2019 рік кого, якої тварини за східним гороскопом

2019 рік кого, якої тварини за східним гороскопом

2019 — це рік якої тварини?

Будь тваринного буде 2019 рік? Це питання цікавить майже кожного, адже завдяки цим знанням і кожен готується зустріти Новий рік. 2019 рік якої тварини буде за східним календарем? 2019 рік — це рік свині або кабана.

Але яким же буде 2019 рік?

Свиня або кабан охороняють врожай, поважає і цінує землю. Буде непогано, якщо в цьому році ви зможете проводити більше часу на природі, присвятити вільний час занять на свіжому повітрі, походів до лісу, річки і озера. Для створення сім’ї 2019 рік ідеальним чином підходить, адже свиня — хороший сім’янин і оберігає тих, хто знайшов свою другу половинку. Але не варто думати, що хранителька 2019 року благоволить абсолютно всім парам. Нечасто зустрічається той партнер, який гідний пройти рука об руку весь життєвий шлях зі своїм, на перший погляд, ідеальним обранцем. Свиня дуже перебірлива і часто створює закоханим парам безліч проблем, які можуть зруйнувати узи сімейного щастя і благополуччя.

Люди народжені в рік свині (кабана)

Часто люди, народжені в рік свині, стають вченими або дослідниками, композиторами, письменниками — іншими словами, вибирають ті професії, які допомагають їм щодня підживлюватися новою інформацією. Крім того, такі люди дуже дбайливі і романтичні, тому в спілкуванні з іншими проявляють себе дуже доброзичливо і відкрито. Великим недоліком тих, хто народився в рік свині стає їх наївність і довірливість. Свиню дуже легко переманити на свою сторону і навіть маніпулювати, від цього такі люди часто стають циніками і песимістами, що позначається на їх відношенні до завтрашнього дня і обозримому майбутньому.

Читайте також:  Модні чоботи 2018 краща фото добірка та новинки

У чому зустрічати 2019 рік?

Колір 2019 року варіюється від коричневого до жовто-зеленого. Саме такі відтінки повинні переважати в інтер’єрі і вашому зовнішньому вигляді в новорічну ніч. Відзначте прихід нового року в компанії тих людей, з ким ви маєте намір залишитися в міцних і дружніх стосунках і в майбутньому, а символ 2019 року тільки посприяє цьому.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021