Ваги – гороскоп на 2021 рік Бика: точний прогноз для жінки і чоловіки

Ваги  гороскоп на 2021 рік Бика: точний прогноз для жінки і чоловіки

Рік Бика обіцяє стати для Ваг плідним періодом. Представники знаку будуть ставити перед собою цілі і з успіхом їх досягати. Можна сміливо братися за розвиток нових проектів: бізнес, розпочатий в цьому році, скоріш за все, принесе прибуток. Рік Бика-дуже вдалий для працьовитих та активних людей.

Загальні тенденції

Рік Бика принесе Терезам успіх і високі досягнення у професійній сфері. Багатьох очікує стрімке просування по кар’єрних сходах. Завдяки амбітності і активності, Ваги швидко зміцнять свої позиції в робочому колективі, конкуренти самі зникнуть з шляху, не бажаючи вступати в боротьбу з настільки сильним суперником. Колеги та партнери перейнятися повагою через досягнутих успіхів та цікавих ідей для роботи.

Ваги  гороскоп на 2021 рік Бика: точний прогноз для жінки і чоловіки

На жаль, в любові в рік Бика у Терезів не все так гладко. Виникнуть труднощі у взаєморозумінні з партнером. Можливі сварки і конфлікти через дрібниці. Але астрологи поспішають заспокоїти: вже до початку осені ситуація на любовному фронті зміниться в позитивну сторону. У міжсезоння можлива низка простудних захворювань, переживання і стреси можуть призвести до проблем з серцево-судинною системою. Зірки рекомендують до деяких речей ставитися спокійніше.

Астрологи радять не поспішати розлучатися з нерухомістю і транспортом, доцільніше продажу відкласти на кращі часи. Але Терези зможуть у цьому році за вигідною ціною придбати хорошу квартиру або будинок. Ймовірно, для цих цілей доведеться взяти невеликий кредит, але його оплата не особливо позначитися на вашому бюджеті.

Любовний гороскоп на 2021 рік

Деякі проблеми на любовному фронті очікують Ваг, які вже давно в парі. З партнером почнуться сварки, практично, на порожньому місці, і так буде тривати до самої осені. Конфлікти будуть виникати із-за неправильного розподілу коштів, з-за того, що Терези багато часу проводить на роботі. До того ж, можливі розлади з-за проблем в інтимній сфері. Зірки радять постаратися наладитьэту сферу, інакше партнер почне дивитися наліво.

Але вже у вересні представники знаку візьмуть себе в руки і почнуть налагоджувати стосунки з коханою людиною. Ваги, ставши поступливішими і добрішими до партнера, зможуть поселити в своєму будинку спокій і гармонію. Вони намагатимуться, щоб коханому(-ій) було комфортно поруч з ними.

Читайте також:  Православний календар на 2021 рік зі святами

Ваги  гороскоп на 2021 рік Бика: точний прогноз для жінки і чоловіки

Самотні «жовтенята» стануть вельми привабливими для протилежної статі. Але не кожному вдасться в цьому році зустріти свою справжню любов. Швидкоплинних романів буде багато, але справжніх почуттів дочекається не кожен. Зірки просять не сумувати, в кінці року Бика багато представників знаку зійдуться зі своєю другою половинкою. Найцікавіше, можливо, ваш коханий завжди був поруч, але стояв осторонь.

Корисними і приємними виявляться романи з колегами або начальством. Можливо, такого роду відносини швидко перейдуть на серйозний рівень, і справа дійде весілля.

У відрядженні ймовірно цікаве знайомство, яке обіцяє пристрасним, але швидкоплинним романом.

Зірки радять Терезам остерігатися колишніх коханих. Можливо, що вони будуть намагатися відновити стосунки, але ні до чого хорошого це не призведе. Представники знака повинні зрозуміти, що не дарма одного разу їх доля вже розвела. До того ж, зірки попереджають: не виключено, що колишній партнер прагне відновити з вами відносини виключно з корисливих мотивів.

Гороскоп здоров’я

Загалом, рік Бика в плані здоров’я у Терезів все буде складатися нормально, за умови, що вони будуть берегти себе. Переживання і стреси можуть призвести до проблем із серцем. Представники знака повинні знаходити час для відпочинку, необхідно гуляти на свіжому повітрі і просто радіти життю. Проблеми з серцево-судинною системою, в основному, будуть мати місце на початку року. В цей час варто бути особливо дбайливим до свого здоров’я.

Ваги  гороскоп на 2021 рік Бика: точний прогноз для жінки і чоловіки

Крім цього, в рік Бика багато Ваги схильні хімічних залежностях. У більшості представників знаку можуть початися проблеми з алкоголем. Зірки рекомендують відмовитися від зловживання спиртним. Інакше зростає ризик появи згубної звички: Ваги при кожній стресовій ситуації почнуть в якості заспокійливого вживати алкоголь. Можна весело провести час і без міцних напоїв. Важливо запам’ятати, що спиртні напої не вирішують проблем, а створюють їх.

Навесні і восени не уникнути простудних захворювань. Але вони не так небезпечні, тому зірки рекомендують не переживати. Корисно буде зайнятися зміцненням імунної системи, щоб надалі інфекційні хвороби обходили вас стороною.

На жаль, літо загрожує травмами, але обережність допоможе уникнути їх. Рани можуть виникнути при наданні допомоги кому-небудь. Можливо, Терезам доведеться зробити героїчний вчинок, врятувати чиєсь життя. В результаті представники знаку зазнати травм, але переживати не варто, лікарі допоможуть швидко відновити здоров’я.

Читайте також:  2021 рік якої тварини за слов'янським календарем

Зірки рекомендують більше не відкладати візит до стоматолога. Знайомі можуть порекомендувати відмінного фахівця. Пам’ятайте, що хворі зуби можуть стати джерелами інших серйозних патологій.

Грошовий гороскоп на рік Бика

Рік Бика обіцяє стати для Ваг стабільним періодом. У представників знаку з’явиться можливість значно поліпшити матеріальне становище. Головне, Ваги повинні навчитися швидко приймати рішення, довгий роздуми і сумніви можуть позбавити удачі в справах.

Справу, розпочату в цьому році, скоріш за все буде успішним. Сама доля буде прихильною вам у підприємницькій діяльності. Вже з початку року почнуть надходити вигідні та цікаві ділові пропозиції. Але зірки попереджають, що до підписання контрактів і угод, необхідно ставитися більш серйозно. Деякі проекти можуть бути дуже вигідними для Ваг. Можливо, представникам знаку доведеться влітку відмовитися від поїздки на море. Зараз вигідно всі гроші пускати на розвиток бізнесу.

Ваги  гороскоп на 2021 рік Бика: точний прогноз для жінки і чоловіки

Скоріш за все, навесні Терезам доведеться тимчасово виконувати обов’язки керівника. Начальство буде досить вашою роботою, і обов’язково підвищить вас. Нова посада доповниться не тільки серйозними обов’язками, але і великою зарплатою. Зупинятися на досягнутому не варто. Пам’ятайте: саме зараз керівництво спостерігає за вашою роботою, працьовитість і старанність допоможуть вам побудувати успішну кар’єру.

Гороскоп рекомендує прискіпливо ставитися до великих покупок. Можливо, в літній час представники знаку придбають, щось дороге, але не потрібне. У підсумку доведеться пошкодувати.

У рік Бика стабілізація та поліпшення фінансового стану залежать виключно від наполегливості та працьовитості. На жаль, виграшів у лотерею і грошей з неба не очікується. Але представники знаку можуть почати заробляти хороші гроші, займаючись улюбленою справою. Не варто відмовлятися і від пропозиції змінити роботу. Найвірогідніше, нове місце стане початком щасливого і заможного життя.

Збувся у вас прогноз на минулий рік?

 • Так
 • Немає
 • Частково
 • Хочу подивитися результат

View Results

Ваги  гороскоп на 2021 рік Бика: точний прогноз для жінки і чоловіки Завантаження …

Гороскоп для жінки-Терези

Жінки в 2021 році навіть стануть від чоловічої уваги. Багато хто будуть намагатися зав’язати зніми любовні відносини. Але, на жаль, романи, розпочаті у цей час не будуть тривалими, мало шансів, що зустрінеться той самий єдиний. Але гороскоп радить дамам поки насолоджуватися життям, і можливо, використовувати чоловіків в корисливих цілях. Переживати не варто, надовго ви не залишитеся одні.

Читайте також:  Гороскоп на 2021 рік Бик: жінка і чоловік

Ваги  гороскоп на 2021 рік Бика: точний прогноз для жінки і чоловіки

Сімейним дамам доведеться не так легко, з чоловіком очікуються сварки на рівному місці. Але ближче до осені мир і гармонія повернуться в сім’ю. Жінка попрацює над тим, щоб її чоловік почав ставитися до неї лагіднішим. Загальні турботи про дітей, також зміцнять відносини між подружжям.

Гороскоп рекомендує зайнятися саморозвитком. Отримані знання і досвід відкриють перед ними двері в успішний бізнес і кар’єру. Не варто відмовлятися від відряджень, в діловій поїздці можна не тільки вигідно, але й цікаво провести час. Можливо, начальство відправить вас туди з колегою, який давно в вас закоханий.

Загалом, дамам сумувати в цей рік не доведеться. Якщо вони будуть працювати, то багато чого доб’ються в життя.

Гороскоп для чоловіка

Цілий рік чоловікам доведеться трудитися, і треба сказати, це буде їм подобатися. В професійній сфері все складатиметься вдало. Представників знаку чекає підвищення по службі і істотна надбавка до зарплати.

Гороскоп радить Терезам не боятися починати нову справу. Вже з початку року можна зайнятися своїм бізнесом. Господар року буде вподобу в цьому чоловікові.

Самотні будуть оточені жіночою увагою. Можливо, з-за роботи чоловікові буде важко налаштуватися на серйозні відносини. Але сумувати не варто, справжня любов ще попереду.

Ваги  гороскоп на 2021 рік Бика: точний прогноз для жінки і чоловіки

Гороскоп рекомендує чоловікам навчитися чергувати роботу і відпочинок. Перевтома може негативно позначитися на трудовій діяльності. Для боротьби зі стресом категорично не рекомендується вживати алкоголь. Краще розслаблятися за допомогою спорту та інших корисних розваг.

Рік Бика видасться для чоловіків плідним і успішним, але дуже насиченим. Зірки радять вміло скористатися цим часом. Це найкращий період для розвитку бізнесу і початку нової справи.

Своєчасно ознайомившись з гороскопом, ви зможете отримати від життя багато позитивних моментів. Рекомендації зірок дозволять обійти прийдешні неприємні зміни. Удачі!

Ваги  гороскоп на 2021 рік Бика: точний прогноз для жінки і чоловіки

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021