Бізнес ідеї 2020-2021 з мінімальними вкладеннями: у місті, на дому

Зміст

 1. Рекомендації
 2. Бізнес-ідеї для жінок
 3. Бізнес-ідеї для чоловіків
 4. Ідеї для бізнесу в 2021 році
 5. Бізнес-ідеї, яких немає в Росії

Відкрити свій бізнес в Росії – мрія багатьох. А зробити це без вкладень, як думають багато хто, дуже непросто. Ну що ж, будемо розвінчати цей міф, адже відкрити бізнес з мінімальними вкладеннями або взагалі без них цілком реально. Ми зібрали топ кращих ідей для бізнесу в 2020-2021 році для різних категорій громадян і сфер життя. Читайте статтю і обов’язково знайдете щось по душі.

Зміст
 1. Рекомендації перед відкриттям бізнесу: план
 2. Бізнес-ідеї для жінок
 3. Кондитерська
 4. Пошиття одягу для домашніх тварин
 5. Створення декору на святкових заходах
 6. Манікюрний салон
 7. Виробництво свічок і мила
 8. Готель для тимчасового перебування тварин
 9. Бізнес-ідеї для чоловіків
 10. Ремонт квартир
 11. Вантажоперевезення
 12. Виїзний ремонт автомобілів
 13. Чоловік на годину”
 14. Доставка
 15. Аніматор
 16. Виготовлення плитки для тротуару
 17. Облаштування камінів та печей в заміських будинках
 18. Зборка і виробництво теплиць
 19. Ідеї для бізнесу в 2021 році, які підійдуть для всіх
 20. Фотозйомка
 21. Товарний бізнес у великих та малих містах
 22. Інформаційний бізнес – тренд 2021 року
 23. Бізнес-ідеї, яких немає в Росії
 24. Особистий шеф-кухар
 25. Шиття одягу на замовлення
 26. Догляд за будинком/квартирою
 27. Автомат з виготовлення дублікатів ключів
 28. Готель для квітів
 29. Сервіс здачі в оренду авто на час від’їзду
 30. Відео: Топ-15 бізнес ідей на 2020 рік

Рекомендації перед відкриттям бізнесу: план

Відкрити свій бізнес – справа непроста. Перед тим, як починати займатися підприємництвом, слід як мінімум скласти бізнес-план вашої ідеї.

Бізнес ідеї 2020 2021 з мінімальними вкладеннями: у місті, на дому

А почати варто з аналізу ніші і конкурентів. Якщо аналогів вашого бізнесу в місті немає, то варто, наприклад, провести опитування у соцмережах. Це допоможе з’ясувати, чи цікаво комусь це напрям (а можливо, ви знайдете собі компаньйона). Цілком можливо, що хтось вже намагався відкрити щось подібне, що ви плануєте, і у нього просто не вийшло. Вам потрібно проаналізувати, чому таке сталося: послуга може бути просто непотрібною в невеликому населеному пункті, а актуальна тільки у великих мегаполісах.

При відкритті бізнесу в великому місті варто проаналізувати конкурентів, якщо такі є. Варто задуматися над тим, чому клієнти повинні вибрати саме вас, а не альтернативні варіанти. Що ви можете запропонувати, щоб зацікавити, як зможете поліпшити сервіс/продукт.

І навіть якщо ви не розбираєтеся в СММ-просуванні і сучасному маркетингу, вам доведеться в цьому розібратися: у 2020-2021 роках за прогнозами інтернет-просування буде приносити більше 50% клієнтів майже для будь-якого бізнесу. В деяких галузях цей показник ще вище – до 90%. Задумайтеся над цим: доведеться навчитися все робити самому, або наймати фахівців (можна фрілансерів).

Бізнес-ідеї для жінок

Раніше жінки в Росії боялися відкривати свій бізнес – думали, що не впораються, та і взагалі не для них це. Але цей час минув – тепер майже 40 відсотків нових бізнес-проектів з нуля відкривається саме жінками. Ось сфери, в яких може спробувати себе будь-яка починаюча підприємниця.

Бізнес ідеї 2020 2021 з мінімальними вкладеннями: у місті, на дому

Кондитерська

Якщо ви вмієте добре готувати, то цілком можете навчитися випікати ексклюзивні торти на замовлення. Для початку потрібно просто спробувати, повідомити всім своїм друзям в соцмережах про те, що тепер вони можуть замовляти у вас кондитерські вироби. Також варто почати активно вести всі можливі канали просування, публікувати фото своїх страв, спілкуватися з клієнтами. Вже через пару місяців клієнтів стане більше. З часом ви зможете почати розширюватися – відкрити невелику кондитерську або кафе.

Бізнес ідеї 2020 2021 з мінімальними вкладеннями: у місті, на дому

Але перед тим, як починати займатися цим бізнесом, слід проаналізувати нішу: у великих містах конкуренція може бути дуже великий. Без ексклюзивного пропозиції в такому випадку вижити не вийде: доведеться або сильно знижувати ціну, або робити що-то дуже унікальне і незвичайне. А от якщо ви живете в невеликому місті або селищі, в якому конкуренція відсутня, спробувати варто! На додаток до всього можна завести свій канал на YouTube, профіль в instagram або навіть кулінарний блог в інтернеті. Так, саме з невеликого міста багато клієнтів не з’явиться завдяки цим діям, але ми ж повинні думати на перспективу – в подальшому це допоможе при розширенні бізнесу. До того ж, всі відео можна монетизувати і отримувати за них хоч і невеликі, але гроші.

Пошиття одягу для домашніх тварин

Ось вам ідея для бізнесу практично без вкладень! Потрібна тільки швейна машина і тканина. Якщо, проаналізувавши нішу, ви зрозумієте, що в місті у вас немає конкурентів, то можете почати шукати своїх перших клієнтів у соцмережах. Проведіть пробний опитування. Як показує практика, хоча б 1 з 10 ваших знайомих-собачників зацікавиться. Можете викласти приклади того, що ви вже зшили, або ескізи моделей. Так ваші перші клієнти зможуть зрозуміти, чи потрібно їм це насправді потрібно, тільки слід придумати хорошу маркетингову стратегію). Наприклад, якщо ви запускаетесь восени, слід нагадати власникам, що їх вихованцям може бути холодно на вулиці.

Бізнес ідеї 2020 2021 з мінімальними вкладеннями: у місті, на дому

І ще: ніщо так не зацікавить потенційного клієнта, як низька ціна. В перший час не потрібно піднімати її дуже сильно. Зробіть ціну нижче, ніж у найближчих конкурентів, і до вас потягнуться клієнти.

Читайте також:  Єврейська пасха (Песах) в 2019 році: дата, традиції та особливості

Створення декору на святкових заходах

Декоратор – затребувана професія в наші дні, а також прибуткова ідея для бізнесу. Більше підійде для великих міст, ніж для маленьких населених пунктів, так як попит в мегаполісах буде набагато більше (весілля та корпоративи там проводяться частіше).

Бізнес ідеї 2020 2021 з мінімальними вкладеннями: у місті, на дому

Для початку можна спробувати влаштуватися на роботу до конкурентів (якщо такі є), щоб зрозуміти, як у них все влаштовано, і набратися досвіду. Потім вже з мінімальним бюджетом можна пробувати відкривати свою справу. Вкладень практично не знадобиться – всі витрати ляжуть на замовника. А ось клієнтів доведеться шукати самим або з вкладеннями через рекламу, або через знайомих/друзів.

Манікюрний салон

Бізнес ідеї 2020 2021 з мінімальними вкладеннями: у місті, на дому

Почати можна з малого – стати майстром на дому. З часом, коли у вас вже буде власна база постійних клієнтів, варто задуматися про розширення та зняття невеликого приміщення або його купівлі (в невеликому місті цілком може вистачити грошей, зароблених на манікюр та інші послуги в індустрії краси). Щоб клієнтів ставало все більше, не забувайте вести соцмережі і проявляти активність в інтернеті.

Виробництво свічок і мила

Ідея не нова, але в 2021 році все ще актуальна завдяки глобалізації. Продавати свої вироби тепер набагато простіше по всьому світу – досить завести аккаунт в instagram і/або створити свій сайт. Якщо ви природжений естет, то відбою від покупців у вас не буде.

Готель для тимчасового перебування тварин

Якщо у вашому місті ще немає такої готелі, відкрити її можете ви. Адже дуже часто, коли господарям тварин потрібно кудись виїхати, тварин просто нікому доручити. Та й робити це не завжди хочеться, щоб не напружувати родичів і друзів. Вихід – віддати тварину в готель на час. Так, доведеться заплатити – зате клієнти завжди будуть впевнені в тому, що за їх тваринам стежать і належним чином доглядають. У перший час починати бізнес можна прямо вдома, але з часом доведеться все-таки розширюватися, адже більше 5 тварин в одній квартирі просто не вмістяться. Якщо квартира маленька, то не вистачить місця навіть на місткі вольєри.

Рекомендація: якщо ви не любите проводити час з домашніми тваринами, то починати займатися реалізацією цієї бізнес-ідеї не варто (особливо, якщо ви не можете найняти людину, яка буде стежити і доглядати за вихованцями).

Бізнес-ідеї для чоловіків

Звичайно, поділ бізнесу на “чоловічий” і “жіночий” дуже умовно. В наш час більшість кордонів стирається, так як установки минулого перестають працювати. Наведемо топ-5 ідей для бізнесу в 2020-2021 роках для чоловіків.

Ремонт квартир

Якщо ви хоч трохи розбираєтеся в темі будівництва або є будівельником, то цілком можете подумати над тим, щоб це стало вашим прибутковим бізнесом.

Бізнес ідеї 2020 2021 з мінімальними вкладеннями: у місті, на дому

Ремонт квартир завжди буде актуальним, до того ж проводити його доводиться не один раз (клієнти стануть постійними і будуть рекомендувати вас друзям, якщо все влаштує). Цей бізнес не вимагає ніяких вкладень на початковому етапі – доведеться докупити тільки інструменти, якщо їх у вас не було. Всі витрати на матеріали повністю лягають на ваших клієнтів. Але починати займатися будівництвом взагалі без досвіду не варто. Тоді спочатку краще влаштуватися в яку-небудь компанію, де вас зможуть чогось навчити на практиці. Не зайвими будуть і навчальні відео на просторах мережі.

Вантажоперевезення

Також дуже актуальна тема, яка не втратить свою популярність до тих пір, поки не винайдуть апарат для телепортації предметів. До цих пір при кожному переїзді людям доведеться шукати спосіб, як перевезти свої речі на нове місце проживання.

Бізнес ідеї 2020 2021 з мінімальними вкладеннями: у місті, на дому

Що треба для початку? Машина, причому бажано мікроавтобус або вантажний автомобіль. На перший час можна брати в оренду автомобіль, але прибуток відповідно буде менше. Якщо плануєте перевозити великі вантажі, той можна буде найняти помічника.

Також на своїй машині ви можете перевозити товари. Для цього потрібно відкрити ІП і знайти прямі замовлення з магазинів.

Виїзний ремонт автомобілів

Ремонт автомобілів з виїздом на місце – дуже зручний сервіс. І якщо у великих містах такі майстри на всі руки вже є, то в провінції – не завжди. Навіть якщо в цій сфері вже є конкуренти, ви все одно можете себе зарекомендувати – знизьте ціну на послуги, зробіть трохи дешевше.

Ця бізнес-ідея 2021 року підійде тільки тих чоловіків, які знаються в автомобілях. Бажано, щоб у вас було профільну освіту або багато практики у гаражі.

Чоловік на годину”

У квартирах і будинках жителів нашої країни постійно щось ламається. І з’являється необхідність все це лагодити. Ось чому відкрити свій бізнес у цій сфері буде нескладно навіть в умовах високої конкуренції. Щоб почати роботу, потрібно просто закупити необхідні інструменти і стандартні матеріали, щоб не бігати в магазин при кожному замовленні.

Бізнес ідеї 2020 2021 з мінімальними вкладеннями: у місті, на дому

Щоб від клієнтів не було відбою, варто зробити або замовити невеликий сайт і запустити рекламу в інтернеті. Хоч і невеликі вкладення все-таки потрібні, вони дуже швидко себе окуплять, особливо в невеликому місті, в якому практично немає конкуренції.

Читайте також:  Новий Kia Sorento 2019 моделного року. Технічні характеристики, дата виходу, комплектація і ціни, початок продажів в Росії

Доставка

У мегаполісах цією ідеєю вже нікого не здивуєш, а от у невеликих провінційних містах сервіси доставки ще не так популярні. Доставляти можна не тільки продукти харчування, але і їжу з ресторанів, і взагалі будь-які товари, які можна купити у вашій місцевості і поблизу. Рекламувати себе можна розклеюванням оголошень в соцмережах і з допомогою контекстної реклами. Також варто слідкувати за трендами: наприклад, перед 8 березня можна підготувати спеціальні бокси-подарунки з доставкою додому або в офіс. Чоловіки точно оцінять цю бізнес-ідею, так як вона зекономить купу часу.

З вкладень – тільки транспортний засіб і паливо. Щоб клієнтів було більше, варто поговорити про співпрацю з великими і дрібними магазинами. Можливо, вони погодяться рекламувати вас в якості постачальник їх товарів.

Аніматор

Так, це теж дуже цінна ідея для бізнесу 2021 році. Розважати дітей – прибуткова справа. Особливо популярно даний напрямок в переддень Нового Року. Як мінімум, Дід Мороз повинен буде відвідати кожен ранок в дитячому саду.

Бізнес ідеї 2020 2021 з мінімальними вкладеннями: у місті, на дому

А завдяки грамотній рекламній кампанії запрошувати вас на свято будуть і приватні особи. З кожним роком клієнтська база буде зростати.

Виготовлення плитки для тротуару

Все, що знадобиться – бетономішалка, цемент і форма для самої плитки. Якщо ви зможете зробити якісний продукт і не завищити ціну, навіть великі рітейлери будуть готові взяти у вас хороший і якісний товар. Адже низька ціна приверне покупців і до них. Головне – знайти потрібні пропорції і дотримати всі вимоги Гостів.

Облаштування камінів та печей в заміських будинках

Знання для цієї сфери потрібні, але навчитися цієї професії і відкрити власний бізнес можна досить швидко: зараз повно курсів, на яких навчають професії пічника за 2-5 місяців. Вже за такий короткий термін ви зможете самостійно скласти камін або піч або відремонтувати старі.

Бізнес ідеї 2020 2021 з мінімальними вкладеннями: у місті, на дому

Пічне опалення ще не пішло в небуття, газ досі підвели не скрізь, та і коштує це дуже немало. Набагато дешевше і надійніше – руська піч або камін. До того ж зараз набирає популярність природність, так що попит точно буде. Ціни на дані послуги великі (багато хто думає, що невиправдано), так що будь-які вкладення в освіти окупляться дуже швидко.

Зборка і виробництво теплиць

Ця бізнес-ідея добре виправдовує себе у весняний і літній час, ніж взимку (хоча все залежить від клімату). Особливо заморочуватися з виробництвом не варто. Досить просто знайти дешевого постачальника (наприклад, Китаю) і просто збирати його теплиці. Якщо ціна вийде нижче ринкової, то відбою від клієнтів не буде. З часом можна розширити асортимент. Наприклад, зайнятися будівництвом невеликих будинків, лазень, альтанок.

Ідеї для бізнесу в 2021 році, які підійдуть для всіх

Тепер розглянемо кращі ідеї, які підійдуть для всіх.

Фотозйомка

Підійде як для чоловіків, так і для жінок. Але одне з основних умов – вміння красиво і правильно фотографувати. Навчитися цьому зараз можна самостійно – в інтернеті можна знайти безкоштовно цілі допомоги і відеоінструкції, так що ідея для бізнесу дуже прибуткова.

Бізнес ідеї 2020 2021 з мінімальними вкладеннями: у місті, на дому

У великих містах, звичайно ж, буде велика конкуренція, а от у невеликих цілком можливо конкурентів навіть не буде. Тому варто задуматися, де простіше починати розвиватися в цій професії. Можливо, у вашому поселенні не вистачає якраз невеликий фотостудії, де можна зробити сімейну фотосесію. З чого почати цей бізнес? Потрібно розраховувати на фотозйомку з виїздом до клієнта (наприклад, на весілля чи корпоратив підприємства), а вже потім на розширення.

Товарний бізнес у великих та малих містах

Ніша дуже велика і в основному зав’язана знову-таки, на маркетингу. Сенс в наступному: ви купуєте популярний товар, якого ще немає в Росії, наприклад, на Алиэкспресс або в Joom. Робите надбавку до вартості для отримання прибутку і перепродуєте товар. Перепродувати товар можна не тільки через знайомих/друзів, але і в онлайні. Наприклад, можна створити лендінгем і запустити контекстну рекламу.

Бізнес ідеї 2020 2021 з мінімальними вкладеннями: у місті, на дому

Як обрати товар? В цьому і полягає основна складність. Часом зробити це важче, ніж його продати. Адже на торгових майданчиках отже представлено дуже багато всього. Для початку, товар повинен нести якусь користь. Чи ви як маркетолог повинні знайти в ньому користь, щоб люди психологічно могли виправдати покупку. Саме від цього і залежить показники продажів. Для жінок перепродувати буде краще жіночі товари і косметику. Вам будуть більше довіряти. Для чоловіків – різні інструменти, чоловічі аксесуари, а також подарунки для прекрасної статі (відмінно розходяться в період свят).

Способи продажу товару:

 1. На безкоштовних дошках оголошень. Для початку підійде і такий варіант. Досить просто зробити привабливу пропозицію.
 2. У соцмережах. Можна викласти оголошення у себе на сторінці, а також на регіональних дошках оголошень.
 3. Створити власний сайт (лендінгем-пейдж). Для того, щоб створювати сайти в 2021 році, вже не потрібно знати навіть основ програмування. Зараз є безліч конструкторів, деякі з яких навіть безкоштовні. Ви просто перетягуєте потрібні блоки і пишете текст, розставляєте картинки. Потрібно пам’ятати, що головне завдання такого сайту – продати потрібний товар. З часом замість одностраничников можна зробити повноцінний інтернет-магазин.
Читайте також:  Вітання з Новим роком колег у прозі

Інформаційний бізнес – тренд 2021 року

Інформаційні технології щільно увійшли в наше життя і увійшли в неї повсюдно. І якщо 5 років тому все дуже скептично ставилися до ідей щодо побудови онлайн-бізнесу, то зараз це стало справжньою панацеєю.

Так на чому можна заробити в інтернеті?

Купівля та продаж сайтів

Вже навіть є спеціальні біржі, на яких можна легально продати свій сайт або купити його. У чому сенс? В тому, що сайт окупить вкладення на його покупку вже через кілька років, якщо правильно займатися його розвитком. Йти в цю сферу зовсім без досвіду не варто. Для початку краще спробувати створити свій власний сайт, просунути його в пошукових системах – і вже тоді, набравшись досвіду, пробувати займатися продажем і купівлею.

Створення сайтів на замовлення

Ніша для бізнесу дуже широка. Якщо у вас зовсім немає досвіду, але є бажання займатися дизайном, то спробуйте себе в сфері веб-дизайну – підійде для початківців. Якщо зрозумієте, що це ваше, можете відкрити веб-студію і найняти програмістів.

Бізнес ідеї 2020 2021 з мінімальними вкладеннями: у місті, на дому

Сайти можна створювати і для себе, заробляючи на них гроші. Без досвіду, звичайно, буде складно. Але при великому бажанні всьому можна навчитися – в інтернеті дуже багато готових кейсів.

Інтернет-магазин

Якщо ви зможете створити магазин в інтернеті, то клієнтська база для вас буде безмежною. Для початку варто націлитися на своє місто, а потім вже виходити на ринки Росії або навіть світу. Для реалізації цієї ідеї стоїть знайти вигідних постачальників і нішу, в якій хочете, щоб ваш магазин розвивався.

Запис і продаж тренінгів і курсів

Останнім часом онлайн-освіта почала розвиватися з величезними темпами. Тепер, коли люди хочуть навчитися новим навичкам та/або професійно зростати, йти на лекції і до викладачів зовсім необов’язково.

Бізнес ідеї 2020 2021 з мінімальними вкладеннями: у місті, на дому

Їх замінили цілі онлайн-платформи. Якщо у вас є чим поділитися зі світом, запишіть курс про це, а потім продавайте його. Можна завести Ютуб-канал, де ви будете розповідати щось безкоштовно, а потім вже пропонувати розширену версію за додаткову плату.

Не варто забувати і про мовних курсах – вони теж пішли в онлайн.

Бізнес-ідеї, яких немає в Росії

Як правило, тренди заходу доходять до нас через 5-10 років, дуже рідко, коли через 2-3 роки. Так що ми можемо підглянути у наших розвинених сусідів цікаві ідеї для бізнесу, які будуть актуальні в 2021 році та в яких ще не в Росії.

Особистий шеф-кухар

В Америці вже кілька років тому придумали такий бізнес, адже зайнятим людям ніколи готувати їжу, а їсти правильно і смачно хочуть всі. Харчування в ресторанах – варіант, але ніщо не зможе замінити смачної домашньої їжі.

Бізнес ідеї 2020 2021 з мінімальними вкладеннями: у місті, на дому

Саме тому в розвинених країнах стали популярні особисті кухарі, які кілька разів на тиждень приходять до вас додому і готують узгоджені страви.

Шиття одягу на замовлення

Не новий вид бізнесу, який з появою великих магазинів одягу почав гинути. Але зараз воно відроджується: люди готові платити за ексклюзивність. Адже речі, пошиті на замовлення, не можна купити в звичайному магазині. До того ж, вони набагато більш зручні. Для набору клієнтської бази варто завести блог або сайт в інтернеті.

Догляд за будинком/квартирою

Більше не треба напружувати друзів або родичів – на Заході вже створили цілі сервіси, за допомогою яких ви можете бути впевнені, що ваших тварин выгуляют і нагодують, а квіти политі вчасно.

Причому стежити за виконанням всіх завдань можна буде онлайн через мобільний додаток.

Автомат з виготовлення дублікатів ключів

Тепер і цю задачу можна автоматизувати. Досить просто покласти ключ в автомат і вже через кілька хвилин у вас буде його дублікат. У даний бізнес доведеться вкластися, але автомат швидко себе окупить, так як виготовляти ключі він буде дуже швидко, а завдяки рекламі всі дізнаються про це диво техніки.

Готель для квітів

Бізнес ідеї 2020 2021 з мінімальними вкладеннями: у місті, на дому

Господині у великих містах Європи і Америки вже змогли спробувати на собі цей незвичайний вигляд готелів. Тепер, коли ви їдете на тривалий час, можна віддавати квіти на “перетримку”. Їх будуть поливати й удобрювати, виставляти на сонце або ховати – все залежить від особливостей рослини.

Сервіс здачі в оренду авто на час від’їзду

Якщо ви розбираєтеся в інформаційних технологіях, то зможете самі створити спеціальний мобільний програми. Витратитися доведеться на юристів, які допоможуть правильно створити бланк договору, а також на рекламу сервісу.

Бізнес ідеї 2020 2021 з мінімальними вкладеннями: у місті, на дому

Ідей для бізнесу в 2020-2021 році дуже багато, вибрати буде важко. Але є одна порада: вибирайте те, що вам по душі, або те, чим ви готові займатися майже безкоштовно, інакше будь-які проблеми в бізнесі зможуть вибити вас з колії.

Відео: Топ-15 бізнес ідей на 2020 рік

Інші матеріали:

 • Затребувані професії 2021
 • Відстрочка онлайн-кас до 2021
 • МРОТ в Росії в 2021 році
Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021