Детальний східний гороскоп для Коня на 2019 рік

Гороскоп 2019

Детальний східний гороскоп для Коня на 2019 рік

Покровителька року, Жовта Свиня, дуже шанобливо ставиться до людей, які володіють високим рівнем працьовитості. Ті, хто народився у рік Коня, як раз і володіють такою якістю. Східний гороскоп для Коня на 2019 рік обіцяє винагороду за активне використання цього позитивного якості. У ряді випадків нагорода за наполегливу роботу може бути фантастичного розміру, хоча не тільки в грошах полягає радість для людей, народжених у рік такого працьовитого тварини.

Любов і сім’я

Сімейним Конячкам найближчі 12 місяців близькі не доставлять особливих клопотів. Вдома їх будуть чекати гармонія, ніжність і затишок. Саме в сім’ї люди цього східного зодіаку будуть черпати сили для роботи та інших звершень. При цьому потрібно не забувати дякувати рідних за підтримку і знаходити час, щоб кудись вибиратися з сім’єю.

Ті Коні, що ще не створили сім’ю, відчують невеликий тиск з боку покровительки року. Особливо якщо у людей цього східного зодіаку вже є партнер, але стосунки не закінчилися логічним створенням шлюбу. Жовта Свиня не вимагає форсувати події, але якщо стосунки тривають вже кілька років, то варто або сходити в загс, або зайнятися аналізом, чому ще сім’я не отримала офіційний статус.

Уповільнений роман або нервові, конфліктні відносини краще завершити саме зараз. Розрив пройде менш болісно, а нова пристрасть не змусить себе довго чекати.

Рік Жовтої Свині не обіцяє натовпів шанувальників для Коней, але шанси зустріти свою людину досить високі. Варто частіше дивитися по сторонах, а також не забувати себе балувати, а не концентруватися тільки на роботі. Холостим Конячкам потрібно ходити в кіно, гуляти в парку й не відмовлятися від запрошень на вечірку.

Читайте також:
Єврейська Пасха в 2018 році. Якого числа Песах?

Якщо останній роман був дуже давно, а самотність стало звичкою, то слід знову почати освоювати навички флірту. Надмірної активності в пошуках любові проявляти не варто, але важливо вміти звертати на себе увагу. Кокетлива спілкування — це свого роду праця. Коні ставляться до працьовитим створінням, тому зможуть без проблем освіжити призабуті вміння.

Робота і фінанси

Роботи для представників року Коні вистачає в будь-який час. Покровителька 2019 року теж не поскупилася на наявність великого обсягу праці для Коней. Завантаженість на роботі буде висока, але Жовта Свиня подбає про те, щоб на все вистачало сил. У той же час, покровителька року не зможе приймати рішення за Коней — хтось захоче змінити місце роботи. Це може означати кар’єрний ривок або ж ризик напоротися на шахраїв, тому при виборі нового роботодавця потрібно проявляти особливу обережність, щоб не втратити час і гроші.

Східний гороскоп для Коней на 2019 рік рекомендує бути більш стриманими в непотрібних витратах, хоча режим жорсткої економії не потрібно. Потрібно виключити дійсно зайві покупки і витрати, не несуть особливої користі. При належної працездатності та цілеспрямованості Коням в 2019 році вдасться придбати щось дороге. Це може бути нерухомість, престижний автомобіль або цінні папери. Це варто того, щоб вчитися звертати увагу на що витрачаються зароблені гроші.

Жовтий Кабан наполегливо рекомендує Коням відмовитися від азартних розваг в 2019 році. Покровитель року буде щедрий по відношенню до людей цього східного зодіаку, але не зможе допомогти їм подолати азарт. В результаті цього Коня ризикують програти великі суми грошей, тому зараз варто обходити казино стороною, як і будь-які види ігор з матеріальними ставками.

Читайте також:
Скільки днів до Нового року 2021, скільки днів залишилося, через скільки днів

Важливо уникати спокус, тому не варто відпочивати поряд з гральними зонами. Також слід виключити відвідування сайтів азартної тематики. Краще зайву енергію направити на близьких людей, розробку нових робочих проектів або витратити час на аналіз своєї конкурентоспроможності в якості співробітника.

Для отримання гідної винагороди за працю, представникам року варто не соромитися підкреслювати свої заслуги. У 2019 році Коням необхідно позбутися від непотрібної скромності і сміливо просити гідної оплати праці. Також не рекомендується погоджуватися на додаткові обов’язки без попередньої домовленості щодо підвищення заробітної плати. Власникам власного бізнесу варто бути уважними начальниками, тоді підлеглі почнуть працювати краще, приносячи додатковий дохід.

Здоров’я і відпочинок

Незважаючи на велику кількість роботи, Коням не доведеться випробовувати організм на міцність. Кожному представнику від Жовтого Кабана годиться «чарівна батарейка». Якщо не намагатися нанести здоров’ю шкоди шляхом сидячого способу життя, шкідливих звичок і регулярного поїдання фаст-фуду, сил вистачатиме на всі при дивно бадьорому самопочутті.

Особам, народженим в рік Коня, варто навчитися жити в своє задоволення. Це не означає, що необхідно перестати враховувати потреби близьких і зневажливо ставиться до роботи. Потрібно просто трохи більше відпочивати, балувати себе і не звалювати на свої плечі чужі обов’язки.

В цьому році Коням досить часто будуть потрапляти люди, оманливе потребують допомоги. Вони в змозі самі впоратися зі своїми труднощами, але спробують вирішити їх чужими руками. Не варто за їх першим покликом кидатися на допомогу — потрібно переконатися, що без сторонньої підтримки проблему не можна вирішити.

Якщо навчитися аналізувати ситуацію перед початком ліквідації чужих проблем і вирішувати їх без крайньої необхідності, то рік Жовтого Кабана для Коней пройде результативно, але спокійно. Одночасно аналіз дозволить виявити в своєму оточенні людей, що маніпулюють уявної нездатністю впоратися з труднощами без сторонньої допомоги. Східний гороскоп для Коня на 2019 рік особливо виділяє необхідність освоєння навички визначення тих, хто зловживає чиїм-небудь розташуванням для отримання вигоди або через небажання щось робити самостійно.

Читайте також:
Плаття на Новий рік 2019 - 60 стильних фото-новинок
Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021