Гороскоп для Риб на 2019 рік: жінка і чоловік

Відчувати себе, як риба у воді, представники знаку Риб можуть абсолютно в будь-якому середовищі. Це – пристосуванці, в хорошому сенсі слова. Типова Риба швидко знайде спільну мову з кожною людиною в компанії, а тому, буде себе комфортно почувати навіть серед абсолютно незнайомих людей. Ця якість допомагає швидко налагоджувати корисні зв’язки і долати безліч труднощів, просто поговоривши з потрібними людьми «по душам».

У ваших руках зосереджена вміння грамотно маніпулювати і тим самим домагатися бажаного. У той же час, вашій шляхетності можна тільки подивуватися. Риби – перші люди з натовпу, які кинуться на допомогу, якщо комусь стало погано.

Часто пориви допомогти і підсобити, йдуть в розріз з їх особистими планами та бажаннями, але вони, тим не менш, переступають через свої потреби заради інших. Іноді, гніваючись і скриплячи зубами, але все ж. Представники знаку завжди тримають дане ними слово, в цьому питанні виявляючи твердість і безкомпромісність. За рідкісним винятком, це доброзичливі і неконфліктні люди, які всіма силами намагаються уникнути сварки.

Незважаючи на зовнішній цинізм, представники знаку добрі та чутливі, навіть наївні. З-за цього часто стикаються з нечесними людьми, які відверто користуються дружелюбністю в своїх інтересах. Особливої шкоди це в підсумку не приносить, але якийсь відсоток ваших друзів, на жаль, зовсім не так щирий, як хотілося б.

Риби є заключним знаком в зодіакальному циклі. Те ж можна сказати і про прийдешнє періоді: рік Жовтого Земляного Свині завершує дванадцятирічний коло східного гороскопу. У що ж виллється таке збіг для водяного знака? Гороскоп для Риб на 2019 рік підкаже, які підводні камені можуть зустрітися на вашому шляху.

Відразу хочемо вас порадувати. Астрологи стверджують, що саме для Риб цей рік стане неймовірно вдалим. Навіть складно точно сказати, в якій сфері буде більше успіху, тому що везіння «попре» буквально з усіх боків. Це, звичайно, не виключає затримок і напружених моментів.

Наприклад, кінець весни пройде в ключі енергетичного спаду, а до кінця року навколо вас сгустятся чорні хмари заздрості, від якої потрібно буде активно захищатися, всупереч вашим миролюбним принципам.

Зміст:

  • Гороскоп для жінок — Риби

  • Гороскоп для чоловіка — Риби

  • Кар’єра

  • Фінансовий гороскоп

  • Любовний гороскоп для Риб на 2019 рік

  • Яким буде здоров’я у 2019 році

  • Народжені в рік Свині

  • Відео-гороскоп

Гороскоп для жінок — Риби

Гороскоп для Риб на 2019 рік: жінка і чоловік

Все було б добре у представниць цього водяного знака, якщо б не їх перфекціонізм. І мова не про те, щоб складати речі рівними рядами. Рибки завжди перебувають у пошуках кращого, з-за чого частенько втрачають реальні шанси – гарну роботу, особисті відносини, комфортну квартиру за вигідною ціною… Вони бояться погодитися і тим самим втратити щось більше, правда, в підсумку і зовсім залишаються ні з чим.

Наступаючий 2019 рік стане для вас досить спокійним і приємним. Робочий процес буде проходити рівно і без ексцесів, вдома теж встановиться мирна атмосфера. Гармонійним періодом року стане літо і перша частина осені. Астрологи наполягають на тому, що вам в цей час потрібно відправитися в подорож.

Саме зараз поїздка пройде як по нотах, навіть якщо ви заплануєте довгий насичений маршрут при скромному бюджеті. А якщо раптом протягом року відчуєте, що тьохнуло серце – не сумнівайтеся, ваш щасливий час прийшов, чого б це не стосувалося – заміжжя або появи первістка.

до змісту ↑

Гороскоп для чоловіка — Риби

Гороскоп для Риб на 2019 рік: жінка і чоловік

Сильні представники знаку здобули славу щедрих, дбайливих і вельми цікавих чоловіків. Якщо і ходять про кого-то чутки, як про чудовий коханця, будьте впевнені, цей містер Х – точно народився в проміжку між 19 лютого і 20 березня. Все б добре, але вірністю цей хлопець не відрізняється.

Багато чоловіки-Риби щиро вважають своїм обов’язком «приголубити» усіх, хто потребує тепла, і не бачать в цьому чогось поганого. Варто віддати належне – роман з ним буде нетривалим, але дуже яскравим.

У рік Свині вам слід очікувати підйому і численних успіхів. У той же час, будьте готові до того, що вплив деяких підступних планет завадить вашим планам в самий невідповідний момент. Ситуації будуть самі різні, від глобально неприємних, до анекдотичні. Зірвана через недбалість колег угода, або невчасно повернувся чоловік чергової пасії – намагайтеся, щоб у будь-якому випадку у вас були шляхи безпечного відходу.

до змісту ↑

Кар’єра

Гороскоп для Риб на 2019 рік: жінка і чоловік

В трудовій сфері у Риб все складеться гармонійно, рік навряд чи буде сповнений значущих подій. Якщо ви давно працюєте на підвищення, то у вас є великий шанс, нарешті, отримати бажане. Однак сильний вплив негативно налаштованого Меркурія обов’язково підкладе вам «свиню», що в підсумку може коштувати кар’єрної сходинки на найближчий час.

Уникнути кроку назад можна тільки уважно і скрупульозно перевіряючи результати своєї роботи, а також згладжуючи всі шорсткості у спілкуванні з тими, від кого так чи інакше залежить ваша доля.

В кінці року Кабана вас поглинуть чужі інтриги, і щоб вони скоріше розвіялися, доведеться взяти в них участь. Ваша присутність в цьому «болоті» буде швидше формальним, але відхрещуючись від нього повністю, в результаті ви самі можете стати жертвою злих язиків.

до змісту ↑

Фінансовий гороскоп

Гороскоп для Риб на 2019 рік: жінка і чоловік

Грошовий гороскоп на 2019 рік не обіцяє вам ні яскравих надходжень, ні провальних витрат. У цій області, як і в решті життя, вас чекає дивовижний баланс.

Скажімо так: купити яхту, як предмет непотрібної розкоші ви не зможете, але якщо обставини складуться так, що без неї не обійтися зовсім, то фінанси на купівлю знайдуться швидко, немов за помахом чарівної палички. Те ж стосується грошей на оновлення гардеробу, ремонт квартири або подорож. Будьте обережні з тим, щоб давати в борг. Та легкість, з якою ви готові ділитися грішми, викличе не подяку, а заздрість і пересуди.

до змісту ↑

Любовний гороскоп для Риб на 2019 рік

Гороскоп для Риб на 2019 рік: жінка і чоловік

Жовта Свиня обіцяє «водним мешканцям» барвистий і незабутній період. Самим велелюбним часом видасться вся осінь і перший місяць зими. Сімейні Риби будуть оточені теплом, увагою та любов’ю з боку близьких, всі конфлікти будуть вирішені або просто забуті.

Тим, хто ще не зустрів свою половинку, зірки обіцяють кілька перспективних знайомств, але яке виявиться доленосним сказати заздалегідь неможливо. В інші місяці вам потрібно буде навчитися приймати чужу неправоту, і закривати очі на помилки дорогих вам людей, при цьому, не намагаючись наполягати на правильному вирішенні.

Ви здивуєтеся, але бездіяльність може призвести до несподівано приємним результатами. Також Рибам важливо буде попрацювати над духовною стороною своєї особистості. Такий розвиток незабаром принесе плоди, і для одних виллється в шлюб, для інших – рішення обзавестися дітьми, а для третіх –у серйозні відносини, на які раніше не вистачало сміливості.

до змісту ↑

Яким буде здоров’я у 2019 році

Гороскоп для Риб на 2019 рік: жінка і чоловік

Так як 2019-й буде легким і цікавим роком, то і зі здоров’ям у Риб особливих проблем не буде. Це не означає, що потрібно забути дорогу до лікарні, погано харчуватися і не жаліти себе. Вразливих місць в організмі представників знаку багато, і всі вони вимагають постійної уваги. Сама слабка частина тіла – ноги, з ними пов’язано багато хвороб.

Найчастіше все починається з банального переохолодження ніг, що призводить до тривалих простудних хвороб. Наступний біч Риб – незручне взуття. Туфлі, які тиснуть, загрожують не тільки мозолями, але і проблемами з кровообігом в нижніх кінцівках, звідси – утворення тромбів, пошкодження судин, варикозні явища.

На другому місці за «вибухонебезпечності» знаходяться кровоносна система і обмін речовин. Часто «риб’ячі» недуги пов’язані з накопиченням токсинів в організмі. Крім цього, небезпеку несуть і власні думки. Недовірливим Рибам деколи достатньо просто сильно подумати і подати у себе захворювання, як симптоми відразу дають про себе знати.

В якості профілактики варто спробувати практики позитивного мислення, а також регулярні візити до терапевта, щоб упевнитися у відсутності хвороби.

до змісту ↑

Народжені в рік Свині

Гороскоп для Риб на 2019 рік: жінка і чоловік

Ваше життя в 2019-му буде розвиватися буквально по ідеальному сценарієм. В цілому, події року не будуть відрізнятися від інших подій представників Риб.

Так що, якщо Свинка – річний покровитель, можете розслабитися і насолоджуватися бонусами, які щедро видасть планета Юпітер – наставник і керівник вашого знака. Він буде перебувати в більш ніж вдалому положенні вже з перших годин нового року.

до змісту ↑

Відео-гороскоп


Стаття написана спеціально для сайту “2019 рік Свині

Читайте також:  БМВ 1 серії 2019 | фото, ціна, характеристики
Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021