Гороскоп на 2019 рік Бик: жінки та чоловіки

Складати персональні гороскопи — це не тільки данина моді, але і визнання тисячолітніх праць астрологів. Їх прогнози стали свого роду путівником, завдяки якому є шанс обійти гострі кути непередбачених ситуацій в майбутньому. Дізнаємося, що обіцяє східний гороскоп на 2019 рік для Бика, які перспективи у різних сферах життя. Але для початку ознайомимося з тим, що з себе представляють особи, народжені під заступництвом Бика.

Хто такі Бики — особистісна характеристика представників

Гороскоп на 2019 рік Бик: жінки та чоловікиСудячи за словами астрологів, народжені під знаком Бика завжди виділяються серед однолітків своєю коренастостью, більш старшим виглядом. Не можна сказати, що вони займають лідерські позиції та ведуть команду до певної мети. Але їх думка має велику вагу для друзів, колег і близьких. І це говорить про те, що Бик ніколи не залишається на задньому плані, він скоріше поза загальної тенденції, до якого обов’язково привернуто увагу громадськості.

Що стосується діяльності Биків — якщо вже вони беруться за справу, то займаються ним грунтовно і обов’язково доводять до кінця, демонструючи приголомшливий результат. Бичачий характер — це консерватизм, представник знака не прагне відкривати нове, а йде второваною дорогою, вважаючи, що будь-яке нововведення — це ненадійно і туманно. Також він не любить модні тенденції, так як впевнений, що це швидкоплинне задоволення. Бикам важливий домашній затишок, спілкування з друзями, з якими він підтримує відносини десятиліттями.

Бик любить дітей, відноситься до типу вірних сім’янинів і дбайливих подружжя. Він не любитель гучних вечірок, нічних пригод, але при цьому товариський і вміло підтримає бесіду завдяки своїй глибокій ерудиції.

Загальний гороскоп для представників Бика

Гороскоп на 2019 рік Бик: жінки та чоловікиНародженим у рік Бика потрібно приготуватися до серйозного етапу в своєму житті. Незважаючи на те, що загальний прогноз, як для представниць жіночих, так і чоловіків Биків позитивний, будуть моменти, в яких доведеться проявити стійкість характеру. Нервові випробування принесуть конфлікти з рідними і близькими людьми. В залежності від того, як Бик поставиться до критики, наскільки зможе контролювати свої вчинки, все завершиться мирно і без наслідків. Астрологи рекомендують не розслаблятися і не забувати про поставлених цілях і завданнях. Достатньо найменшого упущення часу, як птах удачі вилетить з рук і сяде на плече іншої людини.

Читайте також:  Новий Mercedes cls 2019 модельного року. Технічні характеристики, дата виходу, комплектація і ціни, початок продажів в Росії

Низка серйозних подій може викликати проблеми з нервовою системою. Причиною тому скритність і надмірне терпіння Буйвола. Але це неправильно, навіть лікарі радять періодично «скинути» з себе тягар проблем і відповідальності. Для цього не обов’язково на когось кричати і зривати на сторонніх накопичилися труднощі. Хоча б один раз в 2 тижні вирушайте на відпочинок, побудьте на лоні природи.

Гороскоп на 2019 рік для Бика жінки

Гороскоп на 2019 рік Бик: жінки та чоловікиЖіноча частина знака має терплячим, турботливим вдачею. Жінки, народжені в рік Бика, готові терпіти будь-які негаразди і мовчки ковтати образи. Такий стан справ може призвести до зривів, що вельми негативно позначиться на загальному стані. Потрібно давати відпочинок своїм нервам, так і фізичні навантаження пора б скоротити. Повірте, втрачене здоров’я повернути неможливо. Залучіть до праці та інших членів родини, вистачить повністю уподібнюватися істинним Волів, які несуть на собі весь тягар відповідальності.

Кар’єра

Гороскоп на 2019 рік Бик: жінки та чоловікиУ 2019 році очікується певна стагнація. Потрібно перебороти стан, коли вже нічого не хочеться робити, досягати. Будь-яка ідея вимагає постійного підживлення — будьте активніше і без страху показуйте свої позиції. Розширюйте горизонти, вивчайте нові способи одержання доходів у своїй та інших сферах. І не потрібно боятися критики з боку, зірки вказують на успішне вирішення всіх ситуацій і благополучний результат важливих підприємств.

Любов

Гороскоп на 2019 рік Бик: жінки та чоловікиУ любові самотніх дам чекає зустріч з людиною, з яким вона пройде по життю рука об руку. І не має значення, скільки років жінці, яка її зовнішність. Адже відомо — кожна жінка прекрасна по-своєму. Попереду чекає прекрасне, хоч і клопітка, майбутнє. Як правило, жінки Бики — це люблячі матері, прагнуть завести якомога більше діточок. Вони пурхають від щастя, коли готують багато страв, купують дитячу одягу, перевіряють щоденники своїх улюблених чад.

Читайте також:  Православний календар церковних свят і постів на 2019 рік

Сподівайтеся і вірте, дами, щастя обов’язково настане у рік Жовтої Свині.

Фінанси

Гороскоп на 2019 рік Бик: жінки та чоловікиУ 2019 році не варто чекати великих заробітків. Вони, звичайно, будуть, але загальна картина виглядає не зовсім привабливо із-за нестабільності фінансового становища. Така ситуація виникне не тільки через стагнацію на роботі, яку при бажанні Бик зможе успішно подолати. Виною всьому невміння поводитися з грошима, ненадійні види інвестицій. Довірте зароблені суми людині, в якому не сумніваєтеся або відкладіть витрату коштів на майбутній рік, купуючи тільки необхідне.

Для Бика чоловіки

Гороскоп на 2019 рік Бик: жінки та чоловікиБуйвол — це орач, несе на собі піклування про всіх. У цьому році він також буде зайнятий роботою, навчанням і продовжить досягати успіхів за рахунок своїх старань. Але необхідно, все ж, трохи зупинитися і задуматися про своє здоров’я. Є сенс відкоригувати раціон, відмовитися від шкідливої їжі: копченої, жирної, смаженої, консервації. Скільки б Ви не працювали, але розслаблятися спиртним не варто, відмовтеся від споживання міцних напоїв.

А курцям потрібно терміново кинути цю згубну звичку і зайнятися спортом: плаванням, спортивною ходьбою, скандинавської ходьбою, йогою.

Кар’єра

Гороскоп на 2019 рік Бик: жінки та чоловікиІдеї, які Бики зберігають у своїй голові — можуть зацікавити і інших. Вистачить соромитися виявляти свої здібності, пора б поділитися зі світом відмінними способами отримання доходу. Трудяга Бик як завжди готовий тихо виконувати дану йому роботу, але брати участь у житті компанії він не прагне. І це велика помилка. Страх бути в центрі уваги, боязнь виявитися володарем незаслужених заохочень — це святенництво. У рік Свині ваш талант отримає воістину заслужену похвалу, підкріплену істотним фінансовим заохоченням.

Любов

Гороскоп на 2019 рік Бик: жінки та чоловікиМоже, хтось і не знає, але 2019 рік — це час, коли всім керує Жовта (Земляна) Свиня. Дане тварина відноситься до домашніх, своєю наявністю «говорить» про благополуччя своїх власників, які ведуть господарство. В цей рік чоловіки Бики будуть на висоті в плані сімейних відносин. А ті, хто ще не завів другу половинку, отримують відмінний шанс знайти любов на все життя. Судячи по зіркам, майбутній предмет обожнювання знаходиться дуже близько. Можливо, Ви з нею навіть знайомі, але ще не заглибилися в риси її прекрасної зовнішності і характеру.

Читайте також:  Гороскоп на 2019 рік Телець: жінки та чоловіки

Озирніться в своєму оточенні і зверніть увагу на представниць прекрасної статі, млосно опускаючих погляд при спілкуванні з Вами. Але це всього лише один з варіантів, любов можна зустріти і в більш віддалених колах.

Фінанси

Гороскоп на 2019 рік Бик: жінки та чоловікиЗа свою старанність отримає серйозне грошову винагороду, але варто пам’ятати, що Бик вміє заробляти, а не витрачати. Йому необхідно віддати розпорядження коштами більш досвідченому, довіреній людині і обходити стороною ігрові клуби, сумнівні фінансові піраміди і т. д. Потрібно запам’ятати, що особливо небезпечними для заощаджень є березень, червень і липень місяці.

Загальний прогноз для Биків жінок і чоловіків говорить одне — потрібно поберегти сили і здоров’я. Для тих, хто регулярно звертається до лікарів і займається активним, здоровим способом життя ніяких проблем не буде. Але які зловживають спиртними напоями, курінням та іншими шкідливими звичками слід відмовитися від них і звернути свою увагу на більш приємний тип проведення часу. Інакше можливе не тільки погіршення самопочуття, але і напади депресії, панічні атаки. А це для Бика найнебезпечніший момент — будучи завжди активним і працьовитим, він може відчути комплекси і дискомфорт від свого нездужання.

Зірки настійно «рекомендують» відправитися в похід, подорож, включити в раціон фрукти, овочі, зелень, спеції, горіхи та інші корисні продукти. Разом з тим, не завадить і позитивний настрій, зустрічі з друзями, колегами. Не обов’язково при цьому споживати шкідливі напої і продукти, досить вдихнути свіже повітря, заспівати пісню під гітару біля вогнища і енергія потече по жилах з колосальною швидкістю. Втім, даний рада корисний і для інших представників гороскопу.

Дивіться відео з характеристикою знака Бик:

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021