8 березня 2019 року: як відпочиваємо | свята, вихідні

Зміст

 • 1 Готуємося до Міжнародного жіночого дня
 • 2 Весняне свято
 • 3 Всі будуть відпочивати

Любов до різних свят в Росії можна назвати «національною ідеєю». Їх підрозділяють на загальнонародні, спеціальні (дні, в які відзначаються професійні свята) і особисті. Відкриваючи календар на наступний 2019 рік, більшість насамперед з’ясовує, скільки відпочиваємо на зимові гуляння, весняні свята, літні та осінні свята. Чим триваліше виходять «міні-канікули», тим більше планів кожен будує на ці дні. «Невдалим» вважається рік, у якому більшість урочистостей випадає на середину тижня. У таких випадках всі щиро сподіваються, що уряд подбає про своїх громадян і зробить певні зміни в робочому режимі.

Готуємося до Міжнародного жіночого дня

Після бурхливої зустрічі Нового року і закінчення січневих канікул, люди поступово повертаються у звичний ритм трудового життя. Зимові свята практично закінчені, залишається тільки подбати про подарунки чоловікам до кінця лютого. Потім можна готуватися до весняного сезону, а це означає, що скоро настане 8 березня.

Традиція святкувати Міжнародний жіночий день з’явилася настільки давно, що багато хто навіть не пам’ятають витоків його появи. Рідко хто в цей день говорить про боротьбу жінок за свої права. Тепер його сприймають як привід сказати теплі слова своїм коханим і близьким жінкам, проявити увагу до колег по роботі, зателефонувати і зустрітися з подругами. В цей день прийнято вітати і дарувати подарунки всім жінкам, влаштовувати корпоративні вечірки, відпочивати з родиною чи близькими людьми. Тому інформація про те, як відпочиваємо 8 березня 2019 року, стане в нагоді кожному. Вона допоможе правильно розподілити пріоритети і заздалегідь продумати можливий формат заходу.

Читайте також:
Підвищення пенсійного віку в 2019 році. Останні новини

8 березня 2019 року: як відпочиваємо | свята, вихідні

Перше весняне свято – одне з головних щорічних подій. Прекрасній половині хочеться блиснути новими нарядами, яскравими і весняними. І, природно, отримувати компліменти і подарунки, квіти та інші знаки уваги. Для представників сильної половини це черговий привід порадувати своїх коханих, зробити сюрприз, вручити несподіваний (або давно очікуваний) подарунок. Традиційно жіночий день відзначається як мінімум двічі:

 • 7 числа з колективом;
 • 8 числа з сім’єю, друзями або близькими людьми.

Оскільки подарунки прийнято дарувати всім без винятку жінкам, то важливо заздалегідь розпланувати свій час, щоб встигнути підготувати два (а іноді й три) заходи поспіль. Щоб приємні клопоти не стали занадто нудними, краще розпланувати все заздалегідь і дізнатися, як гуляємо навесні поточного року. Адже тривалі вихідні дають певні можливості. Наприклад, можна відправитися в невелику подорож зі своєю половинкою.

Весняне свято

У 2019 році на 8 березня вихідні випадають ідеально. Їх буде три: один святковий в п’ятницю і два стандартних в суботу і неділю. Це означає, що робочий день напередодні – 7-е, четвер, буде скорочений на 1 годину. Так прописано у Трудовому кодексі РФ, і це правило дотримується з великим ентузіазмом.

8 березня 2019 року: як відпочиваємо | свята, вихідні

Свято напередодні стандартних вихідних, як це буде 8 березня 2019 року, дуже зручний:

 • Замість покладених 2 днів відпочивати належить 3, значить, можна буде спланувати більш тривалий уїк-енд.
 • Сам урочистий день припадає на перший вихідний, отже, після застілля і гулянь буде час на повноцінний відпочинок.
 • Не потрібно переносів і змін в стандартному робочому графіку. Якщо дають відпочити «зайвий» день, то зазвичай це компенсується за рахунок додаткової роботи в іншій. Наприклад, у 2018 році п’ятниця 9-е число мала бути робочою, але її зробили вихідним за рахунок 6 січня (за розпорядженням Міністерства Праці РФ).
 • Читайте також:
  Червона гірка в 2018 році. Якого числа свято

  Всі будуть відпочивати

  Відпочити в перший весняний свято зможуть не всі. Трудовий кодекс суворо регламентує кількість робочих годин на тиждень і днів у році. Подовжений уїк-енд призначений для тих, хто працює за визначеним графіком: 5-ти денний тиждень з двома вихідними. Працювати на будь-яке свято, в тому числі, 8 березня 2019 року, будуть:

  • всі екстрені служби;
  • ті, хто працює «вахтовим методом»;
  • особи, які працюють за певним графіком (добові чергування, тиждень/через тиждень);
  • співробітники приватних компаній зі специфічними умовами (магазини, ресторани).

  Їм доведеться зустріти свято в робочій обстановці, а привітання і торжества перенести на інші дні. Решта будуть відпочивати стільки, скільки належить: 3 весняні дні будуть в їх розпорядженні, щоб відзначити улюблене свято прекрасної половини людства.

  Ідеї подарунків на 8 березня: відео

  Читайте також:

  • День науки в Росії в 2019 році
  • Масляна в 2019 році
  • День сім’ї, любові і вірності у 2019 році
  Поділитися з друзями
  Рейтинг
  ( Поки що оцінок немає )
  Новий рік 2020-2021