Східний гороскоп на 2022 рік: Кінь

Східний гороскоп для Коні на 2022 рік чітко говорить, що Тигр буде дивно ласкавим і поступливим. Він стане оберігати її від найсерйозніших і небезпечних моментів у житті. Тільки Пані Удачі дозволено буде пройти через його сувору захист. Але допомагати вона буде тільки тим, хто не має наміру спочивати на лаврах і готовий продовжувати наполегливо працювати.

Любов буде постійно витати в повітрі, підтримуючи в Коні стан радості й трепету. Не потрібно боятися дрібних промахів і неприємностей. Постійно будуть з’являтися нові можливості, які поліпшать матеріальне становище і підвищать бойовий настрій.

Здоров’я

Східний гороскоп на 2022 рік: Кінь

Весь рік обіцяє бути спокійним і благополучним в плані здоров’я. Але на це зможуть розраховувати лише ті Коні, які заздалегідь подбали про своє тіло. Хоча почати ніколи не пізно. Займатися спортом можна вже відразу після новорічних канікул. Але робити це потрібно поступово, значна увага приділяючи розминці і розтяжці. Якщо є можливість, то можна почати відвідувати басейн.

Тим Коням, хто страждає хронічними захворюваннями печінки і нирок, бажано поберегтися, особливо навесні і восени. Не можна відкладати відвідування лікаря. Наслідки можуть виявитися плачевними. Неспішні прогулянки на свіжому повітрі підвищать загальний тонус організму і надихнуть на нові звершення.

Любов і відносини

Східний гороскоп на 2022 рік: Кінь

Кінь в рік Тигра 2022 зможе зіткнутися з усіма відтінками любовних відносин. Це буде і всепоглинаюча пристрасть, від якої мурашки будуть бігати по шкірі, і ніжні довірчі бесіди за обіднім столом. Самотні серця нарешті зможуть знайти свою другу половину вже влітку. Тільки для цього Коні потрібно перестати уникати спілкування з новими людьми, не боятися показувати себе таким, яким воно є насправді. Справжня любов відкриється тільки тим, хто, перш за все, чесний з самим собою.

Восени з’явиться вдала можливість зробити пропозицію, перевівши відносини на новий рівень. У деяких сімейних пар очікується щасливе поповнення. Звістка про вагітність принесе радість обом подружжю. Частих сварок не передбачається, в основному конфлікти будуть виникати через дрібних дрібниць. Але розуміння почуттів коханої людини допоможе легко і швидко вирішити всі проблеми.

Кар’єра

Східний гороскоп на 2022 рік: Кінь

Перше півріччя надасть можливість змінити рід діяльності і звільнитися з нудною і стомлюючої роботи. З огляду на гороскоп на 2022 рік, Кінь повинна докласти більше зусиль, щоб змінити своє життя на краще. Побоювання, звичайно, будуть виникати, але відступати від своїх планів не варто. Будь-які починання закінчаться успішно, якщо Коні проявлять старанність і будуть відкриті для нових знань.

Тим, кого влаштовує поточна кар’єра, хвилюватися за своє майбутнє також не потрібно. Весь рік буде вдалим для укладення вигідних контрактів і залучення в свій бізнес талановитих і кмітливих людей. Відносини з колегами будуть розвиватися в позитивному ключі, якщо Кінь зможе показати всю свою чесність і надійність.

Фінанси

Східний гороскоп на 2022 рік: Кінь

Наполеглива праця буде винагороджена вже до середини травня. Рівень доходу помітно зросте, з’являться додаткові джерела заробітку. Але зменшувати темп не варто, удача любить працьовитих людей. Вона буде час від часу приносити нові можливості, відкриється перспектива отримання пасивного доходу.

Для більшості Коней рік буде дуже вдалим на раптові подарунки і приємні винагороди. Можливо, варто очікувати несподівану, але заслужену премію на роботі або виграш в лотерею. Але не можна дозволити коротким успіхам закрутити собі голову. Легкі гроші швидко прийдуть і можуть також швидко піти. Краще витратити кошти на поліпшення свого сімейного побуту або відкласти їх на «чорний день».

Для чоловіка

Східний гороскоп на 2022 рік: Кінь

робоча конячка може абсолютно не вистачати часу на сім’ю і відпочинок. Нові контракти і відповідальні проекти будуть буквально сипатися з усіх боків. Не всі рідні зможуть спокійно з цим миритися. Тільки довірчі відносини подружжя і відверті бесіди по душах допоможуть владнати наростаючі конфлікти.

Чоловікам варто потурбуватися про своє здоров’я і обачно поводитися в літні місяці. Дуже високий ризик отримання травм і загострення захворювань, пов’язаних з судинами. Потрібно постаратися відмовитися від куріння і обмежити вживання алкоголю. Тоді взимку навряд чи виникнуть проблеми з самопочуттям. Необхідно своєчасно звертатися за лікарською допомогою, щоб легке захворювання не переросло в щось небезпечне.

Для жінки

Східний гороскоп на 2022 рік: Кінь

Важкі і тоскний місяці нарешті добігають кінця. Доля готує своїм обраницям масу позитивних вражень і яскравих подій. Як говорить гороскоп для Коні на 2022 рік, жінка зможе вдосталь насолодитися своєю незалежністю. Фінансова сфера поступово прийде в стабільний стан, з’явиться можливість побалувати себе тими речами, про які так давно мріяла.

Кінь продовжить стабільно працювати, але натиск поступово спадатиме, кількість перейде в якість. Виникнуть способи отримати більшу зарплату за якісне виконання своїх обов’язків. На любовному фронті можливі невеликі зміни, але здебільшого вони будуть приємними. Варто більше часу приділити коханій людині, він з радістю оцінить проявлену турботу.

Гороскоп для Коні за знаками зодіаку

Кінь – Овен

Східний гороскоп на 2022 рік: Кінь

У перше півріччя доведеться трохи знизити свої амбіції. Бажання не завжди буде відповідати можливостям. В основному це все більше стосуватиметься фінансової сфери. У друге півріччя проблеми поступово почнуть зникати. У непростий час впоратися з неприємностями допоможуть близькі друзі. Необхідно заздалегідь заручитися їхньою підтримкою.

Кінь – Телець

Східний гороскоп на 2022 рік: Кінь

Чарівність і красномовство стануть прекрасною підмогою в ділових відносинах. Колеги і партнери по бізнесу з більшою готовністю будуть співпрацювати, якщо вийде проявити всі свої дипломатичні здібності. Навесні і восени варто звернути пильну увагу на своє здоров’я. Можливе загострення хронічних захворювань.

Кінь – Близнюки

Східний гороскоп на 2022 рік: Кінь

Починаючи з перших місяців, доведеться гарненько попрацювати. Але праця не буде викликати неприємних емоцій, а, навпаки, з’явиться ще більше завзяття. Доброю ідеєю буде запис на додаткові курси. Вони можуть бути як професійними, так і курсами по саморозвитку. Не потрібно упускати свій шанс, вже до середини року.

Кінь – Рак

Східний гороскоп на 2022 рік: Кінь

Віра в свої сили допоможе подолати будь-які перешкоди. Конфлікти на роботі і в сімейному житті вийде легко і просто дозволити, якщо вислуховувати думку інших людей. Можливо, доведеться зіткнутися з такими ситуаціями, які сильно знизять самооцінку. У таких випадках не потрібно соромитися і відразу ж звертатися за допомогою.

Кінь – Лев

Східний гороскоп на 2022 рік: Кінь

Не потрібно боятися щось випустити з-за своєї повільності і незібраність. Відбуватимуться такі ситуації, вирішення яких потребує тривалого і вдумливого розгляду. Взагалі, девіз всього року для багатьох представників знаку буде звучати «тихіше їдеш – далі будеш». Сумувати про втрачені можливості не потрібно, тому що в майбутньому з’явиться ще більше вдалих моментів.

Кінь – Діва

Східний гороскоп на 2022 рік: Кінь

У важких життєвих ситуаціях поради близьких людей будуть дуже до речі. Але не можна забувати і про свою інтуїції. Бажання зав’язати нові романтичні знайомства з’явиться в осінні місяці. Потрібно постаратися уникати скандалів, тому що восени очікується збільшення кількості розлучень. У червні висока вірогідність погіршення стану у людей, схильних до серцево-судинних захворювань.

Кінь – Терези

Східний гороскоп на 2022 рік: Кінь

Стресових ситуацій стане значно менше. З’явиться можливість більше часу присвятити собі. Сприятливими стануть різні поїздки – за кордон або в межах рідної країни. Відносини з родичами будуть напруженими, якщо не вийде вирішити деякі давні суперечки.

Кінь – Скорпіон

Східний гороскоп на 2022 рік: Кінь

Рішучість і цілеспрямованість дуже сильно допоможуть у розвитку кар’єри. Ділові партнери зможуть по достоїнству оцінити зацікавленість і бойовий настрій. У квітні висока ймовірність приємною і несподіваною зустрічі. Друга половина року буде сприятлива для занять спортом і отримання додаткової освіти.

Кінь – Стрілець

Східний гороскоп на 2022 рік: Кінь

Весь рік варто бути насторожі і остерігатися шахраїв. Вони можуть запропонувати участь в сумнівних махінаціях. Необхідно зразу ж присікати подібні дії. Весняні місяці порадують приємними сюрпризами та новинами. Є висока ймовірність зустрічі з людьми, зв’язок з якими було втрачено кілька років тому.

Кінь – Козеріг

Східний гороскоп на 2022 рік: Кінь

Навколишні люди все частіше будуть просити дружньої поради. Буде потрібно проявити всі свої інтелектуальні здібності. Можливі різкі зміни в житті. Необхідно більше часу проводити з близькими людьми – їм можуть знадобитися підтримка і розуміння. Варто обмежити вживання шкідливої ​​їжі, до літа неправильне харчування може сильно позначитися на стані здоров’я.

Кінь – Водолій

Східний гороскоп на 2022 рік: Кінь

З’являться нові можливості поліпшити своє фінансове становище. Необхідно постаратися не упустити свій шанс. Можливо, буде потрібно шукати нові джерела доходів. Серпня подарує романтичні зустрічі і корисні ділові знайомства. Поїздки по роботі, якщо є можливість, краще відкласти до настання осені.

Кінь – Риби

Східний гороскоп на 2022 рік: Кінь

Страх може зруйнувати більшість запланованих заходів. Необхідно зібрати всю свою мужність, щоб домогтися бажаного. Особливо це стосується романтичної сфери. Не потрібно боятися зізнаватися у своїх почуттях. Через побоювання отримати відмову можна упустити любов всього свого життя. Варто остерігатися зайвих стресів – вони можуть негативно вплинути на стан всього організму.

Новий рік 2023