Гороскоп на 2021 Водолій жінка, робота, кар’єра, любов, здоров’я

Гороскоп на 2021 Водолій жінка, робота, карєра, любов, здоровя

Гороскоп роботи, кар’єри, бізнесу, грошей, любові, здоров’я для жінок знака Водолій. Що чекає Водоліїв у 2021 році. Точний прогноз, поради та застереження.

2021 рік буде проходити під заступництвом сильного, впевненого в собі, наполегливої і домагається свого будь-якими шляхами Білого Металевого Бика. В тій чи іншій мірі цей знак впливає на всі знаки Зодіаку. Для одних цей рік буде складним, так як доведеться переступити через себе, а інші, як, наприклад, Водолії, будуть почувати себе прекрасно і зможуть добитися великих результатів.

Гороскоп на 2021 Водолій жінка, робота, карєра, любов, здоровя

Гороскоп роботи і кар’єри на 2021 Водолій жінка

Жінки Водолії розумні, кмітливі, здатні зачаровувати всіх навколо. Представниці цього знака Зодіаку цілком щасливі, але в цьому році на удачу варто розраховувати в меншій мірі і більше покладатися на свої сили, досвід, вміння, наполегливість і бажання домогтися свого будь-якими шляхами.

Бик має спокійним характером. Йому не потрібно зачаровувати інших людей, щоб домогтися свого, так як будь-яких цілей він досягне просто наполегливістю і силою. В цілому, Водолії — працьовиті і знають ціну своїм силам, тому для них нескладно буде підлаштуватися під характер роки, і викладатися на 100%.

Тим, хто не буде лінуватися і докладе максимум сил, удача буде плисти прямо в руки. Жінки Водолії з подивом помітить, що варто лише збільшити рівень своєї працездатності, як все тут же почне виходити, і в очах оточуючих, начальства, колег, підлеглих, партнерів по бізнесу вона стане цінуватися ще вище.

Читайте також:
Прикмети на Новий рік 2021 Бика, ритуали: в чому і як зустрічати

Проблема може виникати з тим, що Водолії досить ексцентричні люди. Бик при цьому не цінує людей, які володіють такими якостями. Йому більше до душі люди спокійні, мудрі, виважені, які добиваються поставлених цілей без поспіху і необдуманих рішень. Доведеться трохи змінити своє ставлення до життя, звикнути до терпіння, стриманості, навчитися поспішаючи оцінювати різні ситуації і в будь-якій справі поступати мудро.

Якщо у жінки Водолія є якісь напрацьовані ідеї в плані роботи, підвищення по кар’єрних сходах, бізнесу, то рік Бика — це саме час, щоб втілити їх у життя. Починання та нові звершення Білому Металевому Бику будуть до душі. Вони можуть бути успішними, але різкого зльоту і швидких результатів чекати не доводиться. Доведеться довго працювати над своїми починаннями, щоб врешті-решт отримати хороший і надійний результат, який буде працювати в довгостроковій перспективі.

Гороскоп на 2021 Водолій жінка, робота, карєра, любов, здоровя

Грошовий гороскоп Водолій жінка на 2021 рік

Гороскоп на 2021 рік обіцяє підвищення грошового стану в другій половині року і ближче до кінця року Бика. В першій половині, у зв’язку зі зміною характеру року, підстроюванням під нові умови, бажанням втілити давні ідеї в життя, доходи можуть зростати і падати. Можливі непередбачені витрати. Переживати не варто. Чим більше ви будете працювати над собою і своєю справою, тим більше доходи будуть стабілізуватися і в кінці кінців збільшуватися.

Виявляйте старанність, свої таланти і здібності, скористаєтеся підтримкою і допомогою рідних і близьких. Це допоможе вам зробити рік плідним, який втілить в реальність багато ваші мрії.

Гороскоп на 2021 Водолій жінка, робота, карєра, любов, здоровя

Любовний гороскоп на 2021 Водолій жінка

Гороскоп попереджає жінок Водоліїв уникати поспішних рішень в любові в першій половині року. У цей період можливі непрості відносини зі своїми коханими, з пошуком нової любові.

Читайте також:
Гороскоп на 2021 рік Ваги: для жінок і чоловіків

У відносинах і подружнього життя можуть виникнути непорозуміння, скандали і серйозні розбіжності. Проте варто пам’ятати, що це всього лише тимчасове випробування. Не потрібно кидатися у вир з головою», розходитися, розлучатися. Бик любить міцні сімейні відносини.

Подумайте над вирішенням проблем, які виникли у вашій парі або сім’ї, і вже в другій половині року, ближче до осені, ваші стосунки отримають новий виток розвитку, з справжньою ідилією, новими перспективами. Цілком можливо, в цей час вам захочеться якомога більше часу проводити разом, наприклад, відправитися в подорож. З’явиться відчуття, що у вас почався справжній медовий місяць, настільки все буде чудово.

Любові, міцним і вірним відносин варто приділити особливу увагу. В роботі, кар’єрі та інших аспектах життя саме рідні і дорогі люди стануть найкращими помічниками, які не залишать в біді.

Ходити наліво, мати інтрижки на стороні, заводити курортний роман у рік Бика не рекомендується. Бик вкрай ревниво ставиться до невірності і сам не сприймає такого ставлення до себе. Такі ситуації можуть зіпсувати не тільки особисті відносини, а й інші сторони життя Водоліїв жінок.

Гороскоп на 2021 Водолій жінка, робота, карєра, любов, здоровя

Гороскоп здоров’я на 2021 Водолій жінка

У 2021 році необхідно пильну увагу на своє здоров’я, старі хвороби. Особливу увагу зверніть на відпочинок. Пам’ятайте, що відпочивати треба вміти правильно. Лише невтомно працюючи, не досягти бажаного. Розбите стан, недосипання призведуть до нервових зривів, загострення хронічних захворювань, нездатність виявляти свої сили на повну потужність.

Повноцінний сон, вихідні та відпустку — ось що буде регулярно дарувати вам нові сили для перемог і звершень. Не забувайте про них і завжди тримайте себе в тонусі.

Не завадить залишити в минулому році всі шкідливі звички, що буде вітати символ року, зайнятися спортом. Постарайтеся переглянути свій раціон. Цілком можливо внесення в нього нових корисних продуктів і смачних рецептів.

Читайте також:
Гороскоп на 2021 рік Риби: для жінок і чоловіків

Відпочинок краще віддавати перевагу розслаблений, з комфортом. Водолії жінки досить ексцентричні, люблять активний відпочинок, але у випадку, коли ви багато працюєте, коли нервова система регулярно виснажується, підкидаючи неприємні сюрпризи, неспішний відпочинок на пляжі, прогулянки в парку, відвідування концертів зі спокійною музикою, відвідування салонів краси, басейну, спа-процедур, масажу та інших способів релаксу може бути кращим вибором.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021