Східний гороскоп на 2022 рік: Собака

Як говорить східний гороскоп на 2022 рік, Собака нарешті зможе спокійно перевести дух. Серйозні фінансові потрясіння залишилися позаду. Удача буде супроводжувати тим Собакам, які не будуть боятися змін у своєму житті. Можливі конфліктні ситуації, але їх вдасться уникнути, якщо вийде проявити всю свою чарівність і тактовність.

Рік буде вдалим у фінансовій сфері. Досягнуте в минулому майстерність у професійній діяльності вже з першого півріччя буде радувати підвищенням доходів. А стосунки з коханими загрожують несподіваними спалахами пристрасті і ревнощів.

Здоров’я

Східний гороскоп на 2022 рік: Собака

На початку весни Собакам необхідно особливу увагу приділити своєму здоров’ю. У цю пору року можуть проявити себе старі болячки. Тим, у кого є схильність до простудних захворювань, краще почати зміцнювати імунітет вже з початку зими. Також можуть виникнути проблеми зі спиною у тих, хто тривалий час проводить на роботі в незручній позі.

Взагалі, весь рік в плані здоров’я для Собак обіцяє бути вдалим. З’явиться можливість спокійно відпочити в комфортній обстановці, підлікувати розхитані за останні роки нерви. Вдалою ідеєю стане спільна поїздка на природу з друзями або рідними. Особливу увагу варто приділити фізичним вправам. Не потрібно нехтувати ранковими зарядками.

Любов і відносини

Східний гороскоп на 2022 рік: Собака

Ніжна любов і пристрасна прихильність будуть невід’ємною частиною життя, починаючи вже з перших місяців весни. Гороскоп для Собаки на 2022 рік радить тим, хто до сих пір не обзавівся другою половинкою, довіритися своїй інтуїції. Вже ближче до літа може виявитися, що серед друзів і знайомих знаходиться саме та людина, з яким Собака захоче пов’язати своє життя.

Ті, хто вже тривалий час перебувають в відносинах, повинні остерігатися обманів і заздрості з боку найближчого оточення. Пліткарі можуть постаратися похитнути довірчу атмосферу. Не виключені підозри в зраді. Собакам необхідно проявити всю свою тактовність і дипломатію, щоб викрутитися з неприємної ситуації.

Кар’єра

Східний гороскоп на 2022 рік: Собака

Новий 2022 рік – прекрасний час, щоб почати вибудовувати свою кар’єру. Ближче до літа можуть відкритися нові і несподівані перспективи. Зараз дуже важливо не упустити свій шанс. Собака може дозволити собі розвивати навички в улюбленій професії або повністю змінити рід діяльності. Прекрасним рішенням буде відвідування курсів з підвищення кваліфікації.

Варто мати на увазі, що гороскоп Собаки на 2022 рік дуже вдалий для укладання вигідних угод. Партнери по бізнесу будуть більш лояльні, якщо Собака зможе показати себе в якості компетентного керівника. Тягар відповідальності через важливих і дорогих проектів може сильно тиснути на плечі. Але якщо вийде проявити все можливе завзятість і показати свій значний інтелектуальний потенціал, то будь-яка робота принесе повагу і фінансову незалежність.

Фінанси

Східний гороскоп на 2022 рік: Собака

Наполеглива праця буде щедро винагороджений. Ті Собаки, які в попередні роки старанно розвивали свої професійні навички, тепер зможуть пожинати результати своєї діяльності. Уже зимові місяці будуть радувати збільшенням доходу. Саме на перше півріччя можна розпланувати серйозні витрати і значні вкладення.

До осені приплив фінансів буде не таким великим, як на початку року. Собаки, які встигли вкласти кошти в інвестиції, зможуть отримати непогані відсотки. Іншим сумувати не потрібно – рік не загрожує незапланованими витратами. Але потрібно побоюватися шахраїв. Варто довіряти не тільки своєю розвиненою інтуїції, а й порад близьких людей.

Для чоловіка

Східний гороскоп на 2022 рік: Собака

Для чоловіків 2022 рік буде вдалим в плані кар’єри і фінансів . Працьовитість і бажання домагатися нових вершин допоможуть відкрити новий виток в усвідомленні себе як професіонал в будь-якій сфері. Більше часу варто приділяти стану свого здоров’я. Шкідливі звички можуть сильно підірвати фізичну активність.

У сімейних стосунках чоловіка – Собаки будуть відрізнятися врівноваженістю і стійкістю. Рідні можуть неусвідомлено або спеціально розпалювати конфлікти, але їх з легкістю вдасться загасити ще на самому початку.

Для жінки

Східний гороскоп на 2022 рік: Собака

З огляду на гороскоп для Собаки на 2022 рік, жінка представник знака повинна постаратися більше часу приділяти собі. Це і курси по саморозвитку, і творчість, і реалізація себе в професійній сфері. Будь-які нові починання будуть даватися з трудом. Але терпіння і бажання поліпшити своє життя сприятливо позначаться на всій її життя. У тому числі на взаєминах з коханою людиною.

На початку року раптово для себе захочеться поміняти свій образ. Це може бути зміна зачіски або оновлення гардероба. Не потрібно боятися експериментувати. Навіть незначні зміни підвищать рівень необхідної творчої енергії.

Гороскоп для Собаки за знаками зодіаку

Собака – Овен

Східний гороскоп на 2022 рік: Собака

Рік буде дуже вдалим практично в усіх відношеннях. Багато самотні люди нарешті зможуть знайти щастя в обіймах коханої людини. У сімейному житті очікується спокій і гармонія. 2022 рік – прекрасний час, щоб займатися улюбленими хобі. Удача буде супроводжувати тим, хто зможе приборкати свій гнів і відкритися назустріч новим знайомствам.

Собака – Телець

Східний гороскоп на 2022 рік: Собака

Працьовитим людям новий 2022 рік подарує можливість значно збільшити свій дохід. Є шанс кар’єрного росту. Але для цього доведеться витратити чимало сил і часу. Зате результату можна очікувати вже ближче до осені. Варто заздалегідь подбати про своє здоров’я. Ближче до зими можуть проявитися хвороби, пов’язані з кровоносною і дихальною системою.

Собака – Близнюки

Східний гороскоп на 2022 рік: Собака

Рік може стати повним нервових потрясінь. Проблеми на роботі або в сімейному житті помітно похитнуть емоційну стабільність. Одним з кращих способів, щоб уникнути стресів, стане творчість. Також добре зміцнять підірвану нервову систему регулярні медитативні практики або заняття спортом. Фінансова сфера буде перебувати в досить хиткому становищі. Тому, починаючи вже з січня, варто підготуватися і почати відкладати гроші про запас.

Собака – Рак

Східний гороскоп на 2022 рік: Собака

Близько намагатимуться зловживати вашою м’якістю і поступливим характером. Щоб не стати маріонеткою в чужих руках, доведеться змушувати себе проявляти твердість характеру. Відносини з колегами ближче до літа помітно покращаться. Відточування своїх професійних навичок незабаром принесе плоди. Начальство буде довіряти відповідальні і вигідні проекти, а партнери легше підуть на співпрацю.

Собака – Лев

Східний гороскоп на 2022 рік: Собака

Варто очікувати значного поліпшення у фінансовій сфері лише до кінця 2022 року. До цього часу можливі як невеликі злети, так і серйозні грошові втрати. На любовному фронті гроз не передбачається, стосунки з коханими людьми будуть теплими і стабільними. Є висока ймовірність зустрічі з новими людьми, які круто вплинуть на усталену і спокійне життя.

Собака – Діва

Східний гороскоп на 2022 рік: Собака

Весь рік серйозну матеріальну підтримку надаватимуть близькі родичі. Також варто спробувати зберегти дружні відносини з тими людьми, відносини з якими підтримуються кілька років. Серйозні зміни можуть виникнути на роботі. Це або підвищення заробітної плати, або відхід у іншу сферу діяльності. Боятися не варто – будь-яке нове починання буде вдалим.

Собака – Терези

Східний гороскоп на 2022 рік: Собака

До самої весни будь-яких великих змін очікувати не варто. А ось ближче до літа можуть погіршитися відносини з колегами. Варто спробувати проявити лояльність. Але й відмовлятися від власної думки не можна. У сім’ї можливі, як скандали, так і гармонія і спокій. Все буде залежати від настрою близьких людей. Одинакам можна розраховувати на романтичні зустрічі під місяцем, які перейдуть в пристрасний роман.

Собака – Скорпіон

Східний гороскоп на 2022 рік: Собака

Необхідні витрати можуть перевищити рівень доходу. Це необхідно мати на увазі, починаючи будувати плани на майбутнє. 2022 – рік, протягом якого доведеться серйозно попрацювати, щоб не опинитися у фінансовій ямі. Зате здоров’я помітно покращиться. Висока ймовірність розлучень, ініціатива в основному буде виходити від другої половини.

Собака – Стрілець

Східний гороскоп на 2022 рік: Собака

Перша половина року буде випробовувати на міцність нервову систему. Це можуть бути як особисті хвороби, так і проблеми близьких людей. Зате фінансова сфера повинна залишатися стабільною. Найкращим часом для нових романтичних відносин стане осінь. У цей період знову спалахне пристрасть між подружжям, а самотні серця виявляться у владі справжніх спокусників.

Собака – Козеріг

Східний гороскоп на 2022 рік: Собака

Спіймати удачу за хвіст зможуть тільки найзатятіші. На роботі доведеться багато працювати, щоб підвищити авторитет, і збільшити дохід. Необхідно уникати сумнівних контрактів, перед підписанням документів краще проконсультуватися з довіреними людьми. На близьких людей часу залишатиметься мало, тому є ризик виникнення серйозних сварок.

Собака – Водолій

Східний гороскоп на 2022 рік: Собака

2022 рік дуже багатообіцяючий для створення сім’ї. Більшість шлюбів, укладених в першу половину року, виявляться вдалими і протримаються багато років. Є ризик виникнення конфліктів з начальством. До літа стан здоров’я помітно покращиться. Щоб його підтримувати, варто приділити увагу легких тренувань і почати займатися танцями.

Собака – Риби

Східний гороскоп на 2022 рік: Собака

Неприємні ситуації будуть сипатися як з рогу достатку. Але природна кмітливість і гарна інтуїція будуть виручати щоразу, коли інші вже втратять надію. Відносини з близькими родичами помітно покращаться, можливо швидке поповнення в родині. Доходи можуть скоротитися. Але ближче до кінця року підвищення на роботі стабілізує фінансовий стан.

Новий рік 2023