Фільм Месники 4 (2019): опис сюжету, дата виходу

Месники – це фантастичний бойовик виробництва США, основою для якого послужили комікси про супергероїв. Ще не встигла вийти на екран частина 3 «Месники: Війна нескінченності», прем’єра якої відбудеться у квітні 2018 року, як режисери фільму брати Руссо оголосили про початок зйомок вже 4 частини. Назва стрічки тримається в секреті, знімальний процес розпочався в серпні цього року і триватиме, за прогнозами, до липня наступного року. Можлива дата виходу на широкий екран – 3 травня 2019. Очікується, що фільм вийде у форматі 3Д та Аймакс-3Д.

Щоб зрозуміти сюжетну лінію четвертої частини згадаймо зміст трьох попередніх.

Сюжет фільму починається з того, що над жителями Землі нависає серйозна небезпека. Бог Локі загрожує про захоплення планети. Для здійснення задуманого йому доводиться піти на угоду з повелителями раси читаури, готовими запропонувати Локі величезну армію бійців в обмін на Тессеракт, камінь джерело нескінченної енергії, один із «Каменів Нескінченності».

Фільм Месники 4 (2019): опис сюжету, дата виходуДля боротьби з ворогом створюється засекречена організація ЩИТ під керівництвом Ніка Ф’юрі. Він збирає команду супергероїв: Тора, Капітана Америку, Залізної людини, Халка, Чорну вдову і Соколине око. Їм належить вступити в нелегкий бій з загарбником.

У другій частині під назвою “Ера Альтрона” людству знову загрожує знищення. Альтрон – машина, створена для захисту Землі, але в ній відбувається збій, і програма вважає загрозою саме людство. Ліга героїв ЩИТ розпалася. Люди не в змозі протистояти Альтрону, тому їм знову доведеться звернутися за допомогою до команди супергероїв. Але сила і міць ворога настільки серйозна, що навіть Месники сумніваються у своїх силах. Чи зможуть вони зупинити наступ Ери Альтрона, в якій для людей немає місця? В цьому і криється головна таємниця другої частини.

Читайте також:  Новорічний дизайн нігтів 2018 новинки фото ідеї

Варто відразу ж відзначити, що сюжет третьої та четвертої частин є взаємопов’язаними. У тертьей частини “Месників” Танос знову затіяв завоювання Всесвіту. У його руках опиняються всі шість каменів, з’єднавши які він отримує зброю небувалої могутності – Рукавичку Нескінченності. Над усією Всесвіту нависає страшна загроза. Тільки лізі «Месників» під силу зупинити збожеволілого Таноса. Для цього протистояння Месникам необхідно пробачити один одному образи і розбіжності, і знову битися разом. Доля Всесвіту до кінця не визначена.

Четверта частина “Месників” – це продовження сюжету 3 частини. Жорстока й кривава битва між Месниками і Таносом в самому розпалі. Ворог міцніє і не має наміру здаватися. У той час як сили Месників в тандемі з Вартовими Галактики починають згасати. Ось таке офіційне опис надала компанія-виробник.

Фільм Месники 4 (2019): опис сюжету, дата виходуАле протинялися і деякі сценаристи. Вони повідомили, що в 4 частині буде йти мова про завершальній стадії війни збожеволілого титану з супергероями. Належить побачити неймовірний бій добра зі злом, переможець якого вирішить долю Всесвіту.

Раз зйомки ще у всю йдуть, багато деталі сюжету не розголошуються, щоб не зменшити інтерес глядача до даного проекту. Поки залишається тільки чекати появу трейлера, а слідом і кінокартини.

Точної дати виходу поки немає. На початку статті представлені поки попередні дати, які можуть зазнати змін. Відомо, що картина вийде після третьої частини, прем’єра якого призначена на квітень 2018 року. “Месники 4” вийдуть у світ не раніше весни 2019 року.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021