Гороскоп на 2020 рік для китайського знака Кролик(Кіт): що чекає жінок і чоловіків

Прогноз астрологів на 2020 рік не обіцяє Кроликам сильних потрясінь. Емоційні сплески будуть, але лише у позитивному ключі. Представникам знака, які відносяться до світу з позитивом, будуть забезпечені всі сприятливі взаємодії з близькими людьми.

Мирні і делікатні Кролики здатні знайти підхід до будь-якій людині, завоювати увагу аудиторії, стати центром у будь-якій компанії. На них рівняються, з них беруть приклад, їх суспільством не можуть насолодитися.

Протилежну стать не встоїть перед чарівністю милих Котів. При цьому представники знаку віддають перевагу тиші і впевненість у завтрашньому дні. Для цього перед прийняттям кожного рішення намагаються ретельно обдумувати свої вчинки. Гнів Коти демонструють навколишнім дуже рідко, якщо були неправі, то обов’язково визнаються в цьому, першими шукають примирення.

Вони володіють чудовою здатністю відключатися від навколишнього світу і йти у світ мистецтва і фантазій, але навіть у такі моменти вони не можуть зникнути з життя інших людей, несуть свій світ ілюзій і думок в маси, набуваючи ще більшу славу і успіх.

Що принесе 2020 рік

Великі покупки обіцяє Металева Щур Кроликам, які вже давно мріють про поліпшення умов, будь то житло або машина вище класом. Представники знаку дивно гармонійно поєднують в собі м’якість і наполегливість. Ніякі труднощі їм дарма, немає вершин, які вони не могли б підкорити. Тому, необхідно приймати всі подарунки долі в той час, коли в прихильності зірок сумніватися не доводитися.

Гороскоп на 2020 рік для китайського знака Кролик(Кіт): що чекає жінок і чоловіків

Коти можуть підкорити самих різних людей. У цьому їм допомагає удавану простоту спільно з вродженою хитрістю. Оточення тому складають і ті, хто з совістю не дружить, і ті, хто відносить себе до благочестивим людям. У 2020 році Кроликам варто активно користуватися своїм талантом, заводити різноманітних нових знайомих. До середини літа вийде поліпшити свої умови завдяки впливовим знайомим.

Флірт, в котрий раз може внести розлад у сімейні стосунки Кроликів. Представники знаку завжди прихильно приймають знаки уваги від протилежної статі. Це доставляє сильний дискомфорт їх другим половинкам. Отримавши бажане від шанувальників, Коти повертаються в сім’ю, адже у них не було в планах її руйнувати. Цю особливість характеру варто взяти під особливий контроль і не розкидатися направо й наліво своєю увагою, ігноруючи почуття свого партнера.

Про чоловіків

Налагодити стосунки вийде у тих Кроликів, які можуть похвалитися стабільним і врівноваженим емоційним станом. Вони непогано будуть ладити з усіма далекими родичами, друзями, колегами по роботі і начальством.

Конфлікти інших гасяться в присутності Котів практично відразу, завдяки повазі та підтримці оточуючих. Представники цього знаку відносяться до тієї категорії щасливих людей, яким, коли їм стає сумно, є кому подзвонити навіть в три години ночі.

Є до кого спонтанно рвонути погостювати. Їм завжди раді і зустрічають з розпростертими обіймами.

Читайте також:
Гороскоп для Змії на 2020 рік (чоловіки і жінки). Рік Щура для Змії

Білий Пацюк обіцяє Кроликам багато подорожей. Однак більшість поїздок буде пов’язано з фінансовою стороною життя. Якщо для більшості людей поїздки бувають витратними, то у Кроликів справи йдуть протилежним чином. Їхні витрати в основному ляжуть на інших людей. Саме час реалізовувати всі свої найсміливіші проекти і пуститися на пошуки пригод. А ті, хто, навпаки, вважає, що дозрів для сім’ї, то у разі прийняття такого рішення ні на хвилину не пошкодує про нього.

Розважливі планувальники зможуть обзавестися однодумцями, з якими спільними зусиллями вдасться втілити в життя колосальний проект, паралельно допомагаючи людям, які потрапили в скрутні положення. Стратеги за життя і філософи в душі, ці люди знаходять нові емоції та враження для своїх творчих починань. Високі вимоги до себе не дають Кроликам насолоджуватися власними досягненнями, але оточуючі з лишком визнають всі їхні заслуги.

Гороскоп на 2020 рік для китайського знака Кролик(Кіт): що чекає жінок і чоловіків

Про жінок

Любов до незалежності не дозволить легко сформувати відносини всередині сім’ї. Жінки Кролики як ніхто можуть «зазирнути в душу» будь-якій людині. А чарівність і внутрішня сила дозволяють отримувати все, що вони побажають. Молодість таких яскравих жінок протікають дуже бурхливо. Вони впадають з крайності в крайність: то керуються у прийнятті рішень божевіллям і невгамовними бажаннями, то живуть суворіше пуритан.

Вік додає тільки харизми, дозволяючи ставати вагомими фігурами на будь-якому терені. Відносини, бізнес, гроші все підкоряється залізній хватці цих прекрасних представниць знака. Проте, щоб не втратити все, що вони мають, їм доводиться динамічно розвиватися, намагаючись випереджати оточуючих на кілька кроків вперед.

При втраті уваги і самоконтролю легко можуть втратити і гроші, і влада, і відносини. У рік правління Білого Пацюка варто посилити контроль над бюджетом, а конкретніше над статтею «витрати». Якщо не взяти її під пильне спостереження, то запросто можна отримати велику пролом у свої статки.

Схильність до нестабільного емоційного стану буде спостерігатися на протязі всього року. А нервові зриви стануть частими гостями. Кращим результатом такого збігу обставин стане вироблення у своєму характері стійкість до стресових станів. Такі зриви стануть причиною розладу у стосунках з обранцем.

Читайте також:
Гороскоп на 2021 рік Мавпи: жінка і чоловік

Бажання кинути роботу і другу половинку, зникнути з соціальних мереж, поміняти номери – все це буде нав’язливою ідеєю крутитися в голові. Задумайтеся, якщо подивитися на ситуацію об’єктивно і з боку. То такі крайні заходи здадуться абсолютно зайвими.

Не варто в 2020 році замикатися в собі, потрібно лише стримувати емоційні сплески. Це допоможе у розстановці життєвих пріоритетів, відновить гармонію у душі і надихне всередині готовність до нових відносин і знайомств.

Про романтику і любов

Найбільш зірки прихильні до тих Кроликам, які перебувають у пошуку свого супутника життя. Металева Щур цінує домашній затишок, теплоту дружніх посиденьок, атмосферу комфорту в будинку. Але тим, хто нехтує почуттями інших і шукає пригод на стороні варто остерігатися в 2020 році. Усі пригоди можуть вийти боком. Весь рік повинен пройти під гаслом: «Слухай своє серце».

Кролики як ніхто вміють цінувати значення приємних дрібниць у нашому повсякденному житті. В їх силах створити сприятливу атмосферу навколо себе і своїх близьких умінням бути другом, слухати і чути співрозмовника, тонко відчувати зміни в настрої рідних і близьких. Відтінки чудес представники знаку можуть знайти в найпростішій ситуації. І навіть якщо знайомі з новим приятелем зовсім небагато, то Коти вже зафіксували у своїй пам’яті улюблену книгу, пісню і десерт.

Шлюб, укладений в 2020 році обіцяє бути довгим і гармонійним, буде відрізнятися міцністю і любов’ю. Якщо такі наміри вже присутні в голові, то саме час втілювати їх у життя.

Самотність не загрожує Котам. Прихильності з легкістю змінюють одна іншу. Відносини з представниками цього знаку вчать їх другі половинки стриманості і тактовності. Гнучкість і терпіння доводиться проявляти партнерам Кроликів. А обожнювання, хай і перебільшене буде лише додавати позитивних емоцій у спільне життя.

Про фінансах

З грошима у Кроликів все відмінно. Рівень життя у них завжди такий, який вони самі собі придумали. Фаталістів серед знака немає. Вони твердо впевнені, що фортуна завжди на їхньому боці. У це вірять всі представники знаку без винятків. Ніякі невдачі і фінансові втрати не зможуть вибити ґрунт під ногами у Кроликів. Втративши все, вони встають і знову з тим же ентузіазмом йдуть по кар’єрних сходах вгору.

Рік чудове час для розвитку і зростання. У плані збагачення і накопичень у Щурів і Кроликів схожі прагнення.

Проекти, здатні приносити більший прибуток будуть вдалими і довгостроковими. Головне не втрачати дохід, а займатися накопиченнями, інакше можна втратити практично все.

Читайте також:
Гороскоп Кози на 2021 рік Бика: точний прогноз!

Вкладення це найкраща можливість розподіляти отриманий прибуток, відмінно підходить для цього купівля житла або земельних ділянок. Єдині витрати, які Щур вітає – це забезпечення собі гідних умов життя, в яких можна добре відпочити і поправити здоров’я.

Про кар’єрному зростанні та бізнесі

Улюблену професію Коти можуть шукати довго. Багатогранність натури заважає визначитися в молодості, вона не дозволяє точно сформулювати життєву мету. Множинні зміни робіт і професій дозволять Кроликам визначитися і вирішити, що саме вони хочуть займатися все життя. Ось у цей момент, коли знак визначиться, і стартує їх невгамовна енергія і націленість на результат.

Кар’єра представників знаку зростає різкими стрибками. Для досягнення своїх цілей ці спритні і сміливі люди здатні не рахуватися з етичними нормами. Основна причина успіху криється саме в цьому. Випередження оточуючих з зовнішнім простодушністю дозволяє ще, і зберегти хороші відносини з ними.

Такі тонкі маніпуляції з ситуаціями дозволяють перемагати правила гри в будь-яких сферах життя.

Різноманітні таланти відкривають Котам двері в багато професій:

 • артист
 • автор книг або статей
 • адвокат
 • музикант
 • сценарист або режисер
 • бізнесмен
 • провідний
 • медичний працівник

Перспектива і користь людям – ось два головних аспекти, якими керується Кролик, коли вибирає напрямок діяльності. У будь-якій професії знак буде намагатися прищеплювати прагнення до доброти і справедливості.

Гороскоп на 2020 рік для китайського знака Кролик(Кіт): що чекає жінок і чоловіків

Як залишатися здоровим

Душевна рівновага – запорука здорового тіла і духу. Внутрішній комфорт впливає на показники здоров’я та загального стану. Чуйність і тонке сприйняття навколишньої реальності не дозволяє знаку покладатися на оточуючих. Вони беруть ситуацію у свої руки. Якщо Кроликам доводиться терпіти і миритися з дискомфортом, нехай навіть і тимчасовим призводить до негативу і втрати віри в себе.

Рекомендується:

 • Знаку необхідно багато мріяти, гуляти. Прагнення до більшого буде підживлювати енергією їх внутрішнє «я».
 • Потрібно стежити за харчуванням, але не переборщити з контролем і не довести себе випадково до виснаження.
 • Регулярно варто проводити профілактичний огляд у лікаря.
 • Звернути особливу увагу на свої зуби і ясна.

У такі перехідні періоди, як весна і осінь варто взятися за зміцнення імунітету, інакше високий ризик підхопити інфекційне захворювання. А міцний організм зможе впоратися з хворобою, не вдаючись до лікарських препаратів. Збираючись відпочити в теплих краях, не варто ризикувати, потрібно дотримуватися всіх умов безпеки.

Знаменитості, народжені в рік Кролика: Павло Прилучний, Ліонель Мессі, Лоліта Мілявська, Тобі Магуайр, Марія Ситтель, Кейт Уінслет, Володимир Машков, Енріке Іглесіас, Тіль Швайгер, Олександр Хутровий, Андрій Звягінцев, Ешлі Грін.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021