Східний гороскоп на 2022 рік: Півень

2022 – за китайським гороскопом рік Водяного Тигра, який піднесе нам чимало несподіванок. Це не означає, що рік стане невдалим, в ньому обов’язково знайдуться моменти добра, радості і щастя. Це час хороших можливостей, перспектив зростання і розвитку особистості. Стихія води допомагає хижакові пом’якшити вдачу і проконтролювати емоції. Східний гороскоп для Півня на 2022 рік говорить – не варто чекати швидких перемог і великих досягнень. При цьому рік обіцяє стати комфортним, стабільним, принести мінімальну кількість проблем.

Здоров’я

Східний гороскоп на 2022 рік: Півень

Народжені під знаком Півня відрізняються хорошим здоров’ям. Завдяки відмінному імунітету рік не несе особливих проблем в самопочутті. Тому краще налаштуватися на здоровий, активний спосіб життя. Не навантажуйте свій організм зайвими переживаннями і емоційними стресами, розставляйте правильні пріоритети.

Період 2022 року сприятливий для тих, хто хоче позбутися від шкідливих звичок. Займіться фітнесом, спортом – це найкращий час для того, щоб підтягти фігуру за допомогою активних фізичних навантажень. Це призведе до поліпшення здоров’я і душевної рівноваги.

Любов і відносини

Східний гороскоп на 2022 рік: Півень

У Пєтухов особливий погляд на стосунки з протилежною статтю. Це правила, закладені в голові з дитинства: спочатку кар’єра, потім дружина і діти. Вони занадто логічні, щоб піддаватися пристрастям. Набагато простіше мати відносини без зобов’язань. Після тридцятиріччя наліт романтики випаровується, починається болісний вибір партнера.

Для знака Півень в 2022 році настає сприятливий період для зустрічі, яка переросте в серйозні стосунки. І хоча Півень товариський і любить легкість у відносинах, рік Водяного Тигра повний сюрпризів. Романтичні пригоди і любовні відносини для багатьох переростуть в законний шлюб. В цілому рік буде цікавим часом, яке принесе чимало подій, зустрічей, поїздок, спілкування і пригод.

Кар’єра

Східний гороскоп на 2022 рік: Півень

Володіючи добре поставленим голосом і неймовірно переконливим красномовством, Півень домагається кар’єрного росту в професії. Люблять і вміють командувати, намагаються бути першими як в родині, так і на роботі. Люди цілеспрямовані, дотримуються поставлених завдань. Щоб забезпечити гідне життя, дуже багато працюють.

Півень НЕ усидливий, любить рух, не любить рутинну роботу. Їх професії пов’язані з дорогами, відрядженнями, подорожами. Цей знак дисциплінований, наполегливий, організований, до обов’язків ставиться з педантичністю. Основний недолік в характері – невміння знаходити компроміси. Упевнені в правоті, намагаються переконати в цьому інших. Якщо розчаруються в роботі, не стануть терпіти обов’язки заради грошей, займуться пошуками нової роботи або професії.

Як обіцяє гороскоп на 2022, Півень вступає в період, який стане відправною точкою кар’єрного росту, якщо правильно розставити пріоритети і не упустити подарунки долі. А бойовий настрій цього птаха відомий всім. У новому році багато представників знака відкриють нову справу спільно з перевіреним діловим партнером.

Фінанси

Східний гороскоп на 2022 рік: Півень

Півень норовливий, не виносить контролю за витратами фінансових коштів. Сам заробляю, сам витрачаю – девіз по життю. Не вміючи економити і правильно складати бюджет, може виявитися у фінансовій ямі. Коли бачить, що кошти закінчуються, в ньому прокидається жадібність, він не стане любезничать і оплачувати рахунки партнера. Це егоїстичний знак, так що зайвої щедрості чекати не варто. Немає грошей, немає проблем. Їх відсутність сприймає спокійно, Півень пристосується до будь-якої ситуації. Уміння сприймати світ, яким він є – одне з кращих якостей людей, народжених в цьому році.

2022 рік принесе Півня нові можливості заробітку. Збільшиться і робоче навантаження, доходи будуть рости пропорційно докладеним зусиллям.

Для чоловіка

Східний гороскоп на 2022 рік: Півень

Чоловік Півень діяльний, енергійний, обожнює командувати. Це яскравий, привабливий знак, у якого завжди багато прихильниць, він впевнено користується своєю неотразимостью. Народжені під цим знаком – люди, схильні до зовнішніх ефектів, обожнюють справляти враження яскравою зовнішністю і гучним голосом. У компанії друзів виділяється, вміє підтримати бесіду і залишити враження про себе. Якщо жінка викликає інтерес, чоловік докладе всіх зусиль для того, щоб утримати поруч. Згідно з китайським гороскопом чоловік Півень – особа, любляча фантазувати і будувати плани. Його приваблює зовнішня оболонка партнерки, але зобов’язання його лякають. Сьогодні він клянеться у вічній любові, а через місяць фліртує з іншого. В процесі відносин швидко розчаровується, в особистому житті не постійний.

2022 рік для Півня чоловіки буде успішним і продуктивним, необхідно буде прикладати зусилля для розвитку, але вони обов’язково окупляться .

Для жінки

Східний гороскоп на 2022 рік: Півень

Гороскоп на 2022 рік для Півня жінки більш м’який до неї, ніж до чоловіка. Рік обіцяє бути рівним в особистому і матеріальному плані. Жінки, народжені під цим знаком, прекрасні у всьому. Це багатогранні особистості, прекрасні працівники, дружини і матері. Організація обов’язків, фінансова незалежність від чоловіка, дисциплінованість – їх головні якості.

У сімейному житті відповідальні, з щирою турботою ставляться до своїх рідних. За китайським гороскопом жінка Півень відрізняється сильно розвиненим материнським інстинктом. Права і бажання дітей для неї завжди на першому місці. До партнеру ревнива, часто агресивна. Закочування скандалів і гучні з’ясування відносин – улюблена фішка. У компанії друзів виділяється зовнішньою привабливістю, хороший оповідач і вигадник веселих історій. Володіючи добре поставленим голосом, любить співати.

У 2022 році жінкам рекомендується приділити увагу своїй кар’єрі і особистісному розвитку, відвідати курси, пройти навчання, прагнути до нових висот.

Гороскоп для Півня за знаками зодіаку

Згідно з астрологічним прогнозом 2022 – не стане роком потрясінь. Рішучі дії і наполегливість в досягненні цілей приведуть до сприятливого періоду в житті будь-яких символів.

Півень – Овен

Східний гороскоп на 2022 рік: Півень

Спільні угоди з партнерами принесуть удачу, чи не відвертайтеся від тих, хто пропонує допомогу. Подружнє життя гармонійна, в стосунках романтика, як багато років тому. Самотні Овни повинні придивитися до оточення: не варто шукати свою половинку далеко, вона десь поруч. Здоров’я стабільно, але активні заняття спортом необхідні всім.

Півень – Телець

Східний гороскоп на 2022 рік: Півень

Для цього знака настає час кар’єрного зростання: підвищення по службі, збільшення зарплати. Не варто розслаблятися, тому що навколо багато конкурентів. Для одиноких Тельців прийде час романтики, не пропустіть свій шанс. Займіться здоров’ям, знаходите час для прогулянок на свіжому повітрі. Навчіться розслаблятися, офіс – не те місце, де варто затримуватися після роботи.

Півень – Близнюки

Східний гороскоп на 2022 рік: Півень

Творчих людей знака Близнюки чекає успіх в проектах, над якими вони працюють довгий час. Правильне планування власних справ призведе до фінансового успіху в другій половині року. У гонці за грошима не забувайте про другу половину, оскільки для сімейних пар є ймовірність розлучення. Здоров’я стабільно за умови відмови від обжерливості: шлунок дасть про себе знати.

Півень – Рак

Східний гороскоп на 2022 рік: Півень

Бажання допомогти оточуючим, призведе до серйозних розчарувань. Не намагайтеся бути хорошим для всіх, подумайте про те, що буде краще для вас. Можлива зміна професійної діяльності, нові знайомства та контакти призведуть до стабільності лише до кінця року. В особистому житті очікується вибух емоцій, не варто боятися нових відносин. Нова любов допоможе знайти крила

Півень – Лев

Східний гороскоп на 2022 рік: Півень

Стабільні фінансові доходи гарантує 2022 рік Левам. Кілька напружених років позаду, є можливість розслабитися і відпочити. Заплануйте подорож, рік Водяного Тигра подарує вам незабутні емоції. Здоров’я може підвести до осені, дотримуйтесь дієти, регулярно відвідуйте спортзал.

Півень – Діва

Східний гороскоп на 2022 рік: Півень

Цьому знаку зодіаку рік обіцяє стабільність грошових коштів за умови, що ви не станете ризикувати грошима. Забудьте про ставки і букмекерів, вірогідність програшів велика. У сімейних відносинах ідилія, діти порадують своїми успіхами. Може засмутити здоров’я, стежте за тиском і регулярно ходите до лікарів. Не відкладайте бажання зайнятися спортом, рік Тигра сприятливий для нових ідей і починань.

Півень – Терези

Східний гороскоп на 2022 рік: Півень

Чи не ваш рік в плані фінансів. Якщо не навчитеся планувати витрати, до кінця року залишитеся без засобів існування. У сімейних стосунках можливі конфліктні ситуації. Наберіться терпіння і постарайтеся налагодити відносини з дружиною, приділити більше уваги дітям. Саме тут ви знайдете підтримку, яка допоможе подолати труднощі.

Півень – Скорпіон

Східний гороскоп на 2022 рік: Півень

В цілому рік сприятливий. Довгоочікувана фінансова стабільність прийде до весни. Не варто розслаблятися, роботи попереду багато. У сімейних відносинах гармонія, самотні Скорпіони можуть зустріти свою любов. Зверніть увагу на здоров’я, тут можливі рецидиви захворювань. Не відкладайте походи до лікарів.

Півень – Стрілець

Східний гороскоп на 2022 рік: Півень

Прагматичність і планування грошових коштів необхідні в 2022 році. Є ймовірність порожніх витрат, про які можна пошкодувати. У відносинах з другою половиною стабільність, діти радують своїми досягненнями. Навчіться відпочивати і розслаблятися, приведіть нервову систему в стан врівноваженості.

Півень – Козеріг

Східний гороскоп на 2022 рік: Півень

Складний рік в плані кар’єри і фінансів. Доведеться подвоїти сили, щоб впоратися з навантаженням або шукати нову роботу. Здоров’я може похитнутися на тлі стресів, постарайтеся більше відпочивати. У сімейних відносинах непросто, нервове навантаження позначається в усьому. Сприятливий рік для розвитку: не бійтеся вчитися і самовдосконалюватися. Базові знання, отримані в цьому році, принесуть користь в майбутньому.

Півень – Водолій

Східний гороскоп на 2022 рік: Півень

Імпульсивність, притаманна знаку, може привести до помилок в сфері фінансів. Уважно ставтеся до витрат, інакше до середини року залишитеся без грошей. Уникайте стресів, інакше доведеться бігати по лікарях. По можливості, перевірте внутрішні органи, є ймовірність їх поразки. Для одиноких Водоліїв сприятливий період для знайомства і створення серйозних відносин.

Півень – Риби

Східний гороскоп на 2022 рік: Півень

Неприємні сюрпризи 2022 року можуть підвести до боргової ями. Не робіть необачних покупок, зірки радять раціональний підхід до витрачання коштів. Напружена обстановка відіб’ється на сімейних відносинах, можливі конфлікти. Стресовий стан не позначиться на здоров’ї, тут приємна стабільність.

Новий рік 2023