Гороскоп Свині (Кабана) на 2021 рік Бика: точний прогноз

Гороскоп Свині (Кабана) на 2021 рік Бика: точний прогноз

У рік Бика, Свині зможуть домогтися усього бажаного. Удача на цей раз їм посміхнеться, всі негаразди будуть обходити їх стороною. Представників знаку чекає успіх у всіх починаннях. У рік Бика можна сміливо починати свою справу, скоріш за все, воно швидко принесе позитивні плоди. На любовному фронті все буде складатися як ніколи вдало. Свиням не варто турбуватися: особливих проблем зі здоров’ям теж не очікується.

Загальні тенденції

Люди, народжені в рік Свині, вперті і цілеспрямовані на шляху до досягнення своєї мети. Крім цього вони практичні і економні. Зірки рекомендують в рік Бика не розмінюватися на дрібниці, необхідно йти твердим кроком до головної своєї мрії. Наполеглива і щоденна праця дозволить досягти успіхів вже в середині року. Представникам знаку, в якійсь мірі відпочинок навіть шкідливий. Після тривалої бездіяльності їм важко увійти в колію, в результаті левова частка енергії витратиться в порожнечу.

Гороскоп Свині (Кабана) на 2021 рік Бика: точний прогноз

Восени багато хто будуть здивовані особистими проблемами. Не виключені часті сварки в сім’ї, з другою половиною. Причиною конфліктів є ваше оточення, необхідно переглянути коло свого спілкування. Свині, які твердо стоять на ногах, зможуть з гідністю пережити цей час. Любовні перипетії пройдуть, не завдаючи особливої шкоди представнику знака і його близькій людині.

В кінці року Свині отримають чудовий подарунок від Білого Металевого Бика, вони зірвуть великий куш. Але гроші ці не зваляться з небес, представники знаку будуть винагороджені за свою працьовитість і завзятість.

Зірки рекомендують особливо не лінуватися в рік Бика, інакше удача і щастя не затримаються у вас. Якщо чекати біля моря погоди, нічого доброго не станеться.

Любовний гороскоп на 2021 рік

Люди, народжені в рік Свині, чутливі натури, вони люблять драматизувати. Корисно до деяких ситуацій належить простіше, не треба з-за кожної дрібниці починати сварки з коханою людиною. Варто зрозуміти, що партнер теж людина, і у нього має бути особистий простір, в який не можна вторгатися.

Якщо Свиня не буде ображатися з-за кожної дрібниці, не буде чіплятися до партнера з приводу і без, любовні відносини в рік Бика вийдуть на новий рівень, почуття стануть міцнішими і ніжніше.

Читайте також:
Водолій, гороскоп на 2021 рік Бика - точний прогноз

У заміжніх і одружених можуть виникнути сварки з другою половинкою з-за грошей. Зірки рекомендують рахуватися з бажаннями один одного, і намагатися оминати конфлікти.

Гороскоп Свині (Кабана) на 2021 рік Бика: точний прогноз

А так стосунки в сім’ї будуть складатися вдало, успіхи дітей у спорті та навчанні порадують батьків. Щоб струсити почуття, можна влаштувати романтичний вечір і якось постаратися урізноманітнити інтимне життя, це допоможе уникнути зрад. На жаль, декому доведеться зіткнутися із зрадою з боку близької людини. Важко буде пробачити партнера за зраду, тому краще і не допускати цього.

У рік Бика розлучень буде дуже мало, навпаки Свині зроблять все можливе, щоб нормалізувати відносини з другою половинкою.

Одиноких наприкінці весни чекає цікаве знайомство. Якщо Свиня буде вести себе розумно, новий знайомий стане її партнером, відносини загрожують бути тривалими й палкими. Найімовірніше, вже в цьому році представник знака вирішить з’єднати себе узами шлюбу з новою полюбить(-им).

Деякі вільні будуть насолоджуватися швидкоплинними романами, які будуть приносити не тільки фізичне задоволення, але і матеріальний. Свині стануть дивно привабливими для протилежної статі. Головне з-за великого вибору, не упустити того єдиного, хто призначений вам самою долею.

Гороскоп здоров’я

Представники знаку завжди дбайливо ставляться до свого здоров’я, але іноді з-за браку часу і грошей, відкладають звернення до лікарів.

Свині, у яких є проблеми з зубами, що вже на початку року повинні поспішити до стоматолога. Економія грошей і часу на лікування не буде корисною. Проблеми в ротовій порожнині можуть стати джерелами та інших небезпечних захворювань.

Зірки рекомендують Свиням звернути особливу увагу на такі сфери здоров’я:

 • шлунково-кишковий тракт;
 • сечостатева система;
 • неврологія;
 • ослаблений імунітет.

Гороскоп Свині (Кабана) на 2021 рік Бика: точний прогноз

Крім цього гороскоп радить у рік Бика бути обережними на дорозі. На жаль, в цей рік можливі травми практично на порожньому місці. Для людей, схильних до алергії, рік трохи небезпечніше: хвороба частіше про себе нагадувати. Тому завжди варто тримати ліки під рукою.

В міжсезоння і чоловіки, і жінки схильні до простудних захворювань. Небезпечно пускати хворобу на самоплив, при перших нездужання слід звернутися до лікаря, щоб уникнути важких ускладнень.

Читайте також:
Гороскоп на 2021 рік Рак: жінка і чоловік

Особливо працьовиті представники знаку з-за перевтоми можуть впасти в депресію, тому не можна забувати і про відпочинок. Стресові ситуації на роботі можуть призвести до розладів неврологічного характеру.

Гороскоп рекомендує стежити за харчуванням, необхідно хоч трохи займатися спортом, особливо корисно зайнятися фітнесом або плаванням. Важливо в цьому році відмовитися від куріння і вживання спиртних напоїв. Поїздки на море або прогулянки на свіжому повітрі посприяють зміцненню вашого здоров’я.

Загалом, рік Бика не загрожує особливими проблемами зі здоров’ям, за умови, що представники знаку будуть вчасно проходити медогляди і вести здоровий спосіб життя.

Грошовий гороскоп на рік Бика

Представників знаку вже в середині року чекає підвищення по службі завдяки успішній угоді. Від вашого нового проекту керівництво прийде в захват, що допоможе вам істота поліпшити матеріальний добробут. Ймовірно, ваше стрімке просування в кар’єрі не сподобається колегам, але не варто звертати на це увагу, незабаром вони зрозуміють, що ви заслужили на підвищення.

Рік буде досить успішним і для творчих людей.

 • Копірайтери знайдуть нових замовників, які запропонують високу оплату праці.
 • Художники з успіхом продадуть кілька картин, збути які раніше не надавалося можливим.
 • Актори та співаки знайдуть змию вдячну публіку.
 • Лікарі, викладачі, військові отримають заслужені подарунки від господаря року.

Гороскоп Свині (Кабана) на 2021 рік Бика: точний прогноз

Восени Свині отримають велике спадок від далекого родича, ніж будуть безмежно здивовані. Можливо, багато хто завдяки цим займуться бізнесом, і треба сказати, успішно.

Ремонт і будівництво цього року починати не дуже вигідно, є ризик того, що все це затягнеться і створить величезну діру у вашому бюджеті.

Зірки рекомендують остерігатися брати гроші в борг, і бажано обходитися без кредитів. Якщо Свиня подумає, вона завжди знайде можливість заробити додаткові кошти. Неисключено, що восени доведеться неабияк витратитися на дітей чи близьких, Свиня повинна бути готова до цього. Родичі віддячать за цю матеріальну допомогу згодом.

Деякі представники знаку, нарешті, зважаться змінити набридле місце роботи. Друзі допоможуть знайти високооплачуване місце.

Збувся у вас прогноз на минулий рік?

 • Так
 • Немає
 • Частково
 • Хочу подивитися результат

View Results

Гороскоп Свині (Кабана) на 2021 рік Бика: точний прогноз Завантаження …

Читайте також:
Гороскоп на 2020 рік для знака Телець: що чекає жінок і чоловіків

Гороскоп для жінки-Свині

Представниці слабкої статі є чудовими господинями. Вони люблять підтримувати чистоту і затишок у домі, їм подобається готувати, займатися в’язанням, вишивкою. Бик цінує господарських і практичних дам, тому в цьому році жінок чекають приємні сюрпризи.

Незаміжні дами зустрінуть свого «принца». Коханий піклуватиметься і радувати свою даму кожен день. Однак гороскоп попереджає, що не потрібно всі сили пускати на те, щоб утримати партнера. Якщо чоловік призначений вам долею, то нікуди від вас не дінеться. Зірки радять дамам більше часу приділяти своїй зовнішності, зміна зачіски та іміджу стане причиною приголомшуючого успіху у чоловіків. Кавалерів стане так багато, що жінці буде важко вибрати того єдиного.

Гороскоп Свині (Кабана) на 2021 рік Бика: точний прогноз

Заміжні дами будуть як завжди підтримувати затишок і чистоту в своєму будинку. На жаль, у жінок, у турботах про сім’ю не буде часу займатися своїм хобі.

Можливо, чоловік обрадує путівкою в теплі краї. Поїздка удвох вельми позитивно позначиться на ваших відносинах. Під час подорожі ви ще краще зблизитеся з партнером.

Гороскоп для чоловіка

У рік Бика чоловік стрімко піде вгору по кар’єрних сходах. Деякі представники знаку знайдуть більш високооплачувану роботу. Успіх на роботі зробить чоловіка більш впевненим у собі. Але варто відзначити, що пускати справи на самоплив не можна, інакше все закінчиться сумно, важливо не розчарувати начальство. Гороскоп попереджає, що чоловіки повинні відмовитися від безладних зв’язків, пияцтва та інших подібних розваг. Адже таке проведення часу негативно позначиться на сімейному житті і на роботі.

Гороскоп Свині (Кабана) на 2021 рік Бика: точний прогноз

Одружені чоловіки почнуть проявляти турботу і увагу по відношенню до членів сім’ї. Дружина буде щаслива в зв’язку з усім цим.

Влітку у відпустці чоловіки не тільки добре відпочити, але і матимуть вкрай корисними знайомствами

Самотні представники знаку в цьому році, ймовірно, зважаться на одруження, шлюб обіцяє бути міцним і гармонійним. Кохана буде щаслива, розділити свою долю з вами.

Чоловіки, які зайняті на небезпечному виробництві, повинні чітко дотримуватися техніку безпеки, щоб уникнути травм.

Гороскоп дозволить уникнути життєвих негараздів і вчасно повернути ситуацію в потрібне русло. Однак пам’ятайте, що круто повернути долю, творити своє життя такою якою хочемо, ми можемо тільки самі.

Гороскоп Свині (Кабана) на 2021 рік Бика: точний прогноз

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021