Чи буде кінець світу в 2019 року і його ймовірні причини

Багато астрологів і віщунів час від часу видають здогади про якихось фатальних для людства катастрофи. Іноді така інформація виглядає очевидно безглуздо, хоча бувають і правдоподібні передбачення. Інформація про це просочується в маси щорічно. Простим обивателям залишається лише гадати — чи буде кінець світу в 2019 році або ж його вдасться в черговий раз уникнути.

Вірогідність кінця світу

Найяскравіша істерія, касаемая кінця світу, відбулася напередодні 1999 року. Езотерики в голос стверджували про сакральної даті, маючи на увазі три перевернуті цифри 6, наявних у 1999 році, маючи на увазі владу диявола. Рік і правда виявився насиченим в плані різних неприємностей по всьому світу.

Якщо подивитися на інші роки, то щось є правдивого в пророкування Ванги, Нострадамуса і в розрахунках астрологів. Чергова дата кінця світу зазвичай розташовується поруч з серйозними катаклізмами або загостренням політичної ситуації у світі. Це не дає відповіді на питання чи буде кінець світу в 2019 році, але натякає на чергові неприємності. Зараз ситуації більш реальна — до землі наближається астероїд, готовий знищити планету. Різні небесні тіла вже не раз ставали причиною потенційного кінця світу, хоча є і інші часті теорії, загрозливих населенню Землі.

Часто висловлювані причини кінця світу

Чи буде кінець світу в 2019 року і його ймовірні причиниЖахлива теорія про астероїд висловлювалася багаторазово в якості причини кінця світу, що і в черговий раз відбудеться в 2019 році. Також не варто забувати про комети, сонячні спалахи і згасання нашого небесного світила. Космічні катаклізми — найбільш популярні причини Армагедону.

На другому місці стоять кліматичні і природні фактори. До перших варто віднести потопи, жахливі урагани, різке потепління та похолодання. До природних факторів вчені відносять вичерпність природних ресурсів з подальшими проблемами, а також перетворення планети на пустелю.

Читайте також:
Кращі рецепти новорічних страв на 2018 рік Собаки з фото

Третьою за популярністю причиною кінця світу стали політичні «розбірки» — це жахлива світова війна і атомні бомби. Також такі причини часто комбінуються з природними або кліматичними факторами — боротьба за землі з ресурсами або частини суші, придатні для проживання після повені, засухи або чогось подібного.

Рідкісні причини Армагедону

Чи буде кінець світу в 2019 року і його ймовірні причиниЄ і незвичайні вислови про катастрофу світу. Існує навіть розклад, що говорять чи буде кінець світу в 2019 році і в інші періоди. Це розклад ведеться вже кілька десятиліть, висловлюючи ймовірності про Армагеддон в конкретному році чи спростовуючи колишні припущення. Серед цих припущень є досить рідкісні:

 • Хмара космічного пилу.
 • Перебудова Сонячної системи.
 • Гіперпросторовий перехід.
 • Всі вони стосуються космічних явищ і важко проверяемы звичайними людьми. Втім, астрофізики і самі не в силах точно перевірити вірогідність виникнення цих подій. Хоча майже кожні 12 місяців світ гуде в очікуванні тотального знищення. Вже з’явилися більш детальні передбачення щодо того, чи варто очікувати кінець світу в 2019 році.

  Передбачення на 2019 рік

  Висловлювання про Армагеддон найчастіше починають з’являтися напередодні кінця календарного року. Блогери, рядові обивателі і ЗМІ згадують різні прогнози і передбачення від політиків, чаклунів, магів і астрологів. Серед теорій можна зустріти як відверту фантастику, так і цілком реалістичні сюжети. Очікуваний крах світу в 2019 році не особливо ярок в плані незвичайних передбачень.

  Чи буде кінець світу в 2019 року і його ймовірні причини

  Думку астрономів

  Ще в 2002 астрологи передбачили кінець світу в 2019 році. Тоді був зафіксований рухається у бік Землі астероїд, здатний знищити життя на планеті. Ймовірність такої події зберігається досі — астероїд нікуди не подівся, він як і раніше рухається в бік нашої планети, загрожуючи всьому світу.

  Читайте також:
  Нова Mazda RX9 2019 модельного року

  У лютому 2019 року до Землі наблизиться астероїд 2002 Nt7, якої при ймовірному зіткненні здатний знищити планету. Чи буде кінець світу в 2019 році залежить від вчених — передбачається, що це небесне тіло знищать лазером, якщо воно підійде занадто близько до Землі. Траєкторія астероїда постійно уточнюється, а фахівці NASA вже висловили думку, що передбачувана загроза перебільшена — це небесне тіло не заподіє шкоди планеті. І хоча є ще одна загроза з космосу, що полягає в екстра сильних сонячних спалахах, багато говорять про те, що космічний кінець світу в цьому році не відбудеться.

  Припущення фізиків і екологів

  Екологи протягом останніх років наполегливо говорять про згубний вплив парникового ефекту на «самопочуття» планети. Зневажливе ставлення людства до екології може викликати стрімке танення полярних льодовиків, що призведе до чергового всесвітнього потопу.

  Про це ж іноді кажуть фізики і метеорологи. У свій час відомий фільм «Післязавтра» показав лише одну версію розвитку подій, вірогідною при кліматичному кінець світу. Крім цього зараз фізики говорять про зміщення планети зі своєї осі, припускаючи, що полюси зміщуються. У сукупності з глобальним потеплінням це призводить до більш активного танення льодів, що надає сюжетом вищезгаданого фільму деяку правдоподібність. Такий кінець світу складно передбачити з якоюсь точністю — він може відбутися як через кілька десятків років, так і в найближчі дні.

  Прогнози чаклунів і езотериків

  Артем Бісів, практикуючий чаклун, висловлює свою теорію катастрофи світу. На його думку сонячні спалахи викликані якоюсь демонічною силою. Є навіть теорія про плювок Сатани, який спровокував один з найпотужніших сплесків сонячної активності. Він говорить про те, що населення Землі чекає щось більш страшне, ніж банальне зіткнення з астероїдом — кінця світу в 2019 році не буде, але людям доведеться пережити дуже складні часи.

  Читайте також:
  Що пити на Новий рік 2019

  Бісів говорить про «страшний» період до 2020 року, заявляючи, що події стануть жахливіше, ніж просте руйнування планети. Людство чекає неймовірно важкий етап життя, насичений неприємними подіями і проблемами, але все ж конкретний кінець світу не передбачається ні в 2019 році, ні в 2020.

  Численні екстрасенси та ворожки дотримуються тієї ж думки – поки що кінця світу не варто чекати. Все людство очікують серйозні потрясіння, але вони не приведуть до краху світу. Цілителі та езотерики стверджують те, що світ в небезпеці, але не з-за природних катастроф і небесних тіл, а з вини людей. Духовність і моральні підвалини знизилися до критичних значень, а це значить, що настав час неприємних уроків.

  Релігійні думки

  Представники різних релігій теж висувають версію про свій Судний день. І в православ’ї, і в буддизмі і інших релігіях є подібні вказівки про кінець світу. Особливо важливо усвідомити просту річ — не одній простій людині не дано дізнатися про це заздалегідь.

  Чи буде кінець світу в 2019 року і його ймовірні причиниКінець світу неодмінно настане, але відбудеться це в 2019 році або через століття — невідомо. Не варто піддаватися паніці, краще згадати про духовність — справи з мораллю в людства досить погані, на тлі цього навіть виникло єднання думок церкви і езотериків. Кінець світу прийде, коли зла на Землі стане занадто багато. Тому варто не боятися краху світу, а почати долати вселенське зло, реалізовуючи свій особистий план по віддалення термінів кінця світу.

  Поділитися з друзями
  Рейтинг
  ( Поки що оцінок немає )
  Новий рік 2020-2021