Гороскоп для Козерога на 2019 рік: жінка і чоловік

Справжні трудоголіки, для яких кар’єрний успіх – солодше всього на світі – це Козероги. Причому, кар’єра для них не тільки на роботі, сім’ю вони теж розглядають як можливість управління і досягнення вищих цілей.

Вони завжди готові взяти на себе додаткове громадське навантаження, і на додачу допомагати всім можливим родичам. Але роблять Козероги сто справ відразу не по доброті душевній, а за необхідності: сильна позиція, усвідомлення лідерства і всемогутності (нехай навіть на рівні побуту) потрібно їм як повітря.

2019-й рік стане для вас досить активним часом, повним несподіванок і часом навіть дивацтв. Але в підсумку ви тільки підсилите своє становище, отримати довгоочікуване підвищення, або визнання з боку родичів, які досі відмовлялися відзначити ваші заслуги. Згідно з китайським календарем, ми входимо в рік Жовтого земляного Свині.

Знак Козерога теж відноситься до стихії землі, тому весь період з січня по кінець грудня буде для вас гармонійним і збалансованим. Жоден з неочікуваних поворотів не виб’є вас із сідла, швидше внесе різноманітність в періоди затишшя. Астрологи виокремлюють кілька таких: з початку року і до квітня, все літо аж до перших чисел вересня – місяці, коли вам доведеться трохи понудьгувати.

Все інше час події будуть стрімко розвиватися і захоплять вас з головою. Весняний сезон пов’язаний з зайнятістю на роботі, а також втіленням ваших грандіозних планів на 2019 рік, якщо такі є. Якщо немає зараз, то до травня точно з’являться. Початок і середина осені будуть пов’язані з сім’єю і побутовими питаннями.

Ремонти, глобальні покупки, поїздки до далеких родичів – тільки б встигнути вирішити всі поставлені задачі! Це з тим, що більшість проблем» вам створять рідні. Листопад-грудень стануть для вас більш ніж клопітними, але вам сподобається. Спланувати масштабне турне, придумати сценарій новорічних свят, закупити подарунки – загалом, зайнятися приємними турботами, за які потім ще отримаєте подяку від улюблених людей.

Зміст:

  • Гороскоп для чоловіка-Козерога

  • Гороскоп для жінки-Козерога

  • Кар’єра

  • Фінансовий гороскоп

  • Любовний гороскоп для Козерога на 2019 рік

  • Яким буде здоров’я у 2019 році

  • Народжені в рік Свині

  • Відео-гороскоп

Гороскоп для чоловіка-Козерога

Гороскоп для Козерога на 2019 рік: жінка і чоловік

Чоловіки цього знака обожнюють змагатися. Все тому, що зазвичай вони перемагають і з легкістю підтримують імідж непереможного суперника. Наступаючий рік для вас буде пов’язаний з різким духовним стрибком. Для молодих чоловіків це може бути готовність стати розсудливим, узаконити свої відносини з другою половинкою.

Для підприємців бізнесменів, 2019-й може стати початком активної благодійної діяльності. А у деяких Козерогів можуть статися і зовсім кардинальні зміни, наприклад, захочеться кинути все і відправитися на річний перерву в далеку екзотичну країну, щоб осягати духовні практики.

Протягом першої половини року вам захочеться зайнятися домашніми справами. Не відмовляйте собі в цьому задоволенні, займіться ремонтом кухні, наведіть порядок в гаражі або комори, облаштуйте на дачі лазню або дитячий майданчик. Щоб при цьому добре провести час, покличте друзів – вони з радістю допоможуть вам.

до змісту ↑

Гороскоп для жінки-Козерога

Гороскоп для Козерога на 2019 рік: жінка і чоловік

Ці жінки вміють поводитися з грошима – і заробляти, і грамотно витрачати. Вони відповідальні і завжди готові взяти на себе більше, ніж належить за посади чи статусу. У рік Жовтого Кабана вам буде бракувати рішучості і напору. Ви знаєте, що здатні на багато що, але заявити про це не вистачить сміливості.

З-за цього сорому ви, ймовірно, пропустіть хороші можливості – від підвищення, до створення сім’ї. Ускладнять життя і особисті взаємини. Обставини і дії партнера призведуть до того, що любовні питання цілком ляжуть на ваші плечі, а, як відомо, відносини – це справа двох. Вам доведеться вирішувати – продовжувати нести цей тягар в поодинці, або вжити жорсткі заходи, аж до розриву.

Нагороду за не найпростіший рік ви отримаєте в кінці осені, або в грудні. Випаде можливість виїхати на довгі канікули і забути про все. Не переживайте, що на даний момент ваші фінансові можливості діаметрально протилежні розкішному подорожі. Гроші надійдуть ближче до часу – в якості бонусу на роботі, або подарунка від коханого.

до змісту ↑

Кар’єра

Гороскоп для Козерога на 2019 рік: жінка і чоловік

Середина весни 2019 року стане проривом у кар’єрі багатьох Козерогів. Вас чекає справжній сплеск вдалих угод, підписання вигідних контрактів. Успіхи будуть неминуче помічені і віддячені керівництвом. Якщо ви вирішили змінити роботу, зробіть це саме навесні, щоб гарантовано посісти посаду вище, ніж була у вас раніше.

Пропозицій буде декілька, у виборі довіртеся своїй інтуїції, і не прогадаєте. Можливо, доведеться битися між роботою мрії і зарплатою мрії – Жовта Свинка любить поставити перед дилемою. Приймайте рішення з оглядкою на майбутнє і довгострокові плани.

до змісту ↑

Фінансовий гороскоп

В 2019-му Козерогам випаде шанс добре заробити, але і витрати теж будуть більше, ніж зазвичай. Багато ресурсів піде на сім’ю і дім. Виникне бажання облаштувати спальню, придбати дорогу техніку для кухні, або доведеться терміново лагодити сантехніку – в будь-якому варіанті будьте готові до значних грошових вкладень.

Гороскоп для Козерога на 2019 рік: жінка і чоловік

Відчутним пунктом витрати стануть діти: потрібно буде витратитися на дорогий подарунок, шкільну екскурсію за кордон, допомогти дорослим дітям з орендою квартири або виплатами за кредитом.

Найбільш витратним може виявитися кінець року. Мова не тільки про новорічні подарунки для всієї рідні. Планети складаються благополучно для подорожей, і відчутно заощадити на поїздці не вийде. Та й не варто – розслабтеся, не підраховуючи в розумі, скільки коштували вам вчорашні коктейлі. Крім того, чекайте частих запрошень, які також відіб’ються на вашому гаманці – на весілля, ювілей або народження дитини.

до змісту ↑

Любовний гороскоп для Козерога на 2019 рік

Рік складеться просто чудово для тих, у кого вже є сім’я. Відносини з дружиною або чоловіком зміцняться, з’явиться глибоке взаєморозуміння, інтимне життя стане яскравішим. Ви займетеся побутовими справами, і ні для кого це не буде тягарем, навіть якщо чоловікові-Козерогові належить вибирати постільну білизну для подружньому ліжку.

Гороскоп для Козерога на 2019 рік: жінка і чоловік

Гороскоп на 2019 рік вказує, що непорозуміння можуть виникнути тільки після середини вересня, але будуть викликані зовнішніми обставинами – тиском з боку родичів, зайнятістю на роботі. Втім, вашими зусиллями, повернути мир з партнером буде не важко.

Якщо ви ще в пошуку, 2019-й має всі шанси стати для вас доленосним. Надії варто покласти на літо. Не розмінюйтесь на хвилюючі, але явно короткострокові відносини, попереду вас чекає справжня перемога. Не виключено, що доведеться поборотися і довести свої серйозні наміри, показати себе рішучою людиною, готовим йти до кінця. У вас достатньо позитивних якостей і сил, щоб завоювати і утримати свою любов.

до змісту ↑

Яким буде здоров’я у 2019 році

Гороскоп для Козерога на 2019 рік: жінка і чоловік

Якщо по всіх фронтах Козерогам супроводжує успіх і зростання, то категорія здоров’я стане ахіллесовою п’ятою. На турботу про себе не буде вистачати часу і бажання, завжди знайдуться справи важливіші або цікавіше, ніж похід до лікаря. Але зазирнути в медичну лабораторію і здати хоча б основні аналізи – доведеться, щоб не пропустити серйозних погіршень.

У зоні ризику виявиться шлунок і травна система. Занадто багато уваги буде приділено роботі, занадто мало – правильному харчуванню. Фастфуд на бігу і відсутність повноцінних прийомів їжі протягом дня призведе до загострення хронічних захворювань. Щоб не доводити до лікарняного ліжка, не пропускайте сніданки та обіди, стежте за раціоном.

Є ризик стати жертвою частих мігреней, найкращими ліками від яких буде відпочинок на природі і курс масажу шийно-комірцевої зони.

до змісту ↑

Народжені в рік Свині

Гороскоп для Козерога на 2019 рік: жінка і чоловік

Козероги, які народилися в 1947, 1959, 1971, 1983, 1995, 2007 – люди сентиментальні, веселі, відкриті душею. У них легкий характер, часом навіть м’який, але поступливими їх не назвеш. У потрібний момент вони завжди проявлять істинно «козлячу» наполегливість і незговірливість, і будуть стояти на своєму до останнього.

Ця риса притаманна народженим у рік Кабана в будь-якому віці, ще з дитинства. Вони надійні і відповідальні, але досить честолюбні. Нерідко проявляють свої сильні якості саме заради похвали і визнання іншими їхніх успіхів. З ними легко дружити, вони завжди прийдуть на допомогу, навіть у складних, на перший погляд, ситуаціях. Щоправда, до деякої приземленості і завжди холодного розуму цих Козерогів потрібно звикнути.

до змісту ↑

Відео-гороскоп


Стаття написана спеціально для сайту “2019 рік Свині

Читайте також:  Салати з куркою на Новий рік 2020: 10 нових фото-рецептів!
Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021