День молоді в 2019 році: дата, історія та традиції свята

Молодь — особлива соціально-вікова група людей, яка є основою будь-якого суспільства. Незважаючи на те, що молоді люди становлять майже одну п’яту частину від загальної чисельності населення світу, найчастіше молодь обмежена в можливостях участі в певних сферах життя суспільства. День молоді — свято, встановлене на знак турботи про молоде покоління.

Молодіжна політика спрямована на розширення соціальних можливостей та вирішення існуючих проблем. День молоді в 2019 році будуть відзначати в багатьох країнах світу. Національне свято Росії є щорічним і відзначається 27 червня, як і в багатьох країнах пострадянського простору. В інших країнах відзначається в різні дати у відповідності з національним календарем, Міжнародний день молоді святкується у всьому світі 12 серпня.

День молоді — радісне свято, яке відзначається повсюдно. У великих містах і в невеликих населених пунктах в цей день влаштовуються розважальні та освітні заходи. Молоді люди беруть участь у концертах, організовують веселі конкурси, демонструють свої досягнення на виставках і фестивалях.

Історія

День молоді в 2019 році: дата, історія та традиції святаІдея створення молодіжного свята зародилася ще в часи СРСР, проте вона так і не була реалізована аж до 1993 року. Указом президента Російської Федерації Бориса Єльцина свято отримало офіційну дату — 27 червня. Національне свято в Росії відзначається щорічно і завжди носить масовий характер. Дана ініціатива знайшла широкий відгук і в інших країнах, тому вже через шість років з’явився інтернаціональне свято. Він був започаткований відповідною резолюцією ООН і отримав статус міжнародного, його дата віднесена на 12 серпня.

У календарі також присутні й інші події:

  • 10 листопада у всьому світі відзначають підстава федерації демократичної молоді. Свято є неофіційними.
  • 24 квітня багато країн святкують день солідарності. Урочистий день приурочений Бандунгської молодіжної конференції азіатських і африканських країн.
Читайте також:  Пошта Росії: графік роботи у січні 2018

Свято молоді в Росії

День молоді в 2019 році: дата, історія та традиції святаНаціональне свято в Російській Федерації відзначається щороку і є одним з найбільш популярних у народі. Цю подію відзначають всі юнаки і дівчата у віковій категорії від 14 до 35 років. Не випадково, він є одним з найбільш улюблених і святкується завжди з особливим розмахом.

Так як не завжди свято випаде на вихідний день, основні урочистості проходять в останню неділю червня. В цей день для молоді влаштовуються різного роду розваги, вікторини і конкурси з цінними призами та подарунками. Крім святкових заходів, в ці дні проходять різні молодіжні конференції та з’їзди, на яких вирішуються найбільш важливі питання, пов’язані зі зниженням рівня безробіття, соціальні питання, проблеми доступного житла та багато інших.

Міжнародний день

День молоді в 2019 році: дата, історія та традиції святаСвято заснований для згуртування молодіжних організацій у всьому світі для загальної боротьби за національну незалежність, а також для захисту інтересів і економічних прав молодого населення нашої планети. Він був створений для підвищення інформованості і вироблення нових програм дій по поліпшенню умов для молоді в сучасному суспільстві.

ООН закликає міжнародну спільноту вирішувати всі актуальні проблеми молодого покоління спільно з представниками інших вікових груп. Заходи, які щороку організовують 10 листопада, переслідує особливі цілі — привернути увагу громадськості до всіх невирішених питань. Кожен рік заходи проходять під певним девізом, що визначаються в Організації Об’єднаних Націй. У різні роки темами були: боротьба з бідністю, взаємодія поколінь, питання зміни клімату та інші.

Традиції

День молоді в 2019 році: дата, історія та традиції святаЗасоби масової інформації готують спеціальні програми, присвячені святу. За традицією, крім народних гулянь, в цей день молодих людей чекає безліч сюрпризів від представників місцевої влади. В урочистій обстановці проходять нагородження почесними грамотами перспективних студентів та молодих спеціалістів, багато саме в цей день отримують ключі від довгоочікуваного житла та ін. Представники всіх поколінь використовують чудову можливість ближче дізнатися один про одного.

Читайте також:  Новорічні вірші про ялинку
Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021