Гороскоп Собаки на 2021 рік Бика: точний прогноз!

Гороскоп Собаки на 2021 рік Бика: точний прогноз!

Рік Бика буде плідним і позитивним для людей, які люблять трудитися. Символ року не буде протегувати ледарям і неробам, що пливуть по життю. Гороскоп поспішає порадувати: у Собак в рік Бика все буде вдало складатися в професійній сфері. Багато представників знаку заслужено отримають підвищення по службі, або взагалі змінять роботу на більш цікаву і вигідну.

Загальні тенденції року

Зірки обіцяють, що рік буде дуже цікавим і насиченим. Практично кожна життєва сфера Собак буде наповнене дивовижними і приємними подіями. Доля усміхнеться вам ще на початку року. Можливо, в січні ви отримаєте вигідну ділову пропозицію. Зірки рекомендують ловити удачу за хвіст: вам всього лише необхідно прикласти деякі зусилля, щоб досягти бажаного.

Гороскоп Собаки на 2021 рік Бика: точний прогноз!

Але не все так радісно: в цьому році можливі проблеми з самопочуттям. Зірки радять приділити особливу увагу своєму здоров’ю. Більшою мірою варто боятися неврологічних патологій і проблем з серцем. Настійно рекомендується, щоб уникнути проблем з ЦНС, дотримуватися режиму дня, бажано відмовитися від шкідливих звичок. Прогулянки на свіжому повітрі і повноцінний сон допоможуть зберегти здоров’я в нормі. Однак при найменших нездужаннях краще поспішити до лікаря, є небезпека виникнення прихованих форм захворювання.

У рік Бика слід бути більш уважним до коханого. Не варто вести себе егоїстично. В кінці року намітяться зміни в особистому житті, якими вони будуть позитивними або негативними), залежить тільки від вас.

Любовний гороскоп для Собаки

Представників знаку важко назвати однолюбами: їх пристрасті яскраві, але короткочасні. Завдяки цій рисі характеру Собакам не так просто побудувати тривалі романтичні стосунки. Партнер певний час терпіти ваші зради, але всьому є межа. Гороскоп попереджає, в рік Бика можливі розлучення в сім’ї і розлади у стосунках, і в усьому цьому винні ви будете самі. Але якщо чесно і шанобливо ставиться до партнера, любовні стосунки обіцяють бути гармонійними.

У рік Бика самотні представники знаку зможуть зустріти того єдиного, з ким не захочеться розлучатися ні на мить. Знайомство з другою половиною, ймовірно, відбудеться під час відпустки, і не виключено, що вже з подорожі (навіть зовсім невеликого) Собака повернеться не одна. Якщо представники знаку будуть вірні коханому, нові відносини мають шанс бути досить тривалими. Багато обзаведуться сім’єю і дітьми. Можливі проблеми з батьками нареченої (нареченого), ймовірно, вони будуть проти вашого союзу. Але любов допоможе подолати всі труднощі.

Читайте також:  Гороскоп на 2021 рік Кролик: жінка і чоловік

Гороскоп Собаки на 2021 рік Бика: точний прогноз!

У сімейних людей навесні 2021 очікується важкий час. Імовірні скандали, основною причиною яких будуть фінанси і невірність партнера. Але розумна Собака зможе налагодити до літа світ у своїй родині. Поїздка з близькими людьми на відпочинок (та хоч на дачу!) допоможе зміцнити стосунки і повернути колишню пристрасть.

У рік Бика Собаки при бажанні зможуть повернути любов того партнера, з яким раніше розійшлися по дурості. Господар року буде вам в цьому допомагати. Якщо представник знака захоче, практично будь-яка його мрія зможе здійснитися.

Восени деякі Собаки-чоловіки можуть дізнатися цікаву новину від колишнього партнера. Можливо навіть про існування позашлюбного дитини.

Гороскоп здоров’я на 2021 рік

Рік обіцяє бути не тільки цікавим, але і напруженим. Саме тому зірки рекомендують ще з початку року, почати акуратніше відноситься до свого здоров’я. Перевтоми і стресові ситуації можуть призвести до порушення роботи нервової системи. В результаті Собака може впасти в тривалу депресію, з якої буде не так просто вибратися. Якщо представники знаку будуть переживати з-за кожної дрібниці, тільки підірвуть своє здоров’я і не досягнуть бажаного. Гороскоп рекомендує берегти не тільки нервову систему, варто звернути увагу і на роботу:

  1. Серцево-судинної системи;
  2. Ендокринної системи;
  3. Травного тракту.

Крім цього зірки просять у рік Бика зміцнити імунну систему. Ведення здорового способу життя та заняття спортом посприяють цьому.

Гороскоп Собаки на 2021 рік Бика: точний прогноз!

Гороскоп рекомендує з обережністю ставитися до вибору лікаря при проблемах з серцем. Остерігайтеся шахраїв, не довіряйте своє здоров’я так званих знахарів і цілителів, це може закінчитися плачевно.

Собаки метеозалежні, тому їм рекомендується одягатися по погоді, правильно харчуватися і знаходити час для відпочинку. Восени і взимку можливі часті простудні захворювання. Але зірки просять не лякатися. Своєчасне звернення до лікарів допоможе позбутися недуги на початковому етапі.

Якщо ви давно планували звернутися до пластичного хірурга і не вирішувалися, рік Бика відмінно підходить для цього. Всі операції, проведені в 2021 році (особливо в другій половині), обіцяють пройти без ускладнень.

Гороскоп рекомендує приділити увагу ротової порожнини, деякі знайомства допоможуть вилікувати зуби якісно і не за високою ціною. Дбайливе та обережне ставлення до свого здоров’я, дозволить Собакам в цей рік досягти бажаних успіхів.

Читайте також:  Гороскоп на 2020 рік для китайського знака Щур: що чекає жінок і чоловіків

Грошовий гороскоп на рік Бика

Собака почне посилено працювати вже з січня місяця, на шляху до досягнення мети їй ніколи буде розслаблятися. Можливо, на початку року представникам знаку запропоновано нову посаду чи інше місце роботи.

Гороскоп попереджає: якщо Собака буде вести себе по-розумному, то вже до літа її матеріальний добробут помітно покращиться. Але будь обережні з фінансами, не варто розкидатися ними. Ймовірно, що в цьому році ви зможете достроково погасити іпотеку або кредит. Деяким представникам знаку доведеться допомогти близьким грошима. Рідним допомоги відмовляти не потрібно, витрачені на них фінанси повернуться до вас сторицею.

Гороскоп Собаки на 2021 рік Бика: точний прогноз!

Розумно буде почати відкладати кошти. Багато стануть володарями великого куша, будьте готові до приємного фінансового сюрпризу. Можливо, деякі представники знаку зможуть отримати нерухомість в подарунок. Гроші можна покласти у надійний банк під відсотки, небезпечно займатися інвестиціями. Варто побоюватися в цьому році робити великі покупки (квартира, автомобіль). Але якщо немає можливості відкласти покупку, то варто бути дуже обачним при угоді.

Зірки попереджають, що в рік Бика небезпечно починати свій бізнес новачкам. По недосвідченості новачки підприємці можуть укласти невигідні угоди і прогоріти. А ось ті, у кого давно вже є своя справа, навпаки, процвітати в ньому.

Художники в цьому році зможуть влаштувати персональну виставку, після якої отримають славу і обзаведуться грошима. Ваш талант, нарешті, буде визнаний. Праця і завзятість дозволять Собаці досягти в цьому році великих успіхів у професійній сфері.

Збувся у вас прогноз на минулий рік?

  • Так
  • Немає
  • Частково
  • Хочу подивитися результат

View Results

Гороскоп Собаки на 2021 рік Бика: точний прогноз! Завантаження …

Гороскоп для жінки-Собаки

Незаміжні дами в рік Бика зможуть зустріти свою долю, і якщо вони будуть вірні партнеру, стосунки обіцяють бути тривалими. Однак серед безлічі шанувальників жінкам слід роздивитися того єдиного, не потрібно витрачати час на короткострокові романи. Вони ні до чого доброго не приведуть.

Багатьом представницям знака в цьому році кохана людина запропонує вступити шлюб. Літо пройде в передвесільних клопотах, захід обіцяє бути успішним, а сімейні відносини будуть складатися вдало.

Гороскоп Собаки на 2021 рік Бика: точний прогноз!

У сімейних дам навесні очікуються деякі проблеми з близькими. Доведеться весь свій час приділяти дітям і чоловікові, вирішувати їх проблеми. Але вже восени ситуація зміниться в кращу сторону. Глобальний ремонт, розпочатий зараз, пройде без проблем. Головне не особливо сперечатися з чоловіком щодо нового дизайну будинку, це може стати причиною сварок і конфліктів.

Читайте також:  Гороскоп Змії на 2021 рік Бика: точна версія для мужичны і жінки

У цьому році не варто поспішати йти у відпустку в далекі краї, краще ці гроші витратити на дітей або будинок. До того ж у поїздці дам очікують не настільки приємні моменти, не виключені травми і хвороби. З коханим можна добре відпочити і на дачі, подалі від міської суєти.

Гороскоп для чоловіка

Сильній половині людства символ року обіцяє ряд яскравих змін. Бик чекає від чоловіків сміливих і рішучих вчинків. Ризикнувши зараз Собака зможе ощасливити себе і свою сім’ю. Зірки радять не втрачати удачу, ймовірно, що вона сама прилетить до вас у руки, за умови, що ви будете посилено працювати.

Чоловіки змінять роботу на більш цікаву і вигідну, можливі тривалі відрядження, після яких начальство почне цінувати ще краще. На новому робочому місці ви відразу ж увіллєтеся в колектив, що плідно буде позначатися на вашій службі. Головне, не боятися змін і сміливо йти до своєї мети, бездіяльність зможе тільки збільшити життєву ситуацію.

Гороскоп Собаки на 2021 рік Бика: точний прогноз!

Самотні чоловіки вирішать стати розсудливим, і знайдуть ту єдину. На особистому фронті все буде складати вдало, дама серця погодитися розділити з вами свою долю. У сімейних представників знаку можливі побутові сварки, але як же без них. Сильна половина людства буде ж зраділи підтримкою близьких, у важкий життєвий момент рідні завжди поруч.

Зірки радять бути обережнішими за кермом, на жаль можливі ДТП.

Гороскоп допоможе вам запобігти неприємні життєві ситуації. Чітко слідувати рекомендаціям зірок не варто, але корисно до них прислухатися для коригування сюрпризів долі.

Гороскоп Собаки на 2021 рік Бика: точний прогноз!

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021