2019 рік якої тварини за гороскопом | 2019 рік кого, чий

Астрологи знають відповідь на питання про те, яка тварина символізує 2019 рік. Згідно зі Східним календарем, який був складений ще в середині третього тисячоліття до нашої ери, 2019 буде роком Земляного Кабана або Жовтої Земляний Свині. Твердість народжених в цей період дозволяє їм домагатися будь-яких цілей, але при цьому залишатися людяними, послужливими і до крайності педантичними. Докладніше про те, 2019 рік якої тварини буде і чого нам чекати в цей період, далі.

2019 рік якої тварини за гороскопом | 2019 рік кого, чий

Рік Земляного Свині

Розпочнеться рік 5 лютого 2019 року, а закінчиться 24 січня 2020.

Стихія цього року – Земля.

Колір – жовтий.

Народжені в цей період люди будуть мати душевною теплотою і добротою, а також відрізнятися прекрасними організаторськими здібностями, що принесе успіх у бізнесі і роботі. Знак Земляний Свині дає людині безліч позитивних якостей, включаючи відданість, терпіння, здатність грамотно планувати своє життя.

Ці люди занадто товариські. Дане якість часом ставить їх на неправильний шлях. Якщо вчасно не звернути в належному напрямку, то все життя, що так довго налагоджувалося, може піти під укіс. Люди, народжені в рік Земляного Свині, часом залежні від алкоголю і інших не менш згубних звичок. Завданням батьків, діти яких з’явилися в період з 5 лютого 2019 по 24 січня 2020 року, є вироблення вміння твердо дотримуватися своєї позиції і не йти на поводу у інших людей.

Варто сказати і про витримці таких людей. Вони здатні пережити будь-які труднощі на шляху до своєї мети, витримати всі тяготи, подолати стреси. Девіз Земляний Свині – «іди, поки не дійдеш».

Народжені в цей період віддані люди. Вони ніколи не відвернуться від людини, яка потребує допомоги та підтримки. Такі люди переповнені енергією, що дає їм можливість рухати в потрібному напрямку самого себе і стати хорошим прикладом для інших.

Диктатура – це не їхній шлях. Амбіції людей, народжених під знаком Земляна Свиня, ніколи не перевищать межі фізичних і моральних можливостей. Кабани, які з’явилися на світ під стихією Земля, дуже хороші і віддані друзі. Вони надійні співробітники, працьовиті працівники і справедливі начальники.

Земляні Кабани завжди подумають, перш ніж йти на відчайдушні заходи. Вони залежні від матеріального світу, люблять розкіш, дорогі речі. Ніколи не відмовляться від гуляння та розваги. Свиня під стихією Земля може присвятити себе різним професіям.

Читайте також:  Лего Фільм 2 (2019 р.)

Часом такі люди дуже довірливі. Багато хто з оточення Земляний Свині цим користуються і зловживають її добротою.

Що стосується любові, то і тут не все так гладко. Жінку любити багато, але нерідко вона буде стикатися з брехнею, зрадою і розчаруванням. Терпіти в любові недоліки коханого і погоджуватися зі своїми невдачами, її пріоритети в стосунках з чоловіками.

2019 рік якої тварини за гороскопом | 2019 рік кого, чий

Кому пощастить у 2019 році в роботі?

2019 рік якої тварини за гороскопом, ми вже з’ясували, а от чого можна очікувати в цей період і кому найбільше пощастить у бізнесі?

Цей рік буде вдалим практично для всіх. Рік Земляного Свині обіцяє повернення боргів, достаток, гарне життя як фінансово, так і інтелектуально. Пощастить у цьому році Тигра. Справи його будуть йти добре. Він отримає великі дивіденди.

Те ж чекає і Кінь. В цьому році представники даного знака придбають все, про що мріяли – квартиру, машину і т. д.

Свиня теж не залишиться осторонь. Людей, народжених під цим знаком, чекає щастя як на власному терені, так і в роботі. Крім того, Свиню очікує отримання великої суми грошей або спадщини.

Обов’язково пощастить і Дракону. У 2019 році він буде виблискувати. Завдяки його спритності і спритності вдасться дістати все, чого хотілося.

Що стосується Бика, Змії, Кози, Мавпи, Собаки і Півня, то тут не так все гладко, як хотілося б. Представники всіх цих знаків працюватимуть в цьому році не покладаючи рук. Найважче доведеться Змії і Півневі. Вони насилу будуть підійматися по фінансовій сходах.

У Кота в рік Земляного Свині все буде гладко. Весь період він буде почувати себе в безпеці.

Кому пощастить у 2019 році в любові?

На питання про те, яким буде наступний 2019 рік і якого тварини, ми дали докладний відповідь. А тепер поговоримо про кохання.

 • Собаку в 2019 чекає маса позитивних змін.
 • Свині в наступному році необхідно бути добрим і чуйним. Тільки в цьому випадку представників цього знаку чекає удача. Крім того, Їм слід навчитися розпізнавати ледарів і ошуканців. Неодруженим людям цей рік обіцяє серйозні відносини і весілля. Що стосується сімейних пар, то астрологи рекомендують проводити Свині більше часу зі своєю другою половинкою.
 • Щура в цьому році не дуже пощастить. Удача прийде тільки до людей, які перебувають у сімейних стосунках. Тут буде і тепло, і романтика, і благополуччя. А що стосується неодружених, то в цьому році шанувальників у Щурів буде багато, але ні один не захоче будувати сім’ю.
 • Бику і Змії в цьому році не пощастить ні в любові, ні в фінансових справах. Бажання заробити багато грошей не дасть можливості будувати відносини.
 • Те ж стосується і Тигра. Рік Земляного Свині обіцяє йому тільки удачу в матеріальному плані, а от для любові зовсім не залишиться часу.
 • Читайте також:  Гороскоп на 2019 рік для Терезів

  І тільки Коту в 2019 вдасться поєднувати і любов, і кар’єру. У цього знаку все буде солодко так гладко.

  Драконів у майбутньому році чекають нові відносини. Побоюватися цього знаку астрологи рекомендують швидко розвиваються відносин. Коням, як і Півню, 2019 принесе удачу в любові.

  Козі астрологи радять бути вимогливими і обережніше. А ось до Мавпи, навпаки, любов прийде випадково. Удача в цих відносинах гарантована.

  2019 рік якої тварини за гороскопом | 2019 рік кого, чий

  Чого чекати представників різних знаків Зодіаку в 2019 році?

  Сподіваємося, що яким 2019 рік буде для шукаючих любов і яка тварина (фото) його символізує, більш менш зрозуміло. А тепер поговоримо про те, що чекає представників різних знаків Зодіаку в найближчому майбутньому.

 • Львів очікує удача як у роботі та навчанні, так і в любові. Проте це не привід для радості. 2019 рік подарує безліч сюрпризів, в тому числі і неприємних. Будь-яка дрібниця може вивести Львів з себе і стати причиною депресії. Найгірше те, що це зруйнує все довгоочікувані плани. Так що, представникам цього знаку слід більше займатися улюбленими справами і спортом. Це підвищить настрій і вбереже від стресів.
 • У Дів в цьому році відкриється кілька талантів, і проявитися схильність до творчості. Представників цього знаку чекає безліч корисних знайомств. Нові друзі допоможуть реалізувати всі плани. В цьому році астрологи рекомендують Дівам зосередитися саме на роботі.
 • Овна будуть чекати багатообіцяючі перспективи. Астрологи кажуть, що рік Свині для представників цього знаку пройде на підйомі. Але для цього слід багато працювати. Тому про відпочинок у даний період можна забути. Натомість життя після здасться казкою.
 • У Тельців також є шанс домогтися багато чого в 2019 році. Однак для цього їм слід наполегливо гнути свою лінію. Проте астрологи рекомендують бути реалістами і не прагнути до недосяжних цілей.
 • Для Близнюків наближається рік у цілому вдалий. Однак це не означає, що потрібно розслабитися і нічого не робити. Тільки наполеглива праця і прагнення до мети дозволить отримати місце під сонцем. В цьому році Близнюки можуть вплинути на віддалене майбутнє.
 • Початок року для Раків буде дуже тривожним, але до кінця 2019 вони відчують себе впевненими. Події будуть змінюватися зі швидкістю світла. Астрологи рекомендують представникам даного знаку не втрачати пильність, інакше можна випасти з життя на довгий час.
 • Для Ваг цей рік стане дуже складним. Проблема полягає не в кількості труднощів, а в проявах характеру. Нерішучість буде правити в усьому — і в роботі, і в коханні.
 • Скорпіонів, як і Стрільців, Козерогів, в цьому році чекає удача. Це, мабуть, єдині знаки Зодіаку, рухати якими протягом всього 2019 буде впевненість в собі і рішучість.
 • Початок року Водолій проведе у розгублених почуттях. Він буде хапатися за безліч справ, але і одне не доведе до кінця. Астрологи рекомендують відразу ж братися за розум, стати рішучим і діяти без зволікань.
 • Читайте також:  Гороскоп на 2019 рік за знаками Зодіаку від Тамари Глоби

  Оскільки минулий рік для Риб був складний з-за великої кількості роботи, то, швидше за все, в 2019 вони будуть насолоджуватися відпочинком і спочивати на лаврах.

  2019 рік якої тварини за гороскопом | 2019 рік кого, чий

  Що нас чекає в 2019 році?

  Який 2019 рік за гороскопом буде, ми детально пояснили. А чи варто очікувати удачі? 2019 рік – це відмінний час для реалізації своїх планів. Тому для тих, хто займається бізнесом, даний період дуже вдалий. Однак, як кажуть, без праці не витягнеш і рибку зі ставка, тому потрібно бути впевненим у собі і наполегливо працювати. Інакше, везіння може пройти повз.

  Оскільки Свиня – дуже добродушна тварина, то в цьому році рекомендується уникати агресії і злості. Тільки доброта і чуйність – гарантія підтримки Земляного Кабана. У майбутньому році слід уникати критики в сторону інших людей, а також кидати слова на вітер.

  Варто відзначити, що особливо вдалим майбутній рік буде для промисловців та працівників сільського господарства.

  Що стосується любові і відносин, то даний період обіцяє бути щасливим, особливо, для холостяків. Вільним людям гарантовано пощастить, і вони, нарешті, зустрінуть свою любов. Сімейні пари відчують прихильність до другим половинкам. Свиня принесе любов та гармонію у всі сім’ї.

  Всі важливі питання вдало вирішуватися в березні, жовтні і червні. На початку року потрібно приділити особливу увагу своєму здоров’ю. Цей період сприятливий для позбавлення від усіх неприємних симптомів і хвороб.

  Ми дали докладний відповідь на питання про те, що новий 2019 рік якої тварини, а також детально розповіли про долі представників різних знаків. У цілому цей рік не обіцяє нічого поганого. Однак це не означає, що треба сидіти склавши руки і чекати поліпшень. Робота, робота і ще раз робота! Це девіз року Земляний Свині.

  Дивіться відео з характеристикою знака Свиня:

  Читайте також:

  • Символ 2019 року за східним календарем
  • Новий 2019 Рік Свині: характеристика, коли настане, колір
  Поділитися з друзями
  Рейтинг
  ( Поки що оцінок немає )
  Новий рік 2020-2021