Гороскоп на 2021 рік Овен: для жінок і чоловіків

Овен — перший символ зодіакального кола, який володіє особливим цілеспрямованим характером. Представники цього знака зодіаку дуже трепетно ставляться до своєї кар’єри і можуть досягати небачених висот.

Він — невиправний оптиміст, але вірить у магію і передбачення. Гороскоп на 2021 рік Овен вивчає, і всіляко намагається дотримуватися рекомендацій астрологів. Це йому допомагає не тільки домогтися поставлених цілей, але і уникнути негативних моментів у житті.

Що чекає Овнів у 2021 році?

Наступаючий рік буде проходити під заступництвом білого Бика. Він має твердий і терплячий характер, незалежний і послідовний у своїх діях. Ця особливість дозволяє Бику впливати на результат подій при вирішенні складних проблем. Його заступництво поширюється на всіх, хто буде відповідати його досить серйозним вимогам.

Гороскоп на 2021 рік Овен: для жінок і чоловіків

Визначаючи, що чекає Овнів у рік заступництва металевого Бика, астрологи приділили увагу всім аспектам особистості зодіакального знаку. Стрімкий характер і постійний рух може стати причиною деяких проблем. Але якщо Овен зможе вчасно зупинитися і зважити всі свої рішення і вчинки, Бик із задоволенням його підтримає.

Рік Бика сприятливий для утворення і отримання нової професії, для відкриття власного бізнесу та накопичення капіталу. Шлюби, укладені в цей рік, будуть міцними і щасливими, принесуть подружжю благополуччя і процвітання. Хороший період для подорожей і спорудження нового будинку. Особливо вдалим буде для Овнів, які народилися в роки Бика, Мавпи, Півня і Коні.

Прогноз для жінок

Жінки-Овни — прямолінійні, сильні і егоцентричні особи. Вони не звикли до невдач і домагаються своїх цілей за всяку ціну. В інший час ці риси характеру допомагають їм у житті, але в рік Бика можуть стати серйозною перешкодою.

Гороскоп на 2021 рік Овен: для жінок і чоловіків

Важкий і грунтовний Бик, відповідний стихії Метал, буде помітно гальмувати жіночу енергію. З-за цього жінки, що народилися під знаком Овна, можуть виявитися в програші. Щоб отримати допомогу з боку покровителя року, доведеться змінити свої погляди на багато речей. Деякі грандіозні плани потрібно буде відкласти, інакше вас чекає розчарування і невдачі.

У рік Бика направте свої сили та енергію на близьке оточення та особисті турботи. Цей період підходить для ремонту житла, великих покупок, пошуку нової роботи і спілкування з рідними людьми. Сприятливий період для роботи над собою. Якщо ви мрієте схуднути або підкоригувати свою зовнішність, Бик обов’язково підтримає вас. У цьому році ви можете планувати народження дітей та створення сім’ї.

Прогноз для чоловіків

Чоловіки-Овни в цьому році повинні будуть провести внутрішню роботу над собою, і вирішити багато проблем, пов’язані з особистим життям. В кар’єрі і в робочих справах прагматичний і неквапливий Бик не готує ніяких серйозних випробувань. Все може залишитися так як є, якщо ви самі не захочете змін.

Гороскоп на 2021 рік Овен: для жінок і чоловіків

Не потрібно ставити перед собою недосяжні цілі — все буде йти своєю чергою. Якщо ви будете поспішати і метушитися, намагаючись піднятися по кар’єрних сходах, ви ризикуєте і зовсім залишитися без роботи. Виконуючи свої професійні обов’язки, ви поступово доб’єтеся прихильності Бика, тому вже до середини року можна розраховувати на підвищення.

Читайте також:  Гороскоп на 2021 рік Близнюки жінка

Працюючи над собою, ви зможете відкрити в собі багато цікавого, в тому числі і багатий творчий потенціал. Це стане відправною точкою нового періоду у вашому житті. Є ймовірність зустрічі з людиною, яка стане важливою частиною вашого життя.

Стреси, конфлікти і нервові стану будуть серйозними перешкодами для досягнення ваших цілей. У 2021 році астрологи рекомендують вам стримати свій запал і стати трохи спокійніше і терпиміше, беручи приклад з тварини-покровителя року.

Гороскоп здоров’я

Металевий Бик вступить у свої права 12 лютого 2021 року. Цей період почнеться для Овнів непросто і може стати причиною стресів і емоційних зривів. На самому початку астрологічного року ви будете схильні до негативних переживань, що може позначитися на роботі центральної нервової системи.

Гороскоп на 2021 рік Овен: для жінок і чоловіків

Із-за особливостей характеру, Овни будуть до останнього тримати всі проблеми при собі. В результаті це може вплинути не тільки на психоемоційний стан, але і на здоров’я в цілому.

Можливо, рік почнеться з легкого нездужання, безсоння, зниження працездатності. Ваші переживання з-за цього стануть пусковим гачком для більш серйозних проблем. Щоб пережити складний період переходу до нового астрологічного року, постарайтеся більше відпочивати. Режим дня і відсутність емоційних навантажень швидко приведуть вас у робочу форму.

Всі Овни люблять і цінують свою зовнішність, але в рік Бика мода і краса підуть на другий план. Більшу частину турбот представники цього знака будуть приділяти роботі, намагаючись заробити якомога більше грошей. Не слід так зневажливо ставитися до себе, інакше в кінці року ви втратите не тільки свою привабливість, але і здоров’я.

Намагайтеся раз на місяць знаходити час для косметичних процедур, масажу і походів у басейн. Використовуйте засоби на основі рослинних компонентів і частіше відпочивайте.

Ваше слабке місце — кістковий апарат, тому додайте в раціон продукти, багаті кальцієм. У середині року є великий ризик травм і переломів кінцівок, тому уникайте екстремальних видів спорту і сильних фізичних навантажень.

Протягом всього року ніяких серйозних хвороб і нездужань не передбачається, якщо ви будете вчасно приймати заходи. Кінець року сприятливий для лікування і профілактичних заходів — проведіть кілька днів за містом, вирушайте в санаторій або проведіть їх будинку.

Дитячий гороскоп

Маленькі Овни схожі на дорослих представників цього знака зодіаку. Вони дуже допитливі і рідко сидять на місці. На відміну від інших дітей, діти-Овни рано демонструють доросле ставлення до життя і важливих подій. Це допомагає їм маніпулювати своїми однолітками та іншими дітьми в оточенні.

Гороскоп на 2021 рік Овен: для жінок і чоловіків

У рік Бика малюків цього знаку чекає чимало цікавого. Їм буде легко даватися навчання і спілкування з дорослими, але в дитячому колективі можуть виникати конфлікти і сварки. Батькам слід уважно ставитися до своїх дітей, вчасно зупиняючи їх пориви.

Незалежно від року народження, діти-Овни відрізняються впертим і енергійним характером. Трохи відрізняється емоційний стан у малюків, народжених у першій, другій і третій декадах знака:

 1. Перші отримають від металевого Бика терпіння і цілеспрямованість, яка буде допомагати їм у навчанні і спілкуванні з дорослими. Здоров’я малюка буде досить слабким. В цьому році підвищується ризик харчових отруєнь та алергічних реакцій. Постарайтеся обмежити доступ дитини до їжі на вулиці і в громадських місцях.
 2. Малюкам, народженим у другій декаді знаку, слід бути обережними і менш активними. З-за непосидючого і безстрашного характеру велика ймовірність отримання травм. В емоційному плані буде все спокійно, хоча у школярів можливі деякі проблеми з однокласниками.
 3. Овни, народжені в третій декаді знаку, порадують своїх батьків відмінним здоров’ям і поступливим характером. Однак з навчанням і працездатністю можуть виникати великі проблеми. Не сваріть малюка і не завантажуйте його заняттями в першій половині року. Вже до осені він увійде в робочий ритм, і стане набагато серйозніше ставитися до навчання.
Читайте також:  Гороскоп на 2021 рік Стрілець: для жінок і чоловіків

У дітей-Овнах батьки повинні бачити маленької людини зі сформованим характером. Не намагайтеся перевиховати або нав’язати йому своє бачення світу. Овни з дитинства дуже добре можуть відрізняти добро і зло. Розвивайте здібності та навички своїх малюків, тоді вони порадують вас своїми успіхами.

Любовний гороскоп

Любов для всіх Баранів — поняття складне і непередбачуване. Під впливом Бика, Овни будуть практично розриватися між домом і роботою. Працьовитий Бик дасть можливість для реалізації в діловій сфері, але для особистих відносин залишить зовсім небагато часу.

Гороскоп на 2021 рік Овен: для жінок і чоловіків

Із-за постійної завантаженості, підвищується ризик конфліктів і сварок з близькими людьми. Якщо вони не поділяють вашу тягу до праці і самовдосконалення, ви можете опинитися на межі розриву.

Сімейні Овни повинні більше часу приділяти відпочинку в колі сім’ї. Образи і непорозуміння можуть спровокувати нервові стреси і напруження, яке також позначиться на інших сферах. Підтримка близької людини буде дуже важлива саме в цей період, тому ставте сім’ю на перше місце.

Овни, які ще не зустріли свою другу половинку, можуть поліпшити взаємини з партнером. Це можливо тільки в тому випадку, якщо ви зайняті одним спільною справою. Не піддавайтеся на спокусу, яке може виникнути при зустрічі з представником протилежної статі. Через це ви можете втратити любов всього свого життя.

До середини року ваші відносини покращаться. Можливо, ви відкриєте в партнері нові якості, і ваша прихильність стане ще міцнішим. Восени Овнів чекає серйозне випробування — їм потрібно буде зробити вибір на користь сім’ї чи кар’єри.

В кінці року всі непорозуміння і розлади підуть у минуле. Сімейних Овнів чекає приємна подія, що може бути пов’язано з народженням дитини. Самотні Овни нарешті зможуть стати розсудливим і можливо, наступний рік ви зустрінете вже разом з чоловіком.

Фінансовий гороскоп

Весь рік буде сприятливим для роботи і реалізації будь-яких проектів, пов’язаних з фінансами. Металевий Бик допоможе працьовитим Овнам знайти можливості для додаткового заробітку. Якщо ви плануєте великі покупки, то відкладіть їх на більш відповідний час. У першій половині року вам доведеться більше економити і заробляти.

Гороскоп на 2021 рік Овен: для жінок і чоловіків

У фінансовому плані 2021 рік буде стабільним і не принесе особливих потрясінь. Але якщо Овни зустріли рік з кредитами та заборгованістю, вони повинні будуть погасити їх у перші 3 місяці. В іншому випадку ви можете втратити хорошу можливість для кардинальних змін у своєму житті.

Читайте також:  Гороскоп роботи для Скорпіона на 2021 рік, гороскоп кар'єри

Всі угоди та проекти, пов’язані з грошима, будуть мати сприятливий результат. Багато в чому вам допоможуть впливові друзі та колеги. Якщо ж ви ввійдете в рік Бика з боргами, є великий ризик залишитися без роботи.

У другій половині року багатьох Овнів чекає прибуток з джерел, не пов’язаних з роботою. Це може бути виграш у лотерею або отримання спадщини. В середині літа постарайтеся не ризикувати і відмовтеся від сумнівних фінансових операцій. Зайва емоційність може вам нашкодити.

В кінці року ви нарешті зможете здійснити свою мрію. Це може бути покупка нерухомості або дорогого автомобіля. Ви відмінно попрацювали, і тепер можете сміливо розпорядитися своїми грошима. Але не забувайте залишити заначку — можливо, на початку наступного року вам знадобляться фінанси для відкриття нових проектів.

Знамениті Овни за гороскопом

Овен — перший знак зодіаку, якому відповідає період приблизно з 21 березня по 20 квітня. Астрологи зазначають, що знаку протегують 3 планет: Марс, Сонце і Сатурн. Саме це поєднання наділила людей, народжених під цим знаком зодіаку, авторитарним, нетерплячим і впевненим характером. Ці люди добре знають чого хочуть і часто досягають своїх цілей.

Гороскоп на 2021 рік Овен: для жінок і чоловіків

Під знаком Овна народилося багато неординарних особистостей, які стали відомими на весь світ. Вони зуміли домогтися успіху в самих різних сферах — науці, мистецтві, літературі та інших.

Найвідоміші Овни, які з’явилися на світ в різні роки в період з 21 березня до 20 квітня:

 • Леонардо да Вінчі;
 • Вінсент Ван Гог;
 • Чарльз Чаплін;
 • Омар Шаріф;
 • Крістофер Уокен;
 • Кіра Найтлі;
 • Хіт Леджер;
 • Едді Мерфі;
 • Квентін Тарантіно;
 • Алла Пугачова;
 • Едріан Броуді;
 • Вікторія Бекхем;
 • Ханс Крістіан Андерсен;
 • Йоганн Себастьян Бах.

Поради для Овнів на 2021 рік

Астрологи нагадують Овнам, що рік Бика буде проходити під стихією Металу. Це означає, що покровитель буде мати досить строгий, але лояльний характер. Металевий Бик буде сприяти будь-яким починанням в діловій сфері і допоможе подолати будь-які труднощі в сімейному житті.

Гороскоп на 2021 рік Овен: для жінок і чоловіків

Можливо, у другій половині року до вас звернуться за фінансовою допомогою. Не відмовляйте — можливо, ця людина допоможе вам або вашим близьким. Однак не втрачайте пильність, є ризик стати жертвою шахраїв. Бик не буде вас підтримувати, якщо ви спробуєте поправити своє матеріальне становище за рахунок інших людей.

Овен першим відкриває зодіакальне коло, тому відрізняється активним і енергійним характером. Щоб отримати прихильність Бика, йому доведеться більше працювати, але не забувати про своїх близьких і рідних людей.

Бик — відкрита і вільна особистість, для якого дуже важливими є сімейні традиції та звичаї. Він буде берегти вас від необдуманих вчинків, а також злегка стримає ваш бурхливий характер.

У 2021 році у вас з’явиться можливість до самореалізації та поліпшенню матеріального становища. Однак для цього вам потрібно буде відмовитися від шкідливих звичок і більше часу приділяти своєму здоров’ю. Бик не любить бурхливих емоцій і легковажних вчинків. Якщо ви зумієте прислухатися до його порад, ви зможете домогтися будь-якої поставленої мети.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021