Гороскоп на 2021 рік Телець: для жінок і чоловіків

Кожна людина має індивідуальні риси характеру та особистості, які він отримує в момент народження. Дата появи людини на світ впливає на долю і залежить від розташування зірок в зодіакальному колі. Гороскоп на 2021 рік Телець являє собою астрологічний прогноз для всіх людей, що народилися під цим знаком зодіаку.

Більшість Тельців відрізняються працьовитістю і впертістю. Вони не бояться труднощів і готові подолати будь-яку перешкоду. Зірки наділили людей, народжених під цим знаком зодіаку, терпінням і вмінням абстрагуватися від зовнішнього світу. Вони рідко піддаються емоціям, а діють за заздалегідь складеним планом.

Тельці — матеріалісти, які розраховують тільки на себе. Саме тому для них дуже важливо їх матеріальне становище. Вони коптять і економлять, старанно працюють не покладаючи рук. Ці риси характеру притаманні і покровителю року — Білому Металевому Бику.

Символ року сильно впливає на події та ситуації, які будуть відбуватися з усіма знаками протягом періоду його заступництва. Саме тому астрологи приділяють особливу увагу тому, що чекає Тельців в 2021 році, і як уникнути неприємних моментів.

Що чекає Тельців у 2021 році

Гороскоп на 2021 рік Телець: для жінок і чоловіків

2021 рік буде проходити під знаком Білого Металевого Бика. Стихія метал — самий твердий і міцний з елементів. Це обіцяє всім людям з твердим і працьовитим характером благородство і успіх. Металевий рік сприяє здійсненню найсміливіших ідей і вчинків, тому Тельці зможуть реалізувати себе на 100%.

Рік Бика для Тельців стане черговим випробуванням і перевіркою на міцність. Їм належить пройти чимало випробувань, і вистояти в цій непростій боротьбі. Однак ті, хто з гідністю перенесуть всі тяготи і знегоди, зуміють відстояти свою точку зору, в результаті отримають довгоочікуваний бонус — сімейне щастя, багатство і процвітання.

Ледачим і хитрим людям, які спробують домогтися своїх цілей, не докладаючи власних зусиль, Бик підготує масу неприємних несподіванок. Щоб вийти переможцем, потрібно буде переглянути свої погляди на багато речей і зробити правильний вибір.

Новий рік почнеться з невеликих проблем, які Телець зможе з легкістю вирішити. Для цього їм потрібно буде уважніше ставитися до свого оточення і роботі. В цьому році настає сприятливий період для відкриття власної справи і зміни місця проживання.

Головною рушійною силою в цьому році стануть мрії. Згадайте всі свої бажання і постарайтеся знайти спосіб їх реалізувати. Бик з задоволенням підтримає вас і допоможе домогтися успіху, якщо ваші бажання і мрії реалістичні.

Середина року підготує для вас чергові випробування. Постарайтеся частіше відпочивати і не робити необдуманих вчинків. Не ризикуйте і не намагайтеся отримати бажане за рахунок афер і протизаконних махінацій. Інакше ви можете втратити благословення символу року.

Вже до середини осені у вас з’явиться достатньо часу на відпочинок. Майже всі серйозні проблеми будуть вирішені, і ви зможете побачити плоди своїх праць. На цей час можна планувати поїздку і подорож, здійснювати дорогі покупки і коштувати плани на наступний рік.

Прогноз для жінок

Гороскоп на 2021 рік Телець: для жінок і чоловіків

Жінки-Тельці в рік Металевого Бика повинні бути готові до змін і змін у своєму житті. Багато подій в їх долі будуть не дуже приємними, тому важливо вміти тримати свої емоції в руках. Астрологи Не рекомендують міняти партнерів і будувати далекосяжні плани. Це може призвести до того, що вони не тільки на це, але і на наступні роки залишаться нереалізованими.

Читайте також:  Гороскоп на Рік бика для жінки, характеристика, гороскоп на 2021 рік

Позитивні зміни торкнуться сфери діяльності і соціального життя. Цей період буде сприятливий для створення нових творчих проектів, придбання житла, поїздок за кордон. Багато жінки зможуть здійснити свою мрію і відвідати далекі країни, відкривши для себе багато нового і цікавого.

Найбільш сприятливим періодом стане весна. В цей час жінкам буде вдаватися практично все, що пов’язано з роботою та особистим життям. Самотні жінки-Тельці зможуть зустріти свою другу половинку, проте для вступу в шлюб необхідно буде дочекатися більш сприятливого часу — кінець літа-початок осені.

Стрімкі зміни очікують жінок цього знака в кінці літа. Можливо, ви станете власницею нового авто чи житла. Осінні турботи можуть займати весь ваш вільний час, тому не забувайте відпочивати і приділяти час своїм близьким.

В цілому рік буде благополучним, якщо не вважати деяких складнощів, з якими ви можете зіткнутися. Позитивні зміни допоможуть стати впевненішим у своїх силах. Однак не поспішайте радіти і планувати відпочинок, попереду у вас ще чимало важливих і доленосних справ.

Прогноз для чоловіків

Гороскоп на 2021 рік Телець: для жінок і чоловіків

В рік Металевого Бика всі чоловіки, народжені під знаком Тельця, будуть успішні в діловій сфері. Працьовитий Бик буде всіляко сприяти успіхам у кар’єрі та допоможе досягти успіху в багатьох починаннях.

Але на самому початку року слід бути гранично обережними — чоловіки-Тельці можуть виявитися в пастці власних ідей та проектів. Всі плани, які будувалися в минулі роки, слід завершити до середини січня. В іншому випадку вони будуть гальмувати розвиток всіх нових справ.

Не слід братися за роботу без попередньої підготовки. Перші місяці року будуть не підходящим періодом для експериментів. В цей час намагайтеся вчиняти тільки ті дії, до яких ви готові. Це дозволить вам досягти успіху і отримати за це винагороду.

Найбільш сприятливими в 2021 році будуть всі літні місяці. Ви можете дозволити собі трохи відпочити і розслабитися. Не забувайте про близьких людей, які були з вами весь цей час. Можливо, хтось із них потребує вашої допомоги.

З вересня стартує новий продуктивний період. У вас з’явиться однодумець, який допоможе в реалізації навіть дуже сміливих планів. Цей час підходить для самоосвіти і набуття нових професій, отримання знань та відкриття перспективних проектів. Всі починання будуть даватися легко, адже ви вже достатньо попрацювали.

Щоб весь рік пройшов благополучно, рекомендується більше уваги приділяти своїм родичам і активно брати участь у суспільному житті. Ви будете легко контактувати і знаходити спільну мову з усіма. Можливо, хтось з оточення підкаже вам нову ідею чи допоможе в реалізації цікавих проектів.

Гороскоп здоров’я

Гороскоп на 2021 рік Телець: для жінок і чоловіків

Під знаком Тельця народжуються сильні і міцні люди, у яких рідко виникають серйозні проблеми зі здоров’ям. В рік Металевого бика їх загальне самопочуття також буде на досить високому рівні.

Однак слід пам’ятати, що і Бик, і Телець — відчайдушні трудоголіки, які багато працюють і рідко відпочивають. З-за цього поєднання в імунній системі Тельців може відбутися невеликий збій. У червні-липні зростає ризик зараження інфекційними захворюваннями. Приблизно в середині літа можливі невеликі проблеми з центральною нервовою системою.

Читайте також:  Гороскоп на 2020 рік для китайського знака Кролик(Кіт): що чекає жінок і чоловіків

До середини року ви вже достатньо багато потрудилися і настає час для залуження перепочинку. Вирушайте на кілька днів у відпустку або проведіть пару днів в спокійній домашній обстановці. В іншому випадку можуть загостритися хронічні захворювання.

З-за втоми підвищується ймовірність нервових зривів і стресів, тому намагайтеся менше нервувати і більше спати. Якщо ж починаються проблеми зі сном, це має бути сигналом для звернення до лікаря. Не ігноруйте підказки організму, інакше ви ризикуєте опинитися на лікарняному ліжку.

Всі хвороби вас будуть обходити стороною, якщо ви зумієте правильно розподілити свій час. Обов’язково дотримуйте режим, незважаючи на ваш робочий графік. Відмовтеся від шкідливих звичок і більше часу приділіть активним видам спорту.

В кінці року також можливі невеликі перебої в роботі вашого організму. Постарайтеся уникати конфліктів і не нервувати через дрібниці. Цей період сприятливий для відпочинку в санаторії. Не забувайте про профілактичних та оздоровчих заходах. Захистите себе від стресу і більше відпочивайте, включіть в свій раціон більше овочів і фруктів.

Дитячий гороскоп

Гороскоп на 2021 рік Телець: для жінок і чоловіків

Малюк Телець дуже схожий характером на своїх дорослих родичів. Від незалежний і розвинений не по роках, завжди має свою точку зору. Він не буде терпіти наказів і будь-яких видів примусу, всіляко опираючись тиску. Єдиними інструментами, якими можна підкорити дитини-Тільця є любов, увага і ласка. Тільки так батьки зможуть домогтися від дитини слухняності і спокою.

В рік Металевого Бика діти-Тельці зможуть вразити батьків новими знаннями. Вони можуть бути не тільки корисними, тому дорослим доведеться проявити максимум терпіння і такту у відносинах. Не намагайтеся змусити малюка відмовитися від нових манер, якими він може довести вас до істерики. Криком і насильством ви нічого не доб’єтеся, а лише погіршить ситуацію.

Працьовитий і впертий Бик наділив дитини впертістю і працьовитістю, що допоможе йому в навчанні. Однак він також буде впертим і нестерпним у відношенні до одноліткам і дорослим, якщо намагатися змусити його щось робити. Постарайтеся знайти до свого дитині м’який підхід, інакше ви ризикуєте зіпсувати з ним стосунки на весь рік.

Підлітки-Тельці не люблять байдикувати, тому на канікулах нерідко потрапляють в неприємні історії. Придумайте йому заняття, щоб дитині завжди було чим зайняти себе у вільний час. Він із задоволенням займеться спортом або проведе час за складанням домашнього конструктора.

Восени школярі з радістю повернуться в школу, де з головою поринуть у навчання. Їм легко дається математика й інші точні науки, хоча їм може дещо заважати природна повільність.

Агресія та забавки для дитини Тільця — нетипова поведінка. Він може так себе вести, лише у випадках протесту. Тихий і спокійний малюк із задоволенням шанує книгу або пограє в комп’ютерні ігри, якщо ви не будете йому в цьому перешкоджати.

Рік Бика буде для малюка-Тельця хорошим періодом, коли можна замислитись над своїм майбутнім. Він може будувати плани і обирати майбутню професію, зайнятися спортом або захоплено зануриться в навчання. Батьки не повинні примушувати дитину відмовлятися від мрії — підтримайте його, не створюючи стресових ситуацій.

Любовний гороскоп

Гороскоп на 2021 рік Телець: для жінок і чоловіків

Любов для кожного Тільця є однією з головних складових життя. Він багато працює наполегливо, щоб мати міцну та щасливу сім’ю. Романтичні відносини в рік Бика для всіх Тельців також будуть найбільш значущими, після фінансів і кар’єри.

Читайте також:  Гороскоп на 2021 рік Рак: для жінок і чоловіків

Однак це зовсім не означає, що треба кинути все і поринути у вир пристрасті з головою. У рік Бика вдалими для шлюбу будуть весна і перші місяці осені. Якщо ви знаходитесь у відносинах, постарайтеся вберегти ваші теплі почуття.

Рік буде насиченим подіями, які можуть перешкодити вашому безхмарному щастю. Навесні можливі нові знайомства, тому для одиноких Тельців буде хороша можливість знайти пару.

Для тих, хто давно і щасливо живе в шлюбі, з’явиться можливість оживити свої почуття. Влітку Тельцям рекомендується побільше відпочивати. Не втрачайте шанс і вирушайте в подорож разом зі своєю другою половинкою. Ця поїздка стане для вас другим медовим місяцем.

Для створення сім’ї та шлюбу найбільш відповідний період — осінь. У середині вересня-жовтні ви нарешті зможете зв’язати себе узами шлюбу. Союз, утворений влітку або взимку, може бути недовговічним. Тому не поспішайте, якщо не впевнені у своїх почуттях.

Фінансовий гороскоп

Гороскоп на 2021 рік Телець: для жінок і чоловіків

Незважаючи на успіхи в роботі та просування по службі, не слід сподіватися на отримання великого доходу. Заробіток буде стабільним і вище середніх показників, однак казково розбагатіти у вас не вийде.

Щоб не відчувати матеріальних проблем, не поспішайте витрачати все зароблене. Постарайтеся відкласти трохи грошей — ближче до кінця року вам можуть знадобитися додаткові кошти.

Премії і доходи, не пов’язані з роботою, також будуть обходити вас стороною. Однак ви зможете знайти додаткове джерело заробітку, який зробить ваше матеріальне становище досить вагомим.

Восени до вас можуть звернутися за допомогою. Не поспішайте відмовляти — можливо, ця людина в майбутньому допоможе вам досягти поставлених цілей. В кінці року чекайте приємну новину, пов’язану з фінансами.

Ті Тельці, які зайняті власним бізнесом, можуть розраховувати на гарний прибуток. Є можливість розширення і отримання вигідних контрактів.

Знамениті Тельці за гороскопом

Гороскоп на 2021 рік Телець: для жінок і чоловіків

Під зодіакальним сузір’ям Тельця народилися чимало відомих людей. Вони зуміли не тільки повністю розкрити свої таланти і реалізувати свій творчий і науковий потенціал, але і стати по-справжньому легендарними особистостями свого часу:

 • Вільям Шекспір.
 • Джек Ніколсон.
 • Аль Пачіно.
 • Пірс Броснан.
 • Джордж Клуні.
 • Ізабелла, принцеса Данії.
 • Борис Акунін.
 • Тоні Блер.
 • Володимир Жириновський.
 • Роберт Оппенгеймер.
 • Сергій Прокоф’єв.
 • Карл Маркс.

Покровителькою всіх Тельців є Венера. Саме вона обдарувала їх потрібними якостями, щоб втілити свою мрію в реальність.

Поради для Тельців на 2021 рік

Рік Білого Бика буде ще одним вдалим періодом у житті всіх Тельців. Ви зможете похвалитися хорошим здоров’ям і відмінними успіхами в роботі. Якщо ви мріяли поправити фінансове становище, почніть діяти — саме зараз для вас настає найкращий час.

Незважаючи на сприятливі прогнози, астрологи радять все ж бути обережніше і частіше відпочивати. Влітку з-за перевтоми може статися нервовий зрив, через якого ви можете зруйнувати відносини. Постарайтеся не вступати в конфлікти, і частіше бувати в компанії своєї другої половинки, щоб відновити колишню гармонію в родині.

Головні рекомендації стосуються здоров’я та емоційного стану. Ви легко досягнете підвищення по службі і поліпшити фінансове становище, якщо продовжите тримати емоції під контролем. Слідкуйте за своїм здоров’ям і прислухайтеся до сигналів організму — це допоможе зберегти сили і настрій на весь майбутній рік.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021