Східний гороскоп на 2022 рік: Пацюк

Тигра і Щура складно назвати друзями і в природі, і в східних навчаннях. Незважаючи на споріднену емоційність, легкість на підйом і яскравість характеру, тварини знаходяться на різних сторонах. Тигр запальний, не думає про майбутнє, легко отримує і також швидко витрачає гроші, прямолінійний, але не тримає довго образу. Щур тактовна і запаслива, при необхідності може маніпулювати і роками тримає невдоволення при собі. Як говорить східний гороскоп на 2022 рік, Щур не повинна розраховувати на великі досягнення, а повинна спокійно займатися своїми справами і не будити великого хижака.

Здоров’я

Східний гороскоп на 2022 рік: Пацюк

2022 рік не віщує представникам знака серйозних проблем. Однак, рік можна присвятити турботі про себе. Плавно позбутися шкідливих звичок, поступово привести тіло в тонус, налагодити графіки прийому їжі і сну, обстежити свій організм, не запускати хронічні захворювання.

Навесні ідеально почати вибудовувати зручний розпорядок дня, відпрацьовувати до автоматизму рутинні процедури, що поліпшують самопочуття. Влітку варто подбати про стан нервової системи – тривожність і стреси негативно впливають на всі аспекти життя. Восени варто підготуватися до нових починань.

У холодну пору варто бути уважніше і берегтися від простудних захворювань. Вони будуть довго і неприємно віддаватися кашлем і закладеним носом. Особливо це стосується другої половини осені – початку зими.

Любов і відносини

Східний гороскоп на 2022 рік: Пацюк

Рік Тигра – хороший час для підтримки вже існуючих відносин. Спільне подолання невеликих негараздів зміцнює шлюб і дозволяє дізнатися партнера з несподіваного боку. Рік принесе багато різних труднощів сім’ї Щури, а значить і можливість проявити свою передбачливість, хазяйновитість і інші козирі в рукаві.

Для тих, хто тільки шукає споріднену душу, рік очікується непростим. З одного боку, легкий характер і чарівність допомагатимуть знайомитися з новими людьми, з іншого боку, як продовжаться ці відносини – невідомо. Має сенс придивлятися до спокійних і кілька консервативним людям. Нехай вони не настільки гарні в романтиці і гучних вечірках, зате вони зможуть забезпечити надійний тил і забезпечену стабільне життя. Кращий час для пошуку тривалих відносин – середина весни і середина осені.

Відносини з легковажними знаками будуть проблемними в 2022 році. Це час, коли варто заспокоїтися і зменшити свою любов до красивого життя. Партнер ж буде ставити під питання звичне і комфортне існування.

Кар’єра

Східний гороскоп на 2022 рік: Пацюк

Гороскоп для Щура на 2022 рік попереджає про проблеми. Символ року благоволить сміливим і ризиковим людям, тим, хто не боїться брати відповідальність і керувати людьми. Всі ці риси не в характері Щури, а значить не варто затівати нові проекти або братися за авантюри.

Слід сконцентруватися на нагальні питання і поступово приводити їх до очікуваного результату. Буде незайвим перетрусити старі щоденники, знайти справи, які постійно відкладаються, запропонувати допомогу близьким. В цілому варто відмовитися від експериментальних методів і вести справи звичним і надійним способом.

Стабільна робота допоможе уникнути вигоряння та інших проблем зі здоров’ям, і не буде віднімати час від інших сфер життя. Гармонійне існування може призвести до приємних сюрпризів, особливо ближче до кінця літа. На початку осені можна влаштувати собі відпочинок.

Зимові місяці виявляться проблемними – потрібно багато працювати і взяти на себе нові обов’язки, але це тимчасові труднощі. Планування і здоровий підхід допоможуть уникнути помітних неприємностей. Головне – відмовитися від складних схем маніпулювання людьми. Вони можуть помітити це і зруйнувати поточні плани.

Фінанси

Східний гороскоп на 2022 рік: Пацюк

Відсутність перспективних проектів також позначиться і на фінансовому стані. Рік буде відносно стабільним. За сумлінну працю Щур отримає невеликі нагороди. Але в пошані будуть саме індивідуальні проекти і вміння брати відповідальність.

Розгрібання старих справ спричинить грошові витрати. З іншого боку, краще завершити все зараз, ніж чекати, коли воно нагадає про себе серйозними наслідками.

Великих витрат, по можливості, варто уникати. Тринькати гроші в рік мінливості – нерозумно і може викликати проблеми. Якщо щось вимагає ремонту, заміни, лікування, то краще не економити. Дешевий аналог доставить незручності і тільки відстрочить остаточне рішення.

Протягом року варто робити близьким невеликі подарунки. Вони не вдарять по кишені, але повернуться у вигляді допомоги, порад і підтримки.

Для чоловіка

Східний гороскоп на 2022 рік: Пацюк

Як радить гороскоп для Щура на 2022 рік, чоловік повинен сконцентруватися на вже розпочатих проектах. Незважаючи на те, що енергія і креативність будуть штовхати на нові звершення, краще розгрібати старі справи і допомагати близьким. Починання зажадають занадто багато сил і ресурсів, лідерських навичок, але не факт, що закінчаться благополучно.

Весь рік варто берегтися від хвороб і травм. Особливої ​​небезпеки немає, але в теплу пору року варто обстежитися і зайнятися зміцненням тіла і духу. До кінця року всі накопичені сили можуть знадобитися для фінального ривка в поточні справи або при підготовці до глобального почину в новому році.

Рік буде багатий на знайомства: дружні, ділові, романтичні. Не факт, що ці люди надовго затримаються в життя Щура, тому є сенс використовувати їх потенціал відразу ж. У справах любовних не варто брехати і маніпулювати, велика ймовірність, що все це розкриється і друга половина піде зі скандалом.

У той же час, сімейні чоловіки зможуть зробити будинок своєї надійної фортецею. Головне – не піддаватися миттєвим пристрастям з іншими жінками.

Для жінки

Східний гороскоп на 2022 рік: Пацюк

Як рекомендує гороскоп для Щура на 2022 рік , жінка повинна зосередитися на сім’ї і власне благополуччя. Навесні і восени діти і літні родичі обов’язково звернуться за допомогою. Не варто відмовляти їм.

Також не потрібно ігнорувати власні потреби. Рік Тигра – відмінний час зайнятися здоров’ям і красою, особливо в літню пору. Квітучий вигляд як магнітом притягне приємні знайомства, які можуть перерости в міцну дружбу або пристрасний роман.

Робочі справи йтимуть плавно, без особливих підйомів, але і без падінь. А значить, є час підвищити свої компетенції або навіть замислитися над зміною професії. Але глобальні кроки краще робити в наступному році або в самому кінці 2022.

Гороскоп для Щура за знакам Зодіаку

Щур – Овен

Східний гороскоп на 2022 рік: Пацюк

Овнам в 2022 році варто займатися раніше розпочатим проектам. Нові справи можуть закінчитися невдачею і принести багато зайвих витрат. Якщо стоїть складне завдання – краще звернутися до перевіреній людині за допомогою. Не варто упускати можливість повеселитися і поспілкуватися на вечірці, там може зустрітися любовний інтерес.

Щур – Телець

Східний гороскоп на 2022 рік: Пацюк

Тельцям слід готуватися до підйому на початку і кінці року. Роботи буде багато, шанс на вдалу операцію або винагороду – високий. Весь рік слід стежити за здоров’ям і не перенапружуватися. На початку літа можливо початок бурхливого роману. Сімейні люди будуть насолоджуватися розміреним спокійній домашній життям.

Щур – Близнюки

Східний гороскоп на 2022 рік: Пацюк

Близнюки зможуть досягти успіху в тих ситуаціях, де результат залежить тільки від них. Раціональність і планування допоможуть досягти гарного результату. Восени можливо знайти свою любов, головне – не відволікатися на романи з поверхневими людьми.

Щур – Рак

Східний гороскоп на 2022 рік: Пацюк

Раки повинні зменшити свою примхливість, особливо у весняний період. Також не варто розраховувати на успіх в колективній діяльності. У цій ситуації індивідуальна праця просто ніхто не побачить. Влітку можливо зміцнити майже втрачені відносини з колись близькою людиною.

Щур – Лев

Східний гороскоп на 2022 рік: Пацюк

Левам доведеться потрудитися в 2022 році. Зірки нададуть можливості для кар’єрного зростання, але про відпочинок доведеться забути на час. В кінці року з’явиться можливість поліпшити своє життя. Головне – стежити за здоров’ям, особливо в холодну пору року.

Щур – Діва

Східний гороскоп на 2022 рік: Пацюк

Дівам буде складно маневрувати в неспокійний рік. Плани доведеться часто переглядати, а іноді і відкладати в довгий ящик. Доведеться брати відповідальність на себе, і не нехтувати «брудними» прийомами. В любовній сфері не буде особливих перепадів, але невеликі сварки на грунті побуту обов’язково трапляться.

Щур – Терези

Східний гороскоп на 2022 рік: Пацюк

Терезам слід планувати свою діяльність з оглядкою на більш мудрих і впливових колег і друзів. Поодинці приймати рішення важко, але і можливі союзники можуть мати приховані мотиви. Тому, краще не ризикувати і продовжувати розвивати проекти, розпочаті раніше. Навесні можливі романтичні знайомства, але не обов’язково вони закінчаться серйозними стосунками.

Щур – Скорпіон

Східний гороскоп на 2022 рік: Пацюк

Скорпіонам доведеться переглянути свою тактику ведення справ і бути обережним. Там, де раніше агресія і напористість приносила успіх, чекатимуть проблеми. Влітку варто зайнятися своїм здоров’ям, особливу увагу приділити нервовій системі.

Щур – Стрілець

Східний гороскоп на 2022 рік: Пацюк

Стрільцям варто зменшити свою емоційність. На початку року з’явиться можливість проявити себе. Якщо нічого не зіпсувати, то восени буде прибуток і спокійний час. Варто уважніше придивитися до любовного інтересу.

Щур – Козеріг

Східний гороскоп на 2022 рік: Пацюк

Козерогам варто навчитися бути трохи більш гнучкими в професійних справах. У 2022 році їх вміння працювати за шаблоном буде малоефективно. Однак, влітку і восени їх чекає невелика прибуток. Самотні отримають багато шансів на перспективні знайомства.

Щур – Водолій

Східний гороскоп на 2022 рік: Пацюк

Водоліям потрібно присвятити багато часу здоров’ю. На початку року можливі загострення хронічних захворювань. Нові починання краще відкласти до кращих часів. А ось з друзями краще проводити більше часу. Вони допоможуть розібратися з проблемами і нададуть велику допомогу в подальшому.

Щур – Риби

Східний гороскоп на 2022 рік: Пацюк

Риби повинні приготуватися до періоду застою. У рік Тигра не варто ризикувати, вплутуватися в авантюри, починати нові проекти. Однак, упускати поточні напрацювання теж не можна. Найпродуктивніший час – перший місяць року, а також середина-кінець осені. Найкраще провести рік в турботі про себе і своїх близьких.

Рік Тигра представникам знака Щури краще провести в спокої і розміреності. Планування допоможе уникнути проблем, а здоровий підхід до життя стане фундаментом для формування гармонійного способу життя.

Новий рік 2023