Безкоштовний телефон Діда Мороза. Автовідповідач Діда Мороза в 2022 році

Яке свято чекають найсильніше? Будь-яка дитина вам відповість – Новий рік. В цю чудову пору збуваються всі бажання, а мрії стають реальністю. Головний чарівник свята – Дід Мороз. В ніч з 31 на 1 січня він прийде до кожної дитини і покладе під ялинку бажаний подарунок. Найголовніше – встигнути загадати бажання до Нового року.

У 2022 року можна загадати бажання Дідові Морозу по телефону. Будь-яка людина може безкоштовно зателефонувати на спеціальну гарячу лінію і йому відповісти справжній новорічний чарівник!

На гарячу лінію ви можете зателефонувати разом зі своєю дитиною. Діти після розмови з справжнім Дідом Морозом просто в захваті! Заздалегідь продумайте розмову і придумайте бажання.

На цій сторінці ми наведемо список безкоштовних номерів телефону Діда Мороза, актуальних до Нового року.

Звичайно, на дзвінки відповідає автовідповідач. Але дитині про це знати не варто. Нехай він повірить в казку і чудеса. Підіграйте йому.

Як зателефонувати і що говорити Дідові Морозу?

Безкоштовний телефон Діда Мороза. Автовідповідач Діда Мороза в 2022 році

Зателефонувати Дідусеві Морозу дуже просто. Досить вибрати ваш регіон і набрати необхідний номер. Список ви побачите нижче.

Чарівник буде задавати питання, нехай ваш малюк на них відповідає. В кінці розмови Дідусь запитає – «Який подарунок ти хочеш отримати?». Дитина повинна відповісти. В процесі розмови бажано розповісти новорічний віршик.

Електронний Дідусь сам знає, коли говорити потрібні слова, а коли мовчати, щоб дитина поділився своєю відповіддю. Ще жоден малюк не запідозрив, що спілкується з автовідповідачем. Виглядає все дуже реалістично.

Діти на все життя запам’ятають, як особисто спілкувалися з найголовнішим чарівником Нового року! Хіба можна забути таке чудо?

Номери телефону Діда Мороза по регіонах

А ось сам список безкоштовних номерів телефону автовідповідача Діда Мороза. Виберете свій регіон і зателефонуйте за номером. Дідусь одразу вам відповість і почне діалог. Малюк назавжди запам’ятає ці чудові хвилини спілкування.

Дзвінки оплачуються за тарифом вашого мобільного оператора. Інших списань і прихованих комісій немає.

  • по-українськи він спілкується за телефоном +38 044 364 60 71 *,
  • по-російськи він буде говорити за номером +38 044 364 60 70 *.

Чи не знайшли свого регіону в списку? Нічого страшного. Просто зателефонуйте на номер іншого регіону. Однак слід врахувати, що оператор це розцінить як міжміський дзвінок і вийде дорожче.

Часті питання

До якого числа працює автовідповідач Діда Мороза в 2022 році?

  • До старого Нового року – 14 січня.

В який час працює електронний автовідповідач?

  • Дзвонити можна в будь-який час доби.

Що робити, якщо немає номера для вашого міста?

  • Наберіть номер будь-якого іншого регіону (разом з кодом міста). Дзвінок доведеться оплачувати за тарифом межгорода. За саму послугу платити не треба, вона безкоштовна.

Поділіться цією сторінкою з друзями або додайте в закладки!

Поділитися з друзями
Рейтинг
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
Новий рік 2021-2022