2019 рік для весілля: сприятливі дні, прикмети

2019 рік Жовтого Земляного Свині стане щасливим періодом для закоханих тому, що тварина Китайського східного календаря буде протегувати парам, роблячи їх життя спокійним і розміреним. Однак це зовсім не скасовує того факту, що день для весілля доведеться вибирати розважливо і обережно. Неправильне визначення дати може зіграти проти молодят і навіть зруйнувати їхні стосунки, тому до справи слід підійти з усією відповідальністю.

Знаки зодіаку: вплив

Щоб у 2019 році теплі спогади залишила не тільки весілля, але і подальше життя подружжя, увагу слід звернути насамперед на знак зодіаку, в якому в той чи інший момент часу перебуває Місяць. На другому місці за значимістю в питанні вибору дати свята стоять місячні добу, а вже після нього – фаза.

Зодіакальні сузір’я, яких налічується в цілому 12 штук, характеризуються відчутним впливом на сімейне життя. Умовно, знаки можна розділити на 3 категорії:

 • сприятливі для проведення весілля (Стрілець, Водолій, Риби, Телець, Рак, Терези);
 • нейтральні (Скорпіон, Овен, Близнюки, Лев);
 • несприятливі (Козеріг, Діва).

2019 рік для весілля: сприятливі дні, прикмети

Кожне з сузір’їв відрізняється наступними особливостями:

 • Овен. Найскладнішим періодом для подружжя, які пішли під вінець в Овні, стане початок сімейного і побутового життя, коли кожен буде претендувати на першість і лідерство. Однак з плином часу протистояння закоханих обіцяє зійти нанівець, у чому їм допоможе накопичений досвід і звичайна людська мудрість.
 • Телець. Якщо взяти пару і відправити її до вівтаря в день, що знаходиться під заступництвом Тельця, можна відкрити формулу отримання воістину ідеального союзу. Тут буде все: і спільні творчі захоплення, і облаштування будинку без сварок і скандалів, і успішне виховання дітей. Для казкового щастя обом партнерам потрібно зробити зовсім небагато: приділяти достатню час предмету свого зітхання, відвідувати з ним різні заходи і завести спільну справу.
 • Близнюки. Обоє будуть відрізнятися активністю, комунікабельністю і схожими хобі: подорожі, веселощі, музика та ін Важливим для збереження стабільних відносин стане вміння в потрібний момент часу розуміти, що партнер втомився і хоче зібратися з силами на самоті. У таких ситуаціях дружину необхідно буде підтримувати свою половинку. Тоді все буде в порядку.
 • Рак. Даний знак – справжній переможець за кількістю ув’язнених під його впливом шлюбів. Це пояснюється досить просто: наречені знають, що сузір’я вбереже їх від лицемірства, брехні, зради і непорозуміння. Поруч з парою завжди буде багато вірних друзів, які оточать її святами, яскравими враженнями та необхідною підтримкою.

2019 рік для весілля: сприятливі дні, прикмети

 • Лев. Вогненний знак здатний наповнити спільний побут подружжя невиліковним ніжністю і пристрастю, підживлюваної постійними творчими починаннями. З часом будинок закоханих може перетворитися на справжнє «родове гніздо», де батьки будуть співіснувати разом зі своїми дітьми та онуками за принципами поваги і взаєморозуміння.
 • Діва. Відносини, які здобули юридичну силу під заступництвом Діви, ризикують розпастися через побутових конфліктів. Тут вірними супутниками закоханих повинні стати витримка, самовладання й вміння переводити негатив на жарт. Саме ці якості допоможуть впоратися з виникаючими проблемами.
 • Ваги. Якщо наречений і наречена жадають романтичною, піднесеної і навіть екстравагантної любові, це сузір’я – те, що їм потрібно. Стосунки пари будуть ставати лише ніжніше і чуттєвішими, а самі партнери виявляться навіки зв’язані узами спорідненості та близькості, що не зможе зруйнувати жодне випробування.
Читайте також:  Православний календар 2018. Православні пости і свята

2019 рік для весілля: сприятливі дні, прикмети

 • Скорпіон. Весілля, яка в 2019 році заключится під впливом Скорпіона, виллється в постійні випробування ревнощами. Однак перемогти недомовки і сварки закоханим буде під силу завдяки міцному психологічному спорідненості, існуючого між ними, а також чесності і відкритості. Народження малюка, який об’єднає батьків навколо спільної справи, також допоможе зміцненню відносин.
 • Стрілець. Любов, офіційно оформлена під знаком Стрільця, буде відрізнятися особливою довірою між партнерами. З плином років подружжя не втомляться один від одного, адже їх головним заняттям стане спільне самовдосконалення. Воно буде дозволяти відкривати в своїй половинці нові, раніше незнані, горизонти. В результаті така пара покаже іншим, як можна і потрібно любити і дружити.
 • Козеріг. Союз, узаконений у сузір’ї Козерога, ризикує згодом розпастися. Швидше за все, обидва партнери будуть намагатися домінувати, а також стримувати свої емоції. Тут буде місце повазі і праці над яким-небудь спільною справою (ведення побуту, виховання дітей тощо), але не істинним любові і турботі.

2019 рік для весілля: сприятливі дні, прикмети

 • Водолій. Відносини, укладені під заступництвом Водолія, стануть взірцем вірності, довіри і щирої дружби між подружжям, побудованої на основі схожих, часом незвичайних і дивакуватих, інтересів і захоплень. Пара буде відрізнятися гостинністю і готовністю в скрутну хвилину прийти на допомогу своїм родичам і товаришам. Після появи малюка батьки, швидше за все, відкладуть деякі з звичних занять в довгий ящик, але навіть це їх не разобщит.
 • Риби. Весілля, зіграна в 2019 році під знаком Риб, ознаменує собою початок періоду невиліковним ніжності, відданості і духовності в житті подружжя. Удавана мовчазність партнерів насправді означатиме, що вони досягли вищої точки енергетичного єдності і гармонії. Розмови цим людям просто не потрібні – вони готові беззастережно вірити своїм половинкам і самовіддано йти заради них на жертви.

Місячні добу

У календарі весіль на 2019 рік, створеному для спрощення вибору сприятливого дня, можна також виділити особливо вдалі для укладення союзів добу, які позитивно позначаться на сімейному житті.

Місячний день (не плутати з календарним!)Значення3Хоча 3 Місячну добу можуть спровокувати скандали між молодятами, все ж вважається, що вони відмінно підходять людям, які збираються провести своє життя в пошуках пригод і заняття екстримом.6Сімейна пара буде відрізнятися мудрістю, здатної зберегти любов на протязі тривалого часу. Ці добу підійдуть для укладення союзів між зрілими людьми, охочими залишити буяння молодості і пристати до спокійної і тихої гавані.7Відмінний час для укладення шлюбу між людьми мистецтва. На свято рекомендується запросити творчих друзів – тоді він точно вийде незабутнім.10Найсприятливіша у всьому циклі дата для проведення церемонії, яка принесе будь-якій сім’ї згуртоване і дружне існування.1313 Місячну добу – вдалий момент для закоханих старше 30 років, справою життя яких є наука. В даному випадку союз обіцяє бути успішними в тих, хто відрізняється спокоєм, докладністю і флегматичностью.14Ідеальний час для весілля між людьми, які вже мали подружжя. Це – можливість змін і другого шансу, яка обернеться успіхом, якщо попередній досвід був ретельно проаналізований, а всі необхідні висновки, зроблені.17Сімейну ідилію не затьмарять ніякі побутові проблеми. Пару чекає народження бажаних і обдарованих дітей.2222 Місячну добу відмінно підійдуть закоханим, зайнятих у творчих та бюджетних сферах. На святі особливу увагу рекомендується приділити столу – він повинен бути багатим, щедрим і пропонувати гостям безліч солодощів.24Шлюб рекомендується укладати тим людям, які перевірили свою любов достатньою кількістю часу. Чим довше молодята йшли рука об руку, тим міцніше буде їх союз, причому тут немає різниці, юні вони або вже переступили через рубіж у 40 років.
Читайте також:  Приколи на Новий 2019 рік | новорічні жарти

Фази і дні тижня

Нарешті, передостанніми в ієрархії важливості для визначення сприятливого дня весілля в 2019 році є Місячні фази. Вважається, що найбільш позитивний вплив на одруження надають:

 • Зростаюча Місяць. Енергія, налаштована на творення, обіцяє вилитися в тривалий і вдалий союз лише в тому випадку, якщо він буде щирим, побудованих на любові і не несе в собі негативної, руйнівної мети.
 • Перша чверть. Оновлюється Місяць готова дати додатковий заряд для розвитку відносин тим, хто перевірив їх часом і підійшов до питання з максимальною відповідальністю.
 • Повний місяць. Овіяне загадковою і таємничою атмосферою, воно як не можна краще підходить для весілля. У 2019 році продовжить залишатися актуальною і одна народна прикмета, яка свідчить, що союз, укладений у цей період, обов’язково стане повноцінним, мов повна чаша.
 • 2019 рік для весілля: сприятливі дні, прикмети

  Якщо говорити про дні тижня, астрологія рекомендує звернути увагу на:

  • п’ятницю (знаходиться під заступництвом Венери, прихильною до закоханих і наповнює їх життя гармонією, взаєморозумінням і щастям);
  • неділя (знаходиться під заступництвом Сонця, що обумовлює в сім’ю тепло і затишок);
  • допустимо – понеділок (дозволить пронести пристрасть крізь час, однак часом вона буде переповнювати партнерів)

  Зведений календар

  На основі вищенаведеної інформації, астрологи склали таблицю максимально сприятливих дат для проведення одруження в 2019 році. Вона виглядає наступним чином:

  ДатаЗнак зодіакуМісячні добуФазаДень тижня07.01 (++++ – підходить по всім параметрам)Водолій2-3Зростаюча Місяць (Р. Л.)Понеділок10.01Риби5-6Р. Л.Четвер11.01 (++++)Риби6-7Р. Л.П’ятниця15.01Телець10-11Р. ЛВівторок18.01 (++++)Близнюки13-14Р. Л.П’ятниця19.01Рак14-15Р. Л.Субота20.01Рак15-16Р. Л.Неділя06.02Риби2-3Р. Л.Середа08.02 (++++)Риби4-5Р. Л.П’ятниця10.02 (++++)Овен6-7Р. Л.Неділя13.02Телець9-10Перша чвертьСереда15.02Близнюки11-12Р. Л.П’ятниця16.02Рак12-13Р. Л.Субота17.02 (++++)Рак13-14Р. Л.Неділя18.02Лев14-15Р. Л.Понеділок08.03 (++++)Овен2-3Р. Л.П’ятниця10.03 (++++)Телець4-5Р. Л.Неділя11.03Телець5-6Р. Л.Понеділок12.03Телець6-7Р. Л.Вівторок15.03 (++++)Рак9-10Р. Л.П’ятниця16.03Рак10-11Р. Л.Субота17.03Лев11-12Р. Л.Неділя18.03Лев12-13Р. Л.Понеділок07.04 (++++)Телець2-3Р. Л.Неділя11.04Рак6-7Р. Л.Четвер12.04Рак7-8Перша чвертьП’ятниця15.04Лев10-11Р. Л.Понеділок18.04Ваги13-14Р. Л.Четвер19.04 (++++)Ваги14-15Повний місяцьП’ятниця06.05Близнюки2-3Р. Л.Понеділок09.05Рак5-6Р. Л.Четвер10.05 (++++)Рак6-7Р. Л.П’ятниця16.05Ваги12-13Р. Л.Четвер17.05 (++++)Скорпіон13-14Р. Л.П’ятниця19.05 (++++)Стрілець15-16Повний місяцьНеділя26.05Риби21-22Третя чвертьНеділя05.06Рак2-3Р. Л.Середа07.06Лев4-5Р. Л.П’ятниця09.06Діва6-7Р. Л.Неділя14.06Скорпіон11-12Р. Л.П’ятниць16.06 (++++)Стрілець13-14Р. Л.Неділя17.06 (++++)Стрілець14-14Повний місяцьПонеділок07.07Діва5-6Р. Л.Неділя08.07 (++++)Ваги6-7Р. Л.Понеділок09.07Ваги7-8Перша чвертьВівторок12.07 (++++)Скорпіон10-11Р. Л.П’ятниця14.07 (++++)Стрілець12-13Р. Л.Неділя26.07Телець24Щербатий МісяцьП’ятниця05.08Ваги4-5Р. Л.Понеділок06.08Ваги5-6Р. Л.Вівторок09.08Стрілець8-9Р. Л.П’ятниця11.08Козеріг10-11Р. Л.Неділя14.08Водолій13-14Р. Л.Середа15.08Водолій14-15Повний місяцьЧетвер18.08Риби17-18Щербатий МісяцьНеділя23.08Телець22-23Третя чвертьП’ятниця01.09 (++++)Ваги2-3Р. Л.Неділя05.09Стрілець6-7Р. Л.Четвер06.09 (++++)Стрілець7-8Перша чвертьП’ятниця11.09Водолій12-13Р. Л.Середа12.09Водолій13-14Р. Л.Четвер13.09 (++++)Риби14-15Р. Л.П’ятниця29.09Ваги1-2Р. Л.Неділя30.09Ваги2-3Р. Л.Понеділок04.10 (++++)Стрілець6-7Р. Л.П’ятниця08.10Водолій10-11Р. Л.Вівторок10.10Риби12-13Р. Л.Четвер11.10 (++++)Риби13-14Р. Л.П’ятниця13.10Овен15-16Р. Л.Неділя20.10Рак22-23Щербатий МісяцьНеділя03.11Козеріг7-8Р. Л.Неділя06.11Риби10-11Р. Л.Середа08.11 (++++)Риби12-13Р. Л.П’ятниця10.11 (++++)Овен14-15Р. Л.Неділя11.11Телець15-16Р. Л.Понеділок28.11Стрілець2-3Р. Л.Четвер01.12 (++++)Водолій5-6Р. Л.Неділя02.12 (++++)Водолій6-7Р. Л.Понеділок03.12Риби7-8Р. Л.Вівторок06.12Овен10-11Р. Л.П’ятниця08.12 (++++)Телець12-13Р. Л.Неділя09.12Телець13-14Р. Л.Понеділок10.12Телець14-15Р. Л.Вівторок13.12Рак17-18Щербатий МісяцьП’ятниця20.12Ваги23-24Щербатий МісяцьП’ятниця27.12Козеріг2-3Р. Л.П’ятниця29.12Водолій4-5Р. Л.Неділя30.12Водолій5-6Р. Л.Понеділок31.12Риби6-7Р. Л.Вівторок
  Читайте також:  Мусульманські свята в 2019 році: календар

  Читайте також:

  • Любовний гороскоп на 2019 рік
  • Жартівливий гороскоп на 2019 рік
  • Гороскоп на 2019 рік для Дракона: жінки та чоловіки
  Поділитися з друзями
  Рейтинг
  ( Поки що оцінок немає )
  Новий рік 2020-2021