Гороскоп на 2021 рік Скорпіон жінка

Гороскоп на 2021 рік Скорпіон жінка

Гороскоп на 2021 рік для жінок, які народилися під знаком Зодіаку Скорпіон.

Навіть не будучи фіналісткою конкурсу краси, жінка Скорпіон все одно буде приковувати погляди. Вона приваблива, знає собі ціну. Найчастіше Скорпионши мають чоловічими якостями, хоча виглядають при цьому можуть вельми жіночно і звабливо. Що насправді відчуває ця жінка, не дано зрозуміти навіть тому, хто знає її досить довго. Ниття і скарги на життя не в її стилі, навіть якщо душа розривається на частини. Вона не дасть себе в образу і ніколи нікому не дозволить принижувати себе.

Жінка Скорпіон прекрасно розуміє, коли людина шкодить ненавмисно, а коли навмисне. Відчувши фальш, вона перетвориться на розлючену мстительницу. Вона дуже злопамятна, рідко прощає своїх ворогів.

Представниця знаку любить, коли про неї піклуються, виявляють щиру увагу. Вона весь час бореться за справедливість і не стане незаслужено заподіювати біль іншим людям.

Гороскоп на 2021 рік Скорпіон жінка

Гороскоп попереджає, що в 2021 році навколо Скорпионш часто витися слабохарактерні чоловіки. Нерідко саме такі чоловіки стають супутниками життя жінок цього знака Зодіаку. І все-таки м’якотілі представники чоловічої статі не в їх смак – вони люблять по-справжньому сильних особистостей.

Цим жінкам незнайоме поняття золотої середини. Точніше, знайоме, але слідувати цим принципом вони не мають наміру. Їх любов гаряча і самовіддана, а несамовита ненависть і руйнівна. У 2021 році вони не стануть приймати чужу думку і будуть наполягати на своєму.

Скорпионши ніколи не слухають пліткарів. Вони вміють дружити і зберігати чужі таємниці. Їм подобаються всілякі розкішні надмірності, так що вони можуть як старанно збирати гроші, так і завзято їх витрачати. Тому гороскоп попереджає, що зайві витрати можуть привести лише до зайвих проблем. Варто зменшити свій запал і навчитися витрачати кошти економно.

Читайте також:  Православний календар на 2021 рік зі святами

Для щастя жінці Скорпіону необхідний сильний, привабливий інтелектуал. Тільки поруч з таким чоловіком вона зможе відчути себе, як за кам’яною стіною. Зрадників ця особа не прощає. Сама може погулювати, однак чоловік ніколи про це не дізнається.

Гороскоп на 2021 рік Скорпіон жінка

Скорпіони — це фатальні жінки – заради них чоловіки йдуть із сім’ї, втрачають розум, а в підсумку залишаються біля розбитого корита.

В роботі та бізнесі Скорпионши часто перевершувати чоловіків. Природа нагородила їх різними талантами, завдяки чому їм вдається стати успішними в будь-якій сфері. У 2021 році їм не будуть страшні труднощі, вони можуть пройтися по головах заради досягнення своєї мети. Жінка Скорпіон володіє яскраво вираженими лідерськими якостями і може зайняти крісло керівника.

Головні риси представниць цього знака: впертість, твердість, амбітність, товариськість, спокусливість.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021