2021 рік якої тварини за Східним календарем

Східний (Китайська) календар був заснований на дванадцятирічному циклі. Щороку проходить під знаком певного тварини. Згідно східним вченням, кожна тварина має унікальний характером, темпераментом, пристроєм душі і аури. Всі ці якості передаються і людям, народженим в рік того чи іншого знака.

За цим якостям можна спрогнозувати подальше життя людини, визначити його сильні і слабкі якості. Саме тому важливо знати в рік якої тварини народилася людина.

У цій статті ми розповімо вам, 2021 рік якої тварини за східним гороскопом, чим він відрізняється від інших тварин, дамо прогноз астрологів для кожного з 12 символів східного календаря. А так же розповімо, як зустріти 2021 рік, щоб привернути удачу.

У 2021 році за східним календарем буде рік Білого Металевого Бика – знак, який характеризується незламної залізною волею і сталевим характером. Давайте розберемося, які зміни і важливі події очікувати від цього року.

Коли настане рік Білого Металевого Бика?

Ми живемо за звичним григоріанським календарем. Однак багато людей вірять в східний календар. За фактом 1 січня бик ще не увійде в свої законні права. Коли ж «Рогач» стане офіційним представником року?

 

Китайський Новий рік не має постійної дати. Він припадає на друге молодик після зимового сонцестояння. У 2021 році ця трапиться 12 лютого (п’ятниця). Китайський Новий рік святкують два тижні, щоб висловити повагу і пошану приходить знаку.

Рік Бика буде тривати з 12 лютого 2021 року до 30 січня 2022 року.

Характеристика символу 2021 року

Бик – це благородне і добра тварина. Його характеризують такі внутрішні якості як:

 • Воля
 • рішучість
 • благородство
 • мудрість
 • Впевненість в собі
 • Непохитність в діях

Білий – означає стриманість, а залізо – залізний характер. Ось основні характеристики наступаючого року.

2021 рік якої тварини за Східним календарем

Білий Металевий Бик вступає в свої законні права 12 лютого 2021 року і його влада буде тривати до 31 січня 2022 року. Такий рік настає один раз в 60 років, так як інші Бики чергуються між собою кожні 12 років і мають інший колір. Бик належить до стихії Землі.

У поєднанні з металом знак проявляє свої найкращі якості. Китайська мудрість говорить, що «Метал народжується з Землі», тому поєднання цих споріднених стихій вважається у астрологів найбільш сприятливим. Їх взаємодія дасть стабільність, надійність і багатство. Це створює позитивний фон для всіх знаків зодіаку.

У Китаї Бика символізують з мудрістю, мужністю, упевненістю і могутністю. У різних народів світу Бик представлений у вигляді божества, а крилатий Бик з головою людини вважається хранителем імператорів.

Селяни всіх країн з давніх часів шанували Бика і вважали його самим працьовитим і сильним помічником. Ця тварина допомагало обробляти землю і перевозити важкі вантажі.

Поряд з усіма позитивними якостями, Бик символізує нестримну лють. Якщо розлютити тварина, то зупинити його руйнівну силу буде неможливо. Однак не все так погано. Стихія Металу – найхолодніша, саме вона наділяє Білого Металевого Бика стриманістю. В результаті, в знаку втілюються одночасно нестримна сила і вміння її контролювати.

Люди, народжені в рік Бика

2021 рік якої тварини за Східним календарем

Бик тварина непросте, має складний характер, величезною силою духу і впертістю. Бики, найчастіше, досягають успіху там, де інші здаються. Ці якості необхідно навчитися спрямовувати на особистісний ріст і розвиток.

Люди, що з’явилися на світ під заступництвом цього знака дуже впевнені в собі, вперті, прямолінійні з крутим норовом. Упертість допомагає їм досягати будь-яких цілей. Бики досить амбітні і самовпевнені.

Діти з раннього віку демонструють свою незалежність, непримиренність і завзятість. Вони не потребують підтримки або схвалення своїх задумів. Змусити згорнути з наміченого шляху просто неможливо.

Головна особливість і парадокс людей, народжених у 2021 році – контраст прямолінійності, впевненості і впертості зі скромним і м’яким зовнішньою оболонкою.

Дорослі представники даного знаку люблять свої родини, забезпечують їх усім необхідним, трудоголіки. Бики не піддаються впливу, не слухають чужих порад, при цьому дуже надійні і постійні.

Бики, що з’явилися на світ навесні або влітку, люблять трудиться. А ті, які народилися восени або взимку злегка схильні до ліні.

Представники знака терплячі і надійні, працьовиті й цілеспрямовані – практично завжди домагаються намічених цілей. Схильні до прояву логічних і раціональних якостей, але іноді бувають повільні при прийнятті важливих рішень. Бики завжди дуже серйозно ставляться до улюбленої справи і повністю йому віддаються.

У Биков є і негативні якості:

 • догматизм
 • консерватизм
 • авторитаризм
 • надмірне впертість
 • Іноді зайва амбітність

Найчастіше, прід’являют надто великі вимоги самим близьким і рідним.

Характер у людей, народжених в рік Бика, непростий. Однак, погодьтеся, якщо навчитися застосовувати ці якості в потрібному руслі, то можна домогтися великого успіху в житті. Чимало відомих і великих людей народилися в рік Бика і придбали всесвітню популярність і славу. Про цих людей ми розповімо нижче.

Що приносить удачу, народженим в рік Бика

Людям, народженим в рік Бика щасливими цифрами вважаються 1 і 4. Щасливими будуть ті числа, в які входять ці цифри, наприклад, 18, 44, 48 і т.д. За словами астрологів, вдалими днями для Биков будуть 13 і 27 кожного місяця. Найщасливіші місяці – сьомий і дев’ятий за китайським календарем.

Самий щасливі кольору для биків – білий, жовтий і зелений.

Споріднені квіти – тюльпан, іпомея і квітучий персик.

Що приносить невдачу

Народжені в рік Бика повинні уникати синього кольору. Згідно з переконаннями астрологів, він може принести невдачу. Нещасливими цифрами можна вважати – 5 і 6. Найбільш безперспективні місяці – 4 і 11 за місячним календарем. У поїздках і подорожах небажано вибирати південно-західний напрямок. Там Бики не знайдуть свого щастя.

Найбільш підходящі професії для Бика

2021 рік якої тварини за Східним календарем

Для Биков характерна любов до праці і надзвичайна витривалість. Вони завжди будуть затребувані в трудовому і професійному відношенні. Такі люди вміють і можуть наполегливо працювати, вони отримують від цього задоволення. Будь-яка справа представники даного символу китайського гороскопу доводять до кінця. Дуже часто розпочате призводить до позитивного результату. Вони серйозно ставляться до трудової діяльності і своєї справи. Інші люди можуть тільки позаздрити. Бики часто, завдяки своїй витривалості досягають величезних висот у своїй сфері.

Оптимальними для Биков будуть наступні сфери праці:

 • виробництво
 • Сільське господарство
 • Машинобудування
 • Фармацевтика
 • механіка
 • політика
 • Будівництво

Як з биками будувати відносини?

2021 рік якої тварини за Східним календарем

Бики є інтровертами. Вони вважають за краще усамітнення і навіть самотність, не люблять галасливі і малознайомі компанії. У зв’язку з цим важко налагодити контакт, вони мало кого підпускають до себе. При цьому Бики неймовірно віддані друзі, на них можна покластися в будь-якій складній ситуації.

У дорослому віці переважна частина оточення представників даного знаку – друзі дитинства і юності. Бикам необхідно підтримувати зв’язок з ними протягом усього життя. Нові знайомства Бики заводять вкрай рідко.

Бики рідко посміхаються і рідко жартують. Невдалий жарт сприймають в штики. Будьте уважні з цим.

Бикам не подобається коли їх критикують. Намагайтеся не нав’язувати їм свої поради і не ставте під сумнів їх вчинки.

Головна цінність у житті Биков – сім’я і довгострокові міцні відносини. Легкі інтриги їм не цікаві. Для Биков будинок – це надійний тил, де вони можуть розслабитися і відпочити.

Щоб побудувати любовні відносини з биками необхідно показати їм свою солідарність в життєвих переконаннях. Пам’ятайте, Бик може стати найкращим помічником у вашому житті.

Сумісність з іншими знаками

Бики ведуть відокремлений спосіб життя. Вони уникають великих компаній і мало спілкуються. Якщо Бики закохуються і заводять стосунки, то це надовго.

Жінки-Бики недостатньо жіночні. Однак є представниці слабкої статі, які вміють пристосовуватися і видозмінювати свою байдужість і обережність в захопленість і ніжність. Такі жінки досягають справжнього сімейного щастя.

Бики не з усіма однаково добре можуть підтримувати відносини. Астрологи побудували ось таку таблицю сумісності за східним гороскопом:

Хороша сумісність: З Щурами, Мавпами і Півнем
Погана сумісність: З Тиграми, Драконами, Конем і Козою

Відомі люди, народжені в рік Бика

Кожна людина є індивідуальністю і сам є творцем своєї долі. Однак не варто виключати вплив гороскопу на наш характер і темперамент.

Символ за східним гороскопом наділяє людину певними якостями, завдяки яким можна домогтися небувалих висот в тій чи іншій справі.

Впертість Биков допомагає їм у професійній сфері. Серед представників даного знаку дуже багато талановитих і видатних людей, серед них: Наполеон Бонапарт, Ганс Християн Андерсен, Маргарет Тетчер, Чарлі Чаплін, Редьярд Кіплінг.

Серед вітчизняних представників: Алла Пугачова, Майя Плісецька, Едіта П’єха, Анна Ахматова, Сергій Берзруков, Валентина Терешкова, Олександр Овечкін, Іван Айвозовскій, Володимир Висоцький.

Гороскоп для знаків зодіаку на 2021 рік

Тотем 2021 року по-різному вплине на знаки зодіаку. Деякі знаки буде оточувати успіх протягом усього року, а деяким доведеться потрудитися для досягнення своїх цілей. Наведемо гороскоп для всіх знаків зодіаку на 2021 рік:

Овен

2021 рік якої тварини за Східним календарем

Овнам не властиві такі якості як послідовність і розсудливість. Вони не люблять рутину. Тотем 2021 роки навряд чи зрозуміє таку позицію і не буде прихильний до таких людей. Однак, природна товариськість Овнів, допоможе їм у налагодженні особистих відносин і досягнення результату в роботі. Просто в 2021 році представникам даного знаку зодіаку необхідно постаратися бути більш послідовними. Тоді все буде відмінно.

Телець

2021 рік якої тварини за Східним календарем

Тельці дуже схожі за темпераментом з тотемом 2021 року. Тельці так само працелюбні, напористі і настирливий. Тому представників цього знака зодіаку неодмінно чекає успіх весь 2021 рік. Будуть благополучні сімейні відносини, успіх в роботі і у всіх інших починаннях. У телят починається цікавий час!
Близнюки

2021 рік якої тварини за Східним календарем

Близнюки живуть своїм життям і завжди виділяються із загальної маси. Символ 2021 року не їм заважати в цьому. Однак Близнюки так само і не знайдуть підтримки у тотема 2021. Безвідповідальність і легковажність не схвалює Бик. Зате в особистому житті все буде добре. Близнюкам не складає труднощів заводити нові знайомства. Близнюки повинні перестати шукати других половинок, схожих на них.

рак

2021 рік якої тварини за Східним календарем

Раки відрізняються індивідуалізмом і ретельним опрацюванням кожного свого кроку. Вони дуже послідовні. Тотем 2021 року схвалює такий підхід до справ, тому буде всіляко допомагати і сприяти. Раків чекає успіх у професійній сфері і любовних справах.
Лев

2021 рік якої тварини за Східним календарем

Леви звикли до колективного підходу при вирішенні питань. Бик – прихильник індивідуального зростання. Символ року не підтримуватиме Львів при такому підході. Тому в 2021 році Левам потрібно буде покладатися тільки на себе. Доведеться чимало попрацювати.
Діва

2021 рік якої тварини за Східним календарем

Діви можуть повністю розраховувати на підтримку з боку тотема 2021 року. Порядність і розсудливість будуть запорукою успіху в сфері особистих відносин.
ваги

2021 рік якої тварини за Східним календарем

Ваги в 2021 році можуть досягти всі поставлені цілі. Беручи зважені рішення, вони знайдуть підтримку у покровителя року. Рік обіцяє стати успішним і в плані особистих відносин.
Скорпіон

2021 рік якої тварини за Східним календарем

Скорпіони дуже цілеспрямовані і точно визначені зі своїми цілями. Ці якості допоможуть їм досягти небувалого успіху в рік Бика. Покровитель року буде підтримувати Скорпіонів у всіх починаннях.
Стрілець

2021 рік якої тварини за Східним календарем

Стрільці дуже активні і працелюбні. У них великий шанс виділитися і досягти нових висот в 2021 році. Їм буде везти на всіх фронтах. А люди, які забудуть свої старі помилки і не невдачі мають великий шанс зустріти справжню любов.
Козеріг

2021 рік якої тварини за Східним календарем

Козеріг – приземлений знак. А значить він може розраховувати на підтримку «рогатого» тотема року. Цього року Козероги створять хороший заділ на майбутнє, однак тут потрібно проявити зусилля. Високі шанси знайти свою другу половинку. Найбільша вірогідність зустріти свою другу половинку в професійній сфері.
Водолій

2021 рік якої тварини за Східним календарем

Водоліям необхідно максимально підлаштуватися під вимоги символу року. Тільки так можна досягти успіху. Слід діяти розважливо і не боятися труднощів. Тільки ініціативні і рішучі зможуть всюди досягти успіху. Все залежить від вас!
риби

2021 рік якої тварини за Східним календарем

Риби в 2021 році повинні самостійно і без сторонньої допомоги навчитися братися навіть за найдрібніші і незначні справи. Будьте ініціативні і рішучі в будь-якій справі. Особисте життя буде вдалою, якщо ваші наміри довгострокові. Легкий флірт або скороминуща інтрижка не дасть позитивного результату.

Що нас чекає в 2021 році?

За прогнозами астрологів 2021 рік насиченим в плані політичних, економічних і культурних подій. Але найголовніше – Китайський гороскоп не віщує серйозних неприємностей або катастроф.

2021 рік не є високосним. У ньому 365 днів, тому він не несе в собі негативної енергетики, яка приписується високосним років.

2021 буде порівняно спокійний і рівний рік без серйозних потрясінь. Всі знаки гідно його переживуть. Особливо пощастило знакам зодіаку, які пов’язані зі стихією Землі – Тельцям, Дівам і Козерогам. Всім іншим знакам слід не розслаблятися і докласти максимум зусиль для досягнення своїх цілей, тоді буде все добре.

Як і в чому зустрічати Новий 2021 рік?

Ось ми і підійшли до найголовнішого – Як зустрічати Новий рік Бика 2021, щоб Тотем був прихильний протягом періоду свого панування.

Дивіться повну статтю: Як зустрічати Новий рік 2021.

Бик – тварина домашня і постійне. Тому найкращий варіант святкування – вдома з сім’єю та найближчими друзями.

Під час підготовки до свята не повинно бути зайвої метушні. Продумайте все заздалегідь до дрібниць. Будьте послідовні. Почніть з прибирання. Вона повинна бути ґрунтовна – загляньте в кожну шафу, позбудьтеся від непотрібних речей. Можна долучити до справи домочадців – згуртованість порадує символу року.

Що готувати на стіл

У нашій країні прийнято святкувати Новий рік з особливим розмахом. Задовго до торжества ми починаємо бігати по магазинах і купувати делікатеси. В 2021 році шикарний стіл з незвичайними стравами не потрібен. Бик звик харчуватися просто, але вдосталь.

Краще на новорічний стіл поставити просту домашню їжу, але її повинно бути багато – відварну картоплю, улюблені традиційні салати (Олів’є, Крабовий), закуски, нарізку. Повинно бути багато овочів і фруктів.

Щоб догодити символу року, не рекомендується готувати м’ясо яловичини. Бик може розгніватися і позбавити підтримки. Яловичину краще замінити свининою, бараниною або м’ясом птиці. Можна приготувати на святковий стіл морепродукти.

З напоїв можна приготувати саморобний компот або морс. Це буде краще, ніж магазинні лимонади. Не забудьте про солодке – чізкейк або торт гармонійно впишуться в святкове меню.

Не слід зловживати алкогольними напоями. Шампанського і невеликої кількості міцного алкоголю буде досить.

Сервіровка стола

В оформленні новорічного столу обов’язково повинен бути присутнім білий колір і відтінки металу.

Постеліть на стіл білу скатертину зі срібним візерунком. У центр столу поставте фігурку у вигляді символу 2021 року. Поруч встановіть 2 свічки. Вони додадуть затишок і теплоти.

Бик близький до природи. Намагайтеся використовувати в сервіровці натуральні матеріали.

2021 рік якої тварини за Східним календарем

Що вдягнути

Перейдемо до питання вибору вбрання. Який колір наступаючого року? Правильно – Білий. У новорічну ніч слід відмовитися від одягу яскравого викликає кольору – червоний, жовтий, помаранчевий, фіолетовий і т.д. Таке забарвлення може ввести символу року в лють.

Зупиніть свій вибір на одязі світлої колірної гами. Легкі сукні або комбінізони відмінно підійдуть. В якості прикрас можна використовувати різні металеві аксесуари.

Чоловікам краще одягти строгий костюм з білою сорочкою.

2021 рік якої тварини за Східним календарем

атмосфера

Новий рік – це самий довгожданий і чарівне свято. Астрологи рекомендують відзначати рік Бика у вузькому сімейному колі. Це відповідає темпераменту символу. Щоб роздобути прихильність Бика слід створити атмосферу затишку і тепла.

Прикрасьте будинок, поставте ялинку, накрийте стіл і зберіться з близькими друзями і рідними – з тими, з ким буде комфортно і затишно. Адже кожному з нас часом дуже не вистачає цього тепла. У таку обстановку прекрасно впишуться веселі конкурси, жарти і танці.

Підготовка до свята не повинна супроводжуватися надмірною метушнею. Вона повинна приносити задоволення. Нехай буде не так багато страв на столе.Лучше присвятіть вільний час сім’ї.

Традиції, звичаї, прикмети передаються з покоління в покоління. Ми постаралися для вас максимально відкрито освятити тему особливостей року Бика і розповіли, як зустрічати цей рік, щоб притягнути удачу.

До зустрічі в нових статтях і щасливого Нового 2021 года!

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2021-2022