Док Сэвэдж фільм 2019 | трейлер, дата, актори

 • Прем’єра: протягом 2019 року (в світі)
 • Оригінальна назва: Doc Savage
 • Країна виробництва: США
 • Жанр: пригоди, фантастика
 • Режисер: Шейн Блек
 • Акторський склад: Дуейн Джонсон та ін

У 2019 році вийде фільм «Док Сэвэдж». Справжнього супергероя в ньому зіграє Дуейн Джонсон. Далі з тексту ви дізнаєтеся, чому ми назвали «Скелю» саме що справжнім супергероєм. Цікаво?

Док Сэвэдж: Людина з бронзи

Оригінальна назва проекту — Doc Savage. При переведенні його на російську мову, як видно, використовувався метод транслітерації. Швидше за все, таким воно і залишиться для російського прокату: «Док Сэвэдж».

Хто ж це такий? Взагалі, якщо продовжувати зачіпати тему оригінальної назви, то Doc — це скорочення від слова «Доктор», а Savage можна перевести як «Дикий». У підсумку виходить «Доктор Дикий». Але це тільки якщо його роздратувати. А так, він цілком собі нешкідливий.

Док Сэвэдж фільм 2019 | трейлер, дата, актори

Взагалі, Доктор Сэвэдж не супергерой у звичному сучасному глядачеві розумінні. Втім, саме він став прототипом для наступних за ним героїв суспільства, наділених суперздатності.

Док Сэвэдж в 30-е і 40-і роки минулого століття став у буквальному сенсі знахідкою для всіх, хто любив читати пригодницькі історії з часткою фантастики в їх сюжеті. Він був і швець, і жнець, і на дуді грець. Тобто: оперувати він міг і як лікар, і як учений, і як творча особистість взагалі. Це було так зване бульварне чтиво — pulp fiction, — яка, як показала історія, знайшло своє місце, власне, в історії.

Читайте також:  Зачіски на Новорічний корпоратив 2019 - 100 кращих фото

Док Сэвэдж фільм 2019 | трейлер, дата, актори

Лестер Дент, один з тих, хто придумав Дока, визначив свого героя таким:

 • трошки Шерлоком Холмсом — за рахунок його видатних дедуктивних здібностей;
 • Тарзаном — бо він володів величезними фізичними даними;
 • Крейгом Кеннеді — виходячи з приблизних знань Кларка Сэвэджа в наукових питаннях;
 • а також Авраамом Лінкольном — за те, що той володів завидною великодушністю дядечка Ейба.

Визволити «Людини з бронзи» з надр небуття вже довгий час намагається Шейн Блек, про який ми поговоримо далі в тексті.

Режисер і його помічники на проекті

Режисерувати «Дока Сэвэджа» ось вже кілька років всіма силами намагається Шейн Блек, людина, яка в кінці 80-х і на початку 90-х років XX століття був на піку популярності, але потім нависла над ним слава погубила його. Але він зумів відродитися з пекла — прямо як Фенікс, щоб знову почати радувати своїх фанатів власною оригінальністю.

Док Сэвэдж фільм 2019 | трейлер, дата, актори

Шейн Блек наприкінці XX століття запам’ятався громадськості виключно як сценарист (ну і ще трошки як актор). Саме він придумав багатьма улюблений бойовик «Смертельна зброя», в успіху якого, безсумнівно, велику роль, крім чудово сценарію, також екранна пара зіграла в особі Мела Гібсона і Денні Гловера.

В кінці 90-х виконавець ролі Ріка Хоукинса у фільмі Джона Мактірнана «Хижак» зник з радарів кіноманів. Кажуть, виною всьому слава зі всіма її наслідками. Але в 2005 році Шейн Блек повертається у світ кіно разом зі своєю кримінальною комедією «Поцілунок навиліт», яку він самостійно поставив і де знялися Роберт Дауні-мол. і Вел Кілмер.

Потім він знову зник, але через час все ж зайнявся розробкою третьої частини «Залізної людини». Після кінокоміксу про Тоні Старке в його активі була детективна комедія «Славні хлопці», яка дозволила Шейну Блеку отримати право постановки нового «Хижака», чий вихід очікується в 2018 році.

Читайте також:  Audi A8 2018 року фото

Розробляти майбутній проект Шейн Блек буде не один, а з командою які знаються на своїй справі людей. У цьому йому допомагають сценаристи в особі:

 • Ентоні Багароцци
 • і Чака Мондри.

Продюсуванням супергеройського кіно займаються Дуейн «Скеля» Джонсон, Хірам Гарсіа («Форсаж 7», «Футболісти», «Розлом Сан-Андреас», «Півтора шпигуна»), Ніл Х. Моріц («Форсаж», «Втеча», «Жорстокі ігри», «Музика продовжувала грати») і ін

Акторський склад художнього фільму про Людину з бронзи

На сьогоднішній день головним артистом в касті є Дуейн Джонсон («Другий шанс», «Форсаж 5», «Скарб Амазонки»). Відомий у всьому світі учасник «Рестлмании», який перекваліфіковувався в актора кіно, з захопленням відгукується про майбутню роботу. Він розуміє, що його подібності героя з Суперменом наявності, але «Скеля» також не забуває зазначити, що є у них одна відмінність: Док Сэвэдж смішний дивак.

Док Сэвэдж фільм 2019 | трейлер, дата, актори

Раніше до проекту придивлявся Кріс Хемсворт («Тор», «Хатина в лісі», «Гонка», «В серці моря»). Ну а до нього головну роль у майбутньому фільмі планував зіграти Арнольд Шварценеггер («Термінатор», «Командос», «Згадати все»), щоправда, було це ще до того, як «Залізний Арні» зацікавився політикою.

Сюжет кіно про супергероя, шукає пригоди на свою голову

Сюжет «Дока Сэвэджа» можна припустити заздалегідь, виходячи з біографії Кларка Сэвэджа-мол. Так, напевно в першому фільмі (навряд чи хтось сумнівається, що на одній частині автори проекту зупиняться) нам просто представлять особистість людини, одного разу наділену суперздатності, його проблеми і те, як він вміє справлятися з ними.

Звичайно, з кимось Док Сэвэдж обов’язково зіграє у фіналі, але от з ким саме? Напевно, для першого фільму виберуть когось простіше. Навряд чи це буде якийсь там гігантський павук. Просто такий собі хворий на всю голову, вирішив захопити світ. Чому б, власне, і ні? Такий лиходій дуже навіть вдало впишеться. І так, враховуйте, що все це буде приправлено «чорним» гумором Шейна Блека.

Читайте також:  М'ясні страви на Новий 2019 рік: новорічні страви з м'яса, рецепти

Дата виходу фільму

Дата виходу фільму «Док Сэвэдж» — протягом 2019 року. Назвати конкретний день поки що не можна, так як автори проекту самі ще до кінця не визначились з цим.

Тандем компаній-виробників «Людини з бронзи» в особі DC і Sony вражає в першу чергу тим, що комікси DC Comics просуває Warner Bros., тоді як Sony в свою чергу зараз відає правами «Людини-павука» і «Венома» Marvel. Що в підсумку з усього цього вийде, покаже час.

Трейлер фільму «Док Сэвэдж» очікується найближчим часом.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021