Гороскоп на 2021 рік Риби: для жінок і чоловіків

Люди, народжені в період з 20 лютого по 20 березня, поєднують в собі частини характеристик усіх попередніх знаків. Гороскоп на 2021 рік Риби являє собою безліч протиріч, серед яких і прихильність покровителя року Білого Бика, і складність самого знака.

Головною напрямною в будь-яких діях Риби є логіка, але не емоції і почуття. З-за цієї особливості люди, народжені під впливом знака, здаються набагато холодніше і розважливішими інших. Але під холодною маскою найчастіше ховається тонка і ранима душа щира, але імпульсивної натури.

2021 рік знаходиться під заступництвом одного з наймудріших і спокійних тварин — Білого Металевого Бика. Його характер здатен впливати не тільки на характер, але й обставини, що оточують Риб. Саме тому рік Бика буде цілком успішним, хоча й не позбавленим деяких проблем і перешкод.

Що чекає Риб у 2021 році

Гороскоп на 2021 рік Риби: для жінок і чоловіків

Початок року обіцяє бути успішним і благополучним для всіх представників знаку. Починаючи з січня, у Риб все буде виходити без особливих зусиль. Не складно буде отримати підвищення на службі і збільшити щомісячний дохід, але є ризик витратити занадто багато сил даремно. Приділяйте час близьким і сім’ї, не забуваючи про здоров’я. Інакше в другій половині року на вас будуть переслідувати одні суцільні невдачі, і загострення хронічних хвороб.

Навесні відкриється можливість проявити себе у творчості. В особистому житті буде багато радісних подій і зустрічей, які принесуть тільки позитивні емоції. Однак деякі Риби можуть прогавити своє щастя, якщо будуть діяти хаотично, займаючись усіма справами без розбору.

Настає період, коли можна зупинитися і проаналізувати всі свої вчинки. Переоцінка цінностей та погляд зі сторони відкриють нові перспективи. Здійснення масштабних планів, покупка заміської нерухомості або переїзд в іншу країну — все це легко здійсненно тільки за умови підтримки близьких людей.

В бізнесі і інших життєвих сферах пануватиме нестабільність. Але Риби легко адаптуються до різних умов, тому особливих стресів і проблем відчувати не будуть. Незважаючи на це, астрологи радять бути більш обачними і не пускатися різного роду авантюри.

Друга половина року буде досить сприятливою, особливо для особистих відносин. Постарайтеся частіше бувати наодинці з партнером, який потребує уваги. У рік Бика навіть нездатні зберігати вірність одному партнеру Риби нарешті зуміють знайти ідеальну пару. Кінець року ознаменується радісною подією. Це може бути весілля або народження дитини.

Прогноз для жінок

Гороскоп на 2021 рік Риби: для жінок і чоловіків

Риби вважаються щасливчиками не тільки в любові, але і в інших сферах життя. Жінки цього знаку завжди досягають поставлених цілей, не докладаючи для цього особливих зусиль. У рік Бика Риби можуть розраховувати на удачу, везіння справах і в любові. Жінки, які вже знайшли свою пару, зможуть направити всю силу і енергію для самореалізації в творчості і кар’єрі. Не виключено, що деякі Рибки саме в цьому році стануть мамами.

Зірки підготували багато цікавих і приємних сюрпризів. Багато жінок знайдуть відповіді на давно цікавлять питання і вирішать нагальні проблеми. Однак деяке занепокоєння все ж таки буде присутнім, особливо в осіб з хорошою інтуїцією.

Читайте також:  Гороскоп на 2021 рік Свиня: жінка і чоловік

Пропозиції вічної дружби і любові будуть сипатися зі всіх сторін. Але судячи з астрологічними прогнозами, не всі вони будуть щирими. Не довіряйте людям, з якими знайомі недавно. Можливо, серед них є людина, яка не бажає вам добра.

Дівчата і жінки будь-якого віку, як завжди, будуть виглядати «на всі сто» і виділятися з натовпу. У рік Бика можна подумати над зміною іміджу і навіть косметичними операціями. Проте слід врахувати, що квапити події не варто. Перед кардинальною зміною способу і стилю добре подумайте і зважте всі «за» і «проти».

Прогноз для чоловіків

Гороскоп на 2021 рік Риби: для жінок і чоловіків

Дуже багато доленосних рішень і приємних пригод чекає багатьох представників знаку протягом усього року. Чоловіки-Риби можуть розраховувати на прихильність Бика практично в будь-яких справах. Символ року благотворно подіє на тих представників знаку, хто займається творчістю і наукою. Хороші прогнози зірки обіцяють і тим Рибам, які пробують себе в бізнесі.

Початок року буде плідним і благополучним і для особистого життя. Деякі самотні Риби зустрінуть свою другу половинку, і навіть зуміють створити сім’ю. Успіхи чекають і тих, хто вже давно і довго щасливий у шлюбі. Відносини можуть перейти на більш серйозний рівень, де головною цінністю стане довіра й взаємоповага подружжя.

Незважаючи на безліч позитивних моментів, на різке підвищення матеріального благополуччя і кар’єрне зростання особливо розраховувати не варто. Всі дії, спрямовані на збільшення доходу, не принесуть бажаних результатів. Однак ніяких серйозних проблем в грошовому плані не передбачається.

Зірки застерігають чоловіків Риб від будь-яких необдуманих вчинків. Будь-які операції з чужими грошима можуть обернутися неприємністю — є ризик обману з боку ділового партнера. Не піддавайтеся на провокації і не беріть участь у будь-яких фінансових аферах, будь-яких інших справах вас чекає успіх.

В цілому рік Білого Бика пройде для всіх чоловіків, народжених під знаком Риб, спокійно і без стресу. Дійте відповідно до наміченої мети, і удача буде супроводжувати вас протягом всього шляху. Ближче до кінця року чоловіки зможуть здійснити свою мрію і стати по-справжньому щасливими.

Гороскоп здоров’я

Гороскоп на 2021 рік Риби: для жінок і чоловіків

Представники водної стихії з раннього дитинства не можуть похвалитися міцним здоров’ям. Риби від природи схильні до сезонної застуді і інфекційних захворювань. У 2021 році ніяких серйозних патологій не передбачається, якщо люди цього знака не будуть зловживати алкоголем і відмовляться від інших згубних звичок.

У рік Бика особливу увагу необхідно приділити стоматологічним та імунним захворювань. Постарайтеся частіше проводити профілактичні огляди, навіть якщо для цього немає жодних видимих причин. Деякі хвороби протікають безсимптомно, що може привести до серйозних ускладнень. При наявності харчової алергії і слабкому імунітеті підвищується ризик захворювань ШКТ і травної системи.

Зірки попереджають, що в рік Бика необхідно відмовитися від будь-яких захоплень, пов’язаних з екстримом. Те ж саме стосується і далеких подорожей. Це пов’язано з тим, що підвищується ризик травм і нещасних випадків.

Постарайтеся частіше виходити на свіже повітря, вибираючи місця для відпочинку біля води. Прогулянки і помірні фізичні навантаження допоможуть швидко відновити сили і енергетичний баланс. Час сприятливий для розвантажувальних днів і вітамінних дієт. Користь принесуть морські продукти і свіжі овочі.

Читайте також:  Гороскоп на 2020 рік для китайського знака Кінь: що чекає жінок і чоловіків

У середині року можна проводити будь-які планові операції. Лікування буде успішним, без побічних ефектів. Приділіть увагу харчуванню і знизьте навантаження на організм. Будь-яка фізична праця має бути помірним, інакше ви ризикуєте підірвати і без того не ідеальне здоров’я.

Дитячий гороскоп

Гороскоп на 2021 рік Риби: для жінок і чоловіків

Малюки, народжені під знаком Риби, у 2021 році порадують батьків спокійним і добрим характером. Вони будуть більш товариськими і заведуть друзів серед однолітків. Міцне здоров’я дитини Риби не похитнеться навіть у зимові місяці, коли інші малюки схильні застуді.

Завдяки турботі близьких, діти цього знака почнуть тягнутися до знань. Найбільший проявлять інтерес до гуманітарних наук. Не сваріть і не карайте малюка, якщо з іншими уроками виникнуть невеликі проблеми. Вже зовсім скоро дитина надолужить згаяне.

Мрії і фантазії супроводжують Рибок протягом усього життя. Але саме в рік Бика вони проявлять ще більше інтересу до своєї майбутньої життя. Підлітки-Рибки стануть частіше проявляти увагу до протилежної статі, порівнюючи себе та інших дітей.

У деяких період дорослішання може супроводжуватися різкими межами настрої і навіть деяким смутком. Постарайтеся частіше проводити час з дитиною, щоб вселити в нього впевненість. Саме підтримка дорослих допоможе малюкам цього знака прийняти вірне рішення.

Маленькі мрійники завжди дивляться на світ в рожевому кольорі. Вони миролюбні і щирі діти, які завжди радують батьків спокійним і слухняним характером. Зовсім маленькі Рибки — дуже тонкі і чутливі натури, вразливість може стати причиною неврозів і навіть депресії — зберегти здоров’я дитини можуть тільки люблячі дорослі. Більше часу приділяйте спільного спілкування та ігор, читання добрих казок і перегляду мультфільмів.

Любовний гороскоп

Гороскоп на 2021 рік Риби: для жінок і чоловіків

З самого початку року всіх Риб чекає приємна звістка, пов’язане з близькою людиною. Багато представників знаку зустрінуть свою другу половинку, а також замисляться про продовження роду. Сімейні Риби будуть більше уваги приділяти партнеру, що зміцнить союз, і наповнить відносини ще з більшою теплотою і романтикою.

Навесні любов поступово піде на другий план, але почуття не згаснуть. Риби будуть поглинені роботою і іншими видами діяльності, щоб досягти фінансової стабільності. Проте результати будуть досить скромними, в результаті чого можуть виникнути сімейні негаразди і конфлікти між партнерами.

В особистому житті настане період спокою, але легкий холодок у відносинах може призвести до зрад. Службові поїздки і відрядження сприяють нових знайомств і романів, однак вони не будуть довготривалими. Серйозного продовження у цієї короткочасної зустрічі не відбудеться, але може стати причиною скандалу, і приводом до втрати довіри з боку партнера.

Новий коханий буде проявляти активність і візьме ініціативу в стосунках в свої руки. Проте вже восени таке положення справ почне обтяжувати Рибу. Швидше за все, і з новою пасією доведеться розлучитися, щоб повернутися в минулі відносини або залишитися одному.

Риби, чия сімейне життя вже перевірена роками, також можуть виявитися в непростій ситуації. Постарайтеся всі рішення приймати разом, щоб не давати приводу для ревнощів. До другої половині року у відносинах настане спокій і повне взаєморозуміння, що ще більше скріпить почуття. Однак це не повинно бути приводом до того, щоб ще раз випробувати їх на міцність.

Читайте також:  Гороскоп на Рік бика для жінки, характеристика, гороскоп на 2021 рік

Осінь 2021 року буде сприятливою для весіль і сімейних торжеств. Деякі Риби саме в цей період вирішать узаконити стосунки зі своїм партнером. Найбільш підходящим часом для шлюбу є кінець весни, червень і серпень, а в зимові місяці планувати весілля небажано. Сімейним Рибам саме час подумати про народження спадкоємця.

Фінансовий гороскоп

Гороскоп на 2021 рік Риби: для жінок і чоловіків

Для людей, народжених під знаком Риб, гроші і фінансове благополуччя ніколи не є головними. Мета заробляння і накопичення завжди відходить на вторинний план. Однак в рік Бика необхідно подбай про наявність необхідної суми, щоб реалізувати намічені плани.

Непоганий дохід будуть приносити улюблені заняття та хобі, які можуть стати основним джерелом заробітку. Риби творчих професій також не будуть хвилюватися про брак грошей. Але деякі представники знаку, які зайняті бізнесом, навряд чи зможуть похвалитися хорошим прибутком.

У середині року у Риб з’явиться хороша можливість для реалізації численних задумів і планів. Проте не варто розраховувати, що це забезпечить хороший і стабільний дохід. Час буде поглинено основною роботою та спілкуванням з сімей, тому від деяких грошових проектів доведеться відмовитися.

Ситуація у другій половині року багато в чому залежатиме від поведінки самих Риб. Люди, народжені під цим знаком, будуть буквально розриватися між домом і роботою. Бажаний дохід отримають лише ті, хто зможе повністю присвятити себе улюбленій справі.

Незважаючи на те, що особливих фінансових успіхів у 2021 році не передбачається, нестачі в коштах не буде. Однак їх не вистачить для великих придбань і реалізації найсміливіших планів, які краще відкласти на більш сприятливий час.

Знамениті Риби за гороскопом

Гороскоп на 2021 рік Риби: для жінок і чоловіків

Під знаком, завершальним зодіакальне коло, народжується багато сентиментальних і чутливих натур. Зірки обдарували Риб особливим чуттям і схильності до містики, яка допомагає досягати успіху практично в будь-яких справах. З них виходять хороші вчителі і наставники, актори і вчені.

Серед Риб чимало знаменитостей, які прославилися на весь світ:

 • Джордж Вашингтон.
 • Габріель Гарсіа Маркес.
 • Віктор Гюго.
 • Мікеланджело.
 • Джордж Харрісон.
 • Енріко Карузо.
 • Лайза Міннеллі.
 • Альберт Ейнштейн.
 • Стів Джобс.
 • Михайло Врубель.
 • Артур Шопенгауер.
 • Рудольф Нурієв.
 • Боббі Фішер.

Поради для Риб на 2021 рік

Гороскоп на 2021 рік Риби: для жінок і чоловіків

Всім народженим під знаком Риби потрібно мати чітко складений план дій. Постійна зайнятість допоможе правильно розрахувати сили і запас життєвої енергії. Найчастіше представники знаку страждають через власну неорганізованість та бажання завжди бути зайнятим яким-небудь справою. Однак саме це може привести не тільки до хронічної втоми, але й до більш серйозних проблем зі здоров’ям.

Не намагайтеся переробити всі справи одночасно. Залишайте частину проблем на інші дні і більш сприятливі періоди. Не забувайте про те, що прагнення до досконалості є однією з головних причин всіх проблем, які виникають не тільки ділової, але і особистого життя.

Всі Риби володіють вродженим талантом наставництва. З них виходять хороші вчителі і майстри. Розвивайте свої здібності, і не йдіть на поводу у короткочасних захоплень. Швидка зміна роду діяльності і занять може тільки нашкодити.

Дієте згідно із заздалегідь складеним графіком, який обов’язково включіть час на відпочинок. В іншому випадку ви розгубите запас сил раніше часу, що може кардинально змінити вашу долю не в кращу сторону.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021