Білка і Стрілка 3 (2019): опис і дата виходу 3-ї частини мультфільму

Кіно 2019

Білка і Стрілка 3 (2019): опис і дата виходу 3 ї частини мультфільму

«Білка та Стрілка 3» — 3-я частина першого повнометражного сімейного мультиплікаційного фільму в 3D форматі російського виробництва. Як і попередні частини, стрічка отримала підтримку Фонду кіно. Режисером мультфільму 2019 року виступить Інна Евланникова, яка працювала над першими двома частинами. Анімаційний фільм студії «КиноАтис» та кіностудії ім. А. М. Гіркого перебуває на стадії виробництва, а дата виходу готового проекту в прокат призначена на 2019 рік.

Короткий сюжет

Відважним героям Білку і Стрілку чекають нові пригоди. На цей раз вони будуть підкорювати не космос, а бездонні морські глибини. На глибинах Чорного моря радянським вченим вдалося виявити дивовижне рукотворне будова. Завдяки дослідженням загадкового об’єкта з допомогою ехолокації, вчені прийшли до висновку, що на морському дні знаходиться ціле місто. Для обстеження знахідки вони вдаються до допомоги безстрашних героїв, які на цей раз змінять костюми космонавтів на спорядження глибинних водолазів.

Білка і Стрілка готові до складної місії і спускаються на дно Чорного моря. Там їх чекає неймовірна знахідка: прекрасний культурно розвинене місто. Зоряні собаки стикаються з унікальними тваринами, які колись вимерли на земній поверхні. Тепер тільки від них залежить життя підводного міста і його дивних мешканців.

Про проект

Серія анімаційних фільмів про собак-космонавтів «Білка і Стрілка» отримала величезне визнання не тільки у глядачів у багатьох країнах світу, але і була тепло відзначена критиками. Завдяки успіху перших двох частин франшизи, новинка від студії «КиноАтис» стала одним з найбільш очікуваних проектів, що готуються до виходу на широкий екран в 2019 році.

Читайте також:  Створюємо малюнок Нового Року
 • Перша частина мультфільму стала справжнім проривом російського кінематографа. Стрічка, що вийшла в 2010 році, була переведена на 45 мов і показана в 160 країнах світу. Перший російський повнометражний анімаційний фільм, що вийшов у форматі 3D, став лауреатом престижної премії «Золотий Орел 2010».
 • «Білка та Стрілка 2» був представлений на «Marché du Film» в 2013 році, де отримав відразу кілька пропозицій про прокаті в європейських країнах. Крім європейського ринку, повнометражний мультфільм був показаний на широких екранах США — поширенням проекту зайнялася компанія Universal Studios.
 • Мультфільм 2019 року стане третьою частиною масштабного проекту «Білка і Стрілка» і вже знаходиться в розробці. Для участі у фільмі були запрошені провідні актори російського кіно: Н. Гришаєва, М. Співак, Тобто Миронов, С. Гармаш та інші. Як повідомили в компанії «КиноАтис», до виробництва 3-ї частини також залучені голлівудські зірки.
 • Цікаві факти

  • Сценарій «Білка та Стрілка 3» отримав фінансову підтримку Фонду кіно.
  • У третій частині пригодницької історії глядачів очікують не тільки нові сюжетні лінії, але і багато інших нововведень. Як повідомили представники проекту, при створенні «Білки і Стрілки 3» використовуються новітні технічні розробки, раніше не використовувалися в російської анімації.
  • Серіал «Білка та Стрілка. Пустотлива сімейка», створений за мотивами повнометражної стрічки, входить до числа найпопулярніших дитячих брендів в Росії.
  • Прототипи головних персонажів — дві безпородні собаки, які здійснили політ у космос на «Супутник-5». Вони стали першими живими істотами, відправленими на орбіту.

  Дата виходу на широкі екрани

  Робота над створенням нового анімаційного фільму «Білка та Стрілка 3» вже йде повним ходом і буде завершений до кінця 2018 року. Планується, що на великі екрани картина вийде вже в 2019 році — більш точна дата виходу буде оголошена пізніше.

  Читайте також:  Листівки з Новим роком 2020 організаціям партнерам і клієнтам
  Поділитися з друзями
  Рейтинг
  ( Поки що оцінок немає )
  Новий рік 2020-2021