“Фінал чотирьох” баскетбольної Євроліги-2019: чекати його в Москві?

Спорт 2019

Фінал чотирьох баскетбольної Євроліги 2019: чекати його в Москві?

“Фінал чотирьох” баскетбольної Євроліги-2019 в Москві: підготовка чемпіонату

31 травня 2017 року з офіційних джерел стало відомо про намір Москви прийняти у себе в 2019 році так званий «Фінал чотирьох» Євроліги з баскетболу. Повідомив про цю спортивної новини світового значення спеціальному кореспонденту ТАСС під час міжнародного економічного форуму в Петербурзі глава проекту «ВТБ Арена парк» А. Перегудов.

Відразу(першого червня 2017 року) слідом за цим оголошенням були підписані всі необхідні юридичні документи, в тому числі і меморандум про рішення Росії(Російської Федерації) провести «Фінал чотирьох» Євроліги 2018-2019 року. В ході переговорів було вирішено, що фінальні ігри європейського чемпіонату з баскетболу пройдуть на московському стадіоні «ВТБ Арена парк».

Для підписання всіх необхідних документів на ПМЕФ приїжджав Жорді Бертомеу – президент Євроліги з баскетболу.

Природно, гри такого масштабу завжди викликають великий інтерес фанатів і журналістів. І, звичайно ж, залучають великий наплив туристів і спортивних уболівальників.

Особливості та підготовка

Для того, щоб забезпечити спортивні змагання необхідним рівнем підготовки, уряд міста Москва оголосило про всебічну підтримку підготовлюваного «Фіналу чотирьох» з усіх питань, пов’язаних з організацією самого заходу та прийому гостей. Було прийнято рішення про ремонт або часткової реконструкції деяких спортивних об’єктів, у більшості будівель повинні зробити косметичний ремонт. До моменту проведення такого важливого спортивного заходу будуть підготовлені на найвищому рівні стадіон та готельні комплекси. Туристичні компанії в свою чергу чекають великого туристичного потоку і готові показати гостям Москви її пам’ятки. Планується запрошувати туристичних гідів прямо в готелі. І потім вже звідти відвозити гостей чемпіонату на об’єкти туризму та в різні музеї. Зараз більшість готелів підбирає необхідний персонал, а також розробляє плани таких маршрутів.

Читайте також:  Літня Універсіада 2019. Де пройде, види спорту

На охорону стадіону і самого міста в період проведення «Кубка чотирьох» для забезпечення порядку і охорони будуть виділені значні сили з числа працівників правоохоронних органів.

На Московському стадіоні баскетбольні змагання будуть проведені слідом за Белградом, де «Фінал чотирьох» планується провести в 2018 році.

До цього фінал такого великого і престижного турніру Євроліги з баскетболу вже одного разу проходив на Московському стадіоні. У 2005 році ця подія стала найбільш значущим спортивним заходом для російських фанатів баскетболу.

Особливо в світлі того, що вже перестало бути секретом рішення Євроліги, починаючи з 2018-2019 року додати до 16 існуючим в клубі командам ще дві. Таке рішення пов’язане із збільшенням витрат на проведення ігор і бажанням збільшити дохідну частину і зробити змагання більш прибутковими для самих клубів.

Варто відзначити і те, що попереднє проведення чемпіонату в Росії дуже сподобалося спостерігачам і туристам, всі відзначили те, як радо їх прийняли.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021