Дід Мороз передбачить ваше майбутнє!

Чарівництво новорічної ночі, її містичний характер асоціюються з ознаками і передбаченнями.

Жартівливі передбачення на Новий рік стануть чудовою альтернативою традиційним новорічним ворожіння для скептиків.

Зміст

  • 1 Пророцтва в житті людини
  • 2 Жартівливі передбачення на Новий рік

Пророцтва в житті людини

Кожен з нас чув про пророкування. Історія їх виникнення сягає корінням у далеку давнину. У всі часи і у всіх народів були так звані провісники: маги, жерці, оракули, ворожки.

Дід Мороз передбачить ваше майбутнє!

7 передбачень.

Вони в тій чи іншій формі передбачали і передбачають на сьогоднішній день події і долі, розповідають про майбутнє взаємин.

У кожної людини складається свій індивідуальна думка про пророкування, але навіть самий затятий скептик, напевно, хоча б раз у житті хотів тайкома заглянути в майбутнє.

Адже це так властиво людській натурі — виявляти інтерес до подій майбутнього. Знаючи, що чекає попереду, можна по-різному будувати відносини, здійснювати осмислені, правильні вчинки.

Ось тільки про ступінь правдивості пророкувань люди мало що знають. Наскільки вірити тому, що людина чує про своє майбутнє, і як з цими знаннями жити далі, вирішує тільки він сам.

Сьогоднішні прогнози, на відміну від пророцтв давніх часів, все частіше носять жартівливий характер. Їх призначення — більшою мірою розвеселити людину, ніж відкрити для нього завісу майбутнього.

Все частіше жартівливі передбачення на Новий рік стають невід’ємною частиною чарівної новорічної ночі, гумористичні весільні пророцтва пророкують благополучне спільне життя молодятам.

Звичайно ж, гумористичні пророцтва призначені, насамперед, для підняття настрою та прикраси будь-якого свята. Вони несуть у собі виключно позитивні емоції. Такі пророцтва пророкують гадающему тільки позитивні, можливо, цікаві події.

Жартівливі передбачення на Новий рік

Особливе значення жартівливі пророцтва мають для чарівної новорічної ночі. Саме в цю святкову містичну ніч рік приходить чудесним чином змінює рік, що минає.

Читайте також:  День вихователя в 2019 році: якого числа, дата

І звичайно ж, в цю ніч всі хочуть вірити в диво виконання бажань, чудових пророцтв. Жартівливі новорічні передбачення можна дарувати всім присутнім на святі в найрізноманітніших формах і варіантах. Все залежить від фантазії організаторів.

Дід Мороз передбачить ваше майбутнє!Наведемо кілька прикладів. У передпокої розміщується гірлянда з жартівливими пророцтвами. Її можна зробити з ялинкових кульок з написаними передбаченнями або листівок, а також за допомогою чергування кульок і листівок.

Ще один варіант святкової гірлянди — зроблена з надувних кульок з вкладеними в них новорічними побажаннями і передбаченнями. З такої гірлянди в розпал свята можна влаштувати парад куль.

Кульки необхідно підкинути в повітря, і нехай всі присутні гості та члени сім’ї зловлять для себе кулька з приємними, можливо, жартівливими пророцтвам.

Новорічний стіл чудово прикрасить чарівна ваза «майбутнього». Для її виготовлення необхідно взяти звичайну вазу і прикрасити її за допомогою дощику.

Вазу наповнити мішурою, ялиновими шишками, волоськими горішками, до яких прикріпити жартівливі побажання і передбачення. Вміст такої вази стане відмінним винагородою для учасників проведеного конкурсу, коли кожен отримує горішок або шишку з сюрпризом.

Чудовим засобом для новорічних пророцтв стане чарівний капелюх або чарівний мішечок. Їх заздалегідь необхідно наповнити жартівливими побажаннями і передбаченнями чудових подій в Новому році, написаними на звичайних аркушах білого паперу.

Таке гадання можна проводити як сидячи з гостями за святковим столом, так і надавши йому цікаву ігрову форму в процесі застілля.

Цікавою подією в новорічному сценарії стане вибір святкового пиріжка з пророцтвами.

Необхідно випекти пироги з різними начинками. Для кожної начинки придумати цікаву характеристику, яка у віршованій формі опише, що саме обіцяє вибір пиріжка з такою начинкою щасливчику.

Читайте також:  Духів день в 2019 році: якого числа у православних

Жартівливі новорічні пророцтва прикрасять свято, принесуть радість і позитив, а також надію на хороше в наступаючому Новому році.

Подібні ігри та розваги дозволять підняти настрій і зробити свято незабутнім.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021