Детальний східний гороскоп для Змії на 2019 рік

Гороскоп 2019

Детальний східний гороскоп для Змії на 2019 рік

Зміям, відомим одиначкам, нелегко доведеться в рік колективної Жовтої Свині. Східний гороскоп для Змії на 2019 рік говорить про те, що шанси комфортно жити і працювати будуть дані, але чи скористаються ними люди цього зодіаку. Ніякого лукавства від покровительки року — можливості на покращення життя будуть кожному, важливо не пропустити їх, одночасно не здійснюючи помилок у діях.

Любов і сім’я

У 2019 році у людей, народжених у рік Змії, можуть бути невеликі шорсткості у взаєминах. Сімейний човен Змій може захлеснути буря негативних емоцій. Зараз важливо пам’ятати про баланс — ігнорування близьких буде так само шкідливо, як і надмірна увага. Не варто занурюватися з головою у роботу, але й проводити час з партнером не потрібно.

Також неприємним моментом для представників цього східного зодіаку стане ревнощі. Вона можлива в обох напрямках. І якщо самі Змії не знайдуть в собі сил на відверту розмову з партнером, то можуть втратити шанс прожити рік в гармонії, тепла і ніжності. Якщо відразу ж вирішити проблему ревнощів, то найближчі 12 місяців стануть дуже лагідним і світлим періодом сімейного життя Змій.

Протягом року представники цього східного зодіаку можуть зіткнутися з труднощами у вихованні дітей. Це стосується не тільки вже наявних, але і тих, які з’являться незабаром. Жовта Свинка обіцяє поповнення потомства багатьом людям, народженим в рік Змії.

Поява малюків загрожує не тільки сімейним представникам зодіаку. Холості Змійки «ризикують» позбутися свого самотностей, завівши сім’ю, а з нею і дітей. Покровителька року не обіцяє вибуху пристрастей, зате надійних прихильників, придатних для створення сім’ї, надасть сповна.

Читайте також:  Побажання на Новий рік 2018 короткі

Важливо користуватися власною інтуїцією, щоб відразу визначити ідеального партнера. Вже з перших днів знайомства Зміям в їх суспільстві буде комфортно і тепло. Втім, друга половинка може відшукатися не тільки серед нових облич — один із старих знайомих зверне свою увагу на представників року.

Робота і фінанси

Східний гороскоп для Змії на 2019 рік пророкує труднощі морального характеру роботи. Людям цього зодіаку доведеться або терпіти всюдисущий колектив, або серйозно ризикувати при одиночній діяльності. Ті, хто готовий працювати спільно, опиняться в більш вигідному положенні — покровителька року любити колективна праця.

З іншого боку одиночна робота може принести хороший результат. Така праця більш ризикований у плані помилок — поруч не буде напарника, здатного їх помітити. При цьому важливо розуміти, що відповідальність за провал буде на самій Змії, утім, лаври переможця, в разі успіху, теж дістанеться представнику року.

Зміям варто залізно дотримуватися чесної гри. У якісь моменти захочеться схитрувати, особливо якщо конкуренти жульничают, але робити цього категорично не можна. Нечесні вчинки буде одразу ж помічені покровителькою року, а Змії програють сутичку без бою.

Фінансова сторона життя в рік Жовтого Кабана так само не особливо стабільна. Все залежить від результативності роботи Змій, відкрите визнання своїх заслуг і активності суперників на підвищення. Вдумливість прийняття рішень і розвинена інтуїція можуть підказати Зміям правильність дій. У 2019 році може складеться така ситуація, коли відмова від підвищення і перехід в іншу компанію — більш вигідний.

Рік не обіцяє рівномірного надходження коштів, хоча ніхто не збирається позбавляти Змій заслуженої оплати. До того ж представники цього східного зодіаку мають шанс не просто заробити, а пристойно збагатиться. Так пощастить не всім, відчутного притоку фінансів досягне лише частина особливо працелюбних і вдумливих Змій. При цьому більше половини представників року оцінять щедрість Жовтої Свині — по відношенню до попередніх років їхні доходи зростуть.

Читайте також:  Весільний гороскоп на 2019 рік: сприятливі дні для всіх знаків Зодіаку

Здоров’я і відпочинок

Під час відпочинку представникам цього східного зодіаку варто пам’ятати — Жовта Свиня любить товариство. Це не говорить, що Змії завжди повинні проводити час в компанії, просто потрібно хоча б зрідка вибирати спілкування з людьми. В оточуючих людях може бути закладений один з шансів, що надається Зміям покровителькою року. У момент спілкування ймовірно виникнення здорової ідеї, здатної повернути хід подій в сприятливу сторону.

Також варто пам’ятати, що не можна ігнорувати повноцінний відпочинок. Навіть радіючи з колегами, не варто присвячувати час розмов про роботу. Потрібно знайти іншу тему для розмови, інакше просто не вийде якісно розслабитися. При цьому варто не забувати, що в момент спілкування важливо уникати хитрості або помилкових висловлень. Іноді краще просто таємничо промовчати.

Занурення в домашні справи або роботу з головою заборонені в рік Жовтого Кабана. Східний гороскоп для Змій на 2019 рік рекомендує уникати нападів трудоголізму. Втома може підкрастися непомітно, що принесе масу проблем. З-за втоми у Змій з’являться робочі недоліки, труднощі з близькими та проблеми зі здоров’ям.

Багато представників року зіткнуться з занепадом сил в середині року. Щоб уникнути цього необхідно своєчасно відпочивати, правильно харчуватися і не залишати легке нездужання без уваги. Астрологи радять Зміям в 2019 році своєчасно проводити профілактику простудних захворювань, пити вітаміни і не нехтувати фізіопроцедурами.

Щоб відновити сили достатньо знайти час на відвідування сауни або лазні, сеанс розслабляючого масажу і повноцінний сон. Одночасно поєднання цих трьох компонентів допоможе зняти багатоденну втому за один вечір. Якщо намагатися вичавлювати з організму сили, не даючи йому відпочинку, то можливий розвиток серйозних захворювань. В цьому році вірогідні серцево-судинні захворювання і нервово-м’язові. Не варто нехтувати відпочинком, тоді організм Змій в 2019 році відповість хорошим самопочуттям.

Читайте також:  Масове переселення за програмою реновації на 2019 рік у Москві
Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021