Авіасалон МАКС-2019

Як відомо, Російська Федерація входить в елітарний клуб країн з високим розвитком повітряної і космічної галузей. Щорічно вітчизняними науковими центрами розробляються сотні технологічних новинок, аналогів яким немає в жодній державі світу.

Нововведення стосуються практично всіх секторів національного авіабудування і з успіхом застосовуються як у цивільній, так і військовій сфері. На даний момент, вітчизняний авіапром володіє десятками варіантів новітніх повітряних суден, до яких пред’являють підвищений інтерес черзі іноземні покупці.

Авіасалон МАКС – це той майданчик, де зацікавлені клієнти з усіх країн світу можуть детально розглянути нові досягнення російських авіаційних інженерів і укласти офіційні контракти на поставку техніки. Тут, як правило, презентуються останні досягнення вітчизняні конструкторських бюро, а угоди укладаються на десятки мільярдів доларів.

Зміст:

  • Що собою являє авіасалон

  • Виставка авіаційної та космічної техніки в 2019 році

  • Особливості авіасалону МАКС

  • Відео-новину

Що собою являє авіасалон

Авіасалон МАКС являє собою найбільшу не тільки в Російській Федерації, але і на території всього пострадянського простору виставку авіаційної техніки під відкритим небом. Дана експозиція у вільному доступі наочно демонструє останні досягнення вітчизняної авіаційно-космічної промисловості, як для простих громадян, так і для потенційних покупців.

Проводиться цей захід, один раз на два роки, як правило, влітку – в самий благодатний час для подій під відкритим небом. Основним місцем дислокації авіасалону є підмосковне місто Жуковський, одне з найважливіших місць в історії вітчизняного авіабудування.

до змісту ↑

Виставка авіаційної та космічної техніки в 2019 році

Авіасалон МАКС 2019

У 2019 році найбільший вітчизняний авіасалон пройде також як і у всі попередні: влітку в місті Жуковський. На виставці авіаційної техніки будуть представлені новітні розробки російських компаній, як в цивільній, так і військовій сфері.

Очікується, що МАКС збере більше 250 вітчизняних організацій і близько 100 зарубіжних. Географія заходи значно розшириться, поширившись на більш ніж 25 країн світу.

Ні для кого не секрет, що більшість гостей цього грандіозного події відвідують авіасалон заради цікавої льотної програми, яку щоразу готують на найвищому рівні справжні професіонали.

За словами представників організаторів заходу, в 2019 році глядачі побачать по-справжньому чудове шоу під відкритим небом у виконанні кращих пілотів вітчизняної авіації.

Авіасалон МАКС 2019

Крім того, всі бажаючі зможуть на власні очі побачити новітню військову техніку, в числі якої будуть представлені штурмовики, винищувачі і бомбардувальники. Шанувальники цивільної авіації розглянуть поблизу транспортні, пасажирські, навчальні, і навіть гідролітаки, що стане надзвичайною пригодою для кожного гостя.

Крім вище переліченої техніки, у авіасалоні МАКС-2019 візьмуть участь вертольоти, аеростати та дирижаблі. Всі ці «чудеса» сучасної наукової думки організатори розмістять на одній площадці, щоб кожен відвідувач мав максимально необмежений доступ до кожного експонату.

Родзинкою майбутнього авіасалону стануть ультрасучасні безпілотні літальні апарати з різними характеристиками і функціональними особливостями. Їх розміри будуть варіюватися від кількох сантиметрів до кількох метрів у діаметрі.

Космічна галузь представить свої досягнення, куди увійдуть нові матеріали і моделі надпотужних ракетоносіїв.

до змісту ↑

Особливості авіасалону МАКС

Авіасалон МАКС 2019

На сьогоднішній день Міжнародний авіаційно-космічний салон по праву займає одне з лідируючих місць у рейтингу найвпливовіших форумів подібної тематики.

Головна мета авіасалону – продемонструвати міжнародним партнерам високий рівень розвитку вітчизняних високих технологій та залучити клієнтів для реалізації спільних взаємовигідних проектів, на території нашої країни.

МАКС завжди відрізняється найвищим рівнем організації. Патронаж над ним взяв особисто президент Російської Федерації, що автоматично гарантує вищий рівень показності.

Під час заходу, вищі чини держави відкриті для діалогу, що надає унікальну можливість учасникам дізнатися думку осіб, які приймають остаточне рішення з усіх питань пов’язаними з торгівлею, виробництвом і розробкою авіаційно-космічної техніки.

Міжнародний авіасалон в Жуковському показує повну картину пріоритетів і перспектив російської авіаційної промисловості. Тільки тут гості можуть власними очима побачити новітні зразки технологій майбутнього, які ще не запущені в масове виробництво.

Авіасалон МАКС 2019

Тестові бойові установки є абсолютно унікальними прототипами, і не можуть бути перевезені через кордон з цілого ряду причин.

Під час авіасалону представники бізнесу і державних організацій мають унікальну можливість побудувати продуктивні багаторівневі контакти, що сприятливо впливає на глобальні кооперації.

Тут можна укласти прямі контракти з первинними організаціями, а також налагодити довгострокове плідне співробітництво на будь-якому рівні. Основна комерційна завдання Міжнародного авіаційно-космічного салону – генерувати нові альянси, а також презентувати партнерам новітні ідеї для спільної їх реалізації.

Разом з основною програмою МАКС, проводяться численні наукові конференції, публічні дискусії та симпозіуми. На цих заходах піднімаються найрізноманітніші питання, актуальні на цей момент.

Салон дозволяє фахівцям із різних галузей обмінюватися досвідом і бути в курсі останніх новин і новинок в світі авіаційної та космічної техніки.

Такі події дозволяють громадськості дізнатися більше про поточних завданнях світової авіапромисловості, і дізнатися про варіанти їх вирішення, безпосередньо від видатних фахівців даної галузі.

до змісту ↑

Відео-новину


Стаття написана спеціально для сайту “2019 рік Свині

Читайте також:  Фільм Фільм Вимирання 2018. Актори, дата виходу в Росії, дивитися трейлер російською
Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021