Гороскоп Риби на 2021 рік Бика – точний прогноз жінки і чоловіки

Гороскоп Риби на 2021 рік Бика  точний прогноз жінки і чоловіки

2021 рік Бика для людей, народжених під знаком зодіаку Риби, обіцяє стати успішним і насиченим. Представники знаку завдяки своїй природній мудрості і розсудливості зможуть досягти життєвих висот у різних сферах. Але потрібно бути готовим і до певним випробуванням долі.

Загальні тенденції року

Перше півріччя відмінно підходить для просування по службових сходах. У цей період не залишаться непоміченими працьовитість і старанність Риби, керівництво оцінить професіоналізм свого співробітника і винагородить. Власники бізнесу зможуть розширити свою справу, з’явиться можливість укласти кілька вигідних контрактів.

Гороскоп радить відмовитися від ризикованих заходів. Малоймовірно, що удача у таких питаннях буде на вашій стороні. Господар року любить тільки працьовитих і активних людей, і протегує відповідно виключно їм.

Гороскоп Риби на 2021 рік Бика  точний прогноз жінки і чоловіки

Можливі деякі труднощі в спілкуванні з близькими людьми, з колегами. Рибам буде здаватися, що ніхто їх не розуміє і не підтримує. Зірки радять представникам знака перестати дратуватися і злитися з кожного приводу. Це допоможе налагодити гармонійні стосунки з оточуючими людьми.

В особистих стосунках особливих проблем не передбачається. Але, на жаль, самотніх представників знаку чекає низка невдалих романтичних експериментів. Гороскоп радить не перейматися, свого людину Риби обов’язково зустрінуть, можливо вже в жовтні-листопаді.

Сімейні будуть вражені увагою і турботою партнера. Інтимне життя налагодиться, якщо Риби перестануть турбувати чоловіка (-у) своїми зауваженнями і докорами.

Любовний гороскоп

Рибам в рік Бика буде важко поєднувати роботу і особисті стосунки. Це стане причиною сварок і конфліктів не тільки з коханою людиною, а й з колегами. Але вже навесні представники знаку зрозуміють, що зациклюватися на одній роботі не варто, і почнуть вміло поєднувати трудову діяльність і особисте життя.

Гороскоп Риби на 2021 рік Бика  точний прогноз жінки і чоловіки

Одружені і заміжні представники знаку, переставши дорікати партнера по дурницях, зможуть насолодитися знову повернулася пристрастю у відносини. Терпіння і лояльність – ось що потрібно зараз для миру і гармонії в сімейних відносинах. Варто приділити більше уваги вихованню своїх нащадків, їм, як ніколи, зараз потрібна ваша підтримка і поради.

У рік Бика розлучень буде мало. Мудра (хоч і запальна) Риба буде в змозі налагодити гармонійні стосунки в сім’ї, але якщо вона зустрінеться з зрадою, то партнера пробачити не зможе. Хоча в рік Бика багато, будуть раді увазі і вірності з боку коханої людини.

На жаль, самотнім людям початку року не буде вести в любові. Низка невдалих відносин практично виб’є їх з колії. Але, зустрівши восени справжню любов, представники знаку буквально оживуть. У них з’являться сили й енергія для починань і праці.

Читайте також:  Гороскоп на 2021 рік Близнюки: жінка і чоловік

У поїздці, яка відбудеться влітку, представники знаку познайомляться з цікавою людиною, з яким можуть завертеться любовні відносини. Але радіти з цього приводу не варто: роман буде короткостроковим, хоч і пристрасним.

Гороскоп Риби на 2021 рік Бика  точний прогноз жінки і чоловіки

Зірки радять уникати коротких інтрижок на роботі. Нічим хорошим це не закінчиться, ви навіть можливо позбудетеся з цієї посади.

У рік Бика, особливо навесні, є можливість повернути колишнього коханого. Якщо Риби будуть діяти розумом, а не емоціями, вони зможуть знову заслужити любов і симпатію колишнього партнера. Головне, перед вступом в боротьбу, варто добре подумати, а чи потрібно вам це?

Гороскоп здоров’я на 2021 рік

На початку року не передбачається будь-яких захворювань. Риби будуть бадьорі і енергійні. У рік Бика гороскоп рекомендує займатися загартовуванням, це допоможе уникнути хвороб. До того ж не можна забувати про правильне харчування і заняттях спорту. Все це надає позитивний вплив на організм і самопочуття в цілому.

В кінці весни і на початку літа можливе загострення хронічних патологій. У цей період варто дуже уважно ставитися до свого здоров’я, при будь-яких захворюваннях слід звернутися за допомогою до лікарів. Не варто думати, що все пройде само по собі.

У літній період вірогідні інфекційні хвороби та травми. Гороскоп рекомендує уникати займатися екстремальними видами спорту. Крім цього, варто бути уважними до ран і дрібним подряпин. Саме вони можуть стати причиною інфекцій.

Гороскоп Риби на 2021 рік Бика  точний прогноз жінки і чоловіки

Для того щоб уникнути нервового перенапруження, зірки радять мудрим Рибам більше відпочивати, не потрібно повністю віддаватися роботі. Крім того, розслаблення допоможе відновити і збільшити трудовий потенціал.

Зірки поспішають заспокоїти: якщо виникла необхідність операції, не варто хвилюватися, практично будь-яке втручання пройде без ускладнень.

Читайте також:  Новинки Subaru 2019-2020 роки: відразу 10 рестайлінг

У рік Бика особливу увагу необхідно приділити наступним сфер здоров’я:

 • Серцево-судинна система;
 • Сечостатева система;
 • ЦНС.

На жаль, деякі представники знаку в рік Бика почнуть страждати головними болями. Зірки настійно рекомендують при цьому не займатися самолікуванням.

Нездужання такого роду можуть свідчити про початок серйозних патологій. Риби повинні зрозуміти, що будь-яку хворобу краще починати лікувати на ранній стадії.

Збувся у вас прогноз на минулий рік?

 • Так
 • Немає
 • Частково
 • Хочу подивитися результат

View Results

Гороскоп Риби на 2021 рік Бика  точний прогноз жінки і чоловіки Завантаження …

Грошовий гороскоп

У матеріальному плані рік Бика у Риб буде складатися більш-менш вдало. Підвищення по службі обіцяє великий надбавкою до зарплати. Поліпшення справ у бізнесі також сприятиме нагромадженню коштів.

Зірки рекомендують бути обережними при виборі фінансового партнера, довіряти можна тільки самому собі.

Не варто поспішати міняти сферу діяльності, можливо, що в майбутньому про це пошкодують. Представники знака повинні зрозуміти, що і на даному робочому місці при бажанні можна досягти великих успіхів. Головне уникати конфліктів з керівництвом і з колегами. Дружня атмосфера в колективі сприяє успіху в трудовій діяльності.

В кінці літа деяким представникам знаку доведеться неабияк витратитися. Зірки рекомендують до цього часу обзавестися гарною заначкою. Але давати грошей в борг навіть близьким друзям не варто, нехай вони шукають інший вихід з кризи.

Гороскоп Риби на 2021 рік Бика  точний прогноз жінки і чоловіки

Гороскоп поспішає порадувати: деякі Рибки зможуть виграти велику суму грошей у лотерею або отримають гідну спадщину від далекого родича.

Інвестиції в будівництво зможуть стати вигідними. Гороскоп радить не боятися вкладати і в пайове будівництво, головне правильно вибрати компанію.

Багато наприкінці літа отримають можливість додатково підзаробити завдяки своєму захопленню (спорт, вишивка, кулінарія, плоди ручної праці). Відмовлятися від цієї можливості не варто: це допоможе поліпшити фінансовий стан, займаючись улюбленою справою.

В кінці року Бика деякі отримають велику суму грошей в дар від найближчого родича. Дані фінанси рекомендується витратити на велику покупку або вкласти в дорогоцінні метали. Рік буде успішним тільки якщо представники знаку будуть активно працювати і не розтрачувати енергію на переживання і нудьгу.

Читайте також:  Гороскоп на 2021 рік Стрілець: жінка і чоловік

Гороскоп для жінки в рік Бика

На початку року багато самотні дами будуть страждати з-за коротких любовних відносин. Але восени ситуація зміниться: вони зустрінуть свою другу половину і більше ніколи з нею не розлучаться.

Жінки, у яких є наречений, нарешті, дочекаються пропозиції руки і серця від коханого. І, можливо, вже в цьому році подарують йому спадкоємця.

Зірки радять дамам бути обережніше зі здоров’ям. Не правильно вважати, що дрібні болячки не вимагають уваги. Для зміцнення здоров’я корисні заняття спортом, загартування і правильне харчування. Зірки рекомендують відмовитися від шкідливих звичок, якщо такі є.

Гороскоп Риби на 2021 рік Бика  точний прогноз жінки і чоловіки

Сімейним панночкам пора перестати «пиляти» чоловіка, інакше ви можете його втратити, краще оточити його увагою і турботою, за це ви будете щедро винагороджені в моральному плані.

У трудовій діяльності все обіцяє складати вдало, але сидіти склавши руки не рекомендується. Як говориться «терпіння і труд, все перетруть». До того ж важливо, підтримувати дружню атмосферу в колективі, і повірте, Рибам це під силу. Зірки радять зайнятися саморозвитком, це буде дуже корисним в майбутньому. На скільки буде щаслива жінка в рік Бика – прямо залежить від її поведінки.

Гороскоп для чоловіка Риби

Чоловіки зможуть отримати все, що бажали. І для цього їм потрібно докласти мінімальну кількість зусиль. Символ року буде підтримувати їх у всіх починаннях.

Завдяки підприємливості та професійної хватці саме зараз бізнес представника знака піде в гору. Вигідні контракти значно поліпшать ваш фінансовий стан, незважаючи на кризу.

Самотнім чоловікам доведеться задовольнятися випадковими знайомствами і короткими романами до самої осені. Але в жовтні або в листопаді представники сильної статі знайдуть ту, з якою захочеться зв’язати свою долю.

Гороскоп Риби на 2021 рік Бика  точний прогноз жінки і чоловіки

Сімейним чоловікам варто стати добрішими до своїх домочадців, приділяйте їм більше уваги. Це допоможе налагодити мир і гармонію у вашому домі.

Астрологи рекомендують сильній статі, на час відмовитися від занять екстремальними видами спорту або хоча б проявляти велику обережність.

Пам’ятайте, що астрологічний прогноз – не панацея від ударів долі, однак ці рекомендації можуть допомогти допоможуть підготуватися до негараздів і скористатися шансами 2021 року.

Гороскоп Риби на 2021 рік Бика  точний прогноз жінки і чоловіки

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021