Східний гороскоп на 2022 рік: Мавпа

Початок року для Мавп може здатися досить спокійним і нудним. Але вже до весни ситуація буде стрімко змінюватися. Значно зросте енергетичний потенціал, захочеться більше часу присвячувати роботі і навчанні. З огляду на гороскоп на 2022 рік, Мавпа з великою ймовірністю опиниться в центрі загальної уваги. Рівень доходів зростатиме стрибкоподібно, при цьому не можна упускати можливість шукати додаткові джерела для отримання грошових коштів.

Здоров’я

Східний гороскоп на 2022 рік: Мавпа

Збільшення рівня енергії потребують скинути зайвий жирок, накопичений за довгі зимові місяці. Але старатися з тренуваннями не слід. Це може загрожувати проблемами з серцем і судинами. Починати краще всього з регулярних ранкових зарядок і прогулянок на свіжому повітрі. Якщо дозволяє стан здоров’я, то збільшувати навантаження потрібно поступово.

Деякі Мавпи можуть відчувати непереборне бажання відновити свої колишні шкідливі звички. Але необхідно проявити стійкість і твердість характеру. Тоді вийде домогтися завидною фізичної активності і зміцнити здоров’я на довгі роки.

Любов і відносини

Східний гороскоп на 2022 рік: Мавпа

Мавпа в рік Тигра 2022 прагнути до самоти, але шанувальники не будуть давати проходу. Вони зможуть відчувати її прихований любовний магнетизм, який найсильніше проявиться навесні і влітку. Мавпу захочеться швидше відв’язатися від нав’язливих пропозицій руки і серця. Але відразу цього робити не варто. Велика ймовірність того, що серед потенційних подружжя може виявитися любов усього життя. Якщо упустити цю можливість зараз, то нова зустріч може відбутися дуже нескоро.

Для тих, хто вже тривалий час у відносинах, але ще не оформив їх офіційно, випаде такий шанс. Шлюби, укладені восени, обіцяють стати дуже вдалими.

Кар’єра

Східний гороскоп на 2022 рік: Мавпа

Робота роботою, але відпочивати необхідно. Мавпа може проявити незвичайний для себе ентузіазм і з головою зануритися в трудову рутину. Перший час з’являться помітні зрушення, вдасться досягти необхідного рівня поваги. Але вже ближче до березня запал поступово почне згасати, а з ним і досягнуті успіхи. Тому не можна відмовляти собі у відпустці. Корисними стануть регулярні медитації, які позбавлять від напруги, що накопичилася і допоможуть перерозподілити навантаження.

При спілкуванні з партнерами і колегами можна іноді показувати свою пристрасність. Але не можна забувати про тактовність і ввічливість. Бажано уникати тривалих поїздок, здійснювати їх тільки в крайніх випадках.

Фінанси

Східний гороскоп на 2022 рік: Мавпа

Деяким Мавпам до кінця лютого дуже пощастить: вони отримають або спадок, або виграють в лотерею. Деякі зможуть підвищити свої доходи завдяки вдалим угодам. Але східний гороскоп на 2022 рік для Мавпи радить не втрачати голову і постаратися не витратити всі гроші за один раз. Великі суми найкраще пустити в оборот, вклавши їх у надійній справі або придбати нерухомість.

Не всім буде також благоволить удача. Частина Мавп може виявитися на порозі фінансової кризи. Сумувати не варто, підтримка може прийти з абсолютно несподіваного боку. Але і сподіватися тільки на чужу допомогу не можна. Ситуацію можна помітно змінити лише в тому випадку, якщо вдасться проявити всю свою наполегливість і працьовитість.

Для чоловіка

Східний гороскоп на 2022 рік: Мавпа

Успіхи на любовному фронті можуть сильно закрутити голову. На початку року з’явиться можливість зізнатися в коханні своїй другій половині, тому затягувати з цим не варто. У сімейному житті можуть виникнути ситуації, коли шлюб буде перебувати на межі розриву. Але розмови по душам допоможуть вирішити більшість проблем.

Чоловікам необхідно пильніше поставитися до стану свого здоров’я. Багатьох проблем вдасться уникнути, якщо заздалегідь прийняти необхідні дії.

Для жінки

Східний гороскоп на 2022 рік: Мавпа

Починаючи буквально з середини січня, доведеться проявити неабияку витримку і терпіння. Але, використовуючи гороскоп для Мавпи на 2022 рік, жінка представник цього знака зможе викрутитися з будь-якої ситуації. Уникнути багатьох випробувань не вийде, тому він радить заздалегідь заручитися підтримкою близьких людей. Неминучі і проблеми на роботі, варто припиняти зароджуються плітки на самому початку.

В особистому житті можуть бути як скандали, так і пристрасні примирення. Не всі конфлікти вийде погасити, головне не наговорити в пориві люті зайвого.

Гороскоп для Мавпи за знаками зодіаку

Мавпа – Овен

Східний гороскоп на 2022 рік: Мавпа

З самого початку року доведеться проявити величезну витримку, щоб не пуститися у всі тяжкі. Спокуси будуть підстерігати на кожному кроці. Це і раптово накат лінь, і тяжке пристрасть до шкідливої ​​їжі, і зловживання шкідливими звичками. Через надмірне потурання своїм демонам можуть погіршитися відносини на роботі і з близькими людьми. Необхідно тренувати силу волі, в іншому випадку можна опинитися в скрутній фінансовій ситуації.

Мавпа – Телець

Східний гороскоп на 2022 рік: Мавпа

Весь рік будуть з’являтися прекрасні можливості, щоб відточити свої комунікативні навички. Люди будуть відчувати непереборне бажання зав’язати розмову. Це прекрасний час, щоб заводити нових друзів. Безліч вигідних контрактів вдасться укласти ближче до кінця року, якщо до того часу вийде поліпшити свої професійні навички. Необхідно стежити за станом свого здоров’я, можлива поява головного болю, пов’язаного з великою кількістю стресових ситуацій.

Мавпа – Близнюки

Східний гороскоп на 2022 рік: Мавпа

Доведеться багато і наполегливо попрацювати, щоб повернути той рівень достатку, який був упущений в попередній рік. Звичка відкладати всі справи на потім стане непотрібним баластом, від якого необхідно позбутися вже навесні. Тоді до осені очікується підвищення на роботі або інші зміни, які позитивно позначаться на матеріальному становищі. Ставлення з близькими людьми може вийти на новий рівень лише в тому випадку, якщо вийде проявити чуйність і розуміння.

Мавпа – Рак

Східний гороскоп на 2022 рік: Мавпа

Навалилися труднощі тільки підстебнуть до подолання старих страхів і комплексів. Рік готує безліч невеликих і великих випробувань, з яких вдасться вибратися з помітним успіхом. Непереборні, здавалося б, ситуації вийде побороти, заручившись підтримкою надійних людей. Можуть виникнути конфлікти з начальством. До листопада варто запастися деякою кількістю грошових коштів – можливі несподівані фінансові потрясіння.

Мавпа – Лев

Східний гороскоп на 2022 рік: Мавпа

Може виникнути відчуття, що примхлива удача вирішила відвернутися від своїх улюбленців. Справи йтимуть не зовсім так, як хотілося б. Можливо несподівана поява кредиторів. Влітку ситуація обіцяє нормалізуватися, але тільки з урахуванням того, якщо вийде виконати всі дані обіцянки та вирішити старі суперечки. Відносини з другою половиною можуть погіршитися, якщо вона відчує фальш у спілкуванні.

Мавпа – Діва

Східний гороскоп на 2022 рік: Мавпа

Весь рік потрібно буде шукати вихід для раптово нахлинула життєвої енергії. Потягне заводити нові стосунки, не виключені невеликі інтрижки на стороні. Пристрасне бажання творити буде позитивно позначатися на роботі. Захочеться знайти нові захоплення або з головою зануритися в улюблене хобі. Рік обіцяє стати вдалим для тих, хто зможе направити отриманий потенціал в правильне русло.

Мавпа – Терези

Східний гороскоп на 2022 рік: Мавпа

Бажання все встигнути і нічого не упустити в цей раз може надати погану послугу. Може скластися ситуація, коли доведеться зробити важкий вибір. Це можуть бути стосунки з декількома партнерами. Або рідні поставлять ультиматум: або вони, або кар’єра. Допоможе викрутитися з неприємного становища відмінна інтуїція. Проблем зі здоров’ям не виникне, якщо вже з самого початку року ретельно почати стежити за станом свого тіла.

Мавпа – Скорпіон

Східний гороскоп на 2022 рік: Мавпа

Перша половина року обіцяє бути спокійним і розміреним, але вже ближче до кінця літа доведеться зіткнутися з неприємними ситуаціями. Подолати всі проблеми не вийде, якщо діяти тільки напролом. Деякі обставини зажадають неабиякої частки хитрості. Бажання заводити нові знайомства може і не виникнути, але вони необхідні для успішної кар’єри.

Мавпа – Стрілець

Східний гороскоп на 2022 рік: Мавпа

Починаючи з весни, часті зміни в житті почнуть вибивати грунт з-під ніг. Навіть позитивні і приємні викликатимуть деякі сумніви. Але підозрілого не буде виправдана. Будь-які нові події – результат наполегливої ​​і важкої роботи. Зараз якраз настав час пожинати плоди своєї діяльності. Чесним і працьовитим людям побоюватися не потрібно, все буде відбуватися тільки в їх користь. Безвідповідальне ж поведінка призведе до негативних наслідків.

Мавпа – Козеріг

Східний гороскоп на 2022 рік: Мавпа

Протягом всього року буде потрібно частіше забувати холодну і відсторонену логіку і дозволяти собі прислухатися до голосу інтуїції. Рідні люди можуть приховувати за своїми словами набагато більше, ніж здається на перший погляд. Осінь і весна – небезпечний час для тих, у кого проблеми з суглобами. Хорошим рішенням стане поїздка в санаторій або на море.

Мавпа – Водолій

Східний гороскоп на 2022 рік: Мавпа

Приємні сюрпризи і вдалі події можуть послабити пильність і змусити надмірно розслабитися. Але цього робити не варто. Рік може підкинути не тільки радісні моменти, але і масу проблем. На роботі краще більше часу приділяти не тільки спілкуванню з колегами, а й розвитку професійних навичок. Працьовитість згодом добре окупиться, зміцнивши фінансову сферу.

Мавпа – Риби

Східний гороскоп на 2022 рік: Мавпа

Мигтючі поблизу перспективи значно підвищать віру в свої сили. Зараз дуже важливо схопити удачу за хвіст і проявити необхідне завзяття. Несподівані зміни будуть переважати в професійній діяльності. Можливо, доведеться різко змінити рід занять. Буде потрібно якийсь час, щоб вийшло зміцнитися на новому місці, але вже до осені намітяться позитивні зрушення. Романтика також вийде на перший план. Виникне бажання зробити пропозицію своїй другій половині.

Новий рік 2023