Фільм Зла (2019 р.)

Мюзикли в історії Голлівуду завжди користувалися успіхом, але мінливим – одні мляво проходять в прокаті, інші приносять творцям солідний куш (як «Мамма MIA!»).

Постановці «Зла», запущеної на Бродвеї в 2003 році, вдалося стати хітом – хоча відгуки критиків були змішаними, доходи перевершили очікування інвесторів. У підсумку В 2010 році було оголошено, що історія точно отримає повнометражну адаптацію.

Зміст:

 • Сюжет нового фільму

 • Список персонажів

 • Команда творців

 • Постановки мюзиклу «Зла»

 • Відео трейлер, фан-тизери

Сюжет нового фільму

«Зла» заснована на романі Грегорі Магвайр, омніумі, що дебютував у 1995 році. Екранізацією моментально зацікавилася Universal Pictures, проте проект довго не рушав з місця, так що письменник дав добро продюсерам спробувати щастя на Бродвеї.

Події роману відбуваються до та під час «Чарівника країни Оз» – книги і класичної картини 1939 року. В якійсь мірі його можна сприймати як вільне перекладення цих творів з додаванням нових деталей.

У центрі сюжету – відьма Эльфаба і чарівниця Глинда, відповідно – Зла відьма Заходу і Добра чарівниця Півночі (в оригіналі – Півдня). Вони познайомилися в Університеті Шиз, де були сусідками по кімнаті.

Спочатку Глинда відчувала до Эльфабе різку неприязнь з-за зеленого кольору шкіри, потім вони здружилися. Обидві закохалися в студента по імені Фиеро, майбутнього Страшилу. Обидві близько познайомилися з Гудвіном після візиту в Смарагдове місто, але ставилися до нього по-різному.

Фільм Зла (2019 р.)

Эльфаба, приміром, зненавиділа чарівника, адже той лише видавав себе за чарівника, хотів скористатися її даром і нахабно гнобив розумних тварин в країні Оз.

Залізний дроворуб – теж спільний знайомий Эльфабы і Глинды, відвідував лекції в університеті. Словом, шанувальники творчості Лаймена Баума і Олександра Волкова виявлять масу цікавих паралелей.

до змісту ↑

Список персонажів

Перерахуємо список персонажів, які присутні в оригінальній постановці і, напевно, з’являться в екранізації (залишимо цей момент на совісті сценаристів):

 • Зеленокожая Эльфаба, дочка правителя Країни Жуванів. Вона розумна, має колосальні магічні здібності, однак насилу знаходить спільну мову з оточуючими (зрозуміло, з якої причини). З часом утвердилася в думці, що добрі вчинки не залишаються безкарними, тому їх краще не робити взагалі.

Фільм Зла (2019 р.)

 • Глинда, стереотипна приваблива блондинка. Довго підтримувала Эльфабу, однак коли та перейшла на «темну сторону», воліла забути про стару дружбу.
 • Гудвін, справжній тиран. Саме він налаштував жителів Оз проти «зеленошкірої відьми».
 • Нессароза, ще одна дочка правителя Країни Жуванів (матері у неї з Эльфабой – різні). Заточена в інвалідному кріслі. Теж вчилася в Університеті Шиз, де Эльфаба повинна була піклуватися про неї. Володарка тих самих туфельок, що з часом дістануться Дороті. Після смерті батька управляла Країною Жуванів.
 • Фиеро – молодий чоловік, в якого закохалися Эльфаба і Глинда. Будучи сином впливового чиновника, після університету очолив варту в Смарагдовому місті. Згодом брав участь у пригоді з Дороті у вигляді Опудала.

до змісту ↑

Команда творців

Фільм Зла (2019 р.)

 • Режисер. Універсальний c 2010 року шукає режисера, який би подужав «Злий». Зараз сама реальна кандидатура – Стівен Долдрі, тричі номінований на «Оскар» за стрічку «Біллі Елліот», «Читець» і «Годинник». За виставу «Візит інспектора» його нагородили почесною премією «Тоні». Британець спеціалізується якраз на театральних постановках, так що вибір студії можна сміливо назвати вдалим.
 • Сценаристи. Письменник Григорій Магвайр не бере участь в адаптації власного матеріалу. Крісло сценариста зайняла Вінні Холцман, приложившаяся до серіалів «Моя так звана життя», «Гастролери» і ін. Вінні Холцман – автор лібрето до бродвейскому мюзиклу «Зла».
 • Продюсери: Брайан Попкин, Девід Стоун і Марк Платт. Великі проекти в індустрії числяться тільки за останнім – це «Ла-Ла Ленд», «Скотт Пілігрим проти всіх» і «Дівчина в поїзді».

Світова прем’єра «Злий» запланована на 20 грудня 2019 року. Російським глядачам доведеться почекати до 5 березня 2020-го.

до змісту ↑

Постановки мюзиклу «Зла»

Фільм Зла (2019 р.)

Мюзикл «Зла» почав завоювання театрів у 2003 році. Спектакль був відзначений трьома «Тоні» і за перший рік на Бродвеї заробив $56 млн.

Тексти пісень і музику для нього написав Стівен Шварц («Покахонтас», «Горбань із Нотр-Дама»). З тих пір шоу двічі проїхалося по Північній Америці, зазирнуло на лондонські підмостки, а також відвідало Токіо, Мельбурн, Гельсінкі, Сідней, Штутгарт, Амстердам, Сінгапур, Сан-Паулу, Копенгаген та ін.

Міжнародні адаптації «Злий» теж виявилися успішними.

Фільм «Мамма MIA!» приніс Універсальний понад $600 млн. Не здивуємося, якщо і «Злий» будуть супроводжувати колосальні збори.

Твори про країну Оз традиційно популярні по всьому світу, а до того ж «Зла» вже зарекомендувала себе як захоплююче творіння – і у форматі книги, і у форматі вистави.

до змісту ↑

Відео трейлер, фан-тизери


Стаття написана спеціально для сайту “2019 рік Свині

Читайте також:  Renault Duster 2018 року вся інформація і фото
Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021