Фільм Зоряні війни: Епізод 9 (2019): дата виходу і сюжет

На 2019 рік запланований вихід ще однієї новинки – «Зоряні війни: Епізод 9». Це буде остання частина трилогії, яка поставить жирну крапку на великій битві. У черговій частині фантастичного фільму буде показано продовження боротьби між Всесвітом і темними силами зла. Людство з усіх кінців Землі повинно об’єднатися в повстанський рух, щоб протистояти захопленню планети, а також уникнути її занурення в повний морок. Про Зоряних війнах глядач дізнався досить давно, ще в 1977 році, коли вийшла перша частина кіносаги. Саме через 40 років глядач вперше познайомився з Энакином Скайуокером, надалі Дарт Вейдер, а також його сином Люком Скайуокером і його знаменитим мечем. Давайте згадаємо, яка історія кіносаги Зоряні війни, також дізнаємося, коли очікувати вихід чергової частини фантастичного екшену «Зоряні війни: Епізод 9».

Історія розвитку кіносаги «Зоряні війни»

Фільм Зоряні війни: Епізод 9 (2019): дата виходу і сюжетПерша частина кіносаги називається «Зоряні війни: Епізод 4 – Нова надія», яка вийшла ще в далекому 1977 році. Незважаючи на те, що це четвертий епізод, саме з нього і почалася вся історія зоряних воєн. Сюжет розповідає нам про молодого героя Люку Скайуокере, який живе разом зі своїм дядьком, займаючись фермерськими справами. Мріючи про космосі, в один день на голову Люка звалюються дві дроїда. Один дроїд при першій можливості здійснює втечу, а в спробах наздогнати його, Люк потрапляє в полон до піщаним людям. На допомогу Люку приходить дідок по імені Бен Кенобі, власне від якого хлопець і дізнається про те, яка доля йому визначена.

Наступна частина має назву «Зоряні війни: Епізод 5 – Імперія завдає удару у відповідь». Бюджет цього блокбастера склав 18 млн. доларів, але зібрати при цьому вдалося 290 млн. доларів. Режисерові другий частини Зоряних воєн Джорджу Лукасу вдалося повністю зберегти акторський склад, що дуже важливо для глядача. Картина показує, як Люк Скайвокер стає на шлях навчання майстерності джедая. Він летить на планету Дагоба, де він зустрічається з магістром ордену джедаїв. Попереду Люка чекають виснажливі, як фізичні, так і розумові тренування, після яких він зможе стати справжнім справжнім джедаєм. Друга частина вийшла в 1980 році.

Читайте також:  Літній відпочинок в Сочі в 2018 році біля моря без посередників ціни в 2018 році недорогі гостьові будинки та готелі

Третя частина кіносаги отримала назву «Зоряні війни: Епізод 6 – Повернення Джедая». Вийшла кінострічка ще в далекому 1983 році через 3 роки після другої частини. У режисерському кріслі все той же Джордж Лукас, який і є засновником зоряних воєн. Фільм став настільки популярним, що акторам фанати не давали проходу. Витрати на зйомки третьої частини склали 30 млн. доларів, зібравши при цьому 475 млн. доларів. У фільмі розповідається про те, як Дарт Вейдер створює ще більш страшну Зірку смерті. Повстанці дізнаються про загрозу, після чого збирають усі свої сили, щоб завдати удару у відповідь. У третій частині героям доведеться розділитися, так як Лея з Ханом Соло відправляється на планету Эндор, щоб виконати диверсію. Люк направляється до імператора з однією метою – вирвати з його рук свого батька Дарта Вейдера.

Після закінчення першої трилогії, в 1999 році виходить четверта частина ” Зоряних воєн, яка має назву «Зоряні війни: Епізод 1 – Прихована загроза». У режисерському кріслі все той же Джордж Лукас. Наступна трилогія розповість глядачеві не про майбутнє, а про минуле у вигляді передісторії. Чергова частина кіносаги отримала небувалий успіх, тим самим дозволивши підняти планку ще вище. У четвертій частині присутні елементи комп’ютерної графіки, за допомогою яких вдалося розірвати мир кінофантастики. Картина розповідає про планету Набу, де ведеться спокійна і мирна торгівля. Королева Амідала керує однією з найкрасивіших планет. У королеви є свої вороги, в результаті чого займається справжня війна. В цей конфлікт втручаються справедливі лицарі джедаї, якими є: Квай Гон Джин і Обі Ван Кенобі. Вони відправляються на вільну планету, щоб допомогти простим громадянам галактики.

Через три роки з’являється наступна частина кіносаги під назвою «Зоряні війни: Епізод 2 – Атака клонів». Вийшла картина в 2002 році, а її режисером продовжує бути Джордж Лукас. Картину очолили всі ті ж актори, тільки тепер додалися ще клони. Сюжет фільму розповідає про те, що після військового конфлікту Торгової федерації з планетою Набу проходить 10 років. Світ занурюється в хаос. Джедаям належить боротися з добре організованими сеператистами. Конфлікт був організований темними силами, які довгий час знаходяться в тіні. У сенаті Республіки починається голосування з приводу створення армії, на яке поспішає королева Набу. В дорозі на королеву здійснюється замах, в результаті чого канцлеру Палпатину доводиться приставити охорону до королеві в особі Обі-Вана Кенобі і Енакіна Скайуокера. При повторному замах на королеву, джедаї приймають рішення розділитися, в результаті чого Энакин залишається з королевою, а Обі Ван розслідує спроби замаху.

Читайте також:  Робота пошти у новорічні свята 2019 року | в січні, в Москві, в СПб

У 2005 році виходить кіносага «Зоряні війни: Епізод 3 – Помста ситхів». Це заключна частина трилогії знаменитої галактичної саги. Її режисером є Джордж Лукас, який дає явне поняття для глядача про те, що дана серія є завершальною. Саме в цій частині галактичної кіносаги розповідатиметься про те, як добрий лицар джедай Энакин Скайвокер переходить на темну сторону, перетворюючись у найлютішого ворога республіки Дарта Вейдера. Триває війна між військами Республіки і сепаратистськими угрупованнями. Джедаї прагнуть відновити світ, але зробити це їм не вдається. Коли канцлер Палпатін потрапляє в полон, то на його звільнення відправляються вірні джедаї Обі Ван і Энакин Скайвокер.

У 2015 році на екранах кінотеатрів з’являється продовження епічної саги Зоряні війни, яка отримала назву «Зоряні війни: Епізод 7 – Пробудження сили». Режисером третьої трилогії є Джей Джей Абрамс. Дії картини відбуваються через 30 років. Владу в свої руки прагне захопити могутня організація «Новий порядок». Щоб перешкодити цій організації у втіленні задуманого, з’являються такі герої, як Чубакка, Хан Соло і Лея. Вони намагаються перешкодити злобному планом Сноука і Рена, але з’ясовується, що це під силу лише джедаям. На допомогу приходить Люк Скайвокер.

Фільм Зоряні війни: Епізод 9 (2019): дата виходу і сюжетВосьма частина кіносаги отримала назву «Ізгой Один – Зоряні війни: Історії». Її режисером виступає Гарет Едвардс, а картина виходить на екран у 2016 році. Історія розповідає про те, як альянс повстанців дізнається про те, що Імперія сконструювала бойову зброю, здатне знищувати цілі планети. Керівництво альянсу приймає рішення про спорудження групи, яка дістала креслення нового виду зброї. Командиром такої групи виступає джин Эрсо, дівчина, яка у 15 років стала сиротою. Заради перемоги члени групи ризикують своїми життями. Коли Імператор дізнається про цю групу, то призначає розправитися з нею своєму поплічнику Дарту Вейдеру.

Читайте також:  Як прикрасити будинок до Нового року 2018?

На коли запланований вихід фільму «Зоряні війни: Епізод 9»

Раніше кіностудія Lucasfilm заявляла про те, що дев’ятий епізод третій трилогії вийде 24 травня 2019 року. Однак не так давно ця дата була перенесена на 20 грудня 2019 року. Така інформація з’явилася відразу після того, як стало відомо, що режисером заключного епізоду стане Джей Джей Абрамс.

Спочатку планувалося, що дев’ятий епізод очолить режисер Колін Треворроу, але він покинув проект через творчі розбіжності з керівництвом. Відомо також, що фінальна частина епізоду зазнає серйозні зміни, адже виконавиця ролі принцеси Леї Керрі Фішер передчасно померла. Джей Джей Абрамс знімав сьомий фільм зоряних воєн, в результаті чого вдалося зібрати в кінопрокаті більше 2 млрд. доларів. При цьому такі зміни в режисерському кріслі змусили добряче понервувати прихильників епічної саги. Адже Абрамс воліє переказувати сюжети оригінальної трилогії, ніж придумувати щось нове.

Фільм Зоряні війни: Епізод 9 (2019): дата виходу і сюжетЦікаво знати! У свіжому інтерв’ю новопризначений режисер Джей Джей Абрамс заявив про те, що в дев’ятому епізоді він представить в картині і інновації, і ностальгічний оригінал.

Абрамс має припущення про те, чому «Зоряні війни: Пробудження сили» могли не сподобатися деякої категорії фанатів. Вся справа в тому, що основним завданням сьомого епізоду було нагадування глядачеві про те, що взагалі таке Зоряні війни. Адже пройшло 10 років. Тому режисерові довелося запозичити деякі сюжети з ранніх фільмів Джорджа Лукаса.

Якщо довіряти чуткам, то дев’ятий епізод буде мати дійсно несподіваний сюжет. Тепер режисерові немає необхідності відновлювати спогади, тому можна повністю розвернутися в інноваціях. Сценарист майбутнього фільму Кріс Террі заявив, що остання частина трилогії об’єднає в собі всі три фільми, і нагадає про те, що дії проводяться в одній всесвіту. Варто нагадати, що режисер Джей Джей Абрамс є засновником таких фільмів, як «Стартрек: Відплата», «Зоряний шлях», «Армагедон» та інші.

Трейлер фільму Зоряні війни: Останні джедаї (2017)

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021