Східний гороскоп на 2022 рік: Змія

У 2022 році Зміям доведеться багато і важко працювати, щоб залишатися на тому рівні життя, до якого вони звикли. Це буде пов’язано і з непередбаченими витратами, і з тим, що в попередні роки Змії не дуже хвилювалися про майбутнє, не відкладали достатню кількість коштів і тепер пожинають плоди подібного марнотратства. Однак велика кількість роботи буде з лишком компенсовано успішної особистим життям і добрими відносинами з друзями, які і в біді не залишать і радість із задоволенням розділять. Змія в рік Тигра 2022, який не опустить руки і збереже оптимізм незважаючи на труднощі, буде винагороджена в першу чергу появою істотного життєвого досвіду, а також повагою з боку колег і близьких, що теж дорогого коштує.

Здоров’я

Східний гороскоп на 2022 рік: Змія

У 2022 році Зміям варто уважно ставитися до свого емоційного стану. Будь-який прояв втоми або зайва агресія без істотних причин, наприклад, після якісного відпочинку у вихідні, повинні насторожити Змій. Справа в тому, що в 2022 році велика ймовірність отримати проблеми з гормонами або щитовидною залозою. Тому в першу чергу при появі проблем необхідно звернутися до профільного фахівця для ретельного обстеження цього органу. Гороскоп для Змії на 2022 рік свідчить, що проблеми, виявлені на ранній стадії, будуть швидко вирішені і не спричинять за собою неприємних наслідків.

Любов і відносини

Східний гороскоп на 2022 рік: Змія

Змії люди непрості, тому різні любовні бурі їм не в новинку. У 2022 року вони також будуть самостійно провокувати практично всі скандали в особистих відносинах, навіть не помічаючи цього. Кришталева рефлексія і ретельний аналіз своєї поведінки могли б допомогти Зміям якось налагодити відносини з протилежною статтю, але вони вперто будуть звинувачувати у всіх бідах свого партнера і в найближчі пару років точно не стануть придивлятися до себе і шукати корінь проблем в своїй поведінці. З одного боку, в цьому є певний шарм, який притягує людей до Зміям, з іншого – це не дає їм заснути справжніх довірчих відносин, які доступні іншим людям.

одиноким Зміям пощастить зустріти прекрасну людину, а деяким і не одного в 2022 році, але чимось серйозним ці відносини не закінчаться.

Кар’єра

Східний гороскоп на 2022 рік: Змія

У 2022 році Змії стануть для багатьох своїх колег справжнісіньким авторитетом. І правда, цей знак завжди відрізнявся неймовірною працездатністю і гострим розумом, і саме в 2022 році він проявить себе як прекрасний наставник для юних колег. Це може спонукати багатьох Змій на те, щоб почати займатися наставництвом на професійному рівні, і це буде чудовою ідеєю, так як Змії – природжені оратори і вміють привернути увагу аудиторії і повністю їм заволодіти.

Однак плани планами, але не кожна Змія ризикне піти з постійної роботи в викладання, до того ж це дуже енерговитратне захід, який в перший час не буде приносити відчутного доходу, швидше за все дохід буде в рази менше звичного. З огляду на те, що 2022 рік не найкращий з фінансової точки зору, Зміям варто почекати зі спалюванням мостів.

Фінанси

Східний гороскоп на 2022 рік: Змія

З грошима у цього знака постійно будуть якісь проблеми. Нічого суттєвого не буде, але постійні дрібниці будуть вибивати з колії і змусять втрачати дорогоцінну мотивацію. В цьому році важливо не опускати руки і продовжувати працювати, незважаючи ні на що. Як попереджає гороскоп на 2022 рік, Змія буде змушена багато працювати, іноді за копійки, але отриманий досвід вже до кінця 2022 року дасть про себе знати і почне приносити відчутні дивіденди. Найгіршим варіантом буде все кинути і піти туди, де не подобається, але багато платять.

Для чоловіка

Східний гороскоп на 2022 рік: Змія

Шлюб багатьох чоловіків Змій буде тріщати по швах. Дружина буде вічно чимось незадоволена, почне чіплятися до дрібниць і вимагати від вас того, сама не знає чого. Терпіння і безліч захоплень (НЕ любовних) поза домом допоможуть охолодити її запал і дозволять виправити ситуацію в потрібне русло. Багато чоловіків задумаються, а чи потрібен їм взагалі цей шлюб, якщо він нічого крім невдоволення не приносить. Важливо розуміти, що це тимчасове явище, викликане кризою у відносинах. Також виховання дітей вже не буде настільки легким і радісним як раніше, буде багато проблем, пов’язаних з успішністю в школі і поведінкою.

Для жінки

Східний гороскоп на 2022 рік: Змія

Жінки Змії будуть повністю поглинені своїми робочими справами. Вони будуть настільки зайняті, що часу ні на що інше не буде залишатися. Це може привести до того, що одного разу така жінка просто не впізнає себе в дзеркалі, адже важка праця не найкращим чином позначається на зовнішності. Як рекомендує гороскоп Змії на 2022 рік, жінка не повинна забувати про косметичних процедурах і відвідуванні спортзалу.

Гороскоп для Змії за знаками зодіаку

Змія – Овен

Східний гороскоп на 2022 рік: Змія

Овнам, що мріють про дітей, у 2022 році пощастить почути довгоочікувану звістку про вагітність. Ця радісна подія може дещо вибити з колії і змусити сумніватися в своїх істинних бажаннях і намірах. Важливо пам’ятати, що це саме те, до чого ви йшли довгий час, і саме це зробить вас в кінцевому підсумку щасливим, тому нема чого боятися і сумніватися.

Змія – Телець

Східний гороскоп на 2022 рік: Змія

Тельцям буде складно розуміти справжні наміри оточуючих. Здавалося б, вони говорять одне, а насправді думають зовсім про інше. Тут буде незайвим більше думати про себе і не піддаватися на маніпуляції, ніж власне і будуть подібні викрутаси оточуючих. Не можна дозволяти їм робити так, щоб ви почали сумніватися в своїй адекватності. Найкращим захистом для вас буде сприймати все сказане всерйоз і не шукати подвійного сенсу.

Змія – Близнюки

Східний гороскоп на 2022 рік: Змія

Близнюки будуть з усіх боків затиснуті зобов’язаннями і першу половину року постійно будуть зайняті. Зате вже починаючи з червня вони зможуть вдихнути життя на повні груди і відправитися в довгоочікувану подорож, якого не могли собі дозволити останнім часом. Це дозволить перезавантажитися і завести пару ні до чого не зобов’язують романів.

Змія – Рак

Східний гороскоп на 2022 рік: Змія

Раки будуть настільки занурені в свої думки, що з легкістю відштовхнуть від себе навіть найближчих друзів. І правда, навіщо їм постійно сумне істота поруч. Якщо Ракам буде хотітися виговоритися, можливо краще звалити цю ношу на платного фахівця, ніж мучити людей, які так вам дороги? В кінцевому підсумку фахівець дасть набагато більше дієві поради, які ваші друзі, навіть володіють великим життєвим досвідом, сформулювати навряд чи зможуть.

Змія – Лев

Східний гороскоп на 2022 рік: Змія

Леви будуть надзвичайно ліниві в 2022 році. Сяк-так від своєї ліні і бажання валятися на дивані вони зможуть прочухатися лише до жовтня. Всьому виною тотальна завантаженість в останні кілька років, яка привела до хронічної втоми. Важливо не звинувачувати себе за те, що хочеться весь вільний час лежати і нічого не робити, це нормальна реакція втомленого організму на перевантаження. Можна з’їздити в оздоровчий санаторій, і в цьому немає нічого поганого навіть якщо вам всього 25 років. Там вас швидко піднімуть на ноги і дадуть заряд енергії на найближчі кілька років.

Змія – Діва

Східний гороскоп на 2022 рік: Змія

Діви будуть фонтанувати творчими ідеями як ніколи раніше. Навколишні люди будуть думати, що їх, напевно, підмінили, настільки Діви будуть несхожі на самих себе, якими вони були зовсім недавно. Все це дозволить цього знаку вийти на якісно новий рівень життя, допоможе завести корисні знайомства у творчій сфері і навіть знайти супутника життя. Втім, також можливі ні до чого не зобов’язують бурхливі романи з творчими особистостями.

Змія – Терези

Східний гороскоп на 2022 рік: Змія

Терезам Зміям важливо буде потурбуватися станом свого здоров’я. 2022 рік віщує неприємні проблеми з органами серцево-судинної системи і органами слуху. Ні в якому разі не можна пропускати тривожні дзвіночки, пов’язані з неприємними відчуттями, яких не було раніше, а також із зовнішніми змінами, наприклад, дивною блідістю шкірних покривів, випаданням волосся, слабкістю і постійною втомою.

Змія – Скорпіон

Східний гороскоп на 2022 рік: Змія

Скорпіони в 2022 році підуть в повний відрив від реальності. Вони будуть існувати в своєму коконі, повному загадок, таємниць і змов. Деякі родичі будуть стурбовані подібною поведінкою завжди холоднокровних Скорпіонів, і навіть можуть запідозрити потрапляння в секту. Однак все буде набагато прозаїчніше, Скорпіони просто закохаються і будуть вести себе неадекватно виключно з цієї причини.

Змія – Стрілець

Східний гороскоп на 2022 рік: Змія

Стрільці на відміну від Скорпіонів будуть вести себе вкрай розважливо і уважно поставляться до всього сказаного і зробленого в свою сторону. Це виставить їх такими собі нудними і багато оточуючі не посоромляться висловити подібну думку Стрільцям в обличчя, але таку думку їх анітрохи не збентежить. Такими вони стали не по своїй волі, їх такими зробила життя і останні події в ній. Можливо, в майбутньому Стрільці зможуть відтанути, але 2022 рік вони проведуть, будучи в сумнівах і недовіру до оточуючих.

Змія – Козеріг

Східний гороскоп на 2022 рік: Змія

Життя Козерогів у 2022 році наповниться пригодами, любовними і звичайними. Мало який день зможе похвалитися званням стандартного, весь час буде щось відбуватися. Закрутившись у вирі подій багато Козероги самі себе перестануть впізнавати, але це й на краще, скільки можна жити за графіком дім-робота-дім?

Змія – Водолій

Східний гороскоп на 2022 рік: Змія

Водоліям у 2022 році буде як ніколи самотньо. Близькі друзі виявляться по вуха завалені побутом і роботою, тому вже не зможуть так як раніше активно підтримувати їх спільні захоплення. Нових друзів завести буде складно, тому що у всіх цікавих особистостей вже є свої усталені кола спілкування, а нецікавих Водолії біля себе не тримають. Сім’я Водоліїв також буде по вуха в справах, а на заклики Водолія розслабитися і простіше ставитися до життя буде реагувати з роздратуванням, тому що не розуміє, що цікавого в тому, що він робить.

Змія – Риби

Східний гороскоп на 2022 рік: Змія

У Риб настане затишшя в особистому житті, що дозволить їм нарешті зосередитися на чомусь іншому. Якщо Риби не стануть за своїм звичаєм страждати через недосяжних речей і людей, то незабаром все налагодиться.

Новий рік 2023