Гороскоп для Щура на 2019 рік: жінка і чоловік

З наближенням Нового року всім нам стає особливо цікаво, що майбутні 12 місяців готують нам. Трішки зазирнути у майбутнє і дізнатися, які сюрпризи нас чекають, можна за допомогою гороскопу.

Звичайно, в більшості випадків поради зірок дають нам лише приблизне уявлення про те, яким буде рік, але навіть цього достатньо, щоб відчувати себе більш впевнено. Знаючи, чого варто чекати, набагато простіше спланувати своє життя і підготуватися до будь-яких випробувань.

В 2019 році, покровителькою якого стане Жовта Свиня, нам не доведеться випробовувати занадто різких потрясінь, адже цей знак любить спокій і умиротворення. Але, тим не менш, мало кому вдасться прожити всі 12 місяців без сюрпризів, які буде підкидати нам доля. Тому гороскоп на 2019 рік стане для людей, які народилися під знаком Пацюка, відмінним помічником.

Зміст:

  • Коротка характеристика знака

  • Загальні тенденції на рік

  • Любовний гороскоп на 2019 рік

  • Кар’єра і фінанси

  • Здоров’я

  • Дитячий гороскоп для Щурів

  • Поради на 2019 рік

  • Відео-гороскоп

Коротка характеристика знака

Під знаком Пацюка народяться цілеспрямовані люди, які знають, чого хочуть і як цього досягти. Вони завжди ретельно обмірковують кожну свою дію, завжди дотримуючись лише своїм інтересам. І в роботі, і в побуті представники знаку люблять порядок, що йде тільки на користь їхніх справах. Але в деяких випадках охайність і аккуратизм доходять до педантизму, що може псувати відносини з оточуючими.

Гороскоп для Щура на 2019 рік: жінка і чоловік

Пацюки завжди будують грандіозні плани й не приховують своїх амбіцій, хоча не люблять поширюватися про свої наміри на найближче майбутнє. Відрізняються представники знаку і неабиякою працьовитістю, яке, втім, може змінюватися періодами ліні і навіть апатії.

У відносинах Щури є надійними партнерами, хоча не терплять скандалів і швидко ініціюють розлучення, якщо друга половинка схильна до сварок та інтриг. Вони дуже цінують комфорт і стабільність, до чого всі прагнуть.

до змісту ↑

Загальні тенденції на рік

Народженим під знаком Пацюка, 2019 рік принесе спокій і можливість трохи відпочити від різких поворотів долі. Ця стабільність буде відносною, оскільки дрібні неприємності та негаразди не дадуть повністю розслабитися.

Рік Жовтої Свині дасть чимало можливостей проявити себе і добитися успіху, але щоб скористатися ними, Щурам доведеться чимало постаратися і побороти негативні сторони свого характеру.

Гороскоп для Щура на 2019 рік: жінка і чоловік

Також в 2019 році представники знака не раз зіткнуться з необхідністю робити важливий вибір. При цьому подібні ситуації будуть виникати як на роботі, так і в особистому житті. Вроджене чуття і звичка завжди продумувати наступний крок не дадуть наробити дурниць, але в деяких випадках зайва повільність у прийнятті рішень буде загрожувати втратою вигідної угоди.

Зірки радять в рік Жовтої Свині більш бережливо ставитися до грошей і стежити за станом своїх фінансів. Щоб не відчувати матеріальних труднощів, також рекомендується створювати заощадження і відмовитися від непотрібних витрат.

до змісту ↑

Любовний гороскоп на 2019 рік

На любовному фронті і жінок і чоловіків чекає деяке затишшя, яке триватиме майже до кінця року. Увагою протилежної поду вони обділені не будуть, але от зустріти другу половинку серед нових знайомих буде не просто. Звичайно, в цей період буде чимало шансів зав’язати палкий роман без серйозних зобов’язань. Але такі відносини не призведуть до сімейного життя і швидко закінчаться, залишивши після себе розчарування.

Гороскоп для Щура на 2019 рік: жінка і чоловік

Самотнім представникам знака важливо не втрачати в цей період оптимізму і не закриватися в собі. Залишаючись відкритими для нових почуттів, вони наблизять довгоочікуване особисте щастя і зможуть розглянути відповідного людини. Але навіть відчувши нарешті закоханість, не варто форсувати події: відкривати своє серце і створювати сім’ю варто тільки будучи в повній упевненості в собі і своїй другій половинці.

Для сімейних Щурів 2019 рік буде дуже сприятливим. Близькі люди будуть намагатися створити в будинку гармонію, оточувати любов’ю і турботою. Щоб зберегти таке положення справ, важливо відповідати взаємністю: присвячувати багато часу сім’ї, влаштовувати партнеру романтичні вечори та приємні сюрпризи. Крім того, в рік Жовтої Свині багато представників знаку стануть батьками.

до змісту ↑

Кар’єра і фінанси

Гороскоп для Щура на 2019 рік: жінка і чоловік

Зазвичай дуже працьовиті і цілеспрямовані Щури в 2019 році відчують небажання що-небудь робити і напружуватися. Їм доведеться весь час долати лінь і змушувати себе діяти, щоб досягти бажаного. Важливо розуміти, що млява стабільність не призведе такого необхідного фінансового успіху, тому для покращення якості життя потрібно попрацювати.

При цьому зірки радять робити акцент на командній роботі, а не на окремих діях. Поодинці у Щурів буде більше шансів допустити помилки, розбиратися з якими не так вже легко. У той же час колективна робота буде більш продуктивною і простий, особливо, якщо представникам знаку вдасться відповідати хорошу команду і знайти надійних партнерів.

І фінанси, і кар’єрне зростання Щурів будуть прямо залежати від їх працездатності. Якщо вийде переступити через небажання докладати зусилля, досягти хороших результатів цілком реально. В іншому разі успіху можна не чекати.

до змісту ↑

Здоров’я

Гороскоп для Щура на 2019 рік: жінка і чоловік

Щоб зберегти хороше самопочуття, Щурам слід підтримувати гармонійні відносини з близькими людьми. Оскільки головну небезпеку для здоров’я будуть створювати стреси й емоційне напруження, спокійна обстановка в будинку стане головним антидепресантом і ліками для душі. І навпаки – конфлікти з рідними людьми тільки послаблять здоров’я і наблизять хвороби.

У 2019 році представники знаку будуть особливо схильними до перепадів настрою, а в деяких випадках їм доведеться зіткнутися з проблемами зі сном і концентрацією. Щоб уникнути подібних проблем, рекомендується «пропити курс вітамінів, а також довше бувати на свіжому повітрі.

У першій половині року Щура будуть вразливими для простудних захворювань, також в цей період високий ризик травм. Не підпустити до себе хвороби допоможе елементарна обережність: одягайтеся по погоді і уникайте великих скупчень людей.

Також зірки радять уникати надмірного вживання алкоголю: час від часу буде виникати бажання зняти стрес за допомогою міцних напоїв, але такий підхід загрожує тільки погіршенням самопочуття і загостренням наявних проблем.

до змісту ↑

Дитячий гороскоп для Щурів

Гороскоп для Щура на 2019 рік: жінка і чоловік

Юним представникам знака, так само як і дорослим, доведеться боротися зі своїми вадами. Небажання активно діяти і виходити з зони комфорту буде заважати в досягненні цілей та спілкуванні з однолітками. В 2019 році, народженим під знаком Пацюка тинейджерам, необхідно буде освоїти значний обсяг нових знань, і щоб впоратися з напругою, зірки рекомендують проявляти більше старань та ініціативи.

У відношенні з оточуючими можуть виникати конфлікти, але всі вони будуть несерйозними і швидко забудуться. Налагодити контакт з близькими і друзями допоможе відкритість, щирість і вміння з гумором ставитися до дрібних неприємностей.

У рік Жовтої Свині Щурів також чекає багато нових знайомств, але далеко не з усіма новоспеченими друзями слід підтримувати відносини. Зірки рекомендують уникати людей з негативним типом мислення і небажанням працювати, адже вони будуть тягнути представників знаку тому і «заражати» песимізмом.

При цьому в спілкуванні з батьками великих проблем виникати не буде. Близькі люди завжди підтримають у складних ситуаціях і допоможуть порадою. Головне – не замикатися в собі і ділитися переживаннями.

до змісту ↑

Поради на 2019 рік

Гороскоп для Щура на 2019 рік: жінка і чоловік

Рік Жовтої Свині не віщує кардинальних змін, але і не дасть повністю розслабитися. Цілком може виявитися, що на шляху до бажаного є несподівані перешкоди, а досягти комфорту не виходить з першого разу. В такому випадку зірки радять не опускати руки і не відмовлятися від своїх цілей. Єдиним, що дійсно може перешкодити Щурам стати успішними стане песимізм і небажання долати себе.

Крім того, в 2019 році рекомендується уникати всякого роду награності. Так, показна щедрість виллється у фінансові втрати і борги, а нещирість у почуттях – в конфлікти і розрив навіть самих міцних відносин.

У спілкуванні з близькими важливо зберігати відвертість і не намагатися приховати важливі речі. У діловій сфері чесність також стане найкращою політикою, а інтриги тільки завадять просунутися по кар’єрних сходах.

до змісту ↑

Відео-гороскопСтаття написана спеціально для сайту “2019 рік Свині

Читайте також:  Skoda Fabia 2018 року вся інформація і фото
Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021