Гороскоп від Тамари Глоби на 2021 рік за знаками зодіаку

Вже багато сотень років людство вивчає астрологію з різних точок зору. Одним аспектом інтересів людей є пророкування долі по зірках. При цьому в одних «звіздарів» передбачати майбутні події виходить дуже добре. Гороскоп від Тамари Глоби на 2021 рік відрізняється саме високою достовірністю, тому люди різних знаків зодіаку з великим задоволенням хочуть прочитати про події у своєму найближчому майбутньому.

Загальні тенденції 2021 року

Наступаючий рік Білого Металевого Бика вже своєю назвою говорить про те, що потрібно бути з чистою душею і міцною волею. Покровительствующее тварина не терпить фальші і відвертого тунеядства. Бик поважає цілеспрямованих осіб, обізнаних в досяжних бажаннях толк.

Важливо пам’ятати, що покровитель року хоча і вимагає від людей працездатності та активного просування вперед, але він не любить «бездумність». Це більше стосується чоловіків — представницям прекрасної статі Бик пробачить якусь творчу жилку в їх повсякденних справах. Сильним світу цього варто уникати характерною для них ризикованості і знизити схильність до експериментів у будь-якій сфері. Зараз краще йти второваними стежками, досягаючи бажаних цілей традиційними способами з малою дещицею новаторського підходу.

Гороскоп від Тамари Глоби на 2021 рік за знаками зодіаку

Прагнучи до чогось необхідно не забувати про значимість працелюбності у 2021 році — людей, що працюють з-під палки», ніяких бонусів і заохочень не чекає. Мова йде про багатьох сферах життя, а не тільки про її матеріальну сторону. Навіть у побудові відносин важливо проявити завзятість, наприклад, зайнявшись своєю фігурою і вихованням характеру, не забуваючи регулярно відвідувати якісь компанії або хоча б сайти знайомств, щоб знайти свою половинку.

Втім, комусь із зодіаків в цьому році може не повезти з любовними пригодами. Краще не обмежуватися загальним гороскопом на рік, а дізнатися, що приготували зірки кожному жителю планети індивідуально по знакам зодіаку.

Овен (21.03-20.04)

Гороскоп від Тамари Глоби на 2021 рік за знаками зодіаку

Представників зодіаку чекає велика кількість життєвих змін, починаючи від особистої сфери і закінчуючи грошовими відносинами. Зірки радять сміливо братися за різні ділові проекти, особливо якщо присутні сили та потенційні партнери. У першій половині року Овнам буде на все вистачати б’є через край енергії.

Важливо! В енергетиці року криється підступ — людям цього знака варто змушувати себе частіше відпочивати або своєчасно змінювати вид діяльності на більш розслаблений, т. к. вже влітку вони можуть відчути занепад сил. При відсутності відпочинку за шаленою активністю прийде апатія, здатна сильно знизити можливий річний успіх.

Зараз час вчитися делегувати свої повноваження — багатьом Овнам вдасться завести корисні знайомства та знайти нових ділових партнерів, здатних допомогти у справах. Рік у цілому сприятливий для різкого зростання фінансового добробуту, але видобутого лише шляхом наполегливої праці.

І неодруженим, і сімейним не варто забувати про любов. Першим варто бути уважніше при виборі другої половинки, зараз визначитися не так легко, оскільки мається на увазі певний асортимент бажають щастя. Овнам, що мають пару, важливо пам’ятати про свої обов’язки, попутно не забуваючи про романтичні вчинки.

Читайте також:  Гороскоп на 2021 рік Кролик: жінка і чоловік

Телець (21.04-21.05)

Гороскоп від Тамари Глоби на 2021 рік за знаками зодіаку

Люди цього знаку володіють безліччю корисних для Білого Бика якостей. Цілеспрямованість і характерне для Тельців завзятість буде у 2021 році великим бонусом для них. Володіючи високою працездатністю у рік Бика можна досягти величезних успіхів, що зараз може зробити більшість з Тельців. Винятком стануть лише рідкісні ледачі представники знаку.

Увага! Для представників цього зодіаку 2021 рік пройде під знаком любові. До сімейних Тельцям повернеться любовний вогонь, даруючи яскраві емоції. Самотні люди цього знака повинні бути уважними при всіх знайомства і відновлення спілкування з напівзабутими приятелями-сусідами — серед них ховається гідна друга половинка.

Також вдалими будуть ділова та фінансова сфери. Причому перше з другим не зовсім пов’язані — гроші можуть покладатися і за минулі заслуги. Якщо ж раніше таких не було, то можна трохи напружитися зараз і справедливий Бик обдарувати матеріальною підтримкою. До кінця року проявиться і ділова сфера у всій красі, а найсміливіші Тельці можуть спробувати почати свій бізнес-проект. Важливо лише не забувати про відпочинок, т. к. нескінченна робота здатна похитнути здоров’я.

Близнюки (22.05-21.06)

Гороскоп від Тамари Глоби на 2021 рік за знаками зодіаку

Якщо комусь покровитель року і подарує легке життя, то точно не Близнюкам. Проте шанс на хороші дивіденди Бик все ж надасть, але робити все доведеться самостійно. Особливо, не боїться самотньої роботи, дістанеться хороша порція успіху та фінансової подяки. Є й окрема рекомендація астрологів, що стосується жінок — у цьому році перешкодою до успіху можуть стати плітки. Важливо не тільки не давати приводу для пересудів, але і не приймати участі в негативному обговоренні людей за їх спиною.

Зірки радять! Близнюки в 2021 році знаходяться в зоні ризику ускладнень зі здоров’ям. Найбільш виражена небезпека пов’язана з нервовими потрясіннями, емоційними перевантаженнями і іншими психологічними труднощами. Нестабільне душевний стан може призвести до різних фізичних захворювань.

При цьому Близнюкам не піти від насиченої емоційної складової — самотні можуть зрозуміти, що не всі їх об’єкти обожнювання дорожать ними, а сімейні ризикують поринути у вир агресивних розборок. І тим, і іншим, рекомендується освоїти техніки розслаблення і навчитися стримувати гнів.

Рак (22.06-22.07)

Гороскоп від Тамари Глоби на 2021 рік за знаками зодіаку

Найбільш вдалою сферою для Раків у 2021 році стане область роботи та фінансів. Завжди приємно працювати в задоволення, заодно отримуючи гідну винагороду. При цьому варто звернути увагу на дрімаючі здібності, вимагають розкриття. У разі їх застосування можливі великі доходи.

Варто знати! Сфера любові в зоні ризику — вірогідні сварки, непорозуміння і навіть розставання. Ракам важливо говорити про свої почуття спокійно і вчасно.

З боку здоров’я очікуються проблеми, оскільки із-за хвилювання і пасивності Раки можуть перевантажити серцево-судинну систему. Важливо пам’ятати про профілактику, частіше гуляти на свіжому повітрі і спілкуватися з приємними людьми.

Лев (23.07-22.08)

Гороскоп від Тамари Глоби на 2021 рік за знаками зодіаку

Зараз у Львова не найпростіший період — потрібно забути про дозвільне життя, занурившись з головою в процес досягнення цілей. Важливо проявляти царствену скритність, т. к. Леви ризикую потрапити в зону інтриг, пліток та провокацій. Якщо уникнути цього, то можна і досягти цілей, і непогано заробити.

Цікаво! Якщо зараз раптом закінчаться любовні стосунки, то не варто шукати нову пару. Зараз продуктивніше почати аналізувати і просто розмірковувати про життя.

Здоров’я особливих проблем чекати не варто — бажано наблизити до життя ЗСЖ. Це поліпшить самопочуття і додасть загальний тонус.

Читайте також:  Гороскоп на 2021 рік Терези: жінка і чоловік

Діва (23.08-22.09)

Гороскоп від Тамари Глоби на 2021 рік за знаками зодіаку

Чарівних Дів у 2021 році чекає період спокійного плину ділових питань і деякої пасивності. Проте проявляти зусилля все ж треба — зараз час для успішного навчання і занурення в спілкування з близькими.

Зірки попереджають! Дівам важливо зараз намагатися бути більш м’якими в спілкуванні з протилежною підлогою, особливо якщо мова йде про сімейних людей. Одиноким варто бути уважними, щоб не пропустити доленосне знайомство.

Дівам потрібно навчитися стримувати або трансформувати негативні емоції — багато чого буде відбуватися не з їх чітким планом, що здатне вивести їх з рівноваги. Важливо бути терплячими і йти вперед, незважаючи на труднощі.

Терези (23.09-22.10)

Гороскоп від Тамари Глоби на 2021 рік за знаками зодіаку

Весь 2021 рік представники знаку будуть виправдовувати свою назву — їм буде складно рухатися вперед з-за спроб прийняти максимально зважене рішення. Велику частину часу Терезам буде здаватися, що все йде не так, треба щось змінити або переробити.

Небезпека! Терезам важливо освоїти розслаблюючі техніки і спробувати делегувати ряд повноважень по прийняттю рішень. Постійна напруга здатна виснажити організм, спровокувавши численні проблеми з фізичним і психологічним здоров’ям.

В цілому рік Бика очікується складним. Зараз Терезам потрібно навчитися якісно комунікувати з близькими людьми, не боячись розповісти їм про свої «метаннях», вислуховуючи і застосовуючи якісні поради. У любові ж все буде також незрозуміло — у сімейних то все просто дуже спокійно, то трохи напружено. У самотніх теж все неврівноважено і неоднозначно — нові знайомства триватимуть, але незрозуміло чи стануть ці особи улюбленими людьми або просто друзями.

Скорпіон (23.10-21.11)

Гороскоп від Тамари Глоби на 2021 рік за знаками зодіаку

Представникам цього знака в рік Бика буде нелегко — імпульсивність Скорпіонів не раз надасть їм «ведмежу» послугу. При цьому незважаючи на всі перипетії Скорпіони мають шанси на кар’єрне зростання і пристойні доходи. Більш того, доходи можуть стати навіть непристойними в плані своєї переконливою величини.

Рада астролога! Незважаючи на зростання добробуту Скорпіонам варто почати вдумливо витрачати зароблене. Зараз краще уникати спонтанних витрат.

В любові і з боку здоров’я бурі очікуються. У першому випадку конфлікти на грунті ревнощів і власницького поведінки Скорпіонів. У другому через неодноразові «нападок» інфекційних захворювань.

Стрілець (22.11-21.12)

Гороскоп від Тамари Глоби на 2021 рік за знаками зодіаку

Останній місяць 2020 року Стрільцям варто витратити на складання планів і проектів, оскільки вже в січні 2021 їм представиться можливість поринути в реалізацію задуманого. Бажання працювати та можливість якісно працювати співпадуть — все це призведе до зростання доходів.

Небезпека! Зараз краще уникати екстремальних видів спорту і ризикованих заходів. Рік Бика травмоопасен для Стрільців.

В любові та спілкуванні з друзями рік пройде гладко. Треба лише приділяти час духовного розвитку, отримання задоволень і турботі про власне самопочуття. Це допоможе підсилити яскравість фарб і гостроту почуттів.

Читайте також:  Гороскоп на 2021 рік Собака: жінка і чоловік

Козеріг (22.12-20.01)

Гороскоп від Тамари Глоби на 2021 рік за знаками зодіаку

Цьому знаку покровитель року отсыпал повну чашу благ — Козероги раніше всіх виконали хорошу роботу, зараз вони можуть просто пожинати плоди. Однак це стосується тільки тих, хто активно до чогось рухався в минулих періодах. Такі люди отримають і спокій, і достаток, і плавний розвиток поточних проектів.

Важливо! Ті, хто лінувався в минулому, зараз мають шанс все виправити. Для цього таким Козерогам потрібно активно включитися в роботу, тоді все починає «плисти до них у руки», дозволяючи легко досягти помітного прогресу.

Здоров’я і особисте життя теж порадують Козерогів — перше буде міцним і стабільним, а для більшої любові у представників зодіаку можуть з’явитися довгоочікувані діти.

Водолій (21.01-18.02)

Гороскоп від Тамари Глоби на 2021 рік за знаками зодіаку

Властиве деяким Водоліям завзятість здатне в цьому році надати їм добру послугу — Металевий Бик любить діяльних людей, наполегливо рухаються до мети. Активна планомірна діяльність може дати хороші дивіденди у вигляді кар’єрного просування та матеріальної винагороди.

Радісні події! І самотнім, і сімейним Водоліям в рік Бика належить дізнатися всю повноту радості, щастя і взаєморозуміння в любовній сфері. Зараз ідеальний період для зав’язування та/або гармонізації відносин, дарують глибокі щирі почуття.

З боку здоров’я у Водоліїв можуть бути проблеми. Любовна лихоманка або різко зростаюча кар’єра здатні порушити правила здорового харчування, завдавши шкоди травній системі. Важливо пам’ятати про це, намагаючись харчуватися помірно і правильно, уникаючи переїдання або рідких прийомів їжі.

Риби (19.02-20.03)

Гороскоп від Тамари Глоби на 2021 рік за знаками зодіаку

Девізом цього зодіаку стане помірність і спокій. Особливих «стрибків» життя не передбачається, при цьому самі Риби будуть сповнені енергії, ентузіазму та безліччю ідей. У першій половині року все буде гладко. Це період завершення раніше розпочатих проектів, спокійною реалізації поточних справ і стриманого плавного розвитку вперед. Ближче до кінця року Риби зможуть себе повністю реалізувати, т. к. отримають ряд можливостей, здатних позитивно змінити фінансову сторону життя.

Приємно знати! Згідно думку астролога більшість представників зодіаку в 2021 році буде насолоджуватися любовними «приємностями». Це стосується і духовної гармонії, і фізичних задоволень, і чоловіків, і жінок та сімейних і самотніх. Потрібно лише підтримувати взаєморозуміння і просто насолоджуватися спілкуванням.

Незважаючи на спокій життя і любовні бонуси, Риби все ж отримають свою ложку дьогтю. Зараз важливо бути гранично уважними при виборі повірених осіб і друзів, особливо важливо оцінювати їхні моральні якості. Також корисно і самим Рибам приділити увагу своїй духовній гармонії, відсунувши зовнішню атрибутику на задній план. Окремо варто звернути увагу на фізичне самопочуття — у пріоритеті статечний відпочинок на свіжому повітрі, здатний одночасно розслабляти і тонізувати організм.

Гороскоп від Тамари Глоби на 2021 рік зазвичай дивно точний, причому для всіх знаків зодіаку. Кожен вправі самостійно вирішувати вірити чи ні прогнозів астролога. З іншого боку будь-яка людина може прочитати всі поради зірок і просто постаратися уникнути можливих помилок.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021