Детальний східний гороскоп для Драконів на 2019 рік

Гороскоп 2019

Детальний східний гороскоп для Драконів на 2019 рік

Люди, народжені в рік Дракона, повинні пам’ятати, що від їх реакції на події залежить багато чого. Не варто кидатися в емоційний вир — це здатне ускладнити сприйняття того, що відбувається і зіпсувати відносини з оточуючими. Східний гороскоп для Драконів на 2019 рік дозволить дізнатися всі підводні камені майбутні 12 місяців, щоб уникнути неприємностей і досягти успіху в різних сферах життя.

Любов і сім’я

Сімейним представникам року Дракона не варто сильно хвилюватися про ймовірні проблеми на сімейному фронті. За винятком ряду випадків труднощів майже не буде. Більшу частину 2019 року в родині Дракона любов і ніжність стануть головними правителями. Хоча якщо Дракони не захочуть працювати над собою, то трепетною гармонії в сім’ї можна не чекати.

Важливо навчитися вчасно уникати розпалювання конфлікту в сім’ї і при спілкуванні з близькими, інакше рік буде постійно підкидати різні приводи для сварок. Це своєрідний урок для представників року Дракона — їм необхідно навчитися контролювати свої емоції. Найпростішими способами є відхід від діалогу на підвищених тонах і переведення розмови в жарт.

Особливістю року Жовтої Свині стане висока ймовірність народження дітей у жінок-Драконів або від чоловіків, які представляють цих вогнедишних тварин. Варто пам’ятати про це і заздалегідь розподіляти свої сили, перебудовувати плани, готуватися морально, фізично і фінансово.

Мова йде не тільки про сімейні представників року — холості Дракончики теж можуть пізнати всю красу батьківського щастя. Проблем з другим батьком виникнути не повинно — покровителька року обіцяє допомогти в пошуках любові, хоча це потребує певних зусиль і підвищеної вибірковості щодо протилежної статі.

Читайте також:
Новинки BMW 2018-2019 | нові моделі БМВ

Холостим Драконам варто бути вкрай уважними при виборі партнера. Покровителька року рекомендує бути обережними й не поспішати з укладенням шлюбу — зараз високий ризик створити сім’ю з невідповідним людиною. В той же час не можна пасивно відсиджуватися осторонь, очікуючи прихід кохання. Шанс знайти другу половинку в 2019 дуже високий, просто потрібно спочатку проявляти активність і бути уважним при оцінці особистості потенційного партнера.

Робота і фінанси

Драконам важливо намітити не тільки мета, але і заздалегідь визначити етапи, методи та засоби її досягнення. Особливу увагу варто приділити саме засобам — деякі з них необхідно виключити. Покровителька року не шанує підлих шляхів досягнення успіху, хоча спочатку може здатися, що мета досягнута, але потім Жовта Свиня все розставить по місцях.

Представникам року Дракона варто пам’ятати, що зараз не час «тягати каштани з вогню чужими руками». Будь-які спроби привласнити собі чиїсь заслуги будуть виявлені, а репутація зіпсована. Також необхідно уникати бажання особливо підкреслити свій внесок у колективних праця — це можна робити тільки в тому випадку, якщо основна частина роботи була виконана особисто.

Східний гороскоп для Драконів на 2019 рік настійно радить уникати будь-яких спроб шахрайства і підтасовування фактів. Обман розкриють досить швидко, а авторитет в очах оточуючих буде безповоротно втрачено. У рік Жовтої Свині представникам року Дракона варто бути уважним навіть у випадку дрібної брехні або лицемірства — такі вчинки лише кілька разів зможуть залишитися непоміченими.

З іншого боку Драконам в 2019 році буде супроводжувати удача в справах. Якщо чесно і наполегливо йти до мети, то фортуна сама повернеться обличчям до представників року. Тоді досягти успіху буде просто, а будь-яка робота принесе гідну винагороду. При певних зусиллях Дракони зможуть вирішити фінансові проблеми і навіть зробити солідні накопичення, якщо включать режим розумної економії і зможуть відмовитися звички смітити грошима.

Читайте також:
Dacia запускає новий Sandero в 2019 році

Здоров’я і відпочинок

Найбільш складним елементом у збереженні здоров’я стане подолання постійної напруженості Драконів. У рік Жовтого Кабана спалахи агресії вкрай небажані — вони будуть сильно впливати як на загальне самопочуття, так і на події у різних сферах життя. Відсутність спроб нейтралізувати емоційну нестабільність вже до середини року призведе до серйозних проблем зі здоров’ям.

На тлі стресу ймовірні проблеми з шлунком, також із-за негативних переживань Драконів може відвідати безсоння. Для збереження здоров’я варто навчитися позбуватися від неприємних емоцій, але не придушувати їх, а знаходити в навколишній дійсності позитивні моменти, які надають заспокійливий вплив на психіку.

Всім Драконам, незалежно від статевої приналежності, варто бути більш активними і в роботі, і в родині, і у відпочинку. Головною проблемою здоров’я стане нервозність, а вона добре нейтралізується спортом, прогулянкою і робочим навантаженням. Тихі вечори з улюбленими людьми або друзями допоможуть зняти залишки напруги.

За східним гороскопом для Драконів на 2019 рік холостим і сімейним людям слід вибирати кардинально різні варіанти відпочинку. Вільним від відносин представникам року бажано частіше проводити час в компаніях, знайомитися з новими людьми і не боятися гучних вечірок.

Тим, хто вже обзавівся сім’єю, варто уникати таких варіантів дозвілля. В цьому році їм більше підійде відокремлений сімейних відпочинок. Можна поїхати у відпустку до родичів або на море, але не на популярний курорт, а у приватний сектор в невеликих поселеннях. Також для сімейних Драконів хорошим психологічним відпочинком буде спокійний вечір у колі близьких друзів.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021