Гороскоп на 2021 рік Водолій: для жінок і чоловіків

Волелюбний знак займає передостаннє місце в зодіакальному колі. Саме тому гороскоп на 2021 рік Водолій являє собою складну суміш характерів і доль інших зоряних представників. В рік Золотого або Білого Бика закінчиться непростий період, що складається з метань і пошуків. Починається пора щасливих змін долі і змін у всіх сферах життя.

Бик вміє ладити з усіма представниками зоряного співтовариства. Ця особливість характеру символу наступаючого року дозволяє Водоліям розраховувати на його прихильність. Багато люди, народжені в період з 21 січня по 19 лютого, зуміють домогтися гарних результатів у кар’єрі і сімейних відносинах.

В цілому рік буде суперечливим і багатим на різні події, в тому числі і на не дуже позитивні. Цікаві і захоплюючі історії, в які будуть потрапляти Водолії, будуть відбуватися протягом всього року. Це допоможе загартувати характер і силу, а також навчить стійко переживати неприємні моменти в житті.

Що чекає Водоліїв у 2021 році

Гороскоп на 2021 рік Водолій: для жінок і чоловіків

Дружелюбні, веселі і товариські люди зустрінуть рік у відмінному настрої. З самого початку року зірки обіцяють Водоліям чимало цікавих вражень. Завдяки особливостям характеру, представники знаку будуть легко долати будь-які перешкоди, не втрачаючи властивого їм оптимізму.

Випробування та інші мінливості долі будуть періодично порушувати природний хід подій. Однак це не зможе кардинально змінити плани, які Водолії виношували протягом останніх місяців. Весь січень і початок лютого обіцяє безліч приємних вражень.

Це може бути подорож в екзотичну країну або відмінний відпочинок на гірськолижному курорті. Приємні враження також принесуть зустрічі з друзями і далекими родичами. Середина весни почнеться більш напружено. У березні Водоліїв чекає чимало проблем, пов’язаних з фінансами і кар’єрою.

Дрібні неприємності на роботі можуть стати причиною конфлікту і сварки з близькими людьми. Схожа ситуація може повторитися і в кінці літа. Незважаючи на це, Водолії зуміють зберегти бадьорість і оптимізм.

Перша половина року буде схожа на американські гірки. Злети і падіння допоможуть Водолію постійно перебувати в русі і пошуку. Навесні є великий ризик фінансових помилок і втрати великої суми грошей. Проте вже влітку відкриються прекрасні перспективи, здатні принести великий прибуток.

Восени збільшується ризик опинитися в руках шахраїв і аферистів. Не намагайтеся заробляти гроші, беручи участь в сумнівних підприємствах. Краще приділіть увагу роботі і власної справи, щоб не пропустити можливість піднятися по кар’єрних сходах.

Кінець осені буде неоднозначним. Для досягнення успіху Йому доведеться докласти чимало сил і здоров’я. Головна умова, яке дозволить залишитися на плаву — це зберегти віру в себе. Це допоможе подолати будь-які труднощі як у роботі, так і в особистому житті.

Прогноз для жінок

Гороскоп на 2021 рік Водолій: для жінок і чоловіків

Жінки, народжені під знаком Водолія, володіють природною чарівністю. Вони здатні розташовувати до себе людей з першого погляду. Природна чарівність і добрий щирий характер дозволяють жінкам-Водоліям завжди домагатися успіху.

Самотні представниці знака в рік Бика зможуть проявити себе у всій красі. Деякі дівчата і жінки знайдуть свою другу половинку, і навіть зв’яжуть себе узами шлюбу. Сімейні дами також будуть перебувати в центрі уваги, і користуватися успіхом у представників сильної статі.

Читайте також:
Гороскоп на 2020 рік для знака Овен: що чекає жінок і чоловіків

У діловому житті жінки-Водолії зазвичай не виявляють ініціативу, вважаючи за краще просто виконувати свої робочі обов’язки. Однак в рік Бика з’явиться можливість проявити себе в якості керівника, і навіть спробувати сили у власному проекті.

Бізнес і фінансові піраміди — не кращий спосіб заробітку для Водоліїв. У них добре розвинена інтуїція і творчий початок. Однак ділової хватки їм трохи не вистачає, що може стати причиною проблем і відсутність грошей.

У другій половині 2021 році жінки знака можуть трохи розслабитися і відпочити. Вони будуть легко знаходити контакт з різними людьми, що сприятиме реалізації деяких проектів. Вільний час краще витратити на подорож та відпочинок на природі, що допоможе відновити баланс життєвих сил і енергії.

Зима принесе з собою можливість для змін в особистому та діловому житті. Незважаючи на підтримку зірок, представницям знака необхідно буде навчитися тримати емоції під контролем. Тільки так можна буде досягти бажаного результату, зберігши хороші відносини з колегами по роботі і близькими людьми.

Прогноз для чоловіків

Гороскоп на 2021 рік Водолій: для жінок і чоловіків

На початку року чоловіки знака повинні бути готові до труднощів у діловій сфері. На роботі їх чекає чимало випробувань, пов’язаних не тільки з професіоналізмом, але і спілкуванням. Багато чоловіків Водолії будуть змушені зібрати всю волю, і продемонструвати силу свого характеру.

Швидкі активні дії будуть сприяти подоланню будь-яких проблем. Не зволікайте і не тягніть з прийнятим рішенням, інакше ви втратите не тільки авторитет, а й гроші. В кінці року всі матеріальні проблеми будуть вирішені. Побалуйте себе і близьких — скористайтесь прихильністю Бика для відпочинку та наповнення сил на майбутній рік.

Зима і весна пройдуть так стрімко, що деякі Водолії навіть не помітять. Постійна зайнятість і періодичне вирішення нагальних проблем віддалить від родини та близьких. Влітку спробуйте надолужити згаяне — організуйте спільний відпочинок або подорож.

Любов і особисті стосунки не завадять реалізації ділових проектів. Постарайтеся стати більш відкритими і довретесь близьким людям. Однакові Водолії можуть використовувати вільний час для знайомства з цікавими людьми. Можливо, в близькому оточенні з’явиться людина, яка дуже швидко займе одне з головних місць у вашому житті.

Чоловіки, які вже обзавелися сім’єю, можуть присвятити себе професійної діяльності. Це можуть бути і підвищення кваліфікації, і навчання, відкриття власної справи, або реалізація індивідуальних проектів. Найбільш сприятливим періодом для професійного зростання є кінець літа-початок осені.

Гороскоп здоров’я

Гороскоп на 2021 рік Водолій: для жінок і чоловіків

Бик — міцні і витривала тварина, яке може витримати практично будь-які навантаження. Не випадково, весь рік буде сприятливий в сфері здоров’я. Життєві сили Водолія будуть перебувати на високій позначці, що допоможе захиститися від сезонних застуд і простих інфекцій. Однак це не означає, що можна не дбати про здоров’я.

Постарайтеся частіше відпочивати і більше часу приділяти емоційному тлу. Свіже повітря і вода стануть кращими джерелами для відновлення сил та енергії. Не перегрівайтеся на сонце і відмовтеся від жирної їжі, інакше підвищується ризик харчових отруєнь та проблем травної системи.

Читайте також:
Гороскоп на 2021 рік Рак: жінка і чоловік

Зайва вага зазвичай не турбує Водоліїв. Їх раціон найчастіше складається з рибної та овочевої їжі. Незважаючи на це, шкідливі звички можуть призвести до порушень у роботі ендокринної та нервової систем. Відмовтеся від алкоголю та куріння на користь здорового способу життя та занять спортом.

У рік Білого Бика постарайтеся більше часу приділяти профілактичним заходам. Для Водоліїв особливо ефективно діють загартовування і лікувальна гімнастика. Зверніть увагу на органи дихання та зору. Відмовтеся від походів у гори та інших фізичних навантажень, які можуть привести до проблем в опорно-руховому апараті.

Дитячий гороскоп

Гороскоп на 2021 рік Водолій: для жінок і чоловіків

У ранньому дитинстві Водолії починають проявляти свій непростий характер. Вони люблять свободу і рідко підкоряються навіть дорослим, намагаючись завжди чинити по-своєму. Однак терпеливе ставлення і любов можуть зробити навіть маленького водолія більш спокійним і податливим. Малюки цього знака легко підуть на компроміс, якщо побачать у вас щирого і надійного друга.

Неймовірні мрійники рідко знаходять себе в точних науках. Найчастіше вони займаються творчістю і цікавляться ненудними професіями. Пізніше, вже в дорослому віці, вони нерідко проявляють себе як відмінні вчені та дослідники.

Астрологи вважають, що діти-Водолії, частіше за інших досягають хороших результатів завдяки особливої інтуїції і прагматизму. Проте це не єдині якості, якими володіє дитина цього знака. Логіка і вміння чітко розуміти завдання — це лише деякі здібності, які вони отримують від природи. Завдяки посидючості і терпіння, в рік Бика вони легко розвинуть свої таланти.

На початку року їх чекає пильну увагу не тільки з боку однолітків, але і дорослих. Діти-Водолії стануть більше часу приділяти розваг та ігор. У школі вони будуть радувати відмінними успіхами і гарною поведінкою. Однак це не завадить їм знайти час і для інших, менш нешкідливих, занять.

Любовний гороскоп

Гороскоп на 2021 рік Водолій: для жінок і чоловіків

Люди, народжені взимку, зазвичай оточені постійною увагою з боку протилежної статі. Незважаючи на це, любов і романтичні відносини рідко займають всю увагу Водоліїв. Найчастіше романи і флірт закінчуються раніше, ніж перейдуть на більш серйозний рівень.

Любов і яскраві емоційні переживання не будуть відволікати від професійної діяльності та інших захоплень. Самотні Водолії можуть зв’язати себе узами шлюбу навесні або влітку, але цей союз навряд чи виявиться довговічним.

Шлюб за розрахунком може бути міцною, якщо Водолій побачить у партнері надійного і вірного друга. У всіх інших випадках романтичні стосунки так і залишаться приємним, але короткочасним пригодою.

Справжні емоції та пристрасть можуть застати Водолія зненацька. Волелюбний знак добре знає, чого хоче, і не поспішає втрачати свою незалежність. Його партнер повинен бути готовий до вільних стосунків протягом багатьох років. Будь-який тиск на Водолія може призвести до хворобливого розриву.

Важливими сферами в житті Водолія довгий час залишаються робота і кар’єра. Представники цього знака рідко відмовляються від улюбленої професії для створення сім’ї та народження дітей. Однак ті Водолії, які осмислено зважаться на більш серйозні стосунки, зазвичай стають хорошими батьками і вірними дружинами.

Найбільш прийнятними партнерами для Водолія є Овни, Ваги і Стрільці. Складні стосунки з Козерогом і Скорпіоном. Нейтральні відносини з представниками повітряних знаків. Для народження дітей сприятливим періодом є жовтень-грудень.

Читайте також:
Гороскоп на 2020 рік для знака Козеріг: що чекає жінок і чоловіків

Фінансовий гороскоп

Гороскоп на 2021 рік Водолій: для жінок і чоловіків

Гроші та кар’єра дуже рідко турбують Водоліїв. Ці люди частіше свого займаються творчими та інтелектуальними заняттями, де матеріальні цінності відходять на задній план. Однак в рік Бика відсутність навичок і умінь для заробляння грошей може призвести до великих проблем.

У січні і лютому можуть виникнути фінансові проблеми, для подолання яких доведеться витратити чимало сил і енергії. Не соромтеся звернутися за допомогою до друзів, здатним швидко знайти ефективне і дієве рішення.

Для початку нових проектів і реалізації творчих планів найбільш підходящим часом будуть березень і грудень. У ці місяці можна пропонувати власні рішення та отримати підвищення по службі. Завдяки правильному підходу до своїх обов’язків, збільшиться і фінансовий потік. Можливо, знайдуться додаткові джерела заробітку.

У середині року постарайтеся більше часу приділяти відстеження фінансових потоків. Контроль доходів і витрат утримає від непотрібних витрат і придбань. В кінці року навпаки, можна планувати далекі поїздки і великі покупки.

Рік Бика підходить для здобуття власної нерухомості або автомобіля. Не рекомендують зірки витрачати більшу частину фінансів для біржових ігор і вкладення в цінні папери. Сприятливими будуть придбання дорогоцінних металів і ювелірних виробів. Не бажано витрачати великі суми для вкладення в бізнес-проекти з участю третіх осіб.

Знамениті Водоліїв за гороскопом

Гороскоп на 2021 рік Водолій: для жінок і чоловіків

Головний символ цього знаку Водолій — чоловік, який роздає воду. Повітряна стихія і вода є джерелом життя і родючості, що і знайшло відображення в характері людей цього знака. Вміння віддавати, нічого не вимагаючи взамін — одна з важливих якостей, яке впливає на особистість Водоліїв. Саме тому серед них народжується чимало геніїв і талановитих людей, що виявляють себе у творчості та науці.

Під знаком Водолія народилися такі відомі особистості, як:

  • Лорд Джордж Байрон.
  • Ванга.
  • Жюль Верн.
  • Френсіс Бекон.
  • П’єр-Огюстен Карон де Бомарше.
  • Вольфганг Амадей Моцарт.
  • Авраам Лінкольн.
  • Чарлз Дарвін.
  • Жюль Верн.
  • Томас Едісон.

Поради для Водоліїв на 2021 рік

Гороскоп на 2021 рік Водолій: для жінок і чоловіків

Зірки говорять, що чекає Водоліїв непростий, але дуже цікавий і насичений рік. Враховуючи помилки минулих років, вони повинні навчитися долати будь-які труднощі. Золотий Бик підтримає своїм спокоєм і мудрістю, показавши вихід навіть із самих складних ситуацій.

Багато навколишні вважають Водолія дуже непередбачуваним і надмірно емоційним. Насправді, люди цього знаку просто не люблять одноманітності та монотонності. Досягти успіху і заручитися підтримкою близьких допоможуть стримані і спокійні вчинки. Остерігайтеся конфліктних ситуацій і сварок з людьми, від яких може залежати результат ваших праць.

Люди, народжені під знаком Водолія — це вірні й надійні товариші. Однак в житті у них досить мало друзів. Це пов’язано з тим, що Водолій рідко відкриває душу навіть дуже близьким людям. У рік Бика постарайтеся навчитися більше довіряти оточуючим.

Астрологи рекомендують Водоліям стати більш спокійними і відмовитися від шкідливих звичок. Надмірні задоволення можуть стати причиною загострення хвороб і втрати душевної рівноваги. Прислухайтеся до внутрішнього голосу і інтуїції, якщо сумніваєтеся у виборі правильного рішення.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021