2019 рік якої тварини за східним календарем. Характеристика символу

Щороку в Китаї має свою символіку, стихію і колір. Якщо в єгипетському гороскопі рік ділиться на 12 знаків Зодіаку, які володіють різними характеристиками в залежності від положення небесних тіл, то в китайському всі 365 днів належать тільки одному символу. Визначити якогось тваринного 2019 рік можна за східним календарем, переведеному на григоріанське літочислення. З 6 лютого покровителем усього людства стане жовтий земляний Кабан.

ЗМІСТ

 • Характерні риси представників знаку
 • Значення стихії і кольору 2019 року
 • Як правильно зустрічати рік Кабана

Характерні риси представників знаку

Діти, народжені в рік Свині, зростуть порядними, добрими, щедрими, веселими і товариськими людьми. В їх оселі завжди панує порядок, комфорт, затишок і багатство. Гостинність – одна з головних рис Кабана, тому гості завжди будуть оточені увагою і турботою.

Представники символу звикли до розкоші і такий спосіб життя, вони можуть собі дозволити завдяки наполегливій праці, старанності і старанності. Везіння у фінансовому плані не випадковість, а здатність Свині до ретельного планування, прогнозування та аналізу ситуації.

2019 рік якої тварини за східним календарем. Характеристика символу

Часто товариськість і довірливість можуть зіграти злий жарт. Оточуючі люди користуються цими якостями в своїх фінансових інтересах. Але, незважаючи на це, власники знака дотримуються думки, що краще бути чуйним і милосердним, ніж жити осторонь від суспільства.

Ідеальна професія Кабана в сферах, де необхідно забезпечити високий сервіс і якісне обслуговування. Наприклад, керуючий готелю або адміністратор ресторану. Завдяки товариськості і спокою, виваженості, терпіння і порозуміння з них виходять відмінні соціальні працівники.

Народжені в рік Свині виглядають розкішно. Вони мають добрий смак в одязі та аксесуарах. Незважаючи на те, що в повсякденному житті більше переваги віддається практичною і зручною одязі, завжди присутній яскравий елемент, що викликає заздрість у оточуючих.

Читайте також:
Вишивка хрестиком для створення новорічного настрою

Так як люди цього знака довірливі, трохи наївні й легковірні, вони часто не можуть вчасно розглянути негативні риси характеру людини, а також правильно судити про наміри партнера. В результаті часто виникають відносини з негідними людьми. Що стосується сім’ї, то ідеальними обранцями можуть стати Вівця або Кролик.

 

Значення стихії і кольору 2019 року

Східна астрологія заснована на п’яти елементах, кожен з яких має свої властивості. За гороскопом, нинішній рік належить стихії землі. У сукупності з рисами Свині, представники знаку володіють наступними характеристиками:

 • терплячість і надійність;
 • відповідальне ставлення до рідних і близьких людей;
 • логічний підхід до вирішення будь-якої проблеми;
 • розвинена інтуїція і дедуктивні якості;
 • етичність, дисциплінованість, стриманість і консерватизм.
 • Для людей землі ідеально підходить фінансова діяльність, так як вони володіють талантом бачити перспективні речі. Серед негативних якостей, варто виділити:

 • впертість і жорсткість;
 • розчарування в собі з-за будь невдачі;
 • готовність пожертвувати інтересами інших, заради своєї вигоди;
 • панічний страх невідомості.
 • Колір стихії землі – жовтий. Він символізує родючість, багатство і стабільність. Тому 9019 рік обіцяє стати вдалим для розвитку бізнесу, підкорення нових висот, вирішення важливих проблем, обзаведення корисними знайомствами, здійснення угод і пошуку надійних партнерів.

  2019 рік якої тварини за східним календарем. Характеристика символу

  Як правильно зустрічати рік Кабана

  Для залучення удачі в новому році, необхідно заслужити прихильність свинки. Для цього потрібно знати, в чому зустрічати свято, як прикрасити будинок і готувати на стіл.

  Інтер’єр

  У декорі кімнат потрібно використовувати золотисті і яскраво-жовті прикраси. Обов’язково наявність речей, що створюють затишок, наприклад: свічки, вінки, витинанки на вікнах, різдвяні панчохи, гірлянди, фігурки казкових персонажів та ін. Також покровитель року оцінить своє зображення на стіні, дзеркалах або меблів. На ялинці будуть виглядати оригінально іграшки у вигляді тварин, зроблені своїми руками.

  Читайте також:
  Як можна зробити сніг на ялинку?

  До речі в оформленні новорічного інтер’єру слід застосувати вироби з натуральних матеріалів: шишки, гілочки ялини, камінчики, сушені ягоди, листя падуба, дерев’яні вироби та ін. Бажано народити справжню ялинку.

  Наряд

  Щоб вибрати вечірній костюм, потрібно врахувати колірну гаму. У 2019 році використовуються приглушені відтінки жовтого:

  • умбра;
  • оранжевий;
  • теракотовий;
  • гірчичний;
  • цегляний;
  • ванільний;
  • бежевий;
  • охра;
  • золотистий;
  • коричневий і ін

  Свиня любить розкіш, тому рекомендовано наявність золотих прикрас або з позолотою. Чоловікам досить додати дрібну деталь, наприклад, затиск для краватки, запонки, пряжку, браслет, перстень або ланцюжок. Дорогі дами можуть надіти коштовності з каменів з жовтим відтінком: бурштин, сапфір, топаз, шпінель, циркон, берил, турмалін, цитрин і ін. Також підійдуть дерев’яні аксесуари.

  Меню та сервірування

  Відомо, що Кабан відрізняється гастрономічними пристрастями, тому святковий стіл повинен ломитися від всіляких страв. У таблиці показано рекомендації, що бажано приготувати і що категорично не можна використовувати в меню:

  Що можнаЩо не можнастрави з птахи, кролі, риби, яловичини, морепродуктів, субпродуктів (не свинячих)страви зі свининивсі страви, приготовані своїми руками з натуральних продуктів з додаванням домашніх соусівненатуральні продуктидомашні салати і закуски з овочів, м’яса, риби, грибів, сиру, сиру, ковбасних виробів, яєць і пр; гарніри, десерти, фруктизаводські напівфабрикатикомпоти, соки, узвари, морси, молочні коктейлі, чай, кавагазовані напої

  Але правильно скласти меню, це півсправи. Необхідно накрити святковий стіл згідно переваг господаря року. Меблі не повинна скрипіти або бути несправною. Колір скатертини слід підібрати пастельних тонів, причому по її краях бажано наявність рюш або мереживних елементів. Посуд з малюнком. Якщо є можливість, то з зображенням поросят. Для декору, можна використовувати ягоди, гілки ялини, квіти, свічки і пр. І головною прикрасою в центрі, є фігурка Свині – символу багатства, благополуччя та удачі.

  Поділитися з друзями
  Рейтинг
  ( Поки що оцінок немає )
  Новий рік 2020-2021