Східний гороскоп на 2022 рік: Дракон

Дракон і Тигр – духовно споріднені знаки. Вони обидва прагнуть до лідерства, рішучі, енергійні, знають себе, готові брати відповідальність і ризикувати. Однак, Тигру властива деяка безрозсудність і поривчастість, в той час як Дракон більш дисциплінований і самоорганізуватися. Саме ці якості і зіграють головну роль протягом усього року. Дракон в рік Тигра 2022 має всі шанси злетіти по кар’єрних сходах, розібратися з тривалими справами і організувати своє життя.

Здоров’я

Східний гороскоп на 2022 рік: Дракон

Представники знака завдяки внутрішньому полум’я підтримують себе у відмінній фізичній, розумовій і духовній формі. Хвороби обходять їх стороною. Але негативні риси характеру – завищені вимоги до себе і оточуючих, підвищена емоційність, схильність до переробок, погано позначаються на нервовій системі. В першу половину року потрібно приділяти їй підвищену увагу. У цьому допоможе здоровий сон, активність на свіжому повітрі, мінімізація психостимулюючих засобів – кава, алкоголю, різні практики розслаблення і медитації.

Напружений рік восени і на початку зими може відгукнутися проблемами з серцем і судинами. Головне – не затягувати з діагностикою та лікуванням і тоді хвороба не отруїть наступні роки життя.

Тигр – істота непередбачувана. Весь рік варто бути напоготові, можливі не серйозні, але неприємні застуди, перевтоми, травми. У 2022 року не потрібно захоплюватися екстремальними видами спорту і піддавати життя небезпеці без дуже вагомих причин. Краще почекати більш стабільного і однозначно щасливого часу.

Любов і відносини

Східний гороскоп на 2022 рік: Дракон

Страсна натура Дракона в рік Тигра НЕ буде чахнути в нудьзі і смутку. Навесні і влітку можливі бурхливі романи з новими людьми. Їх результат неочевидний і багато в чому спирається на особисті якості Дракона. Чи хоче він чи вона серйозні відносини з цією людиною? Чи готовий поборотися зі своїми недоліками заради спільного майбутнього? У будь-якому випадку, протягом усього року будуть спади і підйоми в стосунках з близькими людьми.

Якщо хочеться нарешті знайти споріднену душу, стати парою або навіть зважитися скувати себе узами шлюбу, то потрібно буде взяти і цю ситуацію в свої руки. Мінливість покровителя року може подарувати ідеальний шанс на просування в амурних справах. Потрібно буде взяти під вуздечку запальність і прямолінійність і показати дорогій людині, що саме ви – той самий міцний фундамент і орієнтир в житті.

Гороскоп для Дракона на 2022 рік передбачає зміцнення відносин з більш тихими і поступливими знаками. Постійні зміни сильно вибивають їх зі звичного ритму. Впевнене керівництво і співпереживання Дракона допомагають їм проявити свої кращі сторони. Такий тандем відкриває безмежні можливості.

У цілому, вже усталені пари не будуть відчувати сильних проблем у відносинах. Друга половина може відмовитися єдиним острівцем стабільності і віддушиною в неспокійний час.

Кар’єра

Східний гороскоп на 2022 рік: Дракон

Тигр піднесе багато сюрпризів і можливостей для реалізації себе в кар’єрі та бізнесі. Рік почнеться стрімко, несподівано і принесе купу ідей, проблем, перспектив і можливостей. Судом встановлено розбирати по мірі їх появи. Цей процес затягнеться на кілька місяців, але вже влітку можна буде заспокоїтися, видихнути і піти в заслужену відпустку.

Кожна проблема – шанс показати себе, свої лідерські якості і компетентність. Але також це шанс прилюдно сісти в калюжу, підвести колег і показати себе з гіршого боку. Варто зменшити самовпевненість і тверезо дивитися на ситуацію. Якщо запропонований план ризикований, то краще підкоритися і працювати над чужою ідеєю. Це складно, але в кінці року може обернутися вигідною пропозицією.

Драконам-керівникам у 2022 році буде не просто – список підконтрольних зон розшириться, за підлеглими потрібно уважно стежити. Часто будуть виникати ситуації, коли доведеться закатати рукава і попрацювати нарівні з командою. Саме такий вид керівництва, де начальник залучений в діяльність свого відділу і не соромиться виконувати рутинні завдання, і принесе найбільший успіх в цьому році.

Фінанси

Східний гороскоп на 2022 рік: Дракон Багато роботи – велика премія. Саме в такій залежності пройде перша половина року для Дракона. Ефективне вирішення робочих проблем, нові обов’язки і нестандартні ідеї будуть помічені і винагороджені начальством. А головне – сумлінну працю взимку і на початку весни стане фундаментом для підвищення і збільшення окладу.

Коли справи устаканиться, виникне спокуса на зароблені гроші купити собі королівський подарунок. Але краще відмовитися від цієї ідеї і приберегти кошти на близьке майбутнє. Протягом всього року можливі великі поломки техніки і інші неприємні витрати.

Восени слід виважено оцінити своє становище, перспективи та плани на інші сфери життя. Можливо, варто звернути фінанси на самоосвіту, на бізнес, а може і на поліпшення життя своїх рідних. Покровитель року благоволить обдуманим витрат, не пов’язаними з миттєвими примхами і ризикованими авантюрами.

Для чоловіка

Східний гороскоп на 2022 рік: Дракон

Чоловіки-Дракони у 2022 році будуть наполегливо працювати на шляху до своєї великої мети. Роботи очікується багато, шансів реалізувати ідеї – ще більше. Не варто розпорошуватися і намагатися вичавити максимум з будь-якої ситуації. Сконцентруйтеся на цілі, але не втрачайте з уваги і інші важливі аспекти життя.

Протягом усього року будуть з’являтися цікаві знайомства. Шанс знайти кохання або надійного товариша невеликий, але не варто ігнорувати нових людей. Вони можуть принести користь або стануть тимчасовими компаньйонами в розвазі.

Вибудовуючи власну кар’єру, не потрібно забувати про сім’ю, друзів та небайдужих людей. Влітку їм може знадобитися підтримка, допомога або хороший рада для подолання особистих проблем. Незважаючи на можливі особисті негаразди, своїх кидати не можна.

Активний рік може обернутися спадом ближче до зими. Ніяких серйозних труднощів зірки не пророкують, але зайнятися собою, своїм здоров’ям і душевним станом потрібно своєчасно. А якщо правильно розставити пріоритети і дотримуватися планів, то цей спад може бути непомітним на тлі загальної організованості життя.

Для жінки

Східний гороскоп на 2022 рік: Дракон

Як віщує гороскоп Дракона на 2022 рік, жінка вступає в продуктивний період. Буде можливість вибрати, якій сфері життя приділити підвищену увагу. Жінки-кар’єристки зможуть показати вражаючі результати в другій половині зими і на початку осені. Компетентність і працьовитість буде помічено і серед колег, і в колі начальства.

Навесні і восени є шанс зустріти романтичний інтерес. Чи перетвориться він в повноцінні відносини – невідомо, але багато що залежить від жінки-Дракона. Якщо відносини рухаються до весілля, то церемонія в цьому році стане початком міцного шлюбу, де чоловік і жінка – надійні партнери і пристрасні коханці.

У 2022 році близьким, а особливо дітям, може знадобиться активна допомога і підтримка. Це може відсунути кар’єрні амбіції жінки-Дракона. Розставляти пріоритети доведеться самостійно. Символ року буде вподобу і діловим, і сімейним дамам.

Протягом року варто приділяти увагу своєму здоров’ю. Очікуються класичні проблеми трудоголіків: малорухливий спосіб життя, погане харчування, неякісний сон, тривожність, вигоряння і подібне. Щоб уникнути цього, потрібно стежити за собою і не затримуватися на роботі.

Гороскоп для Дракона за знаками зодіаку

Дракон – Овен

Східний гороскоп на 2022 рік: Дракон

Овнів у 2022 році буде чекати великий успіх. Вони володіють всіма потрібними якостями, щоб поліпшити справи, зміцнити фінансове становище і закінчити рік на підйомі. Але при цьому можуть виникнути проблеми з сім’єю і другою половинкою – їм не до душі постійно відсутній вдома рідна людина. Слід приділити їм увагу.

Дракон – Телець

Східний гороскоп на 2022 рік: Дракон

Тельці в рік Тигра нарешті отримають заслужене визнання. Протягом року слід бути уважним, особливо влітку. Велика ймовірність травмуватися або пережити складний розставання з кимось близьким. Кращий час для відпустки і розслаблення – початок осені.

Дракон – Близнюки

Східний гороскоп на 2022 рік: Дракон

Близнюкам з самого початку року доведеться несолодко. Проблеми поваляться з усіх боків. Краще рішення – видихнути, взяти невелику паузу і провести цей час в турботі про себе. А після – вирішувати проблеми по мірі надходження. Восени варто обережно пускатися в любовні авантюри. Це не найкращий час для ухиляння від робочих обов’язків.

Дракон – Рак

Східний гороскоп на 2022 рік: Дракон

Ракам у 2022 році мають бути серйозні труднощі, пов’язані з фінансовими витратами. Не варто піддаватися емоціям, влітку з’явиться хороша можливість все виправити і вийти в плюс. На початку осені, після трудового сезону, слід подбати про своє здоров’я.

Дракон – Лев

Східний гороскоп на 2022 рік: Дракон

Левам потрібно стежити за своїм здоров’ям протягом усього року. Є ймовірність упустити початок серйозної хвороби. Зима – найкращий час для роботи і заробляння грошей. Восени варто відправитися в подорож з дорогою людиною або відвідати родичів.

Дракон – Діва

Східний гороскоп на 2022 рік: Дракон

Діви ризикують провести весь рік в гонитві за почуттями. Доведеться проявити силу волі і зайнятися більш приземленими справами – роботою, навчанням, побутом. Нові пристрасті можуть привести в нікуди, попутно зруйнувавши міцні старі відносини.

Дракон – Терези

Східний гороскоп на 2022 рік: Дракон

Терези у 2022 році будуть кидатися в пошуках кращого рішення і ідеальної можливості для зростання. Це спровокує підвищену тривожність і може привести до серйозних помилок. Поправити нервову систему найкраще на початку осені.

Дракон – Скорпіон

Східний гороскоп на 2022 рік: Дракон

Скорпіони будуть під владою емоцій до кінця осені. Найменші невідповідності стануть приводом для бурі гніву. Це може вдарити і по роботі, і по відносинам. Тому, доведеться стримуватися і вчитися контролювати свої емоції.

Дракон – Стрілець

Східний гороскоп на 2022 рік: Дракон

Стрільці проведуть весь рік в цікавих проектах, які принесуть прибуток і нові можливості для зростання і розвитку. Рік буде більш, ніж вдалим і принесе приємні сюрпризи на всіх фронтах.

Дракон – Козеріг

Східний гороскоп на 2022 рік: Дракон

Козероги будуть відчувати невеликі нездужання. Головна мета на 2022 рік – стежити за своїм здоров’ям і не здавати позиції в діловій сфері. Початок літа стане найвдалішим і прибутковим періодом, після якого можна влаштувати довгоочікувану відпустку.

Дракон – Водолій

Східний гороскоп на 2022 рік: Дракон

Водоліям варто трохи зменшити трудоголізм і амбіції. Кар’єра рухається в правильному руслі, а значить можна трохи розслабитися і подивитися на результати своєї праці. Також варто уважніше придивитися до нових знайомих – дружба з ними триватиме не один рік.

Дракон – Риби

Східний гороскоп на 2022 рік: Дракон

Рибам доведеться зменшити творчі пориви – вони можуть привести до краху. Краще спиратися на перевірені стандартні алгоритми, не ризикувати даремно. У другій половині літа слід стримувати характер і не провокувати рідних на скандали і сварки.

Як віщує гороскоп на 2022 рік, Дракона чекає період підйому в діловій і фінансовій сфері. Буде можливість знайти свою любов, але в цілому романтика буде триматися на стабільному рівні.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
Новий рік 2021-2022