 • Ісаак Левітан (30 серпня) – російський художник.
 • Олександр Лукашенко (30 серпня) – президент Білорусії.
 • Кіану Рівз (2 вересня) – американський актор.
 • Фредді Мерк’юрі (5 вересня) – британський співак.
 • Мати Тереза (5 вересня) – католицька черниця.
 • Лев Толстой (9 вересня) – російський письменник.
 • Герцог Рішельє (9 вересня) – французький кардинал.
 • Лариса Долина (10 вересня) – російська співачка.
 • Агата Крісті (15 вересня) – англійська письменниця.
 • Грета Гарбо (18 вересня) – американська актриса.
 • Софі Лорен (20 вересня) – італійська актриса.
 • Герберт Уеллс (21 вересня) – англійський письменник.

Дивіться відео з характеристикою знаку Діви:

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021