2019 рік кого за Східним (Китайським) гороскопом

Згідно зі східним календарем, кожен рік має свій оригінальний символ в особі якого-небудь тварини або міфічного персонажа. Всього таких знаків дванадцять: Коза (Вівця), Мавпа, Щур, Півень, Свиня, Змія, Кінь, Собака, Тигр, Дракон, Бик і Кролик.

Всі вони мають певне значення і відрізняються своїм, індивідуальним впливом на людей, народжених під їх заступництвом. Разом дані символи утворюють тимчасові періоди завдовжки в дванадцять років, які повторюються ось вже три тисячі років.

Як вже відомо, прийдешній 2019 рік пройде під знаком Жовтого Земляного Свині (Кабана), яка завдяки своєму покладливому і терплячому вподоби, обіцяє принести багато позитивних змін у життя кожної людини.

Люди в цей період отримають довгоочікуваний спокій, стануть більш розважливими, зможуть, нарешті, розібратися в собі відкривши раніше невідомі грані власної особистості.

Зміст:

  • Яким буде 2019 рік

  • Люди, народжені в рік Земляного Свині (Кабана)

  • Кому пощастить у майбутньому році

  • Як зустрічати Новий 2019 рік

  • Відео-гороскоп

Яким буде 2019 рік

Символ наступаючого року – Жовта Свиня є дуже терплячим, спокійним і розважливим знаком, що знаходиться в постійних пошуках нових вражень. Тому в наступному році людям краще відмовитися від надмірної трудової діяльності і присвятити вільний час собі і своїм близьким.

Відмінним варіантом відпочинку можуть стати поїздки на природу або далекі подорожі, які гарантовано принесуть море приємних вражень.

У сімейному житті 2019 рік стане дуже продуктивним. Будуть створюватися любовні союзи, реєструватися шлюби, і возз’єднаються раніше розпалися сім’ї, адже цей символ завжди прагне до творення. Зв’язку між родичами і друзями зміцніють, і кожна людина придбає десятки хороших знайомих.

2019 рік кого за Східним (Китайським) гороскопом

Конфлікти на побутовому рівні, здадуться надзвичайно дріб’язковими, не вартими уваги. Всі образи забудуться і на перший план вийде почуття поваги до ближнього.

Що стосується стану здоров’я, то тут не все так райдужно. Стреси, накопичені за попередні періоди, в цьому році обов’язково дадуть про себе знати. У зоні ризику як завжди виявиться старшое покоління, яке є найбільш вразливим до таких нещадному фактору сучасного життя.

Таким чином, в 2019 році всім людям без винятку слід поберегти себе, абстрагуватися від стресових ситуацій і приділяти більше часу відпочинку та самовдосконалення.

до змісту ↑

Люди, народжені в рік Земляного Свині (Кабана)

2019 рік кого за Східним (Китайським) гороскопом

Люди, яким пощастило народитися в рік Свині, завжди відрізняються прагматизмом і високим інтелектом. Їм завжди можна з упевненістю довірити навіть найскладніші завдання, не побоюючись за якість їх виконання. Представники цього знака дуже пунктуальні, але при цьому не терплять безвідповідальної поведінки з боку інших.

Якщо трапляється, що на роботі або в особистому житті такій людині зустрінеться особистість без стійких моральних принципів, їх шляху, швидше за все, розійдуться.

Кабани – дуже довірливі і часто приймають маніпуляції з боку інших за «чисту монету». Їм слід бути дуже уважними у сфері ділових відносин, адже саме там найчастіше недоброзичливці намагаються якщо не нашкодити, то хоча б звалити на інших частину своїх обов’язків. Кожен подібний випадок необхідно відразу ж припиняти, не дозволяючи користуватися своєю добродушністю.

Народжені під знаком Кабана, ніколи не стануть плести інтриги проти оточуючих або дурити близьких заради власної вигоди. Це по-справжньому віддані люди, чиєю дружбою можна пишатися. Вони не залишать в біді і завжди допоможуть, чого б це їм не коштувало.

2019 рік кого за Східним (Китайським) гороскопом

Часто така самовідданість грає з ними злий жарт, втягуючи в неприємні ситуації, але це тільки підбадьорює їх.

У сімейному житті Кабани відчувають себе надзвичайно комфортно. Це ті другі половинки, які завжди готові підтримати свого партнера в абсолютно будь-яких починаннях. Вони з головою занурюються в турботи для досягнення поставленої мети, не шкодуючи при цьому ні сил, ні грошей. Натомість представники даного знака вимагають зовсім небагато: їм цілком достатньо щирої любові і чесності від свого супутника життя.

Астрологи рекомендують таким людям бути дуже обережними у виборі партнерів і близького оточення. Кожного претендента на місце поряд з собою слід ретельно перевірити, перед тим як відкрити йому найпотаємніше. Не варто дозволяти кожному зустрічному користуватися щедрістю і дружелюбністю, адже подальше зрада може завдати глибоку душевну рану.

до змісту ↑

Кому пощастить у майбутньому році

2019 рік кого за Східним (Китайським) гороскопом

Прийдешній рік Жовтої Свині принесе з собою багато змін, які торкнуться абсолютно кожного з нас. Кому-то в житті пощастить, інші ж залишаться не при справах. За словами астрологів, в 2019 році, лише кілька знаків зможуть осідлати удачу і втримаються на її вершині.

Одним з найбільш везучих знаків у новому році виявиться Собака. У житті представників цього символу очікується багато позитивних змін, пов’язаних як з кар’єрою, так і з особистим життям. Вони з легкістю будуть долати перешкоди на шляху до досягнення цілей, не зустрічаючи труднощі з якими було б важко впоратися.

Свиням у прийдешньому році рекомендується бути наполегливими і впевненими в собі. Тільки культивуючи дані якості, представники знаку зможуть розраховувати на позитивний результат у реалізації своїх задумів. Також вони повинні постійно пам’ятати про небезпеки, що виходять від недоброзичливців, адже схильність підпускати до себе близько незнайомих людей, часто може нашкодити.

2019 рік кого за Східним (Китайським) гороскопом

Щур в майбутньому році стане, мабуть, самим головним аутсайдером. Як би не старалися такі люди досягти успіху, все постійно буде вислизати, як пісок крізь пальці. Тільки на особистому фронті деяким з них вдасться знайти тиху гавань і перечекати важкі часи.

Змії і Бики відраду свою знайдуть на професійному терені. Їм буде неймовірно везти у фінансовому плані. Деякі представники цих знаків переступлять чергову сходинку кар’єрних сходах, інші побачать нові перспективи для додаткового заробітку. Матеріальний стан цих людей значно покращиться.

Тигри в рік Жовтої Свині відкриють в собі раніше невідомі якості. Вони відчують силу стати лідерами і поведуть за собою інших людей. Для багатьох з’являться вдалі перспективи кинути обридлу роботу і зайнятися індивідуальною діяльністю.

2019 рік кого за Східним (Китайським) гороскопом

Кози (Вівці) в 2019 році зможуть з головою зануритися в дивовижний світ романтичних пригод. Їм не буде рівних у сердечних справах і доля дозволить представникам даного знаку знайти свою другу половинку.

Дракони і Коні в прийдешньому році стануть справжніми щасливчиками. Всі їхні наміри, як професійні, так і особистісні обов’язково будуть збуватися.

Півням і Мавпам дістанеться досить спірний рік. З одного боку вони отримають любов і міцне здоров’я, але з іншого їм доведеться остерігатися зради. Причому підстава може прийти в самий несподіваний момент, від дуже близької людини.

до змісту ↑

Як зустрічати Новий 2019 рік

2019 рік кого за Східним (Китайським) гороскопом

Зустрічати наступаючий рік Земляного Свині (Кабана) найкраще у колі сім’ї або компанії самих близьких друзів. Це мають бути ті люди, якими ви найбільше цінуєте. Тільки створивши звичну, сприятливу атмосферу, можна буде повністю насолодитися усіма принадами цього веселого свята.

Колірну гаму для одягу та урочистого оформлення приміщення, найкраще підібрати у відтінках, від жовто-зеленого до коричневого. Саме таке колірне рішення, дозволить одночасно відповідати модним тенденціям і догодити символу наступаючого року.

Святковий стіл у цей урочистий вечір не повинні стосуватися ніякі обмеження. Тут може бути все, від самих вишуканих м’ясних страв, до всіляких салатів і десертів. У цей вечір можна повністю забути про дієти і страху зайвих кілограмів, все з’їдене обов’язково піде про запас.

до змісту ↑

Відео-гороскоп


Стаття написана спеціально для сайту “2019 рік Свині

Читайте також:  Король лев (2019): новий мультфільм про царя звірів
Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021