Гороскоп для Терезів на 2019 рік: жінка і чоловік

Всім добре відомо призначення ваг: зважувати, показувати різницю в масі, врівноважувати. Так і люди, народжені під цим знаком зодіаку, завжди прагнуть до балансу і гармонії. Їм важливо все розрахувати і піддати ретельному аналізу, буквально відміряти кожен міліграм. З цією рисою пов’язані головні труднощі в їх житті.

Терезам складно прийняти рішення, перестати сумніватися і зважувати. Коли в колонці «за» виявляється більше пунктів, ніж у колонці «проти» — вони не впевнені, що об’єктивно оцінили ситуацію. Коли порівну – вони не можуть вибрати все одно, адже не зрозуміло, чи призведе це до кращого або до гіршого. Постійна невизначеність призводить до того, що Ваги стають примхливими, і часто незадоволені оточуючими так само, як і собою.

Люди цього знака – артистичні і талановиті. Їм властива легка відчуженість від повсякденності, це піднесені, навіть злегка неземні натури. Натхненність – це вплив стихії повітря, якій підпорядковується знак Терезів. Наступаючий 2019-й рік пройде під заступництвом стихії землі, а між землею і повітрям, як правило, не виникає конфліктів, вони мирно співіснують.

Вдале розташування планет і взаємодія стихій не завадить Терезам і далі жити між небом і землею – в їх звичайному середовищі.

Гороскоп для Терезів на 2019 рік віщує вам вдалий період. Сонце буде надавати позитивний вплив протягом більшої частини року. Енергія світила наповнить вас силою, подарує гарний настрій і перемістить Фортуну до вас ближче. Чекайте успіху у сфері кар’єри та любові, адже Венера теж затримається для вас у позитивному аспекті.

Втім, навіть маючи крила за спиною, не намагайтеся злетіти вище, щоб не повторити трагічну долю Ікара. Тримайте свою синицю в долонях, а на далеких журавлів просто помилуйтеся, міцно стоячи на твердому грунті.

Зміст:

  • Гороскоп для жінок — Терезів

  • Гороскоп для чоловіків — Терезів

  • Кар’єра

  • Фінансовий гороскоп

  • Любовний гороскоп для Терезів на 2019 рік

  • Яким буде здоров’я

  • Народжені в рік Свині

  • Відео-гороскоп

Гороскоп для жінок — Терезів

Гороскоп для Терезів на 2019 рік: жінка і чоловік

Вона вимоглива однаково – до себе, і до своїх близьких. А відповідати жінці-Терезам ох як не просто! Вона – еталон та ідеал у всьому, до того ж, прекрасний керівник з успішною кар’єрою. Її знань в області мистецтва можна тільки позаздрити, як і смаку, почуття стилю, високому фінансовому становищу.

Наступаючий рік стане для цієї жінки винятком. Вже навесні очікуйте справжній бум шанувальників. Це приємно, якщо ви самотні, але доставить проблеми, якщо пов’язані узами шлюбу. На жаль, ситуація може скластися так, що нікому буде утримати вас від невірного кроку, а самостійно ви легко піддаєтеся спокусі.

Початок року може привести вас до деяких конфліктних ситуацій на роботі. Астрологи не рекомендують вам вступати в протистояння. Ваше краща зброя – відстороненість і доброзичливість. Навіть якщо доведеться трохи прибрехати і ваші мирні наміри будуть нещирі – не страшно, головне уникнути відкритої сварки.

до змісту ↑

Гороскоп для чоловіків — Терезів

Гороскоп для Терезів на 2019 рік: жінка і чоловік

Чоловік, народжений під знаком балансу і рівноваги – чи не межа жіночих мрій. У Терезів зазвичай немає відбою від прихильниць, вони «беруть» своєю загадковістю, поетичним складом характеру. Але життя з ними сповнена труднощів, адже Ваги свято шанують свою незалежність і недоторканність, до того ж, досить вимогливі у відносинах.

2019-й буде для вас багатий любовними пригодами. Одруженим чоловікам загрожує активну увагу від вільних дівчат, для яких штамп у паспорті – незначна деталь. Яким би не був спокуса, не поступайтеся, адже наслідки будуть для вас катастрофічними.

Якщо не вистачає нових відчуттів в інтимній сфері, краще обговоріть цей момент з другою половинкою. Вам з радістю підуть назустріч, ви будете приємно здивовані результатом довірчої розмови.

З червня по жовтень вас чекає невеликий спад фізичних і емоційних сил. Не лякайтеся за своє здоров’я, такий стан зараз нормально. Намагайтеся відпочивати і більше займатися справами для душі – читати, майструвати – і ні в якому разі не піддавайтеся апатії.

 

до змісту ↑

Кар’єра

Гороскоп для Терезів на 2019 рік: жінка і чоловік

Гороскоп на 2019 рік вказує, що на трудовому поприщі у Терезів у рік Свині все складеться чудово. Буде спад сил влітку і в кінці року, але в решту часу ви готові до нових звершень. І вони вам вдаються! Залишається лише повірити, що удача сама йде до вас у руки, і обмежитися цим, не намагатися отримати більше.

Впевнений кар’єрний зліт не перетворює вас у авіалайнер, якому «по крилу» будь-які висоти; по -, як і раніше, людина, з певним запасом фізичних ресурсів. Не виходьте за рамки і отримуйте задоволення від нової престижної посади. Основна небезпека в області роботи – це люди. Уважно ставитеся до тих, хто вам лестить або з задоволенням смакує ваші успіхи. Під гарними словами ховається пекуча заздрість.

до змісту ↑

Фінансовий гороскоп

Гороскоп для Терезів на 2019 рік: жінка і чоловік

Фінансів в 2019 році буде вистачати на задоволення всіх потреб Ваг. Не тільки побутових і основних, але і духовних, душевних. Давно планували нове хобі? Матеріальне вливання від кар’єрних досягнень як раз дозволяє вам придбати ключки для гольфу, костюм для дайвінгу або колекційне зібрання творів улюбленого автора.

Але пам’ятайте, що попереду наступний рік, і ще велике питання, чи залишиться удача при вас. При можливості, відкладіть собі на майбутнє рятувальне коло у вигляді недоторканних заощаджень. Не зайвим буде трохи знизити рівень матеріальних запитів. При покупці машини, наприклад, керуйтеся практичністю і надійністю авто, а не його престижністю.

до змісту ↑

Любовний гороскоп для Терезів на 2019 рік

Гороскоп для Терезів на 2019 рік: жінка і чоловік

Чуттєвих пригод в життя Терезів буде предостатньо. Як одружених/заміжніх, так і вільним представникам знака «світить» чимало романтичних інтрижок, і кожен опиниться перед вибором, чи варта ця шкурка вичинки.

У цьому плані рік буде досить складним. Якщо ж вас не пов’язують зобов’язання, сміливо кидайтеся в самий темний вир задоволень, знайомств і несерйозних відносин, не чиніть опір наполегливій впливу Венери.

Сімейним людям, які пройшли випробування спокусою, зірки обіцяють чудову осінь. Відчуття єднання з родиною і проведений разом час, подарують вам годинник непередаваного щастя. У цей період ви дуже емоційні та відкриті, і це піде вашим особистим відносинам тільки на користь.

до змісту ↑

Яким буде здоров’я

Гороскоп для Терезів на 2019 рік: жінка і чоловік

Наступаючий рік для вас – найкращий час, щоб зміцнити свій організм. Слабким місцем вашого знака є бруньки, а краще лікування, як відомо – це профілактика. Вирушайте на оздоровчий курорт з лікувальною мінеральною водою, найчистішим гірським повітрям, або і тим і іншим разом.

Прогулянки по густих лісах і SPA-процедури розслаблять вашу нервову систему – ще одну зону ризику. У холодну пору року відмовтеся від модних коротких курток, і зберігайте свою поперек в теплі. Сильне переохолодження з великою ймовірністю приведе вас до нирковим недуг, які лікуються завжди важко, довго, і дорого.

Взагалі на низ спини Терезам потрібно звертати особливу увагу. Небезпеку несуть протяги, неправильна одяг, сидячий спосіб життя і неконтрольовані фізичні навантаження. Постраждати ваше здоров’я може і з-за стресу.

Гороскоп для Терезів на 2019 рік: жінка і чоловік

Жінки-Терези, які живуть в нервовому напруженні, за статистикою набагато частіше стикаються із захворюваннями по жіночій лінії, ніж спокійні і врівноважені пані. Якщо ви відчуваєте, що нерви на межі, кидайте все і, знову-таки, збирайтеся на курорт займатися медитацією на фоні мальовничої природи.

до змісту ↑

Народжені в рік Свині

Східний тотем року залишив на Вагах свій відбиток. Ці люди відрізняються холодної логікою, розважливим розумом і здатністю тверезо мислити в самих непередбачених ситуаціях. Часом вони навіть трохи лякають оточуючих своєю проникливістю. Нерідко ці люди стають дзеркалом свого оточення.

Гороскоп для Терезів на 2019 рік: жінка і чоловік

Потрапляючи в конфлікт, вони самі стають більш агресивними, непримиренними, а перебуваючи в атмосфері добра, помітно пом’якшуються і перебувають у піднесеному настрої.

Постійність і відданість – головні риси Терезів, народжених під заступництвом Кабана. Вони насилу вирішуються на зміни, будь то зміна місця проживання, або придбання нових знайомств.

У 2019 році вам варто трохи переглянути свою «законсервованість». Вирушайте в подорож, можна навіть поодинці, щоб сповна відчути новизну обстановки і навчитися насолоджуватися цими відчуттями. Астрологи виокремлюють кілька країн, які ідеально підходять Ваг. Так, в Австрії та Франції вам буде спокійно і навіть звично.

Напевно сподобається манірна Англія – туманний клімат і атмосфера галантності цілком і повністю відповідають вашому характеру. З жарких напрямків вибирайте Бірми (М’янми) і аравійські країни.

до змісту ↑

Відео-гороскоп


Стаття написана спеціально для сайту “2019 рік Свині

Читайте також:
День сім'ї, любові і вірності у 2019 році - якого числа, дата та історія заходи
Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021