Яким знакам Зодіаку не пощастить у коханні в 2021 році

Яким знакам Зодіаку не пощастить у коханні в 2021 році

Астрологи з’ясували, у яких знаків Зодіаку у 2021 році можуть виникнути проблеми з коханою людиною. І тут справа навіть не в сумісності, сам по собі людина може відчувати труднощі при спробах прояви любовних почуттів до інших.

Яким знакам Зодіаку не пощастить у коханні в 2021 році

Близнюки

Самі по собі Близнюки романтичні натури, вони можуть говорити дуже багато «я тебе люблю». Але з іншого боку, вони дуже егоїстичні, що сильно проявляється в їх діях по відношенню до інших. Занадто часте брехня підживлює і те, що Близнюки найчастіше зраджують своїм партнерам. Тим не менш, з «людиною» відносини в 2021 році будуть вирувати пристрасті, але є небезпека, що вони швидко вщухнуть і Близнюк втратить весь інтерес.

Сам знак Зодіаку не звик до буденності і рутини в житті. Якщо постійно наповнювати життя Близнюків неповторними емоціями, то він ніколи не втомиться від своєї другої половинки. В цих відносинах працює тільки одна людина, і це не Близнюк. У них споживацьке ставлення, адже вони звикли лише брати, але ніяк не віддавати. Вони вважають, що оточуючі їм повинні, і постійно намагаються відмовитися від будь-яких обов’язків по дому.

Яким знакам Зодіаку не пощастить у коханні в 2021 році

Козеріг

Козероги — одні з найбільш працьовитих знаків Зодіаку, часто у них просто немає часу для створення відносин. Також присутні проблеми з вираженням почуттів. Часто вони забувають про те, що партнер любить їх.

Козероги зазвичай бувають апатичні до відносин, тому другій половинці доводиться розпалювати вогнище любові. Їх залицяння і знаки уваги зазвичай дуже типові, нецікаві, від них неможливо дочекатися якихось сюрпризів. Якщо людина перебуває у шлюбі з Козерогом, то не варто задавати питання, що стосуються уваги, відповідь може не влаштувати. Поганою ідеєю буде почати суперечку з цього приводу, тому що цей знак Зодіаку неможливо перемогти, лише отримаєте подвійну порцію негативу.

Читайте також:  Єврейський календар 2021 року, єврейські свята, календар єврейських свят

Яким знакам Зодіаку не пощастить у коханні в 2021 році

Водолій

Водолії — волелюбні знаки Зодіаку, для них дуже важливо бути вільними і незалежними від свого партнера. Відносини без всяких зобов’язань – те, що потрібно кожному Водолію. У 2021 році вони не зазнають поганого ставлення до себе, але завжди нададуть будь-яку підтримку своїй половинці. Їх почуття швидко згасають з-за відсутніх яскравих емоцій. На їх місце приходить жалість до партнера і нудьга, яка з’являється після довгого шлюбу. Але ця причина невиправдана для розставання.

Яким знакам Зодіаку не пощастить у коханні в 2021 році

Скорпіон

Це один з тих знаків Зодіаку, якого абсолютно всі намагаються обходити стороною. Скорпіони дуже запальні, недовірливі і жорстокі. Це може тривати доти, доки Скорпіон не дізнається свою половину дуже добре, можливо, після цього його характер зміниться на краще, буде легше. Часто навіть у стосунках між двома Скорпіонами бувають недомовки, причому серйозні. Їх вступ у відносини можуть сильно повремениться, тому що їм потрібен час для того, щоб закохатися в людину. Для стосунки з ними найголовніше – терпіння партнера.

Яким знакам Зодіаку не пощастить у коханні в 2021 році

Рак

Раки – не той знак Зодіаку, який відчуває почуття любові до партнера. Друга половина їм потрібно для того, щоб створити сім’ю. На перших порах у стосунках вони здаються романтиками, але поступово це йде. Після вступу в шлюб, Раки віддаляються від чоловіка. У 2021 році варто звернути на це увагу, щоб не допустити втрати інтересу у Раку. Але при цьому даний Знак зодіаку чудово піклуватися про близьких людей. Вони не люблять спонтанності, ніж близькі з Козерогами. Висловлюють мало емоцій, люблять робити все за графіком.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021